الگوریتم Google Pigeon چیست؟

الگوریتم Google Pigeon

الگوریتم Google Pigeon چیست؟

الگوریتم Google Pigeon بله، یک به‌روزرسانی دیگر وجود دارد که نامی مبهم دارد و این بار روی پیوند دادن نتایج جستجوی محلی به سیگنال‌های جستجوی سنتی تمرکز دارد.

Pigeon (نباید با آپدیت اخیر پنگوئن اشتباه گرفته شود) در جولای سال ۲۰۱۴ در ایالات متحده راه اندازی شد و از آن زمان مشخص شد که این الگوریتم بر بخش های خاصی تأثیر مثبت و منفی داشته است. هر زمان که یک به روز رسانی بزرگ گوگل وجود داشته باشد، اجتناب ناپذیر است که برخی از سایت ها آسیب ببینند، اما برخلاف پاندا که اخیراً دوباره به روز شد، Pigeon نباید شاهد حذف شما از رتبه بندی باشد، مگر اینکه سایت شما بی کیفیت باشد و تحت تأثیر پنگوئن یا پاندا قرار نگیرد.

الگوریتم Google Pigeon

الگوریتم Google pigeon چگونه بر سئو تاثیر گذاشت؟

Google Pigeon باعث زلزله آنلاین در دنیای سئوی محلی شد. از آنجایی که شعاع نتایج جستجوهای محلی به میزان قابل توجهی به نتایجی که از نظر فیزیکی به جستجوگر نزدیکتر بودند کاهش یافت. این کار کسب و کارهای محلی را برای کسب رتبه بهتر در منطقه عملیاتی محلی خود آسان تر کرد.

با این حال، افراد خاصی به دنبال به‌روزرسانی الگوریتم Google Pigeon با مشکل مواجه خواهند شد. به خصوص کسانی که برای سئوی محلی بهینه سازی نکرده اند.

خوب یا بد برای کسانی که به شدت به بهینه سازی موتورهای جستجو متکی بودند، Google Pigeon یک تغییر دهنده بازی بود که باید برای حفظ و/یا بهبود رتبه بندی محلی سازگار می شد.

چرا گوگل Pigeon را ایجاد کرد؟

گوگل الگوریتم کبوتر را با هدف افزایش رتبه بندی لیست های محلی در نتایج جستجو ایجاد کرد.

اساسا… کبوتر تضمین می کند که مفیدترین، دقیق ترین و مرتبط ترین نتایج جستجوی محلی به کاربران نمایش داده می شود. این به کاربران Google کمک می کند تا دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستند با نتایج در منطقه محلی خود پیدا کنند.

در اینجا یک سناریوی واقعی برای کمک به درک بهتر شما وجود دارد. فرض کنید، برای مثال، نام شما امیر است، شما هوس خوشمزه ترین پیتزای مخصوص داغ و تازه دارید. تلفنتان را برمی دارید، مستقیماً به گوگل سر می زنید و عبارت «بهترین پیتزای مخصوص نزدیک من» را تایپ می کنید. 

شما روی اولین نتیجه ای که ظاهر می شود کلیک می کنید، فرآیند آنلاین را طی می کنید، پیتزای مخصوص را سفارش می دهید تا به خانه شما تحویل داده شود. شما دو ساعت در خانه نشسته اید و منتظر پیتزای مخصوص خود هستید تا متوجه شوید که آن را از شهری چهار ساعت و نیم دورتر سفارش داده اید.

چه کسی به آن نیاز دارد؟ هیچ کس! شما دقیقاً همان چیزی را می خواهید که در جستجوی آن هستید، یک پیتزای مخصوص که واقعاً … نزدیک شما باشد.

اینجاست که Google Pigeon می تواند به شما کمک کند پیتزای مورد نظر خود را پیدا کنید.

الگوریتم Google Pigeon

نشانه های کبوتر:

بیایید نگاهی به برخی از تغییرات عمده ای که به عنوان بخشی از به روز رسانی Pigeon رخ داده است بیندازیم:

  1. یکی از اهداف اعلام شده گوگل برای آپدیت کبوتر این بود که الگوریتم محلی خود را عمیق تر به الگوریتم وب سنتی خود متصل کند تا از صدها سیگنال رتبه بندی که در الگوریتم وب قرار می گیرند، به طور کامل استفاده کند. این پیوندهای جدید با الگوریتم وب بیشتر بر نیاز کسب‌ وکارهای محلی به حضور قوی در وب ارگانیک به منظور رقابت برای رتبه‌بندی محلی تأکید کرد.

      ۲.   در همان زمان، Pigeon دارای پیشرفت هایی در توانایی گوگل برای محاسبه فاصله و مکان کسب و کار محلی است. در بسیاری از موارد، به نظر می‌رسد که شعاع جستجو محدود شده است و به نفع کسب‌ وکارهایی است که نزدیک‌          ترین مکان فیزیکی جستجوگر هستند. ثبت میزان کامل تأثیرات Pigeon بر بسته‌های محلی کاملاً چالش برانگیز بود، زیرا نوسانات رتبه‌بندی برای هفته‌ها پس از به‌روزرسانی شایع بود، با برخی از سئو سایت کاران محلی این نظریه که ممکن        است Google مجموعه‌های نتایج متفاوتی را A/B آزمایش کرده باشد.

   با ترسیم مرزهای نقشه به شعاع باریک‌تری (چه به عنوان بخشی از به‌روزرسانی Pigeon یا در نتیجه آزمایش همزمان A/B) پس از Pigeon، بسیاری از مشاغل ناگهان خود را خارج از بسته‌هایی که قبلاً در آن رتبه‌بندی می‌کردند، یافتند. چند      سالی به جلو، گوگل به طور قابل ملاحظه‌ای در تعیین معیارهایی مانند فاصله بین جستجوگر و کسب‌وکار متخصص شده است، و Pigeon ممکن است به وضوح به عنوان گامی در این مسیر دیده شود.

  1.   یکی از برجسته‌ ترین نتایج Pigeon از دست دادن نتایج محلی ۷ بسته‌ای بود (مجموعه‌های Google از ۷ فهرست کسب و کار محلی که معمولاً هنگامی که جستجوی موتور جستجو دارای هدف محلی بود. در طول زمان، گوگل به‌طور پیوسته تعداد فهرست‌های کسب‌وکار محلی را که در بسته‌های نتایج محلی خود نمایش می‌دهد کاهش داده است، در ابتدا با ۱۰ فهرست شروع کرد و در سال ۲۰۱۵، تقریباً در همه موارد به تنها ۳ فهرست در هر بسته تغییر داد. Pigeon یک سال قبل از تغییر انبوه به بسته های ۳ تایی عرضه شد و ممکن است در آینده به عنوان گامی در جهت پذیرش کامل این بسته های کوچک دیده شود. این کاهش اندازه بسته، بسیاری از کسب‌وکارها را از نتایج محلی خارج کرد، و بیش از پیش برای دیده شدن محلی در تلاش بودند.

الگوریتم Google Pigeon

چگونه سئو محلی خود را بهبود ببخشیم؟

هر یک از تغییراتی که گوگل با Pigeon معرفی کرده است، راهی برای بهبود سئوی محلی شما پیشنهاد می کند:

  • سئوی کلی روی صفحه خود را بهبود بخشید و لینک هایی با کیفیت بالا به سایت خود ایجاد کنید.

این همیشه مهم بوده است و گوگل اکنون داده‌های بیشتری را در مورد سئوی ارگانیک در نتایج گوگل مپ در نظر می‌گیرد، به این معنی که سایت‌هایی با سئوی ارگانیک بهتر احتمال بیشتری دارد که نقطه A را در نقشه کسب کنند.

  • از گرامر و املای خوب در وب سایت خود استفاده کنید.

Pigeon قصد دارد توانایی گوگل را در حدس دوم متن جستجوی وارد شده ضعیف و نمایش نتایج صحیح بهبود بخشد. این به این معنی است که اگر «webdesn» را وارد کنید، Google برای شما «طراحی وب» را جستجو می‌کند و اگر به کلمات پررنگ در نتایج جستجو نگاه کنید، ممکن است مترادف‌ها و عباراتی نزدیک مرتبط مانند «طراح وب‌سایت» یا «توسعه وب» باشد. “.

گوگل برای املای خوب در سایت شما ارزش قائل است، اما از جستجوگران انتظار ندارد لزوما از آن استفاده کنند. از آنجایی که Google به دنبال املای صحیح است، حتی اگر شخصی اشتباه تایپی وارد کند، بهتر است از املای صحیح (از جمله لهجه‌های مرتبط برای زبان‌های خارجی) استفاده کنید. به طور مشابه، از رشته های مصنوعی متن خودداری کنید، فقط به این دلیل که مردم کلمات کلیدی را به ترتیب جستجو می کنند. به جای آن حروف اضافه مانند “in”، “of”، “for” و غیره را همانطور که در یک جمله واقعی ظاهر می شوند وارد کنید.

پس از انجام یک تجزیه و تحلیل سریع از زمان پیاده سازی Pigeon، به نظر می رسد که گوگل همچنان تمایل دارد صفحاتی را با کلمات دقیق یا بسیار مشابه با کلمات وارد شده نشان دهد و صفحات کمی که از مترادف استفاده می کنند. بنابراین اگر چندین کلمه کلیدی وجود دارد که افراد ممکن است برای جستجوی محصول یا خدمات شما از آنها استفاده کنند، یا مهمترین آنها را انتخاب کنید (معمولاً یکی با بیشترین حجم جستجو) یا چندین صفحه ایجاد کنید تا عبارات جستجوی مختلف را هدف قرار دهید.

  •  از NAP – نام، آدرس، تلفن در سایت خود و در فهرست های محلی استفاده کنید.

دایرکتوری های محلی مانند Yelp در نتیجه Pigeon در موقعیت های جستجو پیشرفت آشکاری داشته اند و بنابراین ایده خوبی است که سایت خود را به فهرست های برتر در منطقه خود ارسال کنید. استفاده از محتوای منحصر به فرد برای توضیحات شرکت خود در هر ارسال، اما حفظ نام، آدرس و شماره تلفن همان مواردی که در سایت شما ظاهر می شود، حداکثر سود را برای سئوی محلی خود به ارمغان می آورد.

این از دو طریق کمک می کند. ابتدا با تغییر جزئیات ارسالی، احتمال پیدا شدن یکی از دایرکتوری ها برای طیف وسیع تری از کلمات کلیدی را افزایش می دهید. ثانیاً، این یک پیام واضح به گوگل می‌فرستد که شما در کجا مستقر هستید و یک شرکت واقعی هستید. ارائه جزئیات کامل به +Google، از جمله ساعات کار و غیره نیز ضروری است، زیرا نمایه‌های +Google اغلب در نتایج جستجوی محلی ظاهر می‌شوند.

در نهایت، اگر یک کسب و کار محلی هستید، ضروری است که شهر و منطقه ای را که در آن زندگی می کنید در هر صفحه سایت خود بگنجانید. به یاد داشته باشید که بازدیدکنندگان شما ممکن است چیزی در مورد شما ندانند و اگر شما یک رستوران در لندن هستید، اما به جایی که در لندن مستقر هستید اشاره نکنید، مگر اینکه بازدیدکنندگان آن را جستجو کنند، بعید است که از آن بازدید کنند. تقریباً مطمئناً نام شهر محلی شما یک کلمه کلیدی مهم برای سئو خواهد بود و چند بار استفاده از آن، اما نه بیش از حد، به سایت شما کمک می کند زمانی که شخصی جستجوی مرتبط را جستجو می کند، بالاتر ظاهر شود.

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button