در خصوص طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی، امروزه با گسترش تکنولوژی و فناوری اطلاعات باعث استفاده بیشتر کاربران از اپلیکیشن موبایلیا همان تلفن همراه د رجهت انجام  کار های اینترنتی یا حتی خرید های روزمره اینترنتیگرفتن تاکسی ،اینترنت گردی و هر آنچه که شما عزیزان نیاز دارید را می توان از طریق طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی به دست آورد تا کسب کار شما رونق بیشتری پیدا کند.

امروزه برای برای ورود به بازار اپلیکیشن های موبایلی  دو نوع پلتفرم وجود داردکه می توانیم روی این دو اپلیکیشن هایمان را  طراحی کنیم  که برای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی ، دو انتخاب داریم،اولین انتخاب طراحی اپلیکیشن ios و دومین انتخاب طراحی اپلیکیشن اندروید می باشد که در ادامه با تارینوتک همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این بابت پیدا کنید.

 میزان کیفیت طراحی اپلیکیشن

اگر بخواهیم طراحی اپلیکیشن  فروشگاهی های در مرکزی برای اپ های ios  را کمی مورد بررسی قرار دهیم ، یکی از مواردی که باید به آن اشاره کنیم آن است که اپلیکیشن ios به دلیل این که از فیلترهای مجوز کیفی اپل استور عبور می کند دارای کیفیت بیشتری هستند . هرچند که این فیلترها برای ورود اپلیکیشن به بازارهای اندرویدی هم وجود دارند اما کمپانی بزرگ اپل مقررات سختگیرانه ای در دستور کار خود دارد .

اپل این موضوع را مدیون انحصاری بودن بازار خودش می باشد و از جهتی وقتی شما کار طراحی اپیکیشن را با توسعه اندروید شروع می کنید به علت هزینه‌های کمی که برای متخصصان وجود محصول نهایی در طراحی اپلیکیشن موبایل می باشد که کیفیت بیشتری دارد .

قضیه مهم دیگری که حائز اهمیت در جهت طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی است این می باشد که ، اپ های  ios به علت همگونی در ورژن های مختلفش دیگر نیاز به کار بیشتری برای به دست آوردن یک واحد کیفیت ندارد اما در حوزه اپ های اندرویدی شما با سخت افزار های گسترده مختلفی از کمپانی های مختلف روبروخواهید شد. تنوع ورژنهای اندروید و سایر گوشی ها و تبلت های مختلف امکان کار بیشتری را در جهت طراحی اپ به شما عزیزان می دهد.

اما اگر طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی خود را راه اندازی کنید و مخاطبان خود را به سمت خرید از اپلیکیشن خودتان تشویق کنید، همواره رتبه لالایی خواهید داشت و همچنین روز به روز نسبت به قبل پیشرفت خواهید کرد و هیچ اتفاقی مانع فروش و کسب و کار شما  در اینترنت نخواهد بود.

یکی دیگر از باورهای غلطی که در بین مردم وجود دارد این است که ما مشتریان خود را داریم و نیازی به طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی نخواهیم داشت. به همین منظور باید به شما صاحبان کسب و کار بگوییم که رفتار و فرهنگ مردم در حال تغییر است و روز به روز بر تعداد خریدهای اینترنتی افزوده می شود و کسب و کاری که اینترنتی و اپ  نباشد در آینده حذف خواهد شد ونمی توان نتیجه دلخواهی را از آن گرفت.

اگر هم فکر کنید که صنف ما در اینترنت جواب نمی دهد بسیار ضرر خواهید کرد چون که مردم امروزه برای پیدا کردن موارد مورد نیاز خود به اپ های گوشی مراجعه می کنند تا به راحتی نیاز خود را از طریق اپ نصب شده بر روی گوشی خود تامین نمایند.

لازم به ذکر است که بگوییم تنها فرقی که در طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی وجود دارد این مورد است که چون بعضی از مشاغل کسب و کار ها  بیشتر در اینترنت جا افتاده اند پس اگر فک می کنید که صنف شغلی شما عزیزان درفضای گسترده اینترنت جایی ندارد پس فرصت رشد ار از خود گرفته اید!

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی یک فرصت بسیار خوب است تا شما  خوبان بتوانید طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی راه اندازی کنید و گسترش دهید چرا که رقیب کمتری در این زمینه دارید و این مورد کار شما را آسان می کند. اگر  دست نگه دارید و تعلیل کنید خیلی زود دیر  خواهد شد و در زمینه کسب و کاری شما نیز رقابت شدیدی شکل می گیرد و کار شما  نیز را سخت تر می شود.

با تارینوتک همراه باشید تا مراحل راه اندازی طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی  و کسب درآمد و فروش از طریق اینترنت را صفر تا صد آموزش ببنید و با یک تصمیم درست زندگی خود را متحول کنید ئ در مسیر درست قدم بردارید!

برای مشخص شدن زمان توسعه طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی ارزان قیمت می توانیم نکاهی کوتاه به یک نگاهی  به سیکل تولیدی نرم‌افزارها کنیم. که رایج ترین روش هایی که اکثر کمپانی ها برای تولید اپ از آن استفاده می کنند ، روش های حلزونی یا اسپیرال است که علت این موضوع آن است که هرچقدر هم در ابتدای کار مشخص کنید که چه چیزی می‌خواهید تغییرات اجتناب ناپذیر خواهد بود .

پس در نهایت از برخی از تغییرات پروسه طراحی و ساخت دوباره تکرار خواهد شد و با این حال با در نظر گرفتن این قضیخ در طراحی سایت فروشگاهی در مرکزی با در نظر گرفتن  دانش تخصصی که در این حوزه که در دسترس ما هستند  می‌توانیم به این نتیجه برسیم که توسعه اندروید از لحاظ زمانی به صرفه تر خواهد بود  که مورد دیگری که خیلی در این حوزه حائز اهمیت است این مسئله می باشد که زمان دریافت بازخورد در اپ های اندروید کوتاهتر از اپ های  ios می باشد که باید حتما به آن توجه کنیم.

مشکلات تحریم اپلیکیشن

مشکلاتی در خصوص طراحی  اپلیکیشن در طراحی سایت در مرکزی وجود دارد این است که متاسفانه تحریم‌های کمپانی‌های آمریکایی سایه  بسیار سنگینی بر جنبه های مختلف بازار نرم افزار ایران می گذارد که مدتی است در اپ استور ، اپ های ایرانی را یکی پس از دیگری از دسترس خارج می کند و این مسئله دیر یا زود ممکن است سراغ اپ های اندرویدی رود….

به همین دلیل مدیران کسب و کار باید نیاز های خود را به درستی شناسایی کنند زیرا طراحی اپلیکیشن مانند طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی کاری زمان بر می باشد و دقیقا باید بر اساس نیاز شما عزیزان طراحی و پیاده سازی شود.

اما می توانیم به این نکته توجه کنیم  که انحصار کمتری در اپ های اندروید وجود دارد و اصولا به محض خارج شدن اپلیکیشن از پلی استور از دسترس کاربران ایرانی، کافه بازار و دیگر اپ هایی مانند آن به راحتی جایگزین می شوند .

در خصوص طراحی سایت اپلیکیشن در مرکزی یک مسئله تخصصی تر و مهم تری که در مورد اپلیکیشنهای ios وجود دارد و آن این است که درگاه های مانند سیبچه از لایسنس های خود شرکت اپل استفاده می کنند  و اگر به هر دلیلی لایسنس های ایرانی از دسترس خارج شود ، دسترسی به این درگاه ها نیز از بین می رود که نکته بسیار مهمی در طراحی اپلیکیشن حرفه ای iosمی باشد.

امروزه هر فرد ایرانی یک گوشی همراه موبایل دارد وبه همین دلیل بازار این اپلیکیشن ها بسیار خوب می باشد به همین دلیل اگر به صورت جدی به دنبال پیشرفت کار و افزایش درآمد خود هستید به فکر طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی باشید چون داشتن یک اپ شما را چندین پله بالا تر از دیگر رقیبان خودتان می برد.

شما عزیزان می توانید برای سفارش طراحی اپلیکیشن در مرکزی همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید تا ما شما را در این راستا راهنمایی کنیم و به سوالات و پرسش های شما پاسخ دهیم و شما را پشتیبانی کنیم.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی

اگر دقت کنید بیشتر افراد امروزه خیلی بیشتر از گذشته از فضای مجازی استفاده می کنند که این آمار بالغ بر سه چهارم جمعیت جمعیت کل کشور می باشد به همین دلیل استفاده از اینستاگرام در حال حاضر می تواند به معرفی کسب و کار شما در فضای مجازی کمک بسیار قابل توجهی کند.

مردم استان مرکزی امروزه بیشترین زمان خود را در فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام می گذرانند و به همین دلیل اینستاگرام بستر بسیار مناسبی برای جذب مخاطب و مشتری برای ارائه فروش محصولان می باشد.

بعد از طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی، گام بعدی حضور هدفمند و اصولی در شبکه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام می باشد.

در تارینوتک ابتدا مخاطبان و کسب و کار شما را به طور دقیق و تخصصی مورد بررسی قرار می دهیم و سه بسته پیشنهادی برای مدیریت اینستاگرام و جذب مشتری به شما ارائه می دهیم تا با در نظر گرفتن اهداف و بودجه مدنظرتان بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید و به جهت درستی سوق پیدا کنید.

لیست امکانات برای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی

 • مدیریت آسان و کاربردی سایت
 • داشتن صفحات بی نهایت
 • اسلایدشو
 • گالری تصاویر
 • نقشه گوگل
 • پیام ها و اطلاعیه های پاپ آپ
 • قابلیت ارسال نظرات کاربران
 • اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
 • مدیریت مطالب، اسناد، تصاویر و ...
 • سیستم خبرخوان RSS
 • بخش اخبار و مقالات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • بنرهای تبلیغاتی
 • لودشدن سریع صفحات
 • بخش معرفی و نمایش نمونه کارها
 • بخش معرفی محصولات
 • موتور جستجوی داخلی
 • بخش پرسش های متداول FAQ
 • بخش قوانین و مقررات
 • لینک به سایت های دیگر
 • امکان نمایش همه نوع فایل های سمعی و بصری مانند صدا، عکس، ویدئو، فلش و ...

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی و نکات بسیار مهم در آن

در گذشته  اپلیکیشن ها با هدف سرگرمی کاربران طراحی و عرضه می شدند و شامل انواع بازی های سرگرمی و بسیاری از برنامه های ساده ی کاربردی بودند. اما با گذشت زمان و تغییر نیاز بازار جهانی، توسعه دهندگان استراتژی جدیدی برای طراحی اپلیکیشن مانند طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی خود در نظر گرفتند.

طراحان با بررسی نیاز های اصلی و روزمره مردم مانند غذا خوردن، خرید کردن، نیاز به ورزش کردن و هر چه مه فکر می کنید نیاز است به این نتیجه رسیدند که می توانند با ساخت اپلیکیشن های درست و مورد نیاز کاربران فضای مجازی به این نیاز ها پاسخی موثر بدهند و همین قضیه  باعث شد تا اپلیکیشن ها حالت ساده خود شان را از دست بدهند وحالت پیچیده و تخصصی تری به خود بگیرند.

اگر دقت کنید امروزه اپلیکیشن ها در همه ی مشاغل و نیاز ها وجود دارند که در کامپیوتر ها و گوشی های موبایل در مسیر رفت و آمد شما مانند مترو ویا در منزل استفاده می شوند پس به همین سبب که بسیاری از کار های روزمره ی ما از طریق اپلیکیشن های موبایل انجام می شود که در گذشته بشر هیچ وقت حتی نمی توانست تصور کند که این کار ها به راحتی از طریق یک اپ موبایل قابل انجام است به همین دلیل طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی امرهزه حائز اهمیت است.

فاکتورهای اساسی برای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی

تولید محتوای اختصاصی

در بحث طراحی سایت و سئو موردی که از همه بیشتر اهمیت دارد بحث تولید محتوای اختصاصی می باشد. همان طور که مشخص است طراحی وب سایت به تنهایی کاربردی ندارد وقتی که محتوا نداشته باشد.

طراحی رابط کاربری

سرعت لود بالا

دسترسی سریع به اطلاعات باعث شده کاربران صبوری خود را از دست بدهند و از انتظار کشیدن بیزار شوند. اگر وبسایت زمان زیادی را صرف لود شدن کند بدون تردید شانس بسیار اندکی برای دیدن شدن توسط مخاطبیت را دارد. نتایج بدست آمده از بررسی ها نشان می دهند کاربران در 90درصد مواقع بیشتر از 6 الی 7 ثانیه برای باز شدن وب سایت صرف نمی کنند و سریعا به سراغ گزینه های بعدی که در پیشرو دارند می روند!

سرعت لود بالا

ریسپانسیو

با توجه به این که امروزه بسیاری از کاربران با موبایل وارد سایت ها میشوند ، نمایش سایت ها در موبایل اهمیت ویژه ای دارد. وبسایت استاندارد باید در موبایل ، تبلیت ، لپ تاپ و هر دستگاه دیگری نمایش درست و اختصاصی داشته باشد. برای موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل نیز ریسپانسیو بودن وبسایت اهمیت زیادی دارد. مردم ساعت ها در موبایل خود زندگی میکنند پس نمایش صحیح و بهینه سایت در موبایل را جدی بگیرید!

ریسپانسیو

بهینه برای گوگل

هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط مخاطب است و این هدف زمانی محقق می شود که شما در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشید. به همین جهت رعایت استاندارد های سئو از هر امر دیگری واجب تر است. داشتن نقشه سایت ، بهینه بودن نسبت کد به متن ، رعایت تگ گذاری صفحات و .. از مواردی هستند که یک وب سایت بهینه برای گوگل باید داشته باشد. برای موفقیت سایت رضایت گوگل شرط اساسی است!

طراحی سایت اختصاصی

پکیج های قیمتی طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی

و کلام آخر یکی از مهمترین نکات بحث پشتیبانی در طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی می باشد که شرکت مهندسی طراحی اپ تارینوتک به صورت تضمینی و 24 ساعته می تواند در خدمت شما عزیزان باشد تا خیال شما بابت کسب و کارتان راحت باشد

برای دریافت مشاوره رایگان و تحلیل وضعیت موجود برای کسب و کارتان کافی است با ما تماس بگیرید ، تا سوالات خود را در این باره ازما بپرسید!

ما همواره ، همراه شما عزیزان در این مسیر در جهت راه اندازی و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی هستیم.

مسیر راه

روند اجرای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

برای داشتن وبسایت تاثیرگزار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد. این کار باعث می شود نیازهای وبسایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و در نتیجه خروجی بهتری داشته باشید.
در تارینوتک ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی میشوند. وایرفرم ها طرح های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت را نشان می دهند و فاقد رنگ ، جزییات و ... هستند. پس از تکمیل وایرفرم ها و تایید آنها توسط شما وارد مرحله طراحی گرافیکی پروژه خواهیم شد و رابط کاربری پروژه توسط متخصصی طراحی UI پیاده سازی خواهد شد. سپس وارد مرحله برنامه نویسی شده و به طرح های گرافیکی روح می بخشیم. در مرحله بعد نسخه اولیه سایت به کارفرما ارائه میشود تا مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود مشکل و یا تغییر در وب سایت اعمال شود تا به خروجی ایده آل برسد.
در طی یک یا چند جلسه آموزش کار با پنل مدیریت به شما آموزش داده خواهد شد همچنین ویدئو آموزشی اختصاصی با نکات آموزنده برای تولید محتوا و مدیریت بهتر سایت به شما عزیزان ارائه میشود. بعد از سپری شدن این مراحل کار اصلی تارینوتک که ارائه پشتیبانی فنی برای پروژه شما است آغاز میشود تا آرامش و موفقیت را برای شما رقم بزند.

1. مستند نویسی

2. طراحی گرافیکی

3. برنامه نویسی

4. تست و رفع باگ

5. آموزش

6. آغاز پشتیبانی

وظایف تارینوتک به عنوان مجری طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

نیاز به تماس داری؟  دفتر مرکزی: 77837051-021

گارانتی خدمات

تارینوتک بابت تمامی خدمات خود به شما عزیزان ضمانت اجرایی می دهد تا با خیال آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست یابید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

2 دیدگاه در “طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی

 1. منصور گفت:

  سلام هزینه طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در مرکزی چقدره؟

  1. پوریا صادق لو گفت:

   هزینه طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در در مرکزی مختلف هستش و بستگی به کار شما دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *