طراحی سایت تخفیف گروهی در فضای اینترنتی نسبت به گذشته بسیار رونق گرفته است.اهمیت طراحی سایت تخفیف گروهی در این است که صاحبان این وب سایت با استفاده از کمترین بودجه و با بهره گیری از هوش و ذکاوت خود توانستند کسب و کار جدیدی را در فضای اینترنتی راه اندازی کنند.

در طراحی سایت تخفیف گروهی ،کاربران با بررسی نیاز های مردم  اقدام به پیاده سازی و راه اندازی طراحی سایت تخفیف گروهی کردند.طراحی این نوع سایت های تخفیف گروهی سبب جذب خیلی از کاربران اینترنتی شده است.

در چند سال گذشته خیلی از مردم  برای استفاده کردن از سایر خدمات گوناگون در طراحی سایت تخفیف گروهی ، از این وب سایت ها بازدید کردند .

حال در ادامه به بررسی طراحی سایت تخفیف گروهی می پردازیم پس با ما در تارینوتک همراه باشید.

استفاده کردن از طراحی سایت تخفیف گروهی همانند وب سایت های نت برگ و تخفیفان در سال های اخیر مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است. در این وبسایت ها مشاغل گوناگونی همچون خدمات گردشگری ، تورهای مسافرتی ، خدمات زیبایی پوست و مو ، منوی رستوران ها و … مورد تخفیف زیادی قرار می گیرند که علت آن  وجود تخفیف هایی است که ها سبب افزایش و جذب شدن مشتری های زیادی شده است.

شما عزیزان می توانید برای طراحی سایت تخفیف گروهی، با ما در تارینوتک تماس بگیرید تا ما شما را در این مسیر راهنمایی و مشاوره دهیم.

طراحی سایت تخفیف گروهی از ویژگی های منحصر به فردی بهرمند می باشند، اگر که طراحی سایت تخفیف گروهی شما خاص باشد بعد از مدتی می توانید در کار خود موفقیت زیادی را کسب نمایید.

دقت کنید که طراحی سایت تخفیف گروهی شما باید تا حدی جذاب باشد که بازدید کردن از سایتتان جزو کار های روزانه کاربرانتان باشد. همان طور که می دانید معمولا خیلی از ما در طول روز به خیلی از وب سایت ها مراجعه می کنیم که میدانیم بر روی محصولات خود تخفیف میگذارند.

معمولا با طراحی سایت تخفیف گروهی بسیاری از کاربران بدون در نظر گرفتن قیمت واقعی محصولات فروشی و خدمات با دیدن کلمه تخفیف سریعا اقدام به خرید می کنند.

یکی دیگر از مواردی که در طراحی سایت تخفیف گروهی باید به آن توجه کنیم آن است که یک طراحی سایت تخفیف گروهی موفق در هنگام معرفی کردن خدمات و محصولات گوناگون میزان آمار خریدارن آن محصول و خدمات را نمایش خواهند داد که به همین دلیل نیز مشتری مشتاق می شود که از خدمات سایت استفاده کند.

طراحی سایت تخفیف گروهی و رسیدن به صفحه اول گوگل

برای گرفتن نتیجه در طراحی سایت تخفیف گروهی باید بعد از طراحی سایت تخفیف گروهی به سراغ سئو سایت برویم .شما برای اینکه از طریق طراحی سایت تخفیف گروهی خود جذب مشتری نمایید ، لازم است تا سایت شما دیده شود و نکته مهمتر دیده شدن توسط بازار هدفتان می باشد تا وب سایتتان موثر واقع شود.

اما بهترین راه برای دیده شدن توسط مخاطب هدف ، رسیدن به صفحه اول گوگل در کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان است. اکثر کاربران برای پیدا کردن خدمات مورد نظر خودشان ، در گوگل جستجو می کنند تا بتوانند با مشاهده و مقایسه گزینه های مختلف بهترین انتخاب را داشته باشند. حال اگر که شما در نتایج برتر گوگل حضور پیدا کنید به راحتی می توانید مخاطبان هدف خود را جذب نمایید و به جذب مخاتبانتان کمک کنید

در تارینوتک با بررسی دقیق کسب و کار شما و خدماتی که ارائه می دهید بهترین کلمات کلیدی را انتخاب می کنیم تا با حضور در صفحه اول گوگل بتوانید بازدهی بالایی داشته باشید و ما به شما این اطمینان را میدهیم که در مسیر طراحی سایت تخفیف گروهی شما را همراهی و پشتیبانی کنیم.

ما در تارینوتک بعد از آنالیز و بررسی و انتخاب کلمات کلیدی هزینه ها و زمان لازم را برای شما مشخص می کنیم و سه بسته پیشنهادی سئو به شما ارائه خواهیم داد تا با توجه به بودجه خود و بدون دغدغه انتخاب کنید و در مسیر موفقیت قدم بردارید.

در آخر هر ماه نیز گزارشی از فعالیت های انجام شده و پیشرفت های صورت گرفته برای شما عزیزان ارسال می شود تا خیالتان از بابت سئو از طریق طراحی سایت تخفیف گروهی و رسیدن به صفحه اول گوگل آسوده گردد.

برای شروع و رسیدن به موفقیت و افزایش درآمد به صورت تضمینی کافیست تلفن خود را بردارید و با ما تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای گرم شما در تارینوتک هستیم.

طراحی سایت تخفیف گروهی
اینستاگرام تارینوتک

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای خدمات طراحی سایت تخفیف گروهی

در حال حاضر بسیاری از مردم اوقات فراقت خود را در اینستاگرام و سایر فضای مجازی می گذرانند ، که این میزان کاربران بالغ بر 75 درصد  این تعداد می باشد. در زمینه طراحی سایت تخفیف گروهی نیز اینستاگرام جایگاه خیلی خوبی دارد که می توانیم  روند کاری شغلیمان را تا میزان زیادی گسترش دهیم و همچنین با انجام تبلیغات در جهت جذب بیشتر بازدید کننده کسب و کار سایت خود را رشد دهیم تا بیشترین بازدید را داشته باشد و به همین علت می تواند تا حد زیادی به رونق کسب و کارتان کمک کند.

به همین علت شما نیز باید به حضور در فضای مجازی اهمیت بدهید.

خدمات اینستاگرام مارکتینگ مجموعه تارینوتک برای تمامی مجموعه ها سازمان ها ، شرکت ها و کسب و کار ها برای افزایش رونق طراحی سایت تخفیف گروهی را در ادامه بیان کرده ایم:

 1. ارائه دادن گزارش فعالیت شما به شکل ماهیانه
 2. بررسی و آنالیز نرخ تعاملی پست ها
 3. بارگذاری محتوای پیج
 4. ایجاد هایلایت برای استوری ها
 5. برگذاری مسابقه و کمپین های تعاملی در صفحه اینستاگرام
 6. مدیریت پست ها در اینستاگرام مارکتینگ
 7. تولید محتوای ویدئویی و تصویری
 8. تولید محتوای متنی
 9. افزایش مستمر بازدید پیج
 10. تدوین تقویم محتوایی در پیج اینستاگرام

لیست امکانات برای طراحی سایت تخفیف گروهی

 • مدیریت آسان و کاربردی سایت
 • داشتن صفحات بی نهایت
 • اسلایدشو
 • گالری تصاویر
 • نقشه گوگل
 • پیام ها و اطلاعیه های پاپ آپ
 • قابلیت ارسال نظرات کاربران
 • اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
 • مدیریت مطالب، اسناد، تصاویر و ...
 • سیستم خبرخوان RSS
 • بخش اخبار و مقالات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • بنرهای تبلیغاتی
 • لودشدن سریع صفحات
 • بخش معرفی و نمایش نمونه کارها
 • بخش معرفی محصولات
 • موتور جستجوی داخلی
 • بخش پرسش های متداول FAQ
 • بخش قوانین و مقررات
 • لینک به سایت های دیگر
 • امکان نمایش همه نوع فایل های سمعی و بصری مانند صدا، عکس، ویدئو، فلش و ...

طراحی سایت تخفیف گروهی و نکات بسیار مهم در آن

طراحی وب سایت تخفیف گروهی ای که انجام می دهید باید هماهنگ با نیاز کاربران شما  عزیزان انجام شود و نیز  باید دارای یک زیر ساخت و درست با آن چه که از طراحی سایت تخفیف گروهی خود نیاز دارید باشد.

ویژگی های طراحی سایت تخفیف گروهی را به شکل خلاصه می توانیم به صورت زیر بررسی کنیم:

 • ساخت فرم های اختصاصی در طراحی سایت تخفیف گروهی (بررسی امکان پیاده سازی و ساخت فرم‌های اختصاصی برحسب نیاز و خواسته کاربران و مشتریان باید ایجاد ، پیاده سازی و اجرا شوند.)
 • به اشتراک گذاری ویدئو در طراحی سایت تخفیف گروهی (امکان درست ساخت ویدئو به منظور معرفی محصول کسب و کار شما یا خدمات رسانی تان به مشتریان می باشد. این امکانی را می‌توانیم در سایت های تخفیف گروهی قرار بدهیم تا به آسانی هر چه تمام تر برند کسب و کار و محصول مان در فضای طراحی سایت تخفیف گروهی را به دید بازدیدکنندگان و مشتریان نمایش بدهیم.)
 • روان شناسی رنگ ها و جذابیت دیداری یا گرافیکی که در طراحی سایت تخفیف گروهی(برای استفاده از این رنگ‌ها در فضا های مجازی و در زمینه طراحی سایت تخفیف گروهی ، نیازمند دانش و علم روانشناسی رنگ‌ها می باشیم به صورتی که هر رنگی که برای هر قسمتی که استفاده می گردد باید کاملا هماهنگ با نیاز مخاطبان سایت می باشد.تمامی این کار ها برای جذب مخاطب به وب سایت شما عزیزان است.

در طراحی سایت تخفیف گروهی ، باید رنگ بندی مناسبی در طراحی سایت استفاده نماییم و به همین علت باید     هارمونی دقیقی را در بین المان های مختلفی همچون لوگوی سازمان و رنگ قسمت های مختلف ایجاد کنیم و همچنین باید انداره فونت را مناسب با محتوا تنظیم نماییم.)

فاکتورهای اساسی برای طراحی سایت تخفیف گروهی

تولید محتوای اختصاصی

در بحث طراحی سایت و سئو موردی که از همه بیشتر اهمیت دارد بحث تولید محتوای اختصاصی می باشد. همان طور که مشخص است طراحی وب سایت به تنهایی کاربردی ندارد وقتی که محتوا نداشته باشد.

طراحی رابط کاربری

سرعت لود بالا

دسترسی سریع به اطلاعات باعث شده کاربران صبوری خود را از دست بدهند و از انتظار کشیدن بیزار شوند. اگر وبسایت زمان زیادی را صرف لود شدن کند بدون تردید شانس بسیار اندکی برای دیدن شدن توسط مخاطبیت را دارد. نتایج بدست آمده از بررسی ها نشان می دهند کاربران در 90درصد مواقع بیشتر از 6 الی 7 ثانیه برای باز شدن وب سایت صرف نمی کنند و سریعا به سراغ گزینه های بعدی که در پیشرو دارند می روند!

سرعت لود بالا

ریسپانسیو

با توجه به این که امروزه بسیاری از کاربران با موبایل وارد سایت ها میشوند ، نمایش سایت ها در موبایل اهمیت ویژه ای دارد. وبسایت استاندارد باید در موبایل ، تبلیت ، لپ تاپ و هر دستگاه دیگری نمایش درست و اختصاصی داشته باشد. برای موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل نیز ریسپانسیو بودن وبسایت اهمیت زیادی دارد. مردم ساعت ها در موبایل خود زندگی میکنند پس نمایش صحیح و بهینه سایت در موبایل را جدی بگیرید!

ریسپانسیو

بهینه برای گوگل

هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط مخاطب است و این هدف زمانی محقق می شود که شما در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشید. به همین جهت رعایت استاندارد های سئو از هر امر دیگری واجب تر است. داشتن نقشه سایت ، بهینه بودن نسبت کد به متن ، رعایت تگ گذاری صفحات و .. از مواردی هستند که یک وب سایت بهینه برای گوگل باید داشته باشد. برای موفقیت سایت رضایت گوگل شرط اساسی است!

طراحی سایت اختصاصی

پکیج های قیمتی طراحی وب سایت تخفیف گروهی

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

 • امکانات سایت
 • تکنولوژی مورد استفاده
 • نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده
 • خدمات پشتیبانی
 • و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار باشد.
  اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت است. شما بهتر است مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.
پیشرفته
Advanced
4,500,000 تومان
هاست 1000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
-
-
-
-
طلایی
Golden
12,000,000 تومان
هاست 2000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
امکانات ایمیل مارکتینگ
قابلیت دو زبانه
بکاپ گیری ماهیانه
ایجاد شبکه های اجتماعی

طراحی براساس استانداردهای جهانی

مبتنی بر کنسرسیوم جهانی وب W3C

رعایت نکات امنیتی و سرعت لود بالا

ارائه GTMetrix با رتبه A و B

نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها

کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...

نمایش صحیح در تمامی مرورگرها

گوگل کروم، فایرفاکس، سافاری و ...

معقول ترین علتی که می تواند بر روی قیمت طراحی سایت تخفیف گروهی اثر گذار باشد، نوع طراحی آن سایت است.با در نظر گرفتن امکاناتی که برای طراحی سایت تخفیف گروهی مورد نیاز است و تکنولوژی که مورد استفاده قرار می دهید ، رنگ بندی و شکل گرافیکی سایت و رابط کاربری اختصاصی یا آماده و میزان ضمانتی که طراح سایت در جهت پشتیبانی از سایت شما پشتیبانی خواهد کرد  که همه این موارد می تواند در میزان اندازه هزینه شما موثر واقع شود.

شرکت تارینوتک، به شما عزیزان این ضمانت را خواهد داد که با خیالی آسوده در جهت بالا رفتن فروش و رونق کسب وکارتان در طراحی سایت تخفیف گروهی شما را یاری کند و نیز در این راه پشتیبان شما عزیزان و خوبان باشد.

شما هم اکنون می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در مجموعه تارینوتک تماس بگیرید تا گامی بزرگ در رشد کسب و کار خود بردارید.

مسیر راه

روند اجرای طراحی سایت تخفیف گروهی

برای داشتن وبسایت تاثیرگزار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد. این کار باعث می شود نیازهای وبسایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و در نتیجه خروجی بهتری داشته باشید.
در تارینوتک ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی میشوند. وایرفرم ها طرح های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت را نشان می دهند و فاقد رنگ ، جزییات و ... هستند. پس از تکمیل وایرفرم ها و تایید آنها توسط شما وارد مرحله طراحی گرافیکی پروژه خواهیم شد و رابط کاربری پروژه توسط متخصصی طراحی UI پیاده سازی خواهد شد. سپس وارد مرحله برنامه نویسی شده و به طرح های گرافیکی روح می بخشیم. در مرحله بعد نسخه اولیه سایت به کارفرما ارائه میشود تا مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود مشکل و یا تغییر در وب سایت اعمال شود تا به خروجی ایده آل برسد.
در طی یک یا چند جلسه آموزش کار با پنل مدیریت به شما آموزش داده خواهد شد همچنین ویدئو آموزشی اختصاصی با نکات آموزنده برای تولید محتوا و مدیریت بهتر سایت به شما عزیزان ارائه میشود. بعد از سپری شدن این مراحل کار اصلی تارینوتک که ارائه پشتیبانی فنی برای پروژه شما است آغاز میشود تا آرامش و موفقیت را برای شما رقم بزند.

1. مستند نویسی

2. طراحی گرافیکی

3. برنامه نویسی

4. تست و رفع باگ

5. آموزش

6. آغاز پشتیبانی

وظایف تارینوتک به عنوان مجری طراحی سایت تخفیف گروهی

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

نیاز به تماس داری؟  دفتر مرکزی: 77837051-021

گارانتی خدمات

تارینوتک بابت تمامی خدمات خود به شما عزیزان ضمانت اجرایی می دهد تا با خیال آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست یابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *