طراحی سایت حقوقی در تبریز برای وکلا ، امری واجب می باشد.طراحی سایت حقوقی در تبریز به دلیل این که بیشتر وکلا و همکاران شما از وب سایت استفاده می کنند مورد اهمیت واقع شده است.

حال برای موارد همچون پیشی گرفتن از رقبا،افزایش و رشد کسب و کار و …بهتر است که شما عزیزان به داشتن یک وبسایت حرفه ای فکر کنید.

شهر زیبای تبریز از گذشته های دور تا به امروز همیشه به عنوان یکی از شهر های پر تمدن ایرانی شناخته شده است که معمولا اولین های کشور ایران همچون، اولین مدرسه،‌ اولین دانشگاه،‌ اولین شهرداری، اولین سینما ها در این استان پایه گذاری شده است.

ما در مجموعه تارینوتک افتخار می کنیم که بتوانیم به تمامی وکلای عزیز تبریزی خدمات رسانی کنیم و طراحی سایت حقوقی در تبریز را انجام دهیم تا بتوانیم کمک به سزایی در جهت رشد و پیشرفت شما داشته باشیم.

برای اینکه بتوانیم یک طراحی سایت حقوقی در تبریز را طراحی و پیاده سازی کنیم باید با راه های جذب مشتریان به شکلی تضمینی آشنا بشویم. شما خوبان می توانید در ادامه راه با مجموعه طراحی سایت تارینوتک همراه شوید تا ما برای شما عزیزان تمامی هزینه های پرداختی و چالش هایی که در مسیر موفقیت شما وجود خواهد داشت را به طور کامل بررسی و آنالیز می کنیم.پس در ادامه راه با ما همراه شوید.

مجموعه طراحی سایت تارینوتک در خصوص طراحی سایت حقوقی در تبریز نیز فعالیت می کند که در همه ی نقاط کشوری نیز به فعالیت می پردازد و موفق به ارائه خدمات طراحی سایت در کلیه شهرهای کشور از جمله استان تبریز شده است.

در اولین قدم شما باید بدانید که افراد زیادی در مقایسه با گذشته خیلی تنبل شده اند به و دنبال راحت ترین مسیر برای رسیدن به خدمات و محصولات مد نظر خودشان می باشند که بتوانند در کم ترین زمان آن را دریافت کنند.

پس در نهایت شما باید فضایی اینترنتی در طراحی سایت حقوقی در تبریز را اقدام به راه اندازی کنید که به شکل آنلاین و در هر زمان و مکانی برای مشتریان و کابران وب سایت خود در دسترس باشید.

شما عزیزان باید این نکته را بدانید که برای شروع کار خود سایت خود را باید به افرادی با تجربه بسپارید تا مشکلی برای شما به وجود نیاید و در صورت به وجود آمدن هر مشکلی بتوانند مشکل طراحی سایت حقوقی در تبریز شما را حل نمایند.

این مشکلات می توانند مواردی همچون هک کردن وبسایت توسط سایر رقبا و . . . باشند.

تیم طراحی سایت تارینوتک بعد از طراحی وبسایت شما اقدام به پشتیبانی آن می کنند و تمامی مشکلات فنی شما را حل می کنند.

شما عزیزان برای طراحی سایت حقوقی در تبریز خود زمانی که هزینه پرداخت می کنید باید مطمئن باشید که این کار به بهترین شکل ممکن انجام می شود پس این حق شما صاحبان مشاغل می باشد که تمامی سوالات و ابهامات مربوط به طراحی وبسایتتان رفع بشود.

طراحی سایت حقوقی در تبریز و رسیدن به صفحه اول گوگل

برای گرفتن بهترین نتیجه در طراحی سایت حقوقی در تبریز باید بعد از طراحی سایت حقوقی در تبریز به سراغ سئو وبسایت برویم . شما عزیزان برای اینکه از طریق طراحی سایت حقوقی در تبریز خود جذب مشتری نمایید ، لازم است تا سایت شما دیده شود و نکته مهمتر دیده شدن به وسیله بازار هدفتان است تا وب سایتتان موثر واقع شود.

اما بهترین راه برای دیده شدن به وسیله مخاطب هدف ، رسیدن به صفحه اول گوگل در کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان می باشد. بیشتر کاربران برای پیدا کردن خدمات مورد نظر شما ، در گوگل جستجو می کنند تا بتوانند با مشاهده و مقایسه گزینه های مختلف بهترین انتخاب را داشته باشند. حال اگر که شما در نتایج برتر گوگل حضور پیدا کنید به آسانی می توانید مخاطبان هدف خود را جذب نمایید و به جذب مخاتبانتان کمک کنید

در مجموعه تارینوتک با بررسی دقیق کسب و کار شما و خدماتی که ارائه می دهیم بهترین کلمات کلیدی را انتخاب می کنیم تا با حضور وب سایت شما در صفحه اول گوگل بتوانید بیشترین بازدهی را داشته باشید و ما به شما این اطمینان را میدهیم که در مسیر طراحی سایت حقوقی در تبریز شما را همراهی و پشتیبانی کنیم.

ما در مجموعه تارینوتک بعد از آنالیز و بررسی و انتخاب کلمات کلیدی هزینه ها و زمان لازم را برای شما مشخص می کنیم و سه بسته پیشنهادی سئو به شما ارائه می دهیم تا با توجه به بودجه خود و بدون دغدغه انتخاب نمایید تا بتوانید در مسیر موفقیت قدم بردارید.

در پایان هر ماه نیز گزارشی از فعالیت های انجام شده و پیشرفت های صورت گرفته برای شما عزیزان فرستاده می شود تا خیالتان از بابت سئو به وسیله طراحی سایت حقوقی در تبریز و رسیدن به صفحه اول گوگل آسوده و مطمئن گردد.

برای شروع این راه و رسیدن به موفقیت و افزایش درآمدتان به شکل تضمینی کافیست تلفن خود را بردارید و با ما در تارینوتک تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم.

طراحی سایت حقوقی در تبریز

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای طراحی سایت حقوقی در تبریز

در حال حاضر امروزه بیشتر افراد  ، تمام وقت خودشان را صرف اینترنت و فضای مجازی از جمله شبکه های اجتماعی می کنند که این میزان تعداد کمی نیست. در زمینه طراحی سایت حقوقی در تبریز نیز اینستاگرام جایگاه ویژه و خاصی دارد که می توانیم  روند کاری شغلیمان را تا حد زیادی توسعه دهیم و همچنین با انجام تبلیغات در جهت جذب بیشتر بازدید کننده کسب و کار سایت خود را صعودی کنیم تا بازدید بیشتری بخورد و به همین دلیل می تواند خیلی به رونق کسب و کارتان کمک کند.

به همین دلیل شما باید ، حضور در فضای مجازی اهمیت دهید.

خدمات اینستاگرام مارکتینگ مجموعه طراحی سایت تارینوتک برای تمامی مجموعه ها سازمان ها ، شرکت ها و کسب و کار ها برای افزایش رونق طراحی سایت حقوقی در تبریز را در ادامه بیان کرده ایم:

 1. ارائه دادن گزارش ماهیانه
 2. بررسی کردن و آنالیز نرخ تعامل پست ها
 3. بارگذاری کردن محتوای پیج
 4. ایجاد هایلایت در زمان های مناسب
 5. برگذاری مسابقه و کمپین های تعاملی در پیج اینستاگرام
 6. مدیریت پست ها در اینستاگرام مارکتینگ
 7. تولید محتوای ویدئویی و تصویری
 8. تولید محتوای متنی
 9. افزایش مستمر بازدید پیج
 10. تدوین تقویم محتوایی در پیج اینستاگرام

لیست امکانات برای طراحی سایت حقوقی در تبریز

 • مدیریت آسان و کاربردی سایت
 • داشتن صفحات بی نهایت
 • اسلایدشو
 • گالری تصاویر
 • نقشه گوگل
 • پیام ها و اطلاعیه های پاپ آپ
 • قابلیت ارسال نظرات کاربران
 • اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
 • مدیریت مطالب، اسناد، تصاویر و ...
 • سیستم خبرخوان RSS
 • بخش اخبار و مقالات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • بنرهای تبلیغاتی
 • لودشدن سریع صفحات
 • بخش معرفی و نمایش نمونه کارها
 • بخش معرفی محصولات
 • موتور جستجوی داخلی
 • بخش پرسش های متداول FAQ
 • بخش قوانین و مقررات
 • لینک به سایت های دیگر
 • امکان نمایش همه نوع فایل های سمعی و بصری مانند صدا، عکس، ویدئو، فلش و ...

طراحی سایت گردشگری و نکات بسیار مهم در آن

طراحی سایت حقوقی در تبریز ای که انجام می دهید باید هماهنگ با نیاز کاربران شما انجام بشود و نیز باید دارای یک زیر ساخت و درست با آن چه که از طراحی سایت حقوقی در تبریز خود نیاز دارید باید باشد.

ویژگی های طراحی سایت حقوقی در تبریز را به طور خلاصه می توانیم به شکل بررسی نماییم:

 • ساخت فرم های اختصاصی در طراحی سایت حقوقی در تبریز (بررسی تمامی امکانات پیاده سازی شده و ساخت فرم‌های اختصاصی برحسب نیاز و خواسته کاربران و مشتریان باید ایجاد ، پیاده سازی و اجرا شوند که این فرم‌‌ها شامل تمامی فرم استخدام، پذیرش کاربران و سایر موارد شما می باشند.)
 • به اشتراک گذاری ویدئو در طراحی سایت حقوقی در تبریز (امکان ایجاد ویدئو به منظور معرفی کسب و کار شما یا خدمات رسانی تان به مشتریان خواهد بود.)
 • روان شناسی رنگ ها و جذابیت دیداری یا گرافیکی در طراحی سایت حقوقی در تبریز(برای استفاده کردن از رنگ‌ها در فضای مجازی و در زمینه طراحی سایت حقوقی در تبریز ، نیازمند دانش و علم روانشناسی رنگ‌ها هستیم  به طریقی که هررنگی که برای هر جزئی استفاده می شود باید کاملا هماهنگ  با نیاز مخاطبان ظاهری سایت باشد.)

فاکتورهای اساسی برای طراحی سایت حقوقی در تبریز

تولید محتوای اختصاصی

در بحث طراحی سایت و سئو موردی که از همه بیشتر اهمیت دارد بحث تولید محتوای اختصاصی می باشد. همان طور که مشخص است طراحی وب سایت به تنهایی کاربردی ندارد وقتی که محتوا نداشته باشد.

طراحی رابط کاربری

سرعت لود بالا

دسترسی سریع به اطلاعات باعث شده کاربران صبوری خود را از دست بدهند و از انتظار کشیدن بیزار شوند. اگر وبسایت زمان زیادی را صرف لود شدن کند بدون تردید شانس بسیار اندکی برای دیدن شدن توسط مخاطبیت را دارد. نتایج بدست آمده از بررسی ها نشان می دهند کاربران در 90درصد مواقع بیشتر از 6 الی 7 ثانیه برای باز شدن وب سایت صرف نمی کنند و سریعا به سراغ گزینه های بعدی که در پیشرو دارند می روند!

سرعت لود بالا

ریسپانسیو

با توجه به این که امروزه بسیاری از کاربران با موبایل وارد سایت ها میشوند ، نمایش سایت ها در موبایل اهمیت ویژه ای دارد. وبسایت استاندارد باید در موبایل ، تبلیت ، لپ تاپ و هر دستگاه دیگری نمایش درست و اختصاصی داشته باشد. برای موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل نیز ریسپانسیو بودن وبسایت اهمیت زیادی دارد. مردم ساعت ها در موبایل خود زندگی میکنند پس نمایش صحیح و بهینه سایت در موبایل را جدی بگیرید!

ریسپانسیو

بهینه برای گوگل

هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط مخاطب است و این هدف زمانی محقق می شود که شما در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشید. به همین جهت رعایت استاندارد های سئو از هر امر دیگری واجب تر است. داشتن نقشه سایت ، بهینه بودن نسبت کد به متن ، رعایت تگ گذاری صفحات و .. از مواردی هستند که یک وب سایت بهینه برای گوگل باید داشته باشد. برای موفقیت سایت رضایت گوگل شرط اساسی است!

طراحی سایت اختصاصی

پکیج های قیمتی طراحی سایت حقوقی در تبریز

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

 • امکانات سایت
 • تکنولوژی مورد استفاده
 • نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده
 • خدمات پشتیبانی
 • و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار باشد.
  اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت است. شما بهتر است مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.
پیشرفته
Advanced
4,500,000 تومان
هاست 1000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
-
-
-
-
طلایی
Golden
12,000,000 تومان
هاست 2000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
امکانات ایمیل مارکتینگ
قابلیت دو زبانه
بکاپ گیری ماهیانه
ایجاد شبکه های اجتماعی

طراحی براساس استانداردهای جهانی

مبتنی بر کنسرسیوم جهانی وب W3C

رعایت نکات امنیتی و سرعت لود بالا

ارائه GTMetrix با رتبه A و B

نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها

کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...

نمایش صحیح در تمامی مرورگرها

گوگل کروم، فایرفاکس، سافاری و ...

مهم‌ترین و اصلی ترین علتی که می تواند بر روی قیمت طراحی سایت حقوقی در تبریز تاثیر گذار باشد، نوع طراحی سایتحقوقی در تبریز می باشد.با توجه به امکاناتی که برای طراحی سایت حقوقی در تبریز احتیاج دارید و تکنولوژی که مورد استفاده قرار می دهید ، رنگ بندی و شکل گرافیکی سایت و رابط کاربری اختصاصی یا آماده و میزان ضمانتی که طراح سایت در جهت پشتیبانی از سایت شما پشتیبانی خواهد کرد که تمامی این موارد می تواند در میزان اندازه هزینه شما موثر باشد.

مجموعه تارینوتک، به شما عزیزان این ضمانت را خواهد داد که با خیالی راحت و آسوده برای افزایش فروش و رونق کسب وکارتان در طراحی سایت حقوقی در تبریز شما را همراهی نماید و نیز در این راه پشتیبان شما عزیزان و خوبان باشد.

ما  در مجموعه تارینوتک به شما عزیزان این اطمینان را می دهیم تا شما از طراحی سایت حقوقی در تبریز خود نهایت رضایت را داشته باشید.

پس همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند که بهترین انتخاب را داشته باشید.

مسیر راه

روند اجرای طراحی سایت حقوقی در تبریز

برای داشتن وبسایت تاثیرگزار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد. این کار باعث می شود نیازهای وبسایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و در نتیجه خروجی بهتری داشته باشید.
در تارینوتک ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی میشوند. وایرفرم ها طرح های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت را نشان می دهند و فاقد رنگ ، جزییات و ... هستند. پس از تکمیل وایرفرم ها و تایید آنها توسط شما وارد مرحله طراحی گرافیکی پروژه خواهیم شد و رابط کاربری پروژه توسط متخصصی طراحی UI پیاده سازی خواهد شد. سپس وارد مرحله برنامه نویسی شده و به طرح های گرافیکی روح می بخشیم. در مرحله بعد نسخه اولیه سایت به کارفرما ارائه میشود تا مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود مشکل و یا تغییر در وب سایت اعمال شود تا به خروجی ایده آل برسد.
در طی یک یا چند جلسه آموزش کار با پنل مدیریت به شما آموزش داده خواهد شد همچنین ویدئو آموزشی اختصاصی با نکات آموزنده برای تولید محتوا و مدیریت بهتر سایت به شما عزیزان ارائه میشود. بعد از سپری شدن این مراحل کار اصلی تارینوتک که ارائه پشتیبانی فنی برای پروژه شما است آغاز میشود تا آرامش و موفقیت را برای شما رقم بزند.

1. مستند نویسی

2. طراحی گرافیکی

3. برنامه نویسی

4. تست و رفع باگ

5. آموزش

6. آغاز پشتیبانی

وظایف تارینوتک به عنوان مجری طراحی سایت حقوقی در تبریز

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

نیاز به تماس داری؟  دفتر مرکزی: 77837051-021

گارانتی خدمات

تارینوتک بابت تمامی خدمات خود به شما عزیزان ضمانت اجرایی می دهد تا با خیال آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست یابید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *