طراحی سایت حقوقی در خوزستان می تواند فرصت مناسبی برای پیشی گرفتن شما از رقبایتان باشد.

با توجه به پیچیدگی هایی که در قوانین وجود دارد ، مردم خوزستان همواره با این چالش ها روبه رو هستند و به خدمات حقوقی نیاز دارند و همواره ایجاد کسب و کاری که با توجه به نیاز مردم باشد به موفقیت میرسد.

قوانین حقوقی در کشور ما بسیار گسترده و متنوع هستند و مردم به علت عدم آگاهی دچار مشکلات بسیاری در این زمینه می شوند که برای پاسخ به سولات خود و دریافت خدمات حقوقی در اینترنت جستجو می کنند.

همچنین در خوزستان با توجه به گرمای هوا و شیوع ویروس کرونا مردم ترجیح می دهند کارهای خود را به صورت غیرحضوری پیش ببرند و این امر از طریق اینترنت میسر خواهد شد.

از سویی دیگر با توجه به گستردگی و پهناوری استان خوزستان لازم است چاره ای بیندیشید که برای همگان در دسترس باشید و این چالش نیز با ساخت وب سایت حقوقی در خوزستان برطرف می شود.

شاید پیش خود بگویید که مشتریان خود را دارید و وب سایت هزینه الکی و بی فایده است! اما باید به شما بگویم که تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است و به دنبال آن فرهنگ مردم نیز تغییر می کند.

در حال حاضر روزانه آمار استفاده از اینترنت برای انجام امور مختلف افزایش پیدا می کند و به تعداد کاربران فضای مجازی افزوده می شود و در نتیجه اگر کسب و کار شما در اینترنت وجود نداشته باشد متاسفانه به طور کامل حذف خواهد شد!

ممکن است این تصور را داشته باشید که با راه اندازی یک صفحه اینستاگرامی هم می توان کسب و کار را اینترنتی کرد! اما باید به شما بگویم این تصور نیز کاملا غلط است!

به طور خلاصه بخواهیم علت را به شما عزیان بگوییم مسئله این است که اینستاگرام و در کل شبکه های اجتماعی مکمل هستند و شعبه اصلی شما که به کسب و کارتان اعتبار می دهد وب سایت حقوقی شما می باشد. همچنین شبکه های اجتماعی ممکن است مانند تلگرام فیلتر شوند و یا اقبال مردم نسبت به آنها کم شود و یا کلا دیگر وجود نداشته باشند در نتیجه کسب و کار شما نیز دچار مشکل شده و از بین خواهد رفت.

از طرفی اگر وب سایت حقوقی در خوزستان راه اندازی کنید و با فعالیت های تبلیغاتی مختلف ، مخاطبان را جذب وب سایت خود کنید دیگر هیچ اتفاقی مانع کار شما نخواهد شد و همواره در مسیر پیشرفت قرار خواهید گرفت.

در مطالب فوق سعی کردیم ذهنیت شما را مبنی بر ضرورت طراحی وب سایت شکل دهیم تا بدانید که چه اندازه می تواند در موفقیت و گسترش کسب و کار شما موثر باشد.

در ادامه با تارینوتک همراه باشید تا با روند پیاده سازی سایت حقوقی در خوزستان ، راه های جذب مشتری و افزایش درآمد از اینترنت و هزینه های پیش رو آشنا شوید و همچنین سورپرایز ویژه ای که برای شما در نظر داریم را از دست ندهید! (تماس بگیرید اینجا اجازه نداریم بگیم!)

طراحی سایت حقوقی در خوزستان و رسیدن به صفحه اول گوگل

بعد از راه اندازی یک وب سایت حرفه ای و استاندارد مرحله بعدی سئو سایت حقوقی می باشد.

شما برای اینکه از طریق وب سایت حقوقی خود جذب مشتری داشته باشید لازم است وب سایت شما دیده شود و نکته مهمتر دیده شدن توسط بازار هدفتان است.

اما بهترین راه برای دیده شدن توسط مخاطب هدف ، رسیدن به صفحه اول گوگل در کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان است. بیشتر کاربران برای پیدا کردن خدمات مورد نظر خود ، در گوگل جستجو می کنند تا بتوانند با مشاهده و مقایسه گزینه های مختلف بهترین انتخاب را داشته باشند. در صورتی که شما در این نتایج حضور داشته باشید به راحتی می توانید مخاطبان هدف خود را جذب نمایید و تعداد مشتریان خود را افزایش دهید.

در تارینوتک با بررسی دقیق کسب و کار شما و خدماتی که ارائه می دهید بهترین کلمات کلیدی را انتخاب می کنیم تا با حضور در صفحه اول گوگل بتوانید بهترین بازدهی را داشته باشید.

بعد از آنالیز و بررسی و انتخاب کلمات کلیدی هزینه ها و زمان لازم را برای شما مشخص می کنیم و سه بسته پیشنهادی سئو به شما ارائه میدهیم تا با توجه به بودجه خود و بدون دغدغه انتخاب کنید و در مسیر موفقیت گام بردارید.

پایان هر ماه نیز گزارشی از فعالیت های انجام شده و پیشرفت های صورت گرفته برای شما عزیزان ارسال خواهد شد تا خیال شما بابت سئو وب سایت حقوقی خود در خوزستان و رسیدن به صفحه اول گوگل آسوده گردد.

شاید بپرسید که از کجا باید شروع کرد؟ برای شروع و رسیدن به موفقیت و افزایش درآمد به صورت تضمینی کافیست تلفن خود را بردارید و با ما تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم.

طراحی سایت حقوقی در خوزستان

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای طراحی سایت حقوقی در خوزستان

مردم خوزستان امروزه بیشترین زمان خود را در فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام می گذرانند و به همین دلیل اینستاگرام بستر بسیار مناسبی برای جذب مخاطب و مشتری برای ارائه خدمات حقوقی می باشد.

بعد از طراحی وب سایت حقوقی در خوزستان و سئو ، گام بعدی حضور هدفمند و اصولی در شبکه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام است.

در تارینوتک ابتدا مخاطبان و کسب و کار شما را به طور دقیق و تخصصی مورد بررسی قرار می دهیم و سه بسته پیشنهادی برای مدیریت اینستاگرام و جذب مشتری به شما ارائه می دهیم تا با در نظر گرفتن اهداف و بودجه مدنظرتان بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای وکیل ها و موسسه های حقوقی

 • تدوین تقویم محتوایی
 • تولید محتوای متنی
 • ساخت هایلات ها
 • بیو نویسی تخصصی
 • تولید محتوای تصویری
 • تولید محتوای ویدئویی
 • مدیریت تبلیغات
 • برگذاری مسابقه و کمپین های تعاملی
 • بررسی و آنالیز نرخ تعامل
 • ارائه گزارش های ماهیانه

لیست امکانات برای طراحی سایت حقوقی در خوزستان

 • مدیریت آسان و کاربردی سایت
 • داشتن صفحات بی نهایت
 • اسلایدشو
 • گالری تصاویر
 • نقشه گوگل
 • پیام ها و اطلاعیه های پاپ آپ
 • قابلیت ارسال نظرات کاربران
 • اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
 • مدیریت مطالب، اسناد، تصاویر و ...
 • سیستم خبرخوان RSS
 • بخش اخبار و مقالات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • بنرهای تبلیغاتی
 • لودشدن سریع صفحات
 • بخش معرفی و نمایش نمونه کارها
 • بخش معرفی محصولات
 • موتور جستجوی داخلی
 • بخش پرسش های متداول FAQ
 • بخش قوانین و مقررات
 • لینک به سایت های دیگر
 • امکان نمایش همه نوع فایل های سمعی و بصری مانند صدا، عکس، ویدئو، فلش و ...

طراحی سایت حقوقی در خوزستان و نکات بسیار مهم در آن

کاربران روزانه خدمات مورد نظر خود را در گوگل جستجو میکنند پس در نتیجه یکی از مهم ترین موضوعات برای یک وب سایت حقوقی زیرساخت سئویی استاندارد است تا بتواند با فعالیت های اصولی به صفحه اول گوگل برسد. تارینوتک در طراحی سایت برای وکلا و موسسات حقوقی در خوزستان به طور ویژه به زیرساخت های سئو می پردازد.

طراحی گرافیکی جذاب و رابط کاربری استاندارد لازمه جذب اولیه به سایت شما است تا بتوانید کاربران وارد شده به سایت خود را به مشتری تبدیل کنید. بنابراین طراحی سایت حقوقی باید گرافیکی جذاب و کاربرپسند داشته باشد و نسخه موبایل سایت نیز نمایش صحیحی داشته باشد.

همچنین یک سایت حقوقی لازم است سیستمی برای پرسش و پاسخ داشته باشد. سیستم پرسش و پاسخ موجب میشود که کاربر با سایت حقوقی تعامل انجام دهد و این تعامل هم به سئو کمک می کند و هم فرصتی برای شما بوجود می آورد که آن کاربر را به مشتری تبدیل کنید. پس در طراحی وب سایت حقوقی در خوزستان لازم است به این موضوع پرداخته شود.

یکی دیگر از بخش هایی که برای یک سایت حقوقی می تواند مهم باشد وجود سیستم رزرو وقت مشاوره آنلاین است تا کاربران بتوانند به صورت آنلاین اقدام به رزرو مشاوره و پرداخت هزینه کنند. این مشاوره می تواند به صورت حضوری و یا تلفنی باشد.

فاکتورهای اساسی برای طراحی سایت حقوقی در خوزستان

تولید محتوای اختصاصی

در بحث طراحی سایت و سئو موردی که از همه بیشتر اهمیت دارد بحث تولید محتوای اختصاصی می باشد. همان طور که مشخص است طراحی وب سایت به تنهایی کاربردی ندارد وقتی که محتوا نداشته باشد.

طراحی رابط کاربری

سرعت لود بالا

دسترسی سریع به اطلاعات باعث شده کاربران صبوری خود را از دست بدهند و از انتظار کشیدن بیزار شوند. اگر وبسایت زمان زیادی را صرف لود شدن کند بدون تردید شانس بسیار اندکی برای دیدن شدن توسط مخاطبیت را دارد. نتایج بدست آمده از بررسی ها نشان می دهند کاربران در 90درصد مواقع بیشتر از 6 الی 7 ثانیه برای باز شدن وب سایت صرف نمی کنند و سریعا به سراغ گزینه های بعدی که در پیشرو دارند می روند!

سرعت لود بالا

ریسپانسیو

با توجه به این که امروزه بسیاری از کاربران با موبایل وارد سایت ها میشوند ، نمایش سایت ها در موبایل اهمیت ویژه ای دارد. وبسایت استاندارد باید در موبایل ، تبلیت ، لپ تاپ و هر دستگاه دیگری نمایش درست و اختصاصی داشته باشد. برای موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل نیز ریسپانسیو بودن وبسایت اهمیت زیادی دارد. مردم ساعت ها در موبایل خود زندگی میکنند پس نمایش صحیح و بهینه سایت در موبایل را جدی بگیرید!

ریسپانسیو

بهینه برای گوگل

هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط مخاطب است و این هدف زمانی محقق می شود که شما در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشید. به همین جهت رعایت استاندارد های سئو از هر امر دیگری واجب تر است. داشتن نقشه سایت ، بهینه بودن نسبت کد به متن ، رعایت تگ گذاری صفحات و .. از مواردی هستند که یک وب سایت بهینه برای گوگل باید داشته باشد. برای موفقیت سایت رضایت گوگل شرط اساسی است!

طراحی سایت اختصاصی

پکیج های قیمتی طراحی سایت حقوقی در خوزستان

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

 • امکانات سایت
 • تکنولوژی مورد استفاده
 • نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده
 • خدمات پشتیبانی
 • و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار باشد.
  اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت است. شما بهتر است مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.
پیشرفته
Advanced
4,500,000 تومان
هاست 1000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
-
-
-
-
طلایی
Golden
12,000,000 تومان
هاست 2000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
امکانات ایمیل مارکتینگ
قابلیت دو زبانه
بکاپ گیری ماهیانه
ایجاد شبکه های اجتماعی

طراحی براساس استانداردهای جهانی

مبتنی بر کنسرسیوم جهانی وب W3C

رعایت نکات امنیتی و سرعت لود بالا

ارائه GTMetrix با رتبه A و B

نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها

کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...

نمایش صحیح در تمامی مرورگرها

گوگل کروم، فایرفاکس، سافاری و ...

هزینه طراحی سایت حقوقی در خوزستان به عوامل مختلفی بستگی دارد. در وهله اول لازم است بدانیم وب سایت حقوقی وردپرسی مدنظر داریم و یا وب سایت حقوقی اختصاصی.

طبیعتا هزینه طراحی سایت وردپرسی نسبت به اختصاصی کمتر است!

با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی کسب و کارها در خوزستان ما در تارینوتک در جهت حمایت ، بسته ویژه طراحی سایت ارزان را برای شما در نظر گرفته ایم که تنها ؟؟؟ هزار تومان است!(تماس بگیرید تا شما را شگفت زده کنیم)

همچنین پکیچ های طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی نیز برای شما عزیزان و متناسب با نیاز کسب و کار شما و اهدافی که در نظر دارید در نظر گرفته ایم که شروع هزینه آن از 2.900.000 تومان است.

برای دریافت مشاوره رایگان ، مشاهده نمونه کار طراحی سایت حقوقی و انتخاب مناسب ترین پکیج با ما تماس بگیرید. (سورپرایز مارو از دست ندین تلفنی باید بگیم!)

مسیر راه

روند اجرای طراحی سایت گردشگری

برای داشتن وبسایت تاثیرگزار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد. این کار باعث می شود نیازهای وبسایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و در نتیجه خروجی بهتری داشته باشید.
در تارینوتک ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی میشوند. وایرفرم ها طرح های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت را نشان می دهند و فاقد رنگ ، جزییات و ... هستند. پس از تکمیل وایرفرم ها و تایید آنها توسط شما وارد مرحله طراحی گرافیکی پروژه خواهیم شد و رابط کاربری پروژه توسط متخصصی طراحی UI پیاده سازی خواهد شد. سپس وارد مرحله برنامه نویسی شده و به طرح های گرافیکی روح می بخشیم. در مرحله بعد نسخه اولیه سایت به کارفرما ارائه میشود تا مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود مشکل و یا تغییر در وب سایت اعمال شود تا به خروجی ایده آل برسد.
در طی یک یا چند جلسه آموزش کار با پنل مدیریت به شما آموزش داده خواهد شد همچنین ویدئو آموزشی اختصاصی با نکات آموزنده برای تولید محتوا و مدیریت بهتر سایت به شما عزیزان ارائه میشود. بعد از سپری شدن این مراحل کار اصلی تارینوتک که ارائه پشتیبانی فنی برای پروژه شما است آغاز میشود تا آرامش و موفقیت را برای شما رقم بزند.

1. مستند نویسی

2. طراحی گرافیکی

3. برنامه نویسی

4. تست و رفع باگ

5. آموزش

6. آغاز پشتیبانی

وظایف تارینوتک به عنوان مجری طراحی سایت گردشگری

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

نیاز به تماس داری؟  دفتر مرکزی: 77837051-021

گارانتی خدمات

تارینوتک بابت تمامی خدمات خود به شما عزیزان ضمانت اجرایی می دهد تا با خیال آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست یابید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *