طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت خدماتی در تبریز

طراحی سایت خدماتی در تبریز

با طراحی سایت خدماتی در تبریز در خدمت شما هستیم. پیش از اینکه در مورد نحوه طراحی سایت خدماتی در تبریز به بحث و بررسی بپردازیم، بیاید در ابتدا نگاهی اجمالی به پیشرفت ارائه خدمات به صورت اینترنتی بیندازیم. اگر چندین سال است که به صورت سنتی در حال ارائه خدمات به مشتریان خود هستید حتما متوجه شده اید که مشتریان شما عموما دائمی هستند و این روزها مشتری جدید کمتر مشاهده می کنید. همچنین تمامی مشتریان به نوعی بومی محسوب می شوند و در محدوده ای که شما دارای مرکز خدمات هستید، زندگی می کنند. آیا روشی برای افزایش تعداد مشتریان و یا گسترش محدوده مکانی وجود دارد؟ چگونه می توان ارائه خدمات را از محدودیت زمان و مکان خارج کرد و مشتریان جدیدی از تمامی نقاط کشور جذب کرد؟ در این مقاله با شما هستیم تا پاسخگوی سوالات شما باشیم. با تارینوتک همراه باشید.

تهران یکی از شهرهایی است که اکثریت افراد معتقدند درآمد در این شهر بالاتر است. یکی از دلایلی که این شهر در چند سال اخیر توانسته پیشرفت شگرفی در زمینه فروش و ارائه خدمات داشته باشد، رو آوردن به تکنولوژی و اینترنت می باشد. به طور قطع می توان گفت داشتن یک وب سایت که بتواند خدمات و یا محصولات شما در تمامی کشور به نمایش درآورد نشان از پیشرفت بزرگی است. این کار مانند این است که شما در تمامی کشور و در تمامی شهرها یک بیلبورد برای نمایش داشته باشید و خدمات خود را بر روی آن بنویسید. بدین طریق تمامی افراد می توانند خدمات شما را مشاهده کنند و در صورت نیاز از آن بهره مند شوند.

بهترین راه طراحی سایت خدماتی در تبریز و رسیدن به درآمد بالا همانند شهرهای بزرگی مانند تهران است. پیش از این پیشرفت تنها در زمینه طراحی سایت فروشگاهی بود و افرادی که دارای یک کالای فیزیکی برای فروش بودند توانستند با طراحی سایت وردپرس به پیشرفت شگرفی دست پیدا کنند. اما این روزها تمامی مشاغل برای رسیدن به هدف نیاز به طراحی سایت و پیشرفت به صورت اینترنتی هستند. بنابراین هر لحظه تعلل در زمینه طراحی سایت خدماتی در تبریز شما را از رقیبان خود جدا می کند. بهتر است برای طراحی سایت خدماتی در تبریز همین حالا شروع کنید.

مشاغلی مانند آرایشگاه، مراکز آموزشی، شرکت های مشاوره ای، املاک، هتل ها و … همه در حال ارائه خدمات به مشتریان خود هستند. تعداد این مراکز روز به روز در حال افزایش است و شناخت آن ها امری طاقت فرساست. بعلاوه برندسازی و پیشرفت در هریک از این مشاغل به صورت سنتی زمان زیادی را می طلبد. اینترنت این ره صد ساله را برای شما بسیار کوتاه کرده است. تنها کافیست با طراحی سایت خدماتی در تبریز شروع به کار کنید. بدین طریق می توانید به راحتی تلفن و آدرس خود را در اختیار عموم مردم قرار دهید.

فرض کنید شما صاحب یک کسب و کار به صورت خدماتی هستید و به تازگی شروع به کار کرده اید. چگونه می توانید برای خود مشتری جذب کنید؟ بهترین راه تبلیغات از طریق اینترنتی است. حال فرض کنید در همین راستا دارای یک وب سایت در صفحه اول گوگل می باشید. به راحتی می توانید روزانه چندین تماس از جانب مشتریان خود داشته باشید.

با توجه به اینکه شرکت های خدماتی در حال گسترش هستند، ایجاد یک وب سایت خدماتی جزو مواردی است که باید هرچه سریعتر نسبت به آن اقدام کنید. شما عزیزان با توجه به نوع خدمات خود می توانید از طراحی سایت خدماتی در تبریز بهره ببرید. ایجاد سایت خدماتی یکی از به صرفه ترین راه ها برای تبلیغات گسترده می باشد که می توانید رنگ و بویی تازه به خدمات خود ببخشید.

طراحی سایت خدماتی در تبریز و رسیدن به صفحه اول گوگل

در بخش پیشین در مورد لزوم طراحی سایت خدماتی در تبریز به بحث و بررسی پرداختیم و اهمیت وجود یک وب سایت را برای شما بیان کردیم. آیا تنها طراحی سایت خدماتی در تبریز کافسیت و می توان با طراحی یک سایت و رها کردن آن به نتیجه مطلوب دست یافت؟

اگر سروکاری با گوگل داشته باشید حتما متوجه شده اید که در گوگل بالغ بر میلیون ها وب سایت وجود دارد ولی هنگام سرچ تنها ۱۰ وب سایت در نتایج برتر ظاهر می شودو بقیه وب سایت ها در صفحات دوم به بعد هستند که کمتر کسی به صفحات بعدی را مشاهده می کند. این امر همانند این است که شما بیلبورد تبلیغاتی خود را در ابتدای یک شهر قرار دهید و یا اینکه در بیابان یک بیلبورد تبلیغاتی نصب کنید. طبیعتا تبلیغاتی که در ابتدا قرار دارد بیشترین بازدید را خواهد داشت و کاربران زیادی از آن استقبال خواهند کرد.

مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت

طبق مطلبی که بیان شد باید به دنبال راهی برای رسیدن به صفحه اول گوگل باشیم. در این راستا می بایست روش های افزایش بازدید سایت را بدانیم. اولین، بهترین و مناسب ترین راه برای رسیدن به نتایج برتر سئو سایت می باشد. برای اینکه بتوانید از این راه به هدف مطلوب دست پیدا کنید در ابتدا باید کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنید و طبق کلمات مورد نظر سئو سایت و تولید محتوا را شروع کنید.

در راستای رسیدن به نتایج برتر گوگل و ماندگاری در صفحه اصلی تارینوتک حامی شما خواهد بود.

تارینوتک با بررسی دقیق صنف شما و خدماتی که ارائه می دهید، بهترین کلمات کلیدی را برای شما انتخاب می کند و با یک برنامه منظم تلاش می کند وب سایت شما را به نتایج برتر برساند. با انتخاب بهترین کلمات کلیدی و با یک سئو سفید به راحتی می توانید به مخاطبین هدف خود دست پیدا کنید.

در نظر داشته باشید تمامی اقداماتی که برای وب سایت شما توسط تارینوتک انجام می شود به صورت یک فایل ماهانه به شما گزارش داده می شود تا در جریان تمامی اقدامات این شرکت باشید. برای شروع تنها کافیست با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان مشاورین تارینوتک بهره مند شوید.

طراحی سایت خدماتی در تبریز
طراحی سایت طراحی سایت فروشگاهی در یزد

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای طراحی سایت خدماتی در تبریز

این روزها همه با فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام آشنایی دارند. اینستاگرام علاوه داشتن یک فضای مفرح، فضایی را برای دیده شدن کسب و کارها هم ایجاد کرده است. به گونه ای که تمامی مشاغل دارای یک فضا در اینستاگرام نیز می باشند که بدین طریق نیز مشتریان خود را جذب کنند. همانطور که در گوگل با یک کلمه کلیدی می توانید در نتایج برتر دیده شوید، در اینستاگرام نیز می توانید تنها با یک هشتگ در اوج باشید و پست شما را هزاران نفر مشاهده کنند.

در خصوص طراحی سایت خدماتی در تبریز، اینستاگرام جایگاه ویژه ای دارد و می توانید در کنار داشتن یک وب سایت، در فضای مجازی نیز فعالیت داشته باشید و مشتریان خود را جذب کنید.

خدمات اینستاگرام مارکتینگ مجموعه طراحی سایت تارینوتک برای تمامی مجموعه ها سازمان ها ، شرکت ها و کسب و کار ها برای افزایش رونق طراحی سایت خدماتی در تبریز را در ادامه بیان کرده ایم:

 1. ارائه گزارش ماهیانه
 2. بررسی و آنالیز نرخ تعامل پست ها
 3. بارگذاری محتوای پیج
 4. ایجاد هایلایت در زمان مناسب
 5. برگذاری مسابقه و کمپین های تعاملی در پیج
 6. مدیریت پست ها در اینستاگرام مارکتینگ
 7. تولید محتوای ویدئویی و تصویری
 8. تولید محتوای متنی
 9. افزایش مستمر بازدید پیج
 10. تدوین تقویم محتوایی در پیج اینستاگرام

لیست امکانات برای طراحی سایت خدماتی در تبریز

 • مدیریت آسان و کاربردی سایت
 • داشتن صفحات بی نهایت
 • اسلایدشو
 • گالری تصاویر
 • نقشه گوگل
 • پیام ها و اطلاعیه های پاپ آپ
 • قابلیت ارسال نظرات کاربران
 • اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
 • مدیریت مطالب، اسناد، تصاویر و ...
 • سیستم خبرخوان RSS
 • بخش اخبار و مقالات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • بنرهای تبلیغاتی
 • لودشدن سریع صفحات
 • بخش معرفی و نمایش نمونه کارها
 • بخش معرفی محصولات
 • موتور جستجوی داخلی
 • بخش پرسش های متداول FAQ
 • بخش قوانین و مقررات
 • لینک به سایت های دیگر
 • امکان نمایش همه نوع فایل های سمعی و بصری مانند صدا، عکس، ویدئو، فلش و ...

طراحی سایت خدماتی در تبریز و نکات مهم آن

تا اینجا اهمیت طراحی سایت خدماتی در تبریز آشکار شد و به یک نتیجه ی کلی در مورد طراحی سایت دست پیدا کردیم. اما طراحی سایت خدماتی در تبریز بدون برنامه ریزی و بدون رعایت نکات مهم آن امکان پذیر نمی باشد چرا که ممکن است نتایج مطلوب را از وب سایت نتوانید دریافت کنید. در این بخش می خواهیم به برخی از نکات مهم طراحی سایت خدماتی در تبریز اشاره کنیم. با ما همراه باشید.

 • ساخت فرم های اختصاصی در طراحی سایت خدماتی در تبریز (بررسی و آنالیز امکان پیاده سازی و ساخت فرم‌های اختصاصی برحسب نیاز و خواسته کاربران و مشتریان باید ایجاد ، پیاده سازی و اجرا شوند که این فرم‌‌ها میتواند شامل فرم استخدام، پذیرش نمایندگی و سایر موارد باشد.)
 • اشتراک گذاری ویدئو در طراحی سایت خدماتی در تبریز (امکان ایجاد ویدئو به منظور معرفی محصول کسب و کار شما یا خدمات رسانی تان به شما عزیزان خواهد بود. این امکان را می‌توانیم در سایت های خدماتی در تبریز قرار دهیم تا به آسانی هر چه تمام تر برند کسب و کار و محصول مان در فضای طراحی سایت خدماتی در تبریز را به دید بازدیدکنندگان و مشتریان نمایش دهیم.)
 • روان شناسی رنگ ها و جذابیت دیداری یا گرافیکی در طراحی سایت خدماتی در تبریز (برای استفاده کردن از رنگ‌ها در فضای مجازی و در زمینه طراحی سایت خدماتی در تبریز ، احتیاج به دانش و علم روانشناسی رنگ‌ها می باشیم به صورتی که هررنگی که برای هر جزئی که مورد استفاده واقع می شود باید کاملا مطابق  با نیاز مخاطبان ظاهری وب سایت باشد. تمام این روش‌ها و ترفند ها که  ایجاد و  در نهایت پیاده سازی می‌شود برای جذب مخاطبمان می باشد، تا  از این طریق ما بتوانیم یک برند مورد اعتماد و مورد پسند را در ذهن مخاطبمان ثبت کنیم.

توجه داشته باشید نکاتی که بیان شد تنها بخش کوچکی از قرارداد تارینوتک با شما بود. همچنین شما عزیزان می توانید تمامی المان هایی که در ذهن خود دارید را برای طراحان ما توضیح دهید و نتیجه را به طور کامل تحویل بگیرید. در طول فرایند طراحی سایت و سئو متخصصین ما با شما در ارتباط خواهند بود و دستورات لازم را از شما دریافت خواهند کرد. تنها کافیست با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و از مشاورین ما بخواهید برای طراحی سایت خدماتی در تبریز اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

فاکتورهای اساسی برای طراحی سایت خدماتی در تبریز

تولید محتوای اختصاصی

در بحث طراحی سایت و سئو موردی که از همه بیشتر اهمیت دارد بحث تولید محتوای اختصاصی می باشد. همان طور که مشخص است طراحی وب سایت به تنهایی کاربردی ندارد وقتی که محتوا نداشته باشد.

طراحی رابط کاربری

سرعت لود بالا

دسترسی سریع به اطلاعات باعث شده کاربران صبوری خود را از دست بدهند و از انتظار کشیدن بیزار شوند. اگر وبسایت زمان زیادی را صرف لود شدن کند بدون تردید شانس بسیار اندکی برای دیدن شدن توسط مخاطبیت را دارد. نتایج بدست آمده از بررسی ها نشان می دهند کاربران در ۹۰درصد مواقع بیشتر از ۶ الی ۷ ثانیه برای باز شدن وب سایت صرف نمی کنند و سریعا به سراغ گزینه های بعدی که در پیشرو دارند می روند!

سرعت لود بالا

ریسپانسیو

با توجه به این که امروزه بسیاری از کاربران با موبایل وارد سایت ها میشوند ، نمایش سایت ها در موبایل اهمیت ویژه ای دارد. وبسایت استاندارد باید در موبایل ، تبلیت ، لپ تاپ و هر دستگاه دیگری نمایش درست و اختصاصی داشته باشد. برای موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل نیز ریسپانسیو بودن وبسایت اهمیت زیادی دارد. مردم ساعت ها در موبایل خود زندگی میکنند پس نمایش صحیح و بهینه سایت در موبایل را جدی بگیرید!

ریسپانسیو

بهینه برای گوگل

هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط مخاطب است و این هدف زمانی محقق می شود که شما در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشید. به همین جهت رعایت استاندارد های سئو از هر امر دیگری واجب تر است. داشتن نقشه سایت ، بهینه بودن نسبت کد به متن ، رعایت تگ گذاری صفحات و .. از مواردی هستند که یک وب سایت بهینه برای گوگل باید داشته باشد. برای موفقیت سایت رضایت گوگل شرط اساسی است!

طراحی سایت اختصاصی

پکیج های قیمتی طراحی سایت خدماتی در تبریز

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

 • امکانات سایت
 • تکنولوژی مورد استفاده
 • نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده
 • خدمات پشتیبانی
 • و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار باشد.
  اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت است. شما بهتر است مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.
پیشرفته
Advanced
۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
هاست ۱۰۰۰ مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
-
-
-
-
طلایی
Golden
۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
هاست ۲۰۰۰ مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
امکانات ایمیل مارکتینگ
قابلیت دو زبانه
بکاپ گیری ماهیانه
ایجاد شبکه های اجتماعی

طراحی براساس استانداردهای جهانی

مبتنی بر کنسرسیوم جهانی وب W3C

رعایت نکات امنیتی و سرعت لود بالا

ارائه GTMetrix با رتبه A و B

نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها

کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...

نمایش صحیح در تمامی مرورگرها

گوگل کروم، فایرفاکس، سافاری و ...

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد. امکانات سایت ، تکنولوژی مورد استفاده ، نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده و خدمات پشتیبانی و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی سایت خدماتی در تبریز تاثیر گذار باشد.
اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت خدماتی در تبریز است. شما باید مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.

مسیر راه

روند اجرای طراحی سایت خدماتی در تبریز

برای داشتن وبسایت تاثیرگزار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد. این کار باعث می شود نیازهای وبسایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و در نتیجه خروجی بهتری داشته باشید.
در تارینوتک ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی میشوند. وایرفرم ها طرح های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت را نشان می دهند و فاقد رنگ ، جزییات و ... هستند. پس از تکمیل وایرفرم ها و تایید آنها توسط شما وارد مرحله طراحی گرافیکی پروژه خواهیم شد و رابط کاربری پروژه توسط متخصصی طراحی UI پیاده سازی خواهد شد. سپس وارد مرحله برنامه نویسی شده و به طرح های گرافیکی روح می بخشیم. در مرحله بعد نسخه اولیه سایت به کارفرما ارائه میشود تا مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود مشکل و یا تغییر در وب سایت اعمال شود تا به خروجی ایده آل برسد.
در طی یک یا چند جلسه آموزش کار با پنل مدیریت به شما آموزش داده خواهد شد همچنین ویدئو آموزشی اختصاصی با نکات آموزنده برای تولید محتوا و مدیریت بهتر سایت به شما عزیزان ارائه میشود. بعد از سپری شدن این مراحل کار اصلی تارینوتک که ارائه پشتیبانی فنی برای پروژه شما است آغاز میشود تا آرامش و موفقیت را برای شما رقم بزند.

طراحی سایت خدماتی در تبریز

۱. مستند نویسی

طراحی سایت خدماتی در تبریز

۲. طراحی گرافیکی

طراحی سایت خدماتی در تبریز

۳. برنامه نویسی

طراحی سایت خدماتی در تبریز

۴. تست و رفع باگ

طراحی سایت خدماتی در تبریز

۵. آموزش

طراحی سایت خدماتی در تبریز

۶. آغاز پشتیبانی

وظایف تارینوتک به عنوان مجری طراحی سایت خدماتی در تبریز

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نیاز به تماس داری؟  دفتر مرکزی: ۷۷۸۳۷۰۵۱-۰۲۱

گارانتی خدمات

تارینوتک بابت تمامی خدمات خود به شما عزیزان ضمانت اجرایی می دهد تا با خیال آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست یابید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *