طراحی سایت خدماتی در تهران

طراحی سایت خدماتی در تهران

طراحی سایت خدماتی در تهران چه زمانی مورد نیاز است؟ بیایید در ابتدا نگاهی به پیشرفت خدمات در زمینه اینترنتی بیندازیم. امروزه کسب و کارهایی که به دنبال طراحی سایت هستند به سه دسته کلی تقسیم بندی می شوند، اول سایت هایی که محصولات خود را در اختیار مشتری قرار می دهند و می خواهند از طریق اینترنت مشتریان خود را محدود به یک مکان نکنند و از تمامی نقاط کشور دارای مشتری باشند. دوم سایت هایی که خود تولید کننده هستند و می خواهند برند خود را در اختیار نمایندگان خود و یا حتی مشتریان خود قرار دهند. سوم سایت هایی که در حال فروش هیچ کالایی به صورت فیزیکی نیستند و خدماتی را در اختیار مشتری قرار می دهند.

به طور قطع می توان گفت طراحی سایت فروشگاهی به نحوی که در حال فروش یک کالای فیزیکی باشد پیشرفت چشم گیری نسبت به دیگر وب سایت ها داشته است. اما در حال حاضر تمامی صاحبین کسب و کاری که دارای فروشگاه اینترنتی نمی باشند به نوعی پشیمانند از اینکه زودتر به فکر طراحی سایت فروشگاهی نیفتاده اند و می توان گفت از بسیاری از رقبای خود جا مانده اند. همین موضوع تا چندین ماه آینده نیز برای طراحی سایت خدماتی در تهران اجرا می شود وبسیاری از صاحبین خدمات از اینکه در فضای اینترنتی شروع به کار نکرده اند پشیمان خواهند شد. چرا که جهان در حال پیشرفت به سمت تکنولوژی و فضای مجازی می باشد. بنابراین بهتر است برای طراحی سایت خدماتی در تهران همین حالا شروع کنید.

مشاغلی مانند آرایشگاه ها، مراکز آموزشی، شرکت های مشاوره ای، ساختما پزشکان، هتل ها و … جزو مراکزی هستند که در حال ارائه خدمات به مشتریان خود هستند. تعداد این مراکز به قدری زیاد است که شناخت آن ها امری طاقت فرساست. بنابراین باید بستری وجود داشته باشد تا بدون مراجعه بتوانیم خدمات، تلفن و آدرس این مراکز را داشته باشیم و یا حتی نزدیکترین محل برای ارائه خدمات خود را پیدا کنیم. تمامی این کارها با طراحی سایت خدماتی در تهران قابل انجام است.

فرض کنید شما صاحب یک کسب و کار به صورت خدماتی هستید و به تازگی شروع به کار کرده اید. چگونه می توانید برای خود مشتری جذب کنید؟ بهترین راه تبلیغات از طریق اینترنتی است. حال فرض کنید در همین راستا دارای یک وب سایت در صفحه اول گوگل می باشید. به راحتی می توانید روزانه چندین تماس از جانب مشتریان خود داشته باشید.

با توجه به اینکه شرکت های خدماتی در حال گسترش هستند، ایجاد یک وب سایت خدماتی جزو مواردی است که باید هرچه سریعتر نسبت به آن اقدام کنید. شما عزیزان با توجه به نوع خدمات خود می توانید از طراحی سایت خدماتی در تهران بهره ببرید. ایجاد سایت خدماتی یکی از به صرفه ترین راه ها برای تبلیغات گسترده می باشد که می توانید رنگ و بویی تازه به خدمات خود ببخشید.

طراحی سایت خدماتی در تهران و رسیدن به صفحه اول گوگل

در بخش پیشین در مورد طراحی سایت خدماتی در تهران و اهمیت آن با شما به بحث و تبادل نظر پرداختیم. اما چگونه می توان با طراحی سایت خدماتی در تهران مشتریان خود را بدست آورد؟ تنها طراحی سایت خدماتی در تهران پاسخگو نیست و در واقع با این کار شما در ابتدای این راه می باشید.

اگر با گوگل سروکاری داشته باشید شما نیز یکی از کاربران گوگل محسوب می شوید که برای تمامی کارهای خود از گوگل کمک می گیرید. حتما متوجه شده اید که هنگام سرچ تنها با نتایج صفحه اول اکتفا می کنید و از دیدن دیگر صفحات منصرف می شوید، حال آن که گوگل برای شما بیش از ۱۰ صفحه را به عنوان نتیجه سرچ شما منتشر می کند. بنابراین مهم ترین هدف رسیدن به صفحه اول گوگل می باشد که در معرض دید تمامی کابرانی باشید که موضوع مورد نظر شما را سرچ می کنند. در این راستا باید روش های افزایش بازدید سایت را بدانیم.

مناسب ترین راه برای رسیدن به نتایج برتر و نزدیک شدن به هدف سئو می باشد. سئو یکی از راه های سالم برای رسیدن و ماندگار شدن در این صفحه می باشد. برای اینکه بتوانید به این هدف برسید در ابتدا باید کلمات کلیدی مورد نظر خود را شناسایی کنید. بدین طریق می توانید مشتریان خاص خود را بیابید. با استفاده از کلمات کلیدی کاربران خدمات مورد نظر خود را جستجو می کنند و وب سایت شما را در نتایج برتر مشاهده می کنند.

در این راستا تارینوتک حامی شماست. تارینوتک با بررسی دقیق صنف شما و خدماتی که ارائه می دهید، بهترین کلمات کلیدی را برای شما انتخاب می کند و با یک برنامه منظم تلاش می کند وب سایت شما را به نتایج برتر برساند. با انتخاب بهترین کلمات کلیدی و با یک سئو سفید به راحتی می توانید به مخاطبین هدف خود دست پیدا کنید.

در نظر داشته باشید تمامی اقداماتی که برای وب سایت شما توسط تارینوتک انجام می شود به صورت یک فایل ماهانه به شما گزارش داده می شود تا در جریان تمامی اقدامات این شرکت باشید. برای شروع تنها کافیست با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان مشاورین تارینوتک بهره مند شوید.حتما شما نیز در فضای محازی فعال هستید و صاحب یک اکانت اینستاگرام هستید. اگر تا چند سال پیش اینستاگرام و فضای مجازی تنها فضایی برای سرگرمی بود، امروزه به یک قطب برای کسب و کار تبدیل شده است و افراد تمامی خدمات خود را در این فضاها نیز در اختیار عموم مردم قرار می دهند. همانطور که در وب سایت با استفاده از یک کلمه کلیدی می توانید در صدر جدول باشید، در اینستاگرام نیز با یک هشتگ می توانید خدمات خود را در معرض دید عموم قرار دهید.

در خصوص طراحی سایت خدماتی در تهران، اینستاگرام نیز جایگاه ویژه ای دارد و می بایست در کنار طراحی سایت در فضای مجازی نیز به دینال جذب مشتری و هدایت او به سما وب سایت خود باشید.

خدمات اینستاگرام مارکتینگ مجموعه طراحی سایت تارینوتک برای تمامی مجموعه ها سازمان ها ، شرکت ها و کسب و کار ها برای افزایش رونق طراحی سایت خدماتی در تهران را در ادامه بیان کرده ایم:

 1. ارائه گزارش ماهیانه
 2. بررسی و آنالیز نرخ تعامل پست ها
 3. بارگذاری محتوای پیج
 4. ایجاد هایلایت در زمان مناسب
 5. برگذاری مسابقه و کمپین های تعاملی در پیج
 6. مدیریت پست ها در اینستاگرام مارکتینگ
 7. تولید محتوای ویدئویی و تصویری
 8. تولید محتوای متنی
 9. افزایش مستمر بازدید پیج
 10. تدوین تقویم محتوایی در پیج اینستاگرام

JTVCaHRtbF9ibG9jayUyMGlkJTNEJTIyMjM0OCUyMiU1RA==حتما تا بدینجا برای طراحی سایت خدماتی در تهران تصمیم گرفته اید و نمی دانید با کدام شرکت برای این کار قرارداد ببندید. در همین ابتدای کار قیمت های متنوعی به شما پیشنهاد می شود، که تمامی آن ها وابسته به بندهای قراردادی است که شما قرار است آن را امضا کنید. برخی از شرکت ها در ازای حذف برخی از نکات مهم قیمت طراحی سایت خدماتی در تهران را کاهش می دهند که مشتری از بندهای کامل قرارداد اطلاعی ندارد. در این بخش می خواهیم به برخی از نکات مهم در مورد طراحی سایت خدماتی در تهران اشاره کنیم. با ما همراه باشید.

 • ساخت فرم های اختصاصی در طراحی سایت خدماتی در تهران (بررسی و آنالیز امکان پیاده سازی و ساخت فرم‌های اختصاصی برحسب نیاز و خواسته کاربران و مشتریان باید ایجاد ، پیاده سازی و اجرا شوند که این فرم‌‌ها میتواند شامل فرم استخدام، پذیرش نمایندگی و سایر موارد باشد.)
 • اشتراک گذاری ویدئو در طراحی سایت خدماتی در تهران (امکان ایجاد ویدئو به منظور معرفی محصول کسب و کار شما یا خدمات رسانی تان به شما عزیزان خواهد بود. این امکان را می‌توانیم در سایت های خدماتی در تهران قرار دهیم تا به آسانی هر چه تمام تر برند کسب و کار و محصول مان در فضای طراحی سایت خدماتی در تهران را به دید بازدیدکنندگان و مشتریان نمایش دهیم.)
 • روان شناسی رنگ ها و جذابیت دیداری یا گرافیکی در طراحی سایت خدماتی در تهران (برای استفاده کردن از رنگ‌ها در فضای مجازی و در زمینه طراحی سایت خدماتی در تهران، احتیاج به دانش و علم روانشناسی رنگ‌ها می باشیم به صورتی که هررنگی که برای هر جزئی که مورد استفاده واقع می شود باید کاملا مطابق  با نیاز مخاطبان ظاهری وب سایت باشد. تمام این روش‌ها و ترفند ها که  ایجاد و  در نهایت پیاده سازی می‌شود برای جذب مخاطبمان می باشد، تا  از این طریق ما بتوانیم یک برند مورد اعتماد و مورد پسند را در ذهن مخاطبمان ثبت کنیم.

توجه داشته باشید نکاتی که بیان شد تنها بخش کوچکی از قرارداد تارینوتک با شما بود. همچنین شما عزیزان می توانید تمامی المان هایی که در ذهن خود دارید را برای طراحان ما توضیح دهید و نتیجه را به طور کامل تحویل بگیرید. در طول فرایند طراحی سایت و سئو متخصصین ما با شما در ارتباط خواهند بود و دستورات لازم را از شما دریافت خواهند کرد. تنها کافیست با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و از مشاورین ما بخواهید برای طراحی سایت خدماتی در تهران اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

JTVCaHRtbF9ibG9jayUyMGlkJTNEJTIyMjM1NCUyMiU1RA==JTVCaHRtbF9ibG9jayUyMGlkJTNEJTIyMjcxOCUyMiU1RA==

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد. امکانات سایت ، تکنولوژی مورد استفاده ، نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده و خدمات پشتیبانی و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی سایت گردشگری تاثیر گذار باشد.
اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت آژانس مسافرتی و گردشگری است. شما باید مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.

JTVCaHRtbF9ibG9jayUyMGlkJTNEJTIyMjcyMyUyMiU1RA==JTVCaHRtbF9ibG9jayUyMGlkJTNEJTIyMjcyNSUyMiU1RA==

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *