طراحی سایت داروسازی می تواند کمک به سزایی در بازار دارو داشته باشد. حالا با در نظر گرفتن این موضوع که کشور ما ایران در زمینه دارو با مشکلات فراوانی مواجه بوده است و همواره تعداد زیادی از افراد در جامعه ما هستند که نیاز به دارو دارند به همین دلیل طراحی سایت داروسازی می تواند خیلی کمک حال این موضوع باشد.

در حوزه پخش و تولید دارو مشکلات  کثیری وجود دارد که می توانیم به تهیه نکردن به موقع دارو برای تعداد زیادی از بیماران که با مشکلات جدی روبه رو بوده  اند، سهمیه بندی و کمبود بعضی از دارو های خیلی مهم و بیشتر مسائل دیگر که افراد مستعد به بیماری با آن مواجه هستند اشاره کنیم.پس یکی از کارهایی که می توانیم برای مدیریت مشکلات پیش آمده استفاده کنیم ، می تواند طراحی سایت داروسازی باشد.

طراحی سایت داروسازی می تواند به عنوان یک راهکار خوب برای تسریع خرید دارو باشد که این امر موجب راحتی کار مراجعه کنندگان به داروخانه و خود توزیع کنندگان دارو می باشد.

در حال حاضر داروخانه ها در کنار بیمارستان ها و کلینیک های درمانی ، از اهمیت خیلی زیادی برخوردار می باشند . لازم است بگوییم که داروخانه ها دارای جایگاه ویژه ای در حوزه خدمات درمانی دارند و همچنین از لحاظ افزایش رضایت بیماران و خدمات پزشکی ، استفاده از تکنولوژی های جدید بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.

طراحی سایت وردپرس داروخانه می تواند کمک به سزایی در جهت اتوماسیون و مکانیزه کردن سیستم پاسخگویی و افزایش رضایت مراجعه کنندگان و بیماران داشته باشد.

باید به این مسئله توجه کنید که با انجام هر مراجعه به پزشکان و کارد درمانی یک نسخه برای بیماران نوشته خواهد شد که این موضوع باعث می شود تا داروخانه ها جزو مکان های شلوغ قرار بگیرند. این قضیه در داروخانه های شهرهای بزرگ مانند تهران ٬ کرج ٬ مشهد ٬ اصفهان ، شیراز و دیگر کلان شهر ها بیشتر مطرح می باشد. حال طراحی سایت داروخانه ، به بخش دارویی کشور کمک می کند تا با پرداخت حداقل هزینه به اتوماسیون داروخانه ها بهره وری و کارآیی داروخانه را افزایش بدهند.

مزایای طراحی سایت داروسازی
یکی از مزایایی که طراحی سایت داروسازی می تواند برای مراجعین و بیماران داشته باشد مواردی مانند مراجعه به سایت و اطلاع از موجود بودن یا تمام شدن دارو مورد نظر می تواند داشته باشد، همچنین می توان در سایت داروسازی ثبت نام هایی برای دریافت کردن داروهایی تا در زمان مقرر تحویل گرفته شوند ، ویژگی ها و عوارض و دیگر موارد مصرف یک دارو را به کاربران توضیح داد و یا می توان جزییات دارو ها ،نظرات کاربران درباره هر دارویی که مصرف کرده اند، نمایش دارو های مشابه و . . . را به کاربران نشان دهیم.
همچنین می توان در طراحی سایت داروسازی در فضای اینترنتی تبلیغ انجام داد ،می توان تعداد کارکنان حاضر در داروخانه را کم کنیم . رفت و آمد مشتریان به داخل داروخانه را نیز می توانیم با انجام خرید های آنلاین کاهش دهیم.

مجموعه تارینوتک می تواند به عنوان یکی از پیشگامان طراحی سایت داروسازی  قادر است تا به شما عزیزان مشاوره دهد تا بتوانید انتخاب خود را به درستی انجام دهید.

طراحی سایت داروسازی و رسیدن به صفحه اول گوگل

برای گرفتن نتیجه در طراحی سایت داروسازی باید بعد از طراحی سایت داروسازی به سراغ سئو وبسایت برویم .شما صاحبان کسب و کار می توانید برای اینکه از طریق طراحی سایت داروسازی خود جذب مشتری داشته باشید ، لازم می باشد تا سایت شما دیده شود و نکته مهمتر دیده شدن توسط بازار هدفتان می باشد تا وب سایتتان موثر واقع شود.

اما بهترین راه برای دیده شدن توسط مخاطب هدف ، رسیدن به صفحه اول گوگل در کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان می باشد. اکثر کاربران برای پیدا کردن خدمات مورد نظر خودشان ، در گوگل جستجو می کنند تا بتوانند با مشاهده و مقایسه گزینه های مختلف بهترین انتخاب را داشته باشند. حال اگر که شما در نتایج برتر گوگل حضور پیدا کنید به راحتی می توانید مخاطبان هدف خود را جذب نمایید.

در مجموعه تارینوتک با آنالیز و بررسی دقیق کسب و کار شما و خدماتی که ارائه می دهید بهترین کلمات کلیدی را انتخاب می کنیم تا با حضور در صفحه اول گوگل بتوانید بازدهی بالایی داشته باشید و ما به شما این اطمینان را میدهیم که در مسیر طراحی سایت داروسازی شما را همراهی کنیم.

ما در تارینوتک بعد از آنالیز و بررسی و انتخاب کلمات کلیدی هزینه ها و زمان لازم را برای شما مشخص خواهیم کرد و سه بسته پیشنهادی سئو به شما ارائه خواهیم داد تا با توجه به بودجه خود و بدون دغدغه انتخاب کنید و در مسیر موفقیت قدم بردارید.

در پایان هر ماه نیز گزارشی از تمامی فعالیت های انجام شده و پیشرفت های صورت گرفته برای شما عزیزان ارسال خواهد شد تا خیالتان از بابت سئو از طریق طراحی سایت داروسازی و رسیدن به صفحه اول گوگل آسوده شود.

برای شروع  کار و رسیدن به موفقیت و افزایش درآمد به شکلی تضمینی فقط کافیست تلفن خود را بردارید و با ما تماس بگیرید. ما منتظر شنیدن صدای گرم شما در تارینوتک می باشیم.

طراحی سایت داروسازی

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای طراحی سایت داروسازی

باید بدانید که استفاده از فضای مجازی به خصوص اینستاگرام رشد بسیار زیادی در دنیای امروز داشته اند. زمینه طراحی سایت داروسازی نیز در اینستاگرام جایگاه ویژه و درخشانی دارد که می توانیم روند کاری شغلیمان را تا حد زیادی گسترش دهیم و همچنین با انجام تبلیغات در جهت جذب بیشتر بازدید کننده کسب و کار سایت خود را رشد دهیم تا بازدید بیشتری بخورد و به همین دلیل می تواند خیلی به رونق کسب و کارتان کمک کند.

به همین دلیل شما باید ، حضور در فضای مجازی اهمیت دهید.

خدمات اینستاگرام مارکتینگ مجموعه تارینوتک برای تمامی مجموعه ها سازمان ها ، شرکت ها و کسب و کار ها برای افزایش رونق طراحی سایت داروسازی را در ادامه بیان کرده ایم

لیست امکانات برای طراحی سایت داروسازی

 • مدیریت آسان و کاربردی سایت
 • داشتن صفحات بی نهایت
 • اسلایدشو
 • گالری تصاویر
 • نقشه گوگل
 • پیام ها و اطلاعیه های پاپ آپ
 • قابلیت ارسال نظرات کاربران
 • اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
 • مدیریت مطالب، اسناد، تصاویر و ...
 • سیستم خبرخوان RSS
 • بخش اخبار و مقالات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • بنرهای تبلیغاتی
 • لودشدن سریع صفحات
 • بخش معرفی و نمایش نمونه کارها
 • بخش معرفی محصولات
 • موتور جستجوی داخلی
 • بخش پرسش های متداول FAQ
 • بخش قوانین و مقررات
 • لینک به سایت های دیگر
 • امکان نمایش همه نوع فایل های سمعی و بصری مانند صدا، عکس، ویدئو، فلش و ...

طراحی سایت داروسازی و نکات بسیار مهم در آن

طراحی سایت داروسازی ای که انجام می دهید باید مطابق با نیاز کاربران شما انجام بگیرد و نیز باید دارای  یک زیر ساخت و درست با آن چه که از طراحی سایت داروسازی خود نیاز دارید باید باشد.

ویژگی های طراحی سایت داروسازی را به طور خلاصه می توانیم به شکل بررسی نماییم:

 • پیاده سازی فرم های اختصاصی در طراحی سایت داروسازی (بررسی امکان پیاده سازی و انجام فرم‌های اختصاصی برحسب نیاز و خواسته کاربران و مشتریان باید ایجاد ، پیاده سازی و اجرا می شوند.)
 • اشتراک گذاری ویدئو در طراحی سایت داروسازی (امکان ایجاد ویدئو به منظور معرفی محصول کسب و کار شما یا خدمات رسانی تان به مشتریان خواهد بود. این امکانی را می‌توانیم در سایت های داروسازی قرار دهیم تا به راحتی هر چه تمام تر برند کسب و کار و محصول مان در فضای طراحی سایت داروسازی را به دید بازدیدکنندگان و مشتریان نمایش دهیم.)
 • روان شناسی رنگ ها و جذابیت دیداری یا گرافیکی در طراحی سایت داروسازی(برای استفاده از رنگ‌ها در فضای مجازی و در زمینه طراحی سایت داروسازی ، نیازمند دانش و علم روانشناسی رنگ‌ها هستیم  به طریقی که هررنگی که برای هر جزئی استفاده می شود باید کاملا هماهنگ  با نیاز مخاطبان ظاهری سایت باشد. تمام این روش‌ها و ترفند ها که  ایجاد و  در نهایت پیاده سازی می‌شود برای جذب مخاطبمان می باشد، تا  از این طریق ما بتوانیم یک برند مورد اعتماد و مورد پسند را در ذهن مخاطبمان ثبت کنیم.

در طراحی سایت داروسازی ، باید رنگ بندی مناسبی در طراحی سایت استفاده کنیم و به همین دلیل باید هارمونی دقیقی بین المان های مختلفی مانند لوگوی سازمان و رنگ قسمت های مختلف  برقرار کنیم و نیز انداره فونت باید مناسب با محتوا وب سایت شما باشد.)

فاکتورهای اساسی برای طراحی سایت داروسازی

تولید محتوای اختصاصی

در بحث طراحی سایت و سئو موردی که از همه بیشتر اهمیت دارد بحث تولید محتوای اختصاصی می باشد. همان طور که مشخص است طراحی وب سایت به تنهایی کاربردی ندارد وقتی که محتوا نداشته باشد.

طراحی رابط کاربری

سرعت لود بالا

دسترسی سریع به اطلاعات باعث شده کاربران صبوری خود را از دست بدهند و از انتظار کشیدن بیزار شوند. اگر وبسایت زمان زیادی را صرف لود شدن کند بدون تردید شانس بسیار اندکی برای دیدن شدن توسط مخاطبیت را دارد. نتایج بدست آمده از بررسی ها نشان می دهند کاربران در 90درصد مواقع بیشتر از 6 الی 7 ثانیه برای باز شدن وب سایت صرف نمی کنند و سریعا به سراغ گزینه های بعدی که در پیشرو دارند می روند!

سرعت لود بالا

ریسپانسیو

با توجه به این که امروزه بسیاری از کاربران با موبایل وارد سایت ها میشوند ، نمایش سایت ها در موبایل اهمیت ویژه ای دارد. وبسایت استاندارد باید در موبایل ، تبلیت ، لپ تاپ و هر دستگاه دیگری نمایش درست و اختصاصی داشته باشد. برای موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل نیز ریسپانسیو بودن وبسایت اهمیت زیادی دارد. مردم ساعت ها در موبایل خود زندگی میکنند پس نمایش صحیح و بهینه سایت در موبایل را جدی بگیرید!

ریسپانسیو

بهینه برای گوگل

هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط مخاطب است و این هدف زمانی محقق می شود که شما در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشید. به همین جهت رعایت استاندارد های سئو از هر امر دیگری واجب تر است. داشتن نقشه سایت ، بهینه بودن نسبت کد به متن ، رعایت تگ گذاری صفحات و .. از مواردی هستند که یک وب سایت بهینه برای گوگل باید داشته باشد. برای موفقیت سایت رضایت گوگل شرط اساسی است!

طراحی سایت اختصاصی

پکیج های قیمتی طراحی سایت داروسازی

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

 • امکانات سایت
 • تکنولوژی مورد استفاده
 • نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده
 • خدمات پشتیبانی
 • و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار باشد.
  اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت است. شما بهتر است مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.
پیشرفته
Advanced
4,500,000 تومان
هاست 1000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
-
-
-
-
طلایی
Golden
12,000,000 تومان
هاست 2000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
امکانات ایمیل مارکتینگ
قابلیت دو زبانه
بکاپ گیری ماهیانه
ایجاد شبکه های اجتماعی

طراحی براساس استانداردهای جهانی

مبتنی بر کنسرسیوم جهانی وب W3C

رعایت نکات امنیتی و سرعت لود بالا

ارائه GTMetrix با رتبه A و B

نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها

کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...

نمایش صحیح در تمامی مرورگرها

گوگل کروم، فایرفاکس، سافاری و ...

باید بگوییم که یکی از اصلی ترین عللی  که می تواند بر روی قیمت طراحی سایت داروسازی تاثیر بگذار باشد، نوع  و پیاده سازی طراحی آن سایت می باشد.با توجه به امکاناتی که برای طراحی سایت داروسازی احتیاج دارید و تکنولوژی که مورد استفاده قرار می دهید ، رنگ بندی و شکل گرافیکی سایت و رابط کاربری اختصاصی یا آماده و میزان ضمانتی که طراح سایت در جهت پشتیبانی از سایت شما پشتیبانی خواهد کرد  که همه این موارد می تواند در میزان اندازه هزینه شما تاثیر گذار باشد.

مجموعه تارینوتک، به شما عزیزان این ضمانت را خواهد داد که با خیالی راحت و آسوده در جهت افزایش فروش و رونق کسب وکارتان در طراحی سایت داروسازی شما را همراهی کند و نیز در این راه پشتیبان شما عزیزان و خوبان باشد.

درآخر از شما می خواهیم که برای انجام امور طراحی سایت و سئو به یک شرکت معتبر مراجعه کنید که بتوانند ضمانت کار شما را تامین کنند تا در اواسط راه به مشکل برخورد نکنید.

مجموعه تارینوتک همواره پشتیبان شما در حوزه طراحی سایت می باشد.

مسیر راه

روند اجرای طراحی سایت داروسازی

برای داشتن وبسایت تاثیرگزار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد. این کار باعث می شود نیازهای وبسایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و در نتیجه خروجی بهتری داشته باشید.
در تارینوتک ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی میشوند. وایرفرم ها طرح های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت را نشان می دهند و فاقد رنگ ، جزییات و ... هستند. پس از تکمیل وایرفرم ها و تایید آنها توسط شما وارد مرحله طراحی گرافیکی پروژه خواهیم شد و رابط کاربری پروژه توسط متخصصی طراحی UI پیاده سازی خواهد شد. سپس وارد مرحله برنامه نویسی شده و به طرح های گرافیکی روح می بخشیم. در مرحله بعد نسخه اولیه سایت به کارفرما ارائه میشود تا مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود مشکل و یا تغییر در وب سایت اعمال شود تا به خروجی ایده آل برسد.
در طی یک یا چند جلسه آموزش کار با پنل مدیریت به شما آموزش داده خواهد شد همچنین ویدئو آموزشی اختصاصی با نکات آموزنده برای تولید محتوا و مدیریت بهتر سایت به شما عزیزان ارائه میشود. بعد از سپری شدن این مراحل کار اصلی تارینوتک که ارائه پشتیبانی فنی برای پروژه شما است آغاز میشود تا آرامش و موفقیت را برای شما رقم بزند.

1. مستند نویسی

2. طراحی گرافیکی

3. برنامه نویسی

4. تست و رفع باگ

5. آموزش

6. آغاز پشتیبانی

وظایف تارینوتک به عنوان مجری طراحی سایت داروسازی

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

نیاز به تماس داری؟  دفتر مرکزی: 77837051-021

گارانتی خدمات

تارینوتک بابت تمامی خدمات خود به شما عزیزان ضمانت اجرایی می دهد تا با خیال آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست یابید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *