طراحی سایت رستوران یکی از بهترین مواردی است که می توانیم برای رشد کسب و کار خود در رستوران یا کافی شاپمان به آن توجه کنیم. اگر که شما صاحب یک رستوران هستید و یا کافی شاپ دارید می توانید برای جذب  و افزایش مشتریان بیشتر و همچنین رشد درآمد خود اقدام به طراحی سایت طراحی سایت رستوران نمایید.

در حال حاضر استفاده از اینترنت و خدمات آنلاین به شکل زیادی گسترش در میان مردم پیدا کرده است. زیرا مردم در عصر حاضر به دلیل ترافیک شدید تمایل دارند که در انجام امورشان تا حد زیادی در زمینه وقت و هزینه صرفه جویی نمایند.

طراحی سایت رستوران می تواند این امکان را به شما مشتریان بدهد تا به آسانی و فقط با دیدن تصاویر ، جزئیات غذا و قیمت آن سفارش خود را ثبت کنید که قابلیت پرداخت آنلاین را نیز دارد .

تیم تارینوتک در خصوص طراحی سایت رستوران به شکلی حرفه ای خدمات گوناگونی را به رستوران ها، کافی شاپ ها، فست فود ها و تهیه غذاها به دلیل افزایش مشتری و کسب سود بیشتر، عرضه می کند.

طراحی سایت رستوران با توجه به در نظر گرفتن رقابت ها و چالش های بازاریابی پیش رو خواهد توانست تا نقش مهمی را در جلب کردن مشتری داشته باشد و رستوران یا کافی شاپ را به افراد گوناگونی معرفی و پیشنهاد نماید.

امکانات طراحی سایت رستوران

برای شروع طراحی سایت رستوران باید برخی امکانات اولیه را برای آن در نظر گرفت. که بعضی از امکانات این طراحی سایت رستورانی به صورت عمومی می باشد و نیز برای همه وب سایتهای رستورانی باید در نظر گرفته شوند که این امکانات می توانند شامل صفحه ی درباره ما، صفحه تماس با ما ، منوی رستوران ، قیمت غذا ها و و دیگر امکانات عمومی که برای یک سایت رستورانی ضروری به حساب می آید ،باشد.

سایر امکانات طراحی سایت رستورات بسیار خاص می باشند که یک امتیاز نسبت به رقبا محسوب خواهد شد. که شامل رزرو میز به صورت آنلاین در رستوران و یا امکان انتخاب موقعیت میز در داخل رستوران که چیدمان آن از طریق وب سایت قابل مشاهده بوده و مشتریان میتوانند با مراجعه به وب سایت رستوران شما، موقعیت میز خود را نیز مشخص و رزرو کند تا دیگر نگران پر شدن میز دلخواه خود نباشد.

شناخت مشتریان رستوران امری مهم و ضروری

در ابتدا برای طراحی سایت رستوران شما باید مشتریان خود را به درستی بشناسید ، زیرا این مسئله اهمیت زیادی در طراحی سایت رستورانی شما دارد. مثلا اگر در نزدیکی کافه یا رستوران شما یک دانشگاه یا مرکز آموزش قرار گرفته باشد، بیشتر مشتریان شما دانشجویان و جوانان می باشند.

یا اگر که در نزدیکی شما یک پاساژ یا محیط اداری و تجاری قرار دارد، باید برای طراحی سایت رستوران خود محیطی رسمی تر در نظر بگیرید.

به همین دلیل شناخت مشتریان شما که از چه صنفی هستند در طراحی سایت رستوران شما خیلی مهم می باشد.

آموزش طراحی سایت رستوران

ممکن است که برای شما پیش بیاید که هنگام جست و جو در گوگل نیز به سایت های بخورد نمیایید که به شما پیشنهاد طراحی وبسایت توسط خودتان را عرضه کنند و نیز و پکیج های آموزش تحت عنوان آموزش طراحی سایت رستوران یا ساخت سایت رستوران را  به شما معرفی خواهند کرد.

اگر بخواهیم صادقانه با شما صحبت کنیم باید بدانید که راه اندازی طراحی سایت رستورانی به وسیله فردی که هیچ تخصصی از طراحی سایت و برنامه نویسی ندارد، امکانپذیر و شدنی  نخواهد بود به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که این کار را به عهده افراد مجرب و کارآمد بسپارید تا بهترین نتیجه را از طراحی سایت رستورانی خود ببرید و درآمد خود را رشدی روز افزون دهید.

شما به وسیله طراحی سایت رستورانی می توانید از سایر رقبای خود پیشی بگیرید و نامی درخشان از خودتان در ذهن مردم به ثبت برسانید.

طراحی سایت رستوران و رسیدن به صفحه اول گوگل

برای گرفتن نتیجه در طراحی سایت رستوران باید بعد از طراحی سایت رستوران به سراغ سئو سایت برویم .شما برای اینکه از طریق طراحی سایت رستوران خود جذب مشتری کنید ، لازم می باشد تا سایت شما دیده شود و نکته مهمتر دیده شدن توسط بازار هدفتان می باشد تا وب سایتتان موثر واقع شود.

اما بهترین راه برای دیده شدن به وسیله مخاطب هدفتان ، رسیدن به صفحه اول گوگل در کلمات کلیدی مرتبط با شغلتان می باشد. بیشتر کاربران برای پیدا کردن خدمات مورد نظر خودشان ، در گوگل جستجو می کنند تا بتوانند با مشاهده و مقایسه گزینه های مختلف بهترین انتخاب را داشته باشند. حال اگر که شما در نتایج برتر گوگل حضور پیدا کنید به راحتی می توانید مخاطبان هدف خود را جذب کنید و به جذب مخاتبانتان کمک کنید

در تارینوتک با بررسی دقیق کسب و کار شما و خدماتی که ارائه می دهید، می توانید بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کنید تا با حضور در صفحه اول گوگل بتوانید بازدهی بالایی داشته باشید. ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که در مسیر طراحی سایت رستوران شما را همراهی و پشتیبانی کنیم.

ما در تارینوتک بعد از آنالیز و بررسی و انتخاب کلمات کلیدی هزینه ها و زمان لازم را برای شما مشخص می کنیم و سه بسته پیشنهادی سئو به شما پیشنهاد خواهیم داد تا با توجه به بودجه خود و بدون دغدغه انتخاب کنید تا طراحی سایت رستوران خود را بالا ببرید.

در آخر هر ماه نیز گزارشی از فعالیت های انجام شده و پیشرفت های صورت گرفته برای شما عزیزان ارسال می شود تا خیالتان از بابت سئو از طریق طراحی سایت رستوران و رسیدن به صفحه اول گوگل راحت شود.

برای شروع و رسیدن به موفقیت و افزایش درآمد به صورت تضمینی کافیست تلفن خود را بردارید و با ما تماس بگیرید ما منتظر شنیدن صدای گرم شما در تارینوتک می باشیم.

طراحی سایت رستوران

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای خدمات طراحی سایت رستوران

شما می توانید به وضوح ببینید که در حال حاضر خیلی از مردم در دنیای امروز از تلفن همراه هوشمند و شبکه های مجازی از جمله اینستاگرام استفاده می کنند که این میزان کاربران بالغ بر سه چهارم مردم جهان می باشند. حال لازم است بگوییم که طراحی سایت رستوران نیز در اینستاگرام جایگاه ویژه و درخشانی دارد که می توانیم  روند کاری شغلیمان را تا حد زیادی توسعه دهیم.همان طور که می دانید امروزه پیج های غذایی اینستاگرامی زیاد شده اند که نشان دهنده اهمیت اینستاگرام مارکتینگ و معرفی طراحی وب سایت رستوران می باشند.

شما می توانید با انجام تبلیغات در اینستاگرام مارکتینگ روز به روز به رشد کسب و کار خود کمک کنید پس شما باید به حضور در فضای مجازی خود اهمیت دهید.

خدمات اینستاگرام مارکتینگ مجموعه تارینوتک برای تمامی مجموعه ها سازمان ها ، شرکت ها و کسب و کار ها برای افزایش رونق طراحی سایت رستوران را در ادامه بیان کرده ایم:

 1. ارائه گزارش ماهیانه
 2. بررسی و آنالیز نرخ تعامل پست ها
 3. بارگذاری محتوای پیج
 4. ایجاد هایلایت و استوری در زمان مناسب و پر بازدید
 5. برگذاری مسابقه و کمپین های تعاملی در پیج
 6. مدیریت پست ها در اینستاگرام مارکتینگ
 7. تولید محتوای ویدئویی و تصویری
 8. تولید محتوای متنی
 9. افزایش مستمر بازدید پیج
 10. تدوین تقویم محتوایی در پیج اینستاگرام

لیست امکانات برای طراحی سایت رستوران

 • مدیریت آسان و کاربردی سایت
 • داشتن صفحات بی نهایت
 • اسلایدشو
 • گالری تصاویر
 • نقشه گوگل
 • پیام ها و اطلاعیه های پاپ آپ
 • قابلیت ارسال نظرات کاربران
 • اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
 • مدیریت مطالب، اسناد، تصاویر و ...
 • سیستم خبرخوان RSS
 • بخش اخبار و مقالات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • بنرهای تبلیغاتی
 • لودشدن سریع صفحات
 • بخش معرفی و نمایش نمونه کارها
 • بخش معرفی محصولات
 • موتور جستجوی داخلی
 • بخش پرسش های متداول FAQ
 • بخش قوانین و مقررات
 • لینک به سایت های دیگر
 • امکان نمایش همه نوع فایل های سمعی و بصری مانند صدا، عکس، ویدئو، فلش و ...

طراحی سایت رستوران و نکات بسیار مهم در آن

طراحی سایت رستوران ای که باید انجام شود باید هماهنگ با نیاز کاربران و مشتریان شما باشد که باید شامل ویژگی های طراحی سایت رستورانی باشد که در ادامه به این ویژگی ها پرداخته ایم:

 • ساخت فرم های اختصاصی در طراحی سایت رستوران (بررسی امکان پیاده سازی و ساخت فرم‌های اختصاصی برحسب نیاز و خواسته کاربران و مشتریان باید ایجاد ، پیاده سازی و اجرا شوند).
 • روان شناسی رنگ ها و جذابیت دیداری یا گرافیکی در طراحی سایت رستوران(در طراحی سایت رستوران ، باید رنگ بندی مناسبی در طراحی سایت استفاده کنیم و به همین دلیل باید هارمونی دقیقی بین المان های مختلفی مانند لوگوی سازمان و رنگ قسمت های مختلف برقرار کنیم و نیز انداره فونت باید مناسب با محتوا باشد.)

فاکتورهای اساسی برای طراحی سایت رستوران

تولید محتوای اختصاصی

در بحث طراحی سایت و سئو موردی که از همه بیشتر اهمیت دارد بحث تولید محتوای اختصاصی می باشد. همان طور که مشخص است طراحی وب سایت به تنهایی کاربردی ندارد وقتی که محتوا نداشته باشد.

طراحی رابط کاربری

سرعت لود بالا

دسترسی سریع به اطلاعات باعث شده کاربران صبوری خود را از دست بدهند و از انتظار کشیدن بیزار شوند. اگر وبسایت زمان زیادی را صرف لود شدن کند بدون تردید شانس بسیار اندکی برای دیدن شدن توسط مخاطبیت را دارد. نتایج بدست آمده از بررسی ها نشان می دهند کاربران در 90درصد مواقع بیشتر از 6 الی 7 ثانیه برای باز شدن وب سایت صرف نمی کنند و سریعا به سراغ گزینه های بعدی که در پیشرو دارند می روند!

سرعت لود بالا

ریسپانسیو

با توجه به این که امروزه بسیاری از کاربران با موبایل وارد سایت ها میشوند ، نمایش سایت ها در موبایل اهمیت ویژه ای دارد. وبسایت استاندارد باید در موبایل ، تبلیت ، لپ تاپ و هر دستگاه دیگری نمایش درست و اختصاصی داشته باشد. برای موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل نیز ریسپانسیو بودن وبسایت اهمیت زیادی دارد. مردم ساعت ها در موبایل خود زندگی میکنند پس نمایش صحیح و بهینه سایت در موبایل را جدی بگیرید!

ریسپانسیو

بهینه برای گوگل

هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط مخاطب است و این هدف زمانی محقق می شود که شما در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشید. به همین جهت رعایت استاندارد های سئو از هر امر دیگری واجب تر است. داشتن نقشه سایت ، بهینه بودن نسبت کد به متن ، رعایت تگ گذاری صفحات و .. از مواردی هستند که یک وب سایت بهینه برای گوگل باید داشته باشد. برای موفقیت سایت رضایت گوگل شرط اساسی است!

طراحی سایت اختصاصی

پکیج های قیمتی طراحی سایت رستوران

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

 • امکانات سایت
 • تکنولوژی مورد استفاده
 • نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده
 • خدمات پشتیبانی
 • و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار باشد.
  اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت است. شما بهتر است مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.
پیشرفته
Advanced
4,500,000 تومان
هاست 1000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
-
-
-
-
طلایی
Golden
12,000,000 تومان
هاست 2000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
امکانات ایمیل مارکتینگ
قابلیت دو زبانه
بکاپ گیری ماهیانه
ایجاد شبکه های اجتماعی

طراحی براساس استانداردهای جهانی

مبتنی بر کنسرسیوم جهانی وب W3C

رعایت نکات امنیتی و سرعت لود بالا

ارائه GTMetrix با رتبه A و B

نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها

کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...

نمایش صحیح در تمامی مرورگرها

گوگل کروم، فایرفاکس، سافاری و ...

مهم‌ترین و اصلی ترین علتی که می تواند بر روی قیمت طراحی سایت رستوران موثر باشد، نوع طراحی آن سایت می باشد.با توجه به امکاناتی که برای طراحی سایت رستوران احتیاج دارید و تکنولوژی که مورد استفاده قرار می دهید ، رنگ بندی و شکل گرافیکی سایت و رابط کاربری اختصاصی یا آماده و میزان ضمانتی که طراح سایت در جهت پشتیبانی از سایت شما پشتیبانی خواهد کرد  که همه این موارد می تواند در میزان اندازه هزینه شما موثر باشد.

شرکت تارینوتک، به شما عزیزان این ضمانت را می دهد که با خیالی راحت و آسوده در جهت افزایش فروش و رونق کسب وکارتان در طراحی سایت رستوران شما را همراهی کند و نیز در این راه پشتیبان شما عزیزان و خوبان باشد.

همین حالا برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس حاصل فرمایید.

مسیر راه

روند اجرای طراحی سایت رستوران

برای داشتن وبسایت تاثیرگزار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد. این کار باعث می شود نیازهای وبسایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و در نتیجه خروجی بهتری داشته باشید.
در تارینوتک ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی میشوند. وایرفرم ها طرح های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت را نشان می دهند و فاقد رنگ ، جزییات و ... هستند. پس از تکمیل وایرفرم ها و تایید آنها توسط شما وارد مرحله طراحی گرافیکی پروژه خواهیم شد و رابط کاربری پروژه توسط متخصصی طراحی UI پیاده سازی خواهد شد. سپس وارد مرحله برنامه نویسی شده و به طرح های گرافیکی روح می بخشیم. در مرحله بعد نسخه اولیه سایت به کارفرما ارائه میشود تا مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود مشکل و یا تغییر در وب سایت اعمال شود تا به خروجی ایده آل برسد.
در طی یک یا چند جلسه آموزش کار با پنل مدیریت به شما آموزش داده خواهد شد همچنین ویدئو آموزشی اختصاصی با نکات آموزنده برای تولید محتوا و مدیریت بهتر سایت به شما عزیزان ارائه میشود. بعد از سپری شدن این مراحل کار اصلی تارینوتک که ارائه پشتیبانی فنی برای پروژه شما است آغاز میشود تا آرامش و موفقیت را برای شما رقم بزند.

1. مستند نویسی

2. طراحی گرافیکی

3. برنامه نویسی

4. تست و رفع باگ

5. آموزش

6. آغاز پشتیبانی

وظایف تارینوتک به عنوان مجری طراحی سایت رستوران

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

نیاز به تماس داری؟  دفتر مرکزی: 77837051-021

گارانتی خدمات

تارینوتک بابت تمامی خدمات خود به شما عزیزان ضمانت اجرایی می دهد تا با خیال آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست یابید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *