در طراحی سایت شبیه دیجی کالا شاید این سوال برایتان پیش بیاید که طراح سایت دیجی کالا چه کسی می باشد؟ این فرد به چه طریقی و طی چه مراحلی می شد طراحی سایت شبیه دی جی کالا را پیاده سازی کرد است؟ چه نکاتی در طراحی سایت دیجی کالا به کار برده شده است؟آیا با وجود سایت دیجی کالا سایت های دیگر شانسی برای رقابت دارند؟

دقت و ظرافت سایت دیجی کالا در کدام کشور انجام شده است ؟ اگر من هم بخواهم طراحی سایت شبیه دیجی کالا سفارش دهم ، می توانم به اندازه آن قدرتمند باشم؟

اینها سوالات زیادی می باشد که معمولا مشتریان از ما در تارینوتک می پرسند. حالا جالب است بدانید که سابقه چندین ساله ما در زمینه طراحی سایت فروشگاهی نشان می دهد که معتبرترین سایت را در زمینه کاری خود را ملاک قرار دهید.

چرا باید برای طراحی سایت شبیه دیجی کالا ریسک کنید؟

آیا فکر می کنید که نباید برای  طراحی سایت شبیه دیجی کالا ریسک کنید؟باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که نباید از ابتدای کار به شکست آن فکر کنید زیرا پروژه های بزرگ معمولا در طول زمان رشد می کنند و مسمر ثمر واقع می باشد.

پاسخ به این سوال مشخص می باشد. شما باید نردبان موفقیت را پله پله و به شکلی مستمر طی نمایید. بهتر می باشد که با یکی از شرکت های طراحی سایت موفق در کشور همکاری تان را شروع کنید و همچنین پروژه طراحی سایت شبیه دیجی کالا را به آن ها بسپارید و در مدت کوتاهی باید هزینه ای بسیار کمتر صاحب یک فروشگاه اینترنتی شوید. حال تجربیات خود را بر این بستر پیش ببرید و از نیازها و سلیقه های مشتریان در خصوص طراحی سایت شبیه دیجی کالا آگاه بشوید و با روند مدیریت یک فروشگاه اینترنتی شبیه دیجی کالا کاملا آشنا شوید.

طراحی سایت شبیه دیجی کالا و رسیدن به صفحه اول گوگل

برای گرفتن نتیجه در طراحی سایت شبیه دیجی کالا باید بعد از طراحی سایت به سراغ سئو سایت برویم .شما برای اینکه از طریق طراحی سایت شبیه دیجی کالا خود جذب مشتری کنید ، لازم می باشد تا سایت شما دیده شود و نکته مهمتر دیده شدن توسط بازار هدفتان می باشد.

اما بهترین راه برای دیده شدن توسط مخاطب هدف ، رسیدن به صفحه اول گوگل در کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان می باشد. بیشتر کاربران برای پیدا کردن خدمات مورد نظر خودشان ، در گوگل جستجو خواهند کرد تا بتوانند با مشاهده و مقایسه گزینه های مختلف بهترین انتخاب را داشته باشند. در صورتی که شما در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشید به راحتی می توانید مخاطبان هدف خود را جذب کنید و تعداد مشتریان خود را به مرور زمان  افزایش دهید.

در تارینوتک با بررسی دقیق کسب و کار شما و خدماتی که ارائه می دهید بهترین کلمات کلیدی را انتخاب می کنیم تا با حضور در صفحه اول گوگل بتوانید بازدهی بالایی داشته باشید.

ما در تارینوتک بعد از آنالیز و بررسی و انتخاب کلمات کلیدی هزینه ها و زمان لازم را برای شما مشخص می کنیم و سه بسته پیشنهادی سئو به شما ارائه میدهیم تا با توجه به بودجه خود و بدون دغدغه انتخاب کنید و در مسیر موفقیت قدم بردارید.

در پایان هر ماه نیز گزارشی از فعالیت های انجام شده و پیشرفت های صورت گرفته برای شما عزیزان ارسال خواهد شد تا خیال شما بابت سئو  از طریق طراحی سایت شبیه دیجی کالا و رسیدن به صفحه اول گوگل آسوده گردد.

برای شروع و رسیدن به موفقیت و افزایش درآمد به صورت تضمینی کافیست تلفن خود را بردارید و با ما تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای گرم شما می باشیم.

طراحی سایت شبیه دیجی کالا

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای طراحی سایت شبیه دیجی کالا

در دنیای امروز اکثر افراد  ، بیشتر وقت خودشان را صرف اینترنت و فضای مجازی از جمله شبکه های اجتماعی می کنند. در زمینه طراحی سایت شبیه دیجی کالا نیز اینستاگرام جایگاه ویژه ای دارد که می توانیم کسب و کارمان را تا میزان زیادی توسعه دهیم و با انجام تبلیغات در جهت جذب بیشتر بازدید کننده کسب و کار سایت خود را گسترش دهیم تا بازدید بیشتری بخورد و به همین دلیل می تواند خیلی به رونق کسب و کارتان کمک کند.

به همین جهت ، باید به فعالیت در اینستاگرام اهمیت دهیم.

خدمات اینستاگرام مارکتینگ  شرکت تارینوتک برای سازمان ها ، شرکت ها و کسب و کار ها در جهت افزایش رونق طراحی سایت شبیه دیجی کالا را در ادامه بیان کرده ایم:

 1. ارائه گزارش ماهیانه
 2. بررسی و آنالیز نرخ تعامل پست ها
 3. بارگذاری محتوا
 4. ایجاد هایلایت در زمان مناسب
 5. برگذاری مسابقه و کمپین های تعاملی در پیج
 6. مدیریت پست ها در اینستاگرام مارکتینگ
 7. تولید محتوای ویدئویی و تصویری
 8. تولید محتوای متنی
 9. افزایش مستمر لایک و فالور
 10. تدوین تقویم محتوایی در پیج اینستاگرام

لیست امکانات برای طراحی سایت شبیه دیجی کالا

 • مدیریت آسان و کاربردی سایت
 • داشتن صفحات بی نهایت
 • اسلایدشو
 • گالری تصاویر
 • نقشه گوگل
 • پیام ها و اطلاعیه های پاپ آپ
 • قابلیت ارسال نظرات کاربران
 • اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
 • مدیریت مطالب، اسناد، تصاویر و ...
 • سیستم خبرخوان RSS
 • بخش اخبار و مقالات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • بنرهای تبلیغاتی
 • لودشدن سریع صفحات
 • بخش معرفی و نمایش نمونه کارها
 • بخش معرفی محصولات
 • موتور جستجوی داخلی
 • بخش پرسش های متداول FAQ
 • بخش قوانین و مقررات
 • لینک به سایت های دیگر
 • امکان نمایش همه نوع فایل های سمعی و بصری مانند صدا، عکس، ویدئو، فلش و ...

طراحی سایت شبیه دیجی کالا و نکات بسیار مهم در آن

یک طراحی سایت شبیه دیجی کالا خوب باید هماهنگ با نیاز کاربران باشد و همچنین باید دارای زیر ساختی درست با آن چه که از طراحی سایت شبیه دیجی کالا نیاز داشته باشید و به نحوی جذاب  به مخاطبان مشاغل خود  ارائه و نمایش دهید.

ویژگی های طراحی سایت شبیه دیج کالا را به طور خلاصه می توانیم به شکل زیر بیان کنیم:

 • ساخت فرم های اختصاصی در طراحی سایت شبیه دیجی کالا (امکان ساخت فرم‌های اختصاصی برحسب نیاز و خواسته کاربران و مشتریان باید ایجاد ، پیاده سازی و اجرا شوند که این فرم‌‌ها شامل فرم استخدام، پذیرش نمایندگی و غیره می باشند.)
 • اشتراک گذاری ویدئو در طراحی سایت شبیه دیجی کالا (امکان ایجاد ویدئو به منظور معرفی محصول کسب و کار شما یا خدمات رسانی تان به مشتریان خواهد بود. این امکانی را می‌توانیم در سایت های شبیه دیجی کالا قرار دهیم تا به راحتی هر چه تمام تر برند کسب و کار و محصول مان در فضای طراحی سایت شبیه دیجی کالا را به دید بازدیدکنندگان و مشتریان نمایش دهیم.)
 • روان شناسی رنگ ها و جذابیت دیداری یا گرافیکی در طراحی سایت شبیه دیجی کالا(برای استفاده از رنگ‌ها در فضای مجازی و در زمینه طراحی سایت شبیه دیجی کالا ، نیازمند دانش و علم روانشناسی رنگ‌ها هستیم  به طریقی که هررنگی که برای هر جزئی استفاده می شود باید کاملا هماهنگ  با نیاز مخاطبان ظاهری سایت باشد. تمام این روش‌ها و ترفند ها که  ایجاد و  در نهایت پیاده سازی می‌شود برای جذب مخاطبمان می باشد، تا  از این طریق ما بتوانیم یک برند مورد اعتماد و مورد پسند را در ذهن مخاطبمان ثبت کنیم.

در طراحی سایت شبیه دیجی کالا ، باید رنگ بندی مناسبی در طراحی سایت استفاده کنیم و به همین دلیل باید هارمونی دقیقی بین المان های مختلفی مانند لوگوی سازمان و رنگ قسمت های مختلف  برقرار کنیم و نیز انداره فونت باید مناسب با محتوا باشد.)

فاکتورهای اساسی برای طراحی سایت شبیه دیجی کالا

تولید محتوای اختصاصی

در بحث طراحی سایت و سئو موردی که از همه بیشتر اهمیت دارد بحث تولید محتوای اختصاصی می باشد. همان طور که مشخص است طراحی وب سایت به تنهایی کاربردی ندارد وقتی که محتوا نداشته باشد.

طراحی رابط کاربری

سرعت لود بالا

دسترسی سریع به اطلاعات باعث شده کاربران صبوری خود را از دست بدهند و از انتظار کشیدن بیزار شوند. اگر وبسایت زمان زیادی را صرف لود شدن کند بدون تردید شانس بسیار اندکی برای دیدن شدن توسط مخاطبیت را دارد. نتایج بدست آمده از بررسی ها نشان می دهند کاربران در 90درصد مواقع بیشتر از 6 الی 7 ثانیه برای باز شدن وب سایت صرف نمی کنند و سریعا به سراغ گزینه های بعدی که در پیشرو دارند می روند!

سرعت لود بالا

ریسپانسیو

با توجه به این که امروزه بسیاری از کاربران با موبایل وارد سایت ها میشوند ، نمایش سایت ها در موبایل اهمیت ویژه ای دارد. وبسایت استاندارد باید در موبایل ، تبلیت ، لپ تاپ و هر دستگاه دیگری نمایش درست و اختصاصی داشته باشد. برای موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل نیز ریسپانسیو بودن وبسایت اهمیت زیادی دارد. مردم ساعت ها در موبایل خود زندگی میکنند پس نمایش صحیح و بهینه سایت در موبایل را جدی بگیرید!

ریسپانسیو

بهینه برای گوگل

هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط مخاطب است و این هدف زمانی محقق می شود که شما در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشید. به همین جهت رعایت استاندارد های سئو از هر امر دیگری واجب تر است. داشتن نقشه سایت ، بهینه بودن نسبت کد به متن ، رعایت تگ گذاری صفحات و .. از مواردی هستند که یک وب سایت بهینه برای گوگل باید داشته باشد. برای موفقیت سایت رضایت گوگل شرط اساسی است!

طراحی سایت اختصاصی

پکیج های قیمتی طراحی سایت شبیه دیجی کالا

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

 • امکانات سایت
 • تکنولوژی مورد استفاده
 • نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده
 • خدمات پشتیبانی
 • و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار باشد.
  اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت است. شما بهتر است مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.
پیشرفته
Advanced
4,500,000 تومان
هاست 1000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
-
-
-
-
طلایی
Golden
12,000,000 تومان
هاست 2000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
امکانات ایمیل مارکتینگ
قابلیت دو زبانه
بکاپ گیری ماهیانه
ایجاد شبکه های اجتماعی

طراحی براساس استانداردهای جهانی

مبتنی بر کنسرسیوم جهانی وب W3C

رعایت نکات امنیتی و سرعت لود بالا

ارائه GTMetrix با رتبه A و B

نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها

کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...

نمایش صحیح در تمامی مرورگرها

گوگل کروم، فایرفاکس، سافاری و ...

مهم‌ترین عاملی که می تواند بر روی قیمت طراحی سایت شبیه دیجی کالا موثر باشد، نوع طراحی آن سایت می باشد.با توجه به امکاناتی که برای طراحی سایت  شبیه دیجی کالا نیاز دارید و تکنولوژی که مورد استفاده قرار می دهید ، رنگ بندی و شکل گرافیکی سایت و رابط کاربری اختصاصی یا آماده و میزان ضمانتی که طراح سایت در جهت پشتیبانی از سایت شما پشتیبانی خواهد کرد  که همه این موارد می تواند در میزان اندازه هزینه شما موثر باشد.

شرکت تارینوتک، به شما صاحبان مشاغل عزیز این ضمانت را می دهد که با خیالی راحت و آسوده در جهت افزایش فروش و رونق کسب وکارتان در طراحی سایت شبیه دیجی کالا شما را همراهی کند و نیز در این راه پشتیبان شما عزیزان و خوبان باشد.

و در آخر از شما می‌خواهیم که خودتان را درگیر دیجی کالا نکنید، اما از محتوای درون آن الگو برداری کنید. مثلا توضیحات کاملی برای محصولات فروشگاه اینترنتی تان بنویسید و بعد از آن نظرات کاربران را به سایت  خود اضافه کنید و یا چندین راه برای ارسال محصول و پرداخت آن ایجاد کنید.

همۀ این موارد جزو فاکتورهای فروشگاه اینترنتی موفق می باشد. اولین مرحله برای داشتن چنین فروشگاه طراحی فروشگاه اینترنتی شبیه طراحی سایت شبیه دیجی کالا می باشد.

پس بهتر است همین حالا با ما در تارینوتک تماس حاصل کنید تا فرصت را از دست ندهید.

مسیر راه

روند اجرای طراحی سایت شبیه دیجی کالا

برای داشتن وبسایت تاثیرگزار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد. این کار باعث می شود نیازهای وبسایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و در نتیجه خروجی بهتری داشته باشید.
در تارینوتک ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی میشوند. وایرفرم ها طرح های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت را نشان می دهند و فاقد رنگ ، جزییات و ... هستند. پس از تکمیل وایرفرم ها و تایید آنها توسط شما وارد مرحله طراحی گرافیکی پروژه خواهیم شد و رابط کاربری پروژه توسط متخصصی طراحی UI پیاده سازی خواهد شد. سپس وارد مرحله برنامه نویسی شده و به طرح های گرافیکی روح می بخشیم. در مرحله بعد نسخه اولیه سایت به کارفرما ارائه میشود تا مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود مشکل و یا تغییر در وب سایت اعمال شود تا به خروجی ایده آل برسد.
در طی یک یا چند جلسه آموزش کار با پنل مدیریت به شما آموزش داده خواهد شد همچنین ویدئو آموزشی اختصاصی با نکات آموزنده برای تولید محتوا و مدیریت بهتر سایت به شما عزیزان ارائه میشود. بعد از سپری شدن این مراحل کار اصلی تارینوتک که ارائه پشتیبانی فنی برای پروژه شما است آغاز میشود تا آرامش و موفقیت را برای شما رقم بزند.

1. مستند نویسی

2. طراحی گرافیکی

3. برنامه نویسی

4. تست و رفع باگ

5. آموزش

6. آغاز پشتیبانی

وظایف تارینوتک به عنوان مجری طراحی سایت شبیه دیجی کالا

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

نیاز به تماس داری؟  دفتر مرکزی: 77837051-021

گارانتی خدمات

تارینوتک بابت تمامی خدمات خود به شما عزیزان ضمانت اجرایی می دهد تا با خیال آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست یابید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *