طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

با طراحی سایت شخصی می‌توانید به ساده‌ترین و سریع‌ترین شکل ممکن، یک وب‌سایت شخصی برای خودتان راه‌اندازی کنید و افکار، ایده‌ها و دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. تارینوتک تمام آنچه برای موفقیت برند شخصی شما لازم است را در اختیارتان می‌گذارد. با وجود اینکه با پدید آمدن شبکه های اجتماعی، استفاده از وب سایت شخصی کاهش یافته است؛ اما همه میدانیم که داشتن یک وب سایت برای هر فرد یک برند محسوب می شود. در شبکه های اجتماعی، گرافیک به صورت ثابت و غیر قابل تغییر است، ولی با داشتن یک وب سایت می توانید یک قالب و گرافیک زیبا داشته باشید. شکل قالب شما می تواند مبتنی بر عکس فردی شما و یا زمینه کاریتان باشد.

در حقیقت با  طراحی سایت شخصی شما می توانید بدون محدودیت در زمان و مکان، به تعامل با طرفداران خود بپردازید. همچنین می توانید کلاس کاری خود را با داشتن یک وب سایت شخصی بالاتر ببرید. مثلا اگر متخصص در یک زمینه کاری هستید، می توانید با بارگذاری رزومه خود و نمایش تصاویر مربوط به کار خود، در زمینه کاری مورد نظر، نام خود را مطرح کنید.

در طراحی سایت شخصی سرعت لود شدن سایت، ریسپانسیو بودن آن، انعطاف پذیری در طراحی سایت شخصی، مدیریت آسان سایت و هزینه پایین طراحی، بسیار مهم و حائز اهمیت است. با تارینوتک می توانید به تمامی این ویژگی ها در قالب یک پکیج دست پیدا کنید.

قبل از اینکه یک وب سایت شخصی راه اندازی کنید، در ابتدا به وب سایت های شخصی دیگر افراد در صنف خودتان سری بزنید و انتظارات خود را به عنوان یک کاربر یادداشت کنید. همچنین می توانید از خاص ترین ویژگی های یک طراحی سایت شخصی استفاده کنید. در این حالت می توانید به صورت انتزاعی به ما بگویید که از وب سایت خود چه انتظاری دارید و می خواهید به چه صورت باشد. متخصصین تارینوتک تمامی انتظارات شما را یادداشت می کنند و با طراحی سایت شخصی برای شما، یک وب سایت متناسب با سلیقه شما ارائه می دهند. علاوه بر این در این راه می توانید از پیشنهادات متخصصین ما در این زمینه نیز برای بهتر شدن وب ساییتان استفاده کنید.

در طراحی سایت خدماتی باید به نکات زیر توجه کرد

پس از طراحی سایت شخصی، برای رشد سایت و نتیجه گرفتن از طراحی سایت شخصی می بایست به سراغ سئو برویم. تنها داشتن یک وب سایت شخصی کافی نیست و می بایست برای دیده شدن وب سایت و رسیدن به نتایج برتر گوگل اقدامات لازم را انجام دهید.

اما در مورد اینکه به نتایج برتر گوگل برسید، اطلاعاتی دارید؟ رسیدن به صفحات برتر گوگل می بایست بر اساس کلمات کلیدی مرتبط با صنف شما باشد. مثلا یک فوتبالیست می بایست با کلمات کلیدی فوتبال، بازیکن فوتبال و … در صدر باشد. در صورتی که شما را در نتایج غیر مرتبط مشاهده شوید، از نظر گوگل وب سایت شما بی ارزش است و ممکن است از طرف گوگل جریمه شوید. اما اگر بتوانید در صنف خودتان به نتایج برتر دست پیدا کنید، به راحتی می توانید با مخاطبین هم صنف خود ارتباط برقرار کنید و طرفداران خود را جذب کنید.

در مجموعه تارینوتک با بررسی دقیق کسب و کار شما، بهترین کلمات کلیدی را انتخاب می کنیم تا برای رسیدن به نتایج برتر گوگل حامی شما باشیم. ما به شما اطمینان می دهیم که در مسیر طراحی سایت شخصی همراه شما خواهیم بود تا شما را در اوج ببینیم.

متخصصین تارینوتک پس از بررسی کلمات کلیدی، میزان سختی کلمه را نیز بررسی می کنند و در نهایت هزینه ها و زمان لازم برای رسیدن به نتایج برتر را در قالب سه پکیج به شما پیشنهاد می کنند. انتخاب هر بسته با توجه به بودجه مورد نظرتان بر عهده شما خواهد بود.

خدمات تارینوتک به همین جا ختم نمی شود. در انتهای هر ماه شما می توانید فعالیت های انجام شده و پیشرفت های صورت گرفته را در قالب یک گزارش از متخصصین تارینوتک دریافت کنید. بدین ترتیب خیال شما از بابت سئو راحت می شود و می توانید همانند دیگر دوستان در زمینه طراحی سایت شخصی به ما اطمینان کامل داشته باشید.

برای رسیدن و به موفقیت و برند سازی در صنف خودتان، تنها کافیست با شماره های تارینوتک تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره ببرید. تارینوتک حامی شما در این راه می باشد.

طراحی سایت شخصی
طراحی سایت طراحی سایت فروشگاهی در یزد

خدمات اینستاگرام مارکتینگ در تارینوتک به منظور طراحی سایت خدماتی

در حال حاضر قریب به ۹۰ درصد افرادی که دارای گوشی هوشمند می باشند، در شبکه های اجتماعی فعالیت داشته و از خدمات این شبکه ها نیز بهره می برند. شبکه های اجتماعی و به ویژه اینستاگرام جایگاه ویژه ای در طراحی سایت شخصی دارند. اگر نگاهی کوتاه به اینستاگرام بیندازید، تقریبا ۷۰ درصد هر پیج شخصی می باشد و هر فرد با ارائه یک هنر و یا به پشتوانه معروفیت و محبوبیت خود، دارای یک پیج در اینستاگرام است.

علاوه بر طراحی سایت شخصی، داشتن یک پیج برای شما در اینستاگرام سبب می شود بر محبوبیت و معروفیت شما افزوده شود. بدین طریق می توانید در صنف خود به یک جایگاه ویژه دست پیدا کنید. داشتن یک پیج شخصی که بتوانید خلاصه ای از محتوای تولیدی خود در وب سایت را در آن بگنجانید، سبب می شود کاربران شما در اینستاگرام نگاهی ویژه به وب سایت شما نیز داشته باشند.

خدمات اینستاگرام مارکتینگ مجموعه تارینوتک برای تمامی مجموعه ها، جهت رونق طراحی سایت شخصی شما به شرح زیر است. شما می توانید برای مدیریت و پیشرفت اینستاگرام خود نیز با تارینوتک همراه باشید.

 1. ارائه گزارش به شکل ماهیانه
 2. بررسی و آنالیز کردن پست ها و نرخ تعامل آن ها
 3. بارگذاری کردن محتوای پیج
 4. امکان ایجاد هایلایت در زمان های مناسب
 5. برگذاری کردن مسابقه و کمپین های تعاملی در پیج
 6. مدیریت کردن پست ها در پیج اینستاگرام
 7. انجام دادن تولید محتوای ویدئویی و تصویری
 8. تولید کردن محتوای متنی
 9. افزایش دادن مستمر بازدید پیج
 10. تدوین کردن تقویم محتوایی در پیج

لیست امکانات برای طراحی وب سایت خدماتی

 • مدیریت آسان و کاربردی سایت
 • داشتن صفحات بی نهایت
 • اسلایدشو
 • گالری تصاویر
 • نقشه گوگل
 • پیام ها و اطلاعیه های پاپ آپ
 • قابلیت ارسال نظرات کاربران
 • اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
 • مدیریت مطالب، اسناد، تصاویر و ...
 • سیستم خبرخوان RSS
 • بخش اخبار و مقالات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • بنرهای تبلیغاتی
 • لودشدن سریع صفحات
 • بخش معرفی و نمایش نمونه کارها
 • بخش معرفی محصولات
 • موتور جستجوی داخلی
 • بخش پرسش های متداول FAQ
 • بخش قوانین و مقررات
 • لینک به سایت های دیگر
 • امکان نمایش همه نوع فایل های سمعی و بصری مانند صدا، عکس، ویدئو، فلش و ...

سخن آخر در خصوص طراحی سایت خدماتی

همان گونه که پیش از این اشاره کردیم، داشتن یک وب سایت شخصی برای مناسب که طرفداران و کاربران شما بتوانند با شما بیشترین تعامل و ارتباط را داشته باشند، مورد نیاز است. در حقیقت این موضوع سبب می شود شما در صنف کاری خود به عنوان پزشک، ورزشکار، مهندس، بازیگر و …. یک وجهه مردمی داشته باشید و طرفداران بیشتری را برای خود کسب کنید.

 • طراحی سایت شخصی و حضور در دنیای دیجیتال

اکثریت مردم قبل از مراجعه به یک پزشک، وکیل، مهندس و … نام او را در گوگل جستجو می کنند و با دیدن سوابق و فعالیت های فرد مورد نظر، از انتخاب خود مطمئن می شوند. بنابراین شما به عنوان یک فرد موثر در جامعه باید وب سایتی متناسب با شخصیت و فعالیت خود داشته باشید که در آن اطلاعات و رزومه خود را قرار دهید. بدین طریق مخاطبین بیشتری می توانند با شما آشنا شوند.

 • داشتن رزومه دیجیتال با طراحی سایت شخصی

وابسته به اینکه طراحی سایت شخصی شما بر عهده چه کسی است، در صورتی که وب سایت شما به صورت اصولی طراحی شده باشد، کامل معرف شخصیت و توانایی های شما بوده و نیازی نیست که روزمه مدارک خود را برای کسی ارسال کنید. در واقع با استفاده از طراحی سایت شخصی می توانید حرفه ی خود را علنی تر کنید و از این طریق بر اعتبار کاری خود بیفزاید.

 • طراحی سایت شخصی و جلب اعتماد مردم

یکی از گزینه هایی که مردم از طریق آن نسبت به فعالان در زمینه های مختلف اعتماد می کنند، دیدن نام و پیشه شما در گوگل است. کاربر با مشاهده رزومه شما و نظرات دیگر کاربران در مورد شما، شناخت بیشتری کسب می کند و در نتیجه راحت تر می تواند به شما اعتماد کند.

 • درج آرشیو فعالیت ها با طراحی سایت شخصی

فرض کنید یگ مهندس عمران و یا یک دندان پزشک هستید. مخاطبین برای اینکه بخواهند برای دریافت خدمات به شما معرفی کنند، نیاز دارند که نمونه کارهای شما را ببینند. با طراحی سایت شخصی برای خود می توانید یک آرشیو از فعالیت های خود داشته باشید و بدین طریق نام خود را در صنف کاری خودتان برجسته تر کنید.

 • بخش دیدگاه ها در طراحی سایت شخصی

یکی از مواردی که رد طراحی سایت شخصی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، بخش دیدگاه های مشتریان فعال شما می باشد. سایت دیجی کالا را در نظر بگیرید؛ یکی از دلایل موفقیت دیجی کالا این است که نظرات مشتریان را در ادامه خرید محصولات درج می کند. معمولا کاربر با خواندن نظر مشتریان راحت تر می تواند به وب سایت مورد نظر اعتماد کند. طرفداران و مخاطبین شما نیز پس از دریافت خدمات می توانند نظر شخصی خود را در این وب سایت ثبت کنند و بدین طریق سبب اعتماد سازی شوند.

فاکتورهای اساسی برای طراحی سایت خدماتی استاندارد

تولید محتوای اختصاصی

در بحث طراحی سایت و سئو موردی که از همه بیشتر اهمیت دارد بحث تولید محتوای اختصاصی می باشد. همان طور که مشخص است طراحی وب سایت به تنهایی کاربردی ندارد وقتی که محتوا نداشته باشد.

طراحی رابط کاربری

سرعت لود بالا

دسترسی سریع به اطلاعات باعث شده کاربران صبوری خود را از دست بدهند و از انتظار کشیدن بیزار شوند. اگر وبسایت زمان زیادی را صرف لود شدن کند بدون تردید شانس بسیار اندکی برای دیدن شدن توسط مخاطبیت را دارد. نتایج بدست آمده از بررسی ها نشان می دهند کاربران در ۹۰درصد مواقع بیشتر از ۶ الی ۷ ثانیه برای باز شدن وب سایت صرف نمی کنند و سریعا به سراغ گزینه های بعدی که در پیشرو دارند می روند!

سرعت لود بالا

ریسپانسیو

با توجه به این که امروزه بسیاری از کاربران با موبایل وارد سایت ها میشوند ، نمایش سایت ها در موبایل اهمیت ویژه ای دارد. وبسایت استاندارد باید در موبایل ، تبلیت ، لپ تاپ و هر دستگاه دیگری نمایش درست و اختصاصی داشته باشد. برای موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل نیز ریسپانسیو بودن وبسایت اهمیت زیادی دارد. مردم ساعت ها در موبایل خود زندگی میکنند پس نمایش صحیح و بهینه سایت در موبایل را جدی بگیرید!

ریسپانسیو

بهینه برای گوگل

هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط مخاطب است و این هدف زمانی محقق می شود که شما در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشید. به همین جهت رعایت استاندارد های سئو از هر امر دیگری واجب تر است. داشتن نقشه سایت ، بهینه بودن نسبت کد به متن ، رعایت تگ گذاری صفحات و .. از مواردی هستند که یک وب سایت بهینه برای گوگل باید داشته باشد. برای موفقیت سایت رضایت گوگل شرط اساسی است!

طراحی سایت اختصاصی

پکیج های قیمتی طراحی سایت خدماتی

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

 • امکانات سایت
 • تکنولوژی مورد استفاده
 • نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده
 • خدمات پشتیبانی
 • و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار باشد.
  اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت است. شما بهتر است مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.
پیشرفته
Advanced
۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
هاست ۱۰۰۰ مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
-
-
-
-
طلایی
Golden
۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
هاست ۲۰۰۰ مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
امکانات ایمیل مارکتینگ
قابلیت دو زبانه
بکاپ گیری ماهیانه
ایجاد شبکه های اجتماعی

طراحی براساس استانداردهای جهانی

مبتنی بر کنسرسیوم جهانی وب W3C

رعایت نکات امنیتی و سرعت لود بالا

ارائه GTMetrix با رتبه A و B

نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها

کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...

نمایش صحیح در تمامی مرورگرها

گوگل کروم، فایرفاکس، سافاری و ...

مسیر راه

روند اجرای طراحی سایت خدماتی

برای داشتن وبسایت تاثیرگزار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد. این کار باعث می شود نیازهای وبسایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و در نتیجه خروجی بهتری داشته باشید.
در تارینوتک ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی میشوند. وایرفرم ها طرح های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت را نشان می دهند و فاقد رنگ ، جزییات و ... هستند. پس از تکمیل وایرفرم ها و تایید آنها توسط شما وارد مرحله طراحی گرافیکی پروژه خواهیم شد و رابط کاربری پروژه توسط متخصصی طراحی UI پیاده سازی خواهد شد. سپس وارد مرحله برنامه نویسی شده و به طرح های گرافیکی روح می بخشیم. در مرحله بعد نسخه اولیه سایت به کارفرما ارائه میشود تا مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود مشکل و یا تغییر در وب سایت اعمال شود تا به خروجی ایده آل برسد.
در طی یک یا چند جلسه آموزش کار با پنل مدیریت به شما آموزش داده خواهد شد همچنین ویدئو آموزشی اختصاصی با نکات آموزنده برای تولید محتوا و مدیریت بهتر سایت به شما عزیزان ارائه میشود. بعد از سپری شدن این مراحل کار اصلی تارینوتک که ارائه پشتیبانی فنی برای پروژه شما است آغاز میشود تا آرامش و موفقیت را برای شما رقم بزند.

طراحی سایت شخصی

۱. مستند نویسی

طراحی سایت شخصی

۲. طراحی گرافیکی

طراحی سایت شخصی

۳. برنامه نویسی

طراحی سایت شخصی

۴. تست و رفع باگ

طراحی سایت شخصی

۵. آموزش

طراحی سایت شخصی

۶. آغاز پشتیبانی

وظایف تارینوتک به عنوان مجری طراحی سایت خدماتی

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نیاز به تماس داری؟  دفتر مرکزی: ۷۷۸۳۷۰۵۱-۰۲۱

گارانتی خدمات

تارینوتک بابت تمامی خدمات خود به شما عزیزان ضمانت اجرایی می دهد تا با خیال آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست یابید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *