طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت شرکتی در تهران

طراحی سایت شرکتی در تهران

طراحی سایت شرکتی در تهران باید هدفمند باشد و اگر هدف شما از طراحی سایت شرکتی وارد شدن به عرصه رقابت با سایر وب سایت ها می باشد باید بدانید که طراحی سایت شرکتی در کنار رقیبانتان که در حوزه کاری شما فعالیت می کنند کار بسیار دشواری می باشد و لازمه آن داشتن مهارت و تخصص کافی در زمینه طراحی سایت می باشد. این را بدانید که طراحی سایت شرکتی در تهران به شکلی تخصصی لازمه رشد و موفقیت کاری شما می باشد.

در پروژه های طراحی سایت شرکتی در تهران لازم است که ، سایت شما  برای جذب مخاطب در ظاهر نمای زیبایی داشته باشد و همچنین گرافیک طراحی سایت شرکتی در تهران نیز باید مطابق سلیقه شما دیزاین شده باشد.

همچنین در طراحی سایت شرکتی در تهران،اصول اولیه افزایش رتبه سایت و سئو  آن بر اساس نوع فعالیت و کسب و کار شما به شکلی کابر پسند برای شما عزیزان پیاده سازی می‌شود. همچنین شما با انتخاب طراحی سایت شرکتی در تهران و راه اندازی یک وب سایت اختصاصی قابلیت رشد و توسعه خیلی بیشتری پیدا می کند.‎

لازم است بگوییم که پروژه های طراحی سایت شرکتی در تهران که به شما عزیزان  توسط مجموعه  تارینوتک ارائه می شود به شکل کلی به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی می باشد و همچنین مطابق با نیاز وسلیقه شما عزیزان می باشد و نیز کاملا متناسب با حوزه کاری شما خواهد بود.

شما عزیزان نیز می توانید از طریق طراحی سایت شرکتی در تهران به سود آوری و رشد روز افزونی در حوزه کاری دست پیدا کنید و نیز از رقیبان خود پیشی بگیرید.

باید به شما بگوییم که حتما قبل از اقدام به طراحی سایت شرکتی در تهران، در ابتدا باید حتما نسبت به شرکت  و مجموعه مد نظرتان خودتان آگاهی و اطلاعات لازم را کسب نمایید و در نهایت نسبت به رزومه ، سابقه کاری و سایر موارد اطلاعات کافی را  درباره آن ها کسب نمایید و همچنین  باید درباره کارکنان و مهندسین شرکت طراحی سایت نیز اطلاعاتی را کسب نمایید زیرا که رزومه کاری کارمندان و مهندسین طراحی سایت شرکت مدنظرتان از همه مهم تر است چون  قرار است پروژه ی طراحی سایت  شما را آن ها طراحی  و پیاده سازی نمایند.

ما در مجموعه طراحی سایت تارینوتک این ضمانت را به شما خوبان می دهیم تا شما را در این مسیر همراهی و پشتیانی نماییم ،پس شما می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید و اقدام به طراحی سایت شرکتی نمایید.

طراحی سایت شرکتی در تهران و رسیدن به صفحه اول گوگل

با توجه به آخرین تحقیقاتی که در فضای مجازی انجام شده است حدود سه چهارم  از بازدیدکنندگان صفحات مجازی در گوگل، به هیچ وجه به دنبال جست و جوکردن عناوین مد نظر خود در صفحات بعدی گوگل نیستند.

بیشترین میزان تعداد کلیک بر روی رتبه اول جست و جو در صفحه اول جستجو گر گوگل می باشد و در مقایسه با رتبه های بقیه  نتایج، لینک یک از میزان بازدید بالاتری برخوردار است.

ما می توانیم متوجه بشویم که چرا باید وب سایتمان در صفحه اول گوگل  قرار بگیرد همچنین می توانیم  با طراحی سایت شرکتی در تهران در صفحه نخست گوگل ظاهر شویم.

رسیدن به رتبه یک نتایج جست و جوی گوگل می تواند در نهایت موجب رونق خوب کسب و کار شما خوبان شود.

در مجموعه مهندسی تارینوتک، پس از پیاده سازی و طراحی  وبسایت شرکتی در تهران، با بررسی دقیق کسب و کار شما و خدماتی که ارائه می دهید بهترین کلمات کلیدی را انتخاب خواهد کرد تا با حضور در صفحه اول گوگل بتوانید بیشترین بازدهی را از وب سایتتان داشته باشید.

بعد از آنالیز و بررسی و انتخاب کلمات کلیدی هزینه ها و زمان لازم را برای شما مشخص می کنیم و سه بسته پیشنهادی سئو به شما ارائه خواهیم داد تا با توجه به بودجه خود و بدون دغدغه انتخاب نمایید و در مسیر رشد و کسب موفقیت قدم بردارید.

در آخر هر ماه نیز گزارشی از فعالیت هایی که برای وب سایت و سئو شما عزیزان انجام شده است و همچنین پیشرفت هایی که انجام شده برای شما ارسال خواهد شد تا خیال شما بابت سئو وب سایت شرکتی در تهران و رسیدن به صفحه اول گوگل آسوده شود.

برای شروع کار شما عزیزان باید برای رسیدن به موفقیت و افزایش درآمدتان به صورت تضمینی عمل نمایید.

برای دریافت مشاوره و سفارش طراحی سایت همین حالا با مار در تارینوتک تماس بگیرید  ما منتظر شنیدن صدای گرم شما تهرانی های عزیز هستیم.

طراحی سایت شرکتی در تهران
طراحی سایت طراحی سایت فروشگاهی در یزد

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای خدمات طراحی سایت شرکتی در تهران

باید بدانید که با توجه به رشد فضای مجازی و امکان دسترسی بیشتر مردم به اینترنت و فضای مجازی ،اکثر مردم در شهر تهران بیشترین وقت خود را در شبکه های اجتماعی می گذارنند. در این میان اینستاگرام جایگاه ویژه و برتری دارد و فضای خیلی خوبی برای رشد انواع مشاغل می باشد تا شما خوبان بتوانید با فعالیت اصولی و تبلیغات بهینه مشتری  بیشتری را جذب نمایید.

بعد از طراحی وب سایت شرکتی در تهران و سئو ، گام بعدی حضور هدفمند و اصولی در شبکه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام می باشد.

مجموعه تارینوتک در ابتدا شغل شما را به طور دقیق و تخصصی بررسی می کند و سه بسته پیشنهادی برای مدیریت اینستاگرام در تهران و جذب مشتری به شما ارائه می دهد تا با در نظر گرفتن اهداف و بودجه مورد نظرتان بهترین گزینه را برای خودتان  انتخاب نمایید.

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای شرکت ها و کسب و کارهای تهران

 • تدوین تقویم محتوایی
 • تولید محتوای متنی
 • تولید محتوای تصویری
 • تولید محتوای ویدئویی
 • مدیریت تبلیغات شما
 • باگذاری محتوا در زمان های مناسب
 • برگذاری مسابقه و کمپین های تعاملی
 • بررسی و آنالیز نرخ تعامل
 • ارائه گزارش به صورت

لیست امکانات برای طراحی سایت شرکتی در تهران

 • مدیریت آسان و کاربردی سایت
 • داشتن صفحات بی نهایت
 • اسلایدشو
 • گالری تصاویر
 • نقشه گوگل
 • پیام ها و اطلاعیه های پاپ آپ
 • قابلیت ارسال نظرات کاربران
 • اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
 • مدیریت مطالب، اسناد، تصاویر و ...
 • سیستم خبرخوان RSS
 • بخش اخبار و مقالات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • بنرهای تبلیغاتی
 • لودشدن سریع صفحات
 • بخش معرفی و نمایش نمونه کارها
 • بخش معرفی محصولات
 • موتور جستجوی داخلی
 • بخش پرسش های متداول FAQ
 • بخش قوانین و مقررات
 • لینک به سایت های دیگر
 • امکان نمایش همه نوع فایل های سمعی و بصری مانند صدا، عکس، ویدئو، فلش و ...

طراحی سایت شرکتی در تهران و نکات بسیار مهم در آن

طراحی سایت شرکتی در تهران ای که انجام می دهید باید هماهنگ با نیاز کاربران شما صورت بپذیرد و همچنین باید دارای  یک زیر ساخت درست با آن چه که از طراحی سایت شرکتی در تهران نیاز دارید انجام و پیاده سازی شود.

ویژگی های طراحی سایت شرکتی در تهران را به طور خلاصه می توانیم به این شکل بررسی کنیم:

 • ساخت فرم های اختصاصی در طراحی سایت شرکتی در تهران (بررسی امکان پیاده سازی و ساخت فرم‌های اختصاصی برحسب نیاز و خواسته کاربران و مشتریان باید ایجاد ، پیاده سازی و اجرا شوند که این فرم‌‌ها شامل فرم استخدام، پذیرش نمایندگی و غیره می باشند.)
 • اشتراک گذاری ویدئو در طراحی سایت شرکتی در تهران (امکان ایجاد ویدئو به منظور معرفی محصول کسب و کار شما یا خدمات رسانی تان به مشتریان خواهد بود. این امکانی را می‌توانیم در سایت های شرکتی در تهران قرار دهیم تا به راحتی هر چه تمام تر برند کسب و کار و محصول مان در فضای طراحی سایت شرکتی در تهران را به دید بازدیدکنندگان و مشتریان نمایش دهیم.)
 • روان شناسی رنگ ها و جذابیت دیداری یا گرافیکی در طراحی سایت شرکتی در تهران(برای استفاده از رنگ‌ها در فضای مجازی و در زمینه طراحی سایت شرکتی در تهران ، نیازمند دانش و علم روانشناسی رنگ‌ها هستیم  به طریقی که هررنگی که برای هر جزئی استفاده می شود باید کاملا هماهنگ  با نیاز مخاطبان ظاهری سایت باشد. تمام این روش‌ها و ترفند ها که  ایجاد و  در نهایت پیاده سازی می‌شود برای جذب مخاطبمان می باشد، تا  از این طریق ما بتوانیم یک برند مورد اعتماد و مورد پسند را در ذهن مخاطبمان ثبت کنیم.

در طراحی سایت شرکتی در تهران ، باید رنگ بندی مناسبی در طراحی سایت استفاده کنیم و به همین دلیل باید هارمونی دقیقی بین المان های مختلفی مانند لوگوی سازمان و رنگ قسمت های مختلف  برقرار کنیم و نیز انداره فونت باید مناسب با محتوا باشد.)

در زمینه طراحی سایت شرکتی در تهران ،دست یابی به بازار گسترده‌تر مخاطبان و مشتریان از طریق موتور جستجوگر مانند گوگل،  صاحبان مشاغل می توانند  نمایی کلی از تمامی محصولات و خدمات ارائه شونده خود به کاربران نمایش دهند.
همچنین برای طراحی سایت شرکتی در تهران می توانید بهترین توصیفات از کل محصول خود را به تمامی مشتریان و کابران عرضه کنید تا متوجه تمامی خدمات شما شوند.
و نیز با استفاده از قابلیت‌های موتور جستجو ی گوگل مانند گوگل مپ، مشتریان  می توانند به راحتی وآسانی  مقیاس جغرافیایی و چگونگی دسترسی به شرکتتان را در تهران به بهترین شکل ممکن پیدا کنند، به همین سبب ایجاد و طراحی سایت شرکتی در تهران باعث رشد و موفقیت شما در طولانی مدت خواهد شد.

فاکتورهای اساسی برای طراحی سایت شرکتی در تهران

تولید محتوای اختصاصی

در بحث طراحی سایت و سئو موردی که از همه بیشتر اهمیت دارد بحث تولید محتوای اختصاصی می باشد. همان طور که مشخص است طراحی وب سایت به تنهایی کاربردی ندارد وقتی که محتوا نداشته باشد.

طراحی رابط کاربری

سرعت لود بالا

دسترسی سریع به اطلاعات باعث شده کاربران صبوری خود را از دست بدهند و از انتظار کشیدن بیزار شوند. اگر وبسایت زمان زیادی را صرف لود شدن کند بدون تردید شانس بسیار اندکی برای دیدن شدن توسط مخاطبیت را دارد. نتایج بدست آمده از بررسی ها نشان می دهند کاربران در ۹۰درصد مواقع بیشتر از ۶ الی ۷ ثانیه برای باز شدن وب سایت صرف نمی کنند و سریعا به سراغ گزینه های بعدی که در پیشرو دارند می روند!

سرعت لود بالا

ریسپانسیو

با توجه به این که امروزه بسیاری از کاربران با موبایل وارد سایت ها میشوند ، نمایش سایت ها در موبایل اهمیت ویژه ای دارد. وبسایت استاندارد باید در موبایل ، تبلیت ، لپ تاپ و هر دستگاه دیگری نمایش درست و اختصاصی داشته باشد. برای موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل نیز ریسپانسیو بودن وبسایت اهمیت زیادی دارد. مردم ساعت ها در موبایل خود زندگی میکنند پس نمایش صحیح و بهینه سایت در موبایل را جدی بگیرید!

ریسپانسیو

بهینه برای گوگل

هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط مخاطب است و این هدف زمانی محقق می شود که شما در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشید. به همین جهت رعایت استاندارد های سئو از هر امر دیگری واجب تر است. داشتن نقشه سایت ، بهینه بودن نسبت کد به متن ، رعایت تگ گذاری صفحات و .. از مواردی هستند که یک وب سایت بهینه برای گوگل باید داشته باشد. برای موفقیت سایت رضایت گوگل شرط اساسی است!

طراحی سایت اختصاصی

پکیج های قیمتی طراحی سایت شرکتی در تهران

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

 • امکانات سایت
 • تکنولوژی مورد استفاده
 • نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده
 • خدمات پشتیبانی
 • و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار باشد.
  اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت است. شما بهتر است مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.
پیشرفته
Advanced
۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
هاست ۱۰۰۰ مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
-
-
-
-
طلایی
Golden
۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
هاست ۲۰۰۰ مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
امکانات ایمیل مارکتینگ
قابلیت دو زبانه
بکاپ گیری ماهیانه
ایجاد شبکه های اجتماعی

طراحی براساس استانداردهای جهانی

مبتنی بر کنسرسیوم جهانی وب W3C

رعایت نکات امنیتی و سرعت لود بالا

ارائه GTMetrix با رتبه A و B

نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها

کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...

نمایش صحیح در تمامی مرورگرها

گوگل کروم، فایرفاکس، سافاری و ...

یک طراحی سایت شرکتی در تهران ، باید ظرفیت  و قابلیت بهینه‌سازی، ارتقا و رقابت‌پذیری در موتورهای جستجو از جمله گوگل را داشته باشد.

برای تعیین قیمت طراحی یک  وب سایت مانند طراحی سایت شرکت در تهران باید جوانب گوناگونی را مورد بررسی قرار داد. امکاناتی همچون تکنولوژی مورد استفاده ، نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده و خدمات پشتیبانی و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی سایت شرکتی در تهران بسیار مهم باشد.

اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان ساخت طراحی سایت شرکتی در تهران می باشد و شما عزیزان باید مجموعه ای را برای طراحی سایت شرکتی در تهران در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا سازمانی ای نمی باشد پس با دقت انتخاب کنید تا وقت و هزینه ی شما هدر نرود.

شرکت مهندسی تارینوتک بابت خدمات پشتیبانی به شما خوبان ضمانت خواهد داد تا با خیالی راحت به موفقیت و جذب مشتری دست پیدا کنید. این را بدانید که پایان طراحی سایت شرکتی در تهران تازه شروع کار ما برای شما عزیزان می باشد.

مسیر راه

روند اجرای طراحی سایت شرکتی در تهران

برای داشتن وبسایت تاثیرگزار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد. این کار باعث می شود نیازهای وبسایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و در نتیجه خروجی بهتری داشته باشید.
در تارینوتک ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی میشوند. وایرفرم ها طرح های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت را نشان می دهند و فاقد رنگ ، جزییات و ... هستند. پس از تکمیل وایرفرم ها و تایید آنها توسط شما وارد مرحله طراحی گرافیکی پروژه خواهیم شد و رابط کاربری پروژه توسط متخصصی طراحی UI پیاده سازی خواهد شد. سپس وارد مرحله برنامه نویسی شده و به طرح های گرافیکی روح می بخشیم. در مرحله بعد نسخه اولیه سایت به کارفرما ارائه میشود تا مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود مشکل و یا تغییر در وب سایت اعمال شود تا به خروجی ایده آل برسد.
در طی یک یا چند جلسه آموزش کار با پنل مدیریت به شما آموزش داده خواهد شد همچنین ویدئو آموزشی اختصاصی با نکات آموزنده برای تولید محتوا و مدیریت بهتر سایت به شما عزیزان ارائه میشود. بعد از سپری شدن این مراحل کار اصلی تارینوتک که ارائه پشتیبانی فنی برای پروژه شما است آغاز میشود تا آرامش و موفقیت را برای شما رقم بزند.

طراحی سایت شرکتی در تهران

۱. مستند نویسی

طراحی سایت شرکتی در تهران

۲. طراحی گرافیکی

طراحی سایت شرکتی در تهران

۳. برنامه نویسی

طراحی سایت شرکتی در تهران

۴. تست و رفع باگ

طراحی سایت شرکتی در تهران

۵. آموزش

طراحی سایت شرکتی در تهران

۶. آغاز پشتیبانی

وظایف تارینوتک به عنوان مجری طراحی سایت شرکتی در تهران

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نیاز به تماس داری؟  دفتر مرکزی: ۷۷۸۳۷۰۵۱-۰۲۱

گارانتی خدمات

تارینوتک بابت تمامی خدمات خود به شما عزیزان ضمانت اجرایی می دهد تا با خیال آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست یابید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *