اگر بخواهیم طراحی سایت شرکتی در مشهد را بیشتر بشناسیم  باید بگوییم در حقیقت سایت شرکتی گفته می شود که برای معرفی خدمات و محصولات یک شرکت یا کسب و کارهای کوچک و بزرگ راه اندازی خواهد شد. به همین دلیل در طراحی سایت شرکتی در مشهد ، فروش آنلاین صورت نمیگیرید و کاربران از طریق راه های ارتباطی که در سایت عنوان شده با آن شرکت یا مجموعه ارتباط برقرار می کنند.

در حال حاضر با توجه به وضعیتی که در شرایط کسب وکار امروزی وجود دارد که در این میان داشتن یک وب سایت  مانند طراحی سایت شرکتی در مشهد برای نشان دادن خدمات یا محصولات فرایندی مهم می باشد . لازم است بدانید که صاحبان کسب و کارهای سنتی فکر نمی کنند که روزی نیاز  به داشتن یک وبسایت را لازم نمی دانند و به همین دلیل  اهمیتی به حضور داشتن درفضای مجازی و کسب  و کار را نمی دهند اما واقعیت موجود دارد که میزان عمر کسب و کار و مشاغل سنتی در حال حاضر رو به اتمام می باشد  و همچنین تعداد مشتریانی که ابتدا می آیند در گوگل جست و جو می کنند و در ادامه اقدام به انجام فرایند خود می کنند.

برای بهتر شناختن موضوع طراحی سایت شرکتی در مشهد  و راه های جذب مشتری از طریق وب سایت اینترنتی و آگاهی از میزان هزینه هایی که در این راستا ممکن است با آن مواجه باشید بهتر است که در ادامه با تارینوتک همراه باشید.

راه های افزایش فروش از طریق طراحی سایت شرکتی در مشهد

می توانیم یکی از مهم ترین راه های افزایش جذب مشتری برای راه اندازی و طراحی سایت وردپرس شرکتی در مشهد  باید به این مطلب دقت داشته باشید که شما عزیزان مشهدی را می توانیم به عنوان یک وب سایت تاثیر در بهبود عملکرد و کسب و کارتان نخواهیم گذاشت و به همین لازم است تا با اجرا کردن یک برنامه بر اساس رشد و همچنین موثر خواهد بود و می توانید در مسیر پیشبرد  و رشد طراحی سایت شرکتی در مشهد خود اقدامات لازم را انجام دهید.

طراحی سایت گردشگری و رسیدن به صفحه اول گوگل

برای رسیدن به صفحه اول گوگل باید سعی بر این داشته باشید تا با استفاده از دانش تخصصی ، طراحی سایت شرکتی در مشهد خود را در صفحات برتر گوگل نمایش دهید.بهترین و هدفمندترین روش جذب مشتری برای وب سایت شرکتی ، حضور در صفحه اول گوگل در کلمات کلیدی مرتبط با شغلتان است.

باید این نکته را بدانید که بعد از راه اندازی یک وب سایت حرفه ای و استاندارد مرحله بعدی سئو سایت شرکتی در مشهد می باشد.

و همچنین برای اینکه از طریق وب سایت شرکتی خود جذب مشتری خوبی داشته باشید لازم بر این است که وب سایت شرکتی شما   به وسیله طراحی سایت شرکتی توسط بازار دیده شود و به همین دلیل می توانید لازمه دیده شدن طراحی سایت شرکتی در مشهد استفاده از مهارت های خاص می باشد.

خیلی از کاربران  امروزه برای پیدا کردن خدمات ومحصولات مورد نظر خود ، در گوگل جستجو می کنند تا بتوانند با مشاهده و مقایسه گزینه های مختلف و نمونه پروژه های آنها بهترین انتخاب را داشته باشند. و اگر که شما در این نتایج حضور داشته باشید به راحتی می توانید مخاطبان هدف خود را جذب کنید و میزان بازدید و تعداد مشتریان خود را افزایش می دهیم.

در تارینوتک پس از ساخت و طراحی سایت شرکتی در مشهد، با بررسی دقیق کسب و کار شما و خدماتی که ارائه می دهید بهترین کلمات کلیدی را انتخاب می کنیم تا با حضور در صفحه اول گوگل بتوانید بیشترین بازدهی را داشته باشید.

بعد از آنالیز کردن و بررسی و انتخاب کلمات کلیدی هزینه ها و زمان لازم را برای کسب و کار شما عزیزان پیشنهاد می کنیم به همین دلیل سه بسته پیشنهادی سئو به شما ارائه خواهیم داد و با توجه به میزان بودجه خودتان  می توانید بدون هیچ گونه مشکلی و دغدغه ای انتخاب کنید و در مسیر موفقیت گام بردارید و میزان کسب و کار خود را رشد دهید.

در پایان هر ماه ، ما به شما عزیزان گزارشی از فعالیت هایی انجام شده و پیشرفت های زیادی صورت می گیرد و برای شما عزیزان ارسال می شود تا خیال شما بابت سئو وب سایت شرکتی در مشهد و رسیدن به صفحه اول گوگل آسوده شود.

حال ممکن است تا برای رسیدن  به موفقیت و شروع  موفقیت و افزایش میزان درآمد خود باید به شکل تضمینی کار کنید و به همین دلیل کافی است تا تلفن خودتان را بردارید و با ما تماس حاصل فرمایید. ما در تارینوتک منتظر شنیدن صدای گرم شما عزیزان هستیم.

طراحی سایت شرکتی در مشهد

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای طراحی سایت شرکتی در مشهد

شما بیشترین زمان خود را صرف چه کاری میکنید؟ اکثر مردم مشهد بیشترین زمان خود را در شبکه های اجتماعی می گذارنند. در این میان اینستاگرام جایگاه ویژه ای دارد و محیط بسیار خوبی برای کسب و کارها می باشد تا بتوانند با فعالیت اصولی و تبلیغات بهینه جذب مشتری داشته باشند.

بعد از طراحی وب سایت شرکتی در مشهد و سئو ، گام بعدی شما حضور هدفمند و اصولی در شبکه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام می باشد.

در مجموعه تارینوتک ، مشاوران ما ابتدا به شکل دقیقی بررسی خواهد شد تا سه بسته پیشنهادی برای مدیریت اینستاگرام در مشهد و جذب مشتری به شما ارائه خواهیم داد تا با بررسی و در نظر گرفتن اهداف و بودجه مدنظرتان بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای شرکت ها و کسب و کارهای مشهد

 • تدوین تقویم محتوایی
 • تولید محتوای متنی
 • تولید محتوای تصویری
 • تولید محتوای ویدئویی
 • مدیریت تبلیغات
 • رشد مستمر پیج اینستاگرام و بازدید از پیج
 • برگذاری مسابقه و کمپین های تعاملی
 • بررسی و آنالیز نرخ تعامل
 • ارائه گزارش های ماهیانه

لیست امکانات برای طراحی سایت شرکتی در مشهد

 • مدیریت آسان و کاربردی سایت
 • داشتن صفحات بی نهایت
 • اسلایدشو
 • گالری تصاویر
 • نقشه گوگل
 • پیام ها و اطلاعیه های پاپ آپ
 • قابلیت ارسال نظرات کاربران
 • اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
 • مدیریت مطالب، اسناد، تصاویر و ...
 • سیستم خبرخوان RSS
 • بخش اخبار و مقالات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • بنرهای تبلیغاتی
 • لودشدن سریع صفحات
 • بخش معرفی و نمایش نمونه کارها
 • بخش معرفی محصولات
 • موتور جستجوی داخلی
 • بخش پرسش های متداول FAQ
 • بخش قوانین و مقررات
 • لینک به سایت های دیگر
 • امکان نمایش همه نوع فایل های سمعی و بصری مانند صدا، عکس، ویدئو، فلش و ...

طراحی سایت شرکتی در مشهد و نکات بسیار مهم در آن

کاربران روزانه خدمات مورد نظر خود را در گوگل جستجو خواهند کرد پس در نتیجه یکی از مهم ترین موضوعات برای یک وب سایت شرکتی در مشهد زیرساخت سئویی استاندارد دارد تا بتواند با فعالیت هایی که بر پایه و اصولی می باشد به صفحه اول گوگل برسید. تارینوتک در طراحی سایت برای شرکت ها و کسب و کارهای مشهدی به طور ویژه به زیرساخت های سئو خواهد پرداخت.

و همچنین طراحی گرافیکی جذاب و رابط کاربری استاندارد لازمه جذب اولیه به سایت شما است تا بتوانید کاربران وارد شده به سایت خود را به مشتری تبدیل کنید. بنابراین طراحی سایت شرکتی در مشهد باید گرافیکی جذاب و کاربرپسند راه اندازی کنید و همچنین داشتن نسخه موبایل طراحی سایت نیز می تواند نمایش صحیحی داشته باشد. تا به این ترتیب بتوانید نرخ تبدیل بازدیکننده به مشتری را برای سایت خود افزایش بدهید.

در ضمن داشتن یک وب سایت شرکتی لازم دارد تا یک سیستم برای ثبت سفارش آنلاین محصولات خود راه اندازی کنید. سیستم ثبت سفارش آنلاین  در طراحی سایت شرکتی در مشهد سبب می شود که کاربران  و مشتریان شما بتوانند به آسانی ثبت نام کنند و درخواست های خود را سفارش دهند تا در اسرع وقت خود بتوانید به آنها رسیدگی کنند.

در تارینوتک مشاورین ما در راستای پیج ایستاگرام شما ، با تهیه ویدئو از محصولات و کسب و کار شرکتی شما سعی بر این دارند تا در راستای گسترش کسب و کار شما قدمی موثر بردارند.

فاکتورهای اساسی برای طراحی سایت شرکتی در مشهد

تولید محتوای اختصاصی

در بحث طراحی سایت و سئو موردی که از همه بیشتر اهمیت دارد بحث تولید محتوای اختصاصی می باشد. همان طور که مشخص است طراحی وب سایت به تنهایی کاربردی ندارد وقتی که محتوا نداشته باشد.

طراحی رابط کاربری

سرعت لود بالا

دسترسی سریع به اطلاعات باعث شده کاربران صبوری خود را از دست بدهند و از انتظار کشیدن بیزار شوند. اگر وبسایت زمان زیادی را صرف لود شدن کند بدون تردید شانس بسیار اندکی برای دیدن شدن توسط مخاطبیت را دارد. نتایج بدست آمده از بررسی ها نشان می دهند کاربران در 90درصد مواقع بیشتر از 6 الی 7 ثانیه برای باز شدن وب سایت صرف نمی کنند و سریعا به سراغ گزینه های بعدی که در پیشرو دارند می روند!

سرعت لود بالا

ریسپانسیو

با توجه به این که امروزه بسیاری از کاربران با موبایل وارد سایت ها میشوند ، نمایش سایت ها در موبایل اهمیت ویژه ای دارد. وبسایت استاندارد باید در موبایل ، تبلیت ، لپ تاپ و هر دستگاه دیگری نمایش درست و اختصاصی داشته باشد. برای موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل نیز ریسپانسیو بودن وبسایت اهمیت زیادی دارد. مردم ساعت ها در موبایل خود زندگی میکنند پس نمایش صحیح و بهینه سایت در موبایل را جدی بگیرید!

ریسپانسیو

بهینه برای گوگل

هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط مخاطب است و این هدف زمانی محقق می شود که شما در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشید. به همین جهت رعایت استاندارد های سئو از هر امر دیگری واجب تر است. داشتن نقشه سایت ، بهینه بودن نسبت کد به متن ، رعایت تگ گذاری صفحات و .. از مواردی هستند که یک وب سایت بهینه برای گوگل باید داشته باشد. برای موفقیت سایت رضایت گوگل شرط اساسی است!

طراحی سایت اختصاصی

پکیج های قیمتی طراحی سایت شرکتی در مشهد

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

 • امکانات سایت
 • تکنولوژی مورد استفاده
 • نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده
 • خدمات پشتیبانی
 • و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار باشد.
  اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت است. شما بهتر است مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.
پیشرفته
Advanced
4,500,000 تومان
هاست 1000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
-
-
-
-
طلایی
Golden
12,000,000 تومان
هاست 2000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
امکانات ایمیل مارکتینگ
قابلیت دو زبانه
بکاپ گیری ماهیانه
ایجاد شبکه های اجتماعی

طراحی براساس استانداردهای جهانی

مبتنی بر کنسرسیوم جهانی وب W3C

رعایت نکات امنیتی و سرعت لود بالا

ارائه GTMetrix با رتبه A و B

نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها

کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...

نمایش صحیح در تمامی مرورگرها

گوگل کروم، فایرفاکس، سافاری و ...

میزان هزینه طراحی سایت شرکتی در مشهد می تواند به موارد مختلفی بستگی داشته باشد به همین سبب برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار دهیم.

این امکانات شامل مواردی همچون امکانات سایت ، تکنولوژی مورد استفاده ، نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده و خدمات پشتیبانی و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی سایت شرکتی در مشهد تاثیر گذار باشد.

اما مسئله ای که خیلی زیاد حائز اهمیت بحث پشتیبانی  می باشد و خدمات رسانی به شما و ضمانت بعد از پایان ساخت وب سایت شرکتی در مشهد می باشد و به همین دلیل شما باید مجموعه ای را برای طراحی سایت خود استفاده کنید تا بابت مسائل پشتیبانی بتوانیم به شما ضمانت اجرایی بدهیم پس شما باید مجموعه ای را انتخاب کنید تا از لحاظ وقت و هزینه کاملا به صرفه عمل نمایید.

تارینوتک در راستای خدمات رسانی به شما عزیزان و پشتیبانی در جهت ضمانت اجرایی می تواند با خیالی آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست پیدا کند. پایان طراحی سایت شرکتی در مشهد ، شروعی برای رشد کسب و کار شما می باشد.

مسیر راه

روند اجرای طراحی سایت شرکتی در مشهد

برای داشتن وبسایت تاثیرگزار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد. این کار باعث می شود نیازهای وبسایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و در نتیجه خروجی بهتری داشته باشید.
در تارینوتک ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی میشوند. وایرفرم ها طرح های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت را نشان می دهند و فاقد رنگ ، جزییات و ... هستند. پس از تکمیل وایرفرم ها و تایید آنها توسط شما وارد مرحله طراحی گرافیکی پروژه خواهیم شد و رابط کاربری پروژه توسط متخصصی طراحی UI پیاده سازی خواهد شد. سپس وارد مرحله برنامه نویسی شده و به طرح های گرافیکی روح می بخشیم. در مرحله بعد نسخه اولیه سایت به کارفرما ارائه میشود تا مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود مشکل و یا تغییر در وب سایت اعمال شود تا به خروجی ایده آل برسد.
در طی یک یا چند جلسه آموزش کار با پنل مدیریت به شما آموزش داده خواهد شد همچنین ویدئو آموزشی اختصاصی با نکات آموزنده برای تولید محتوا و مدیریت بهتر سایت به شما عزیزان ارائه میشود. بعد از سپری شدن این مراحل کار اصلی تارینوتک که ارائه پشتیبانی فنی برای پروژه شما است آغاز میشود تا آرامش و موفقیت را برای شما رقم بزند.

1. مستند نویسی

2. طراحی گرافیکی

3. برنامه نویسی

4. تست و رفع باگ

5. آموزش

6. آغاز پشتیبانی

وظایف تارینوتک به عنوان مجری طراحی سایت شرکتی در مشهد

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

نیاز به تماس داری؟  دفتر مرکزی: 77837051-021

گارانتی خدمات

تارینوتک بابت تمامی خدمات خود به شما عزیزان ضمانت اجرایی می دهد تا با خیال آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست یابید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *