آیا شما عزیزان به فکر ایجاد و راه اندازی یک طراحی سایت شرکتی در گلستان برای کسب و کار تان در گلستان می باشید؟ شاید تهیه  و جمع آوری اطلاعات لازم و کار آمد شما را برای اینکار دچار تردید کرده است. شرکت  مهندسی طراحی سایت تارینوتک با چندین سال سابقه در تهیه و گسترش  فضاهای مشاغلی که به شکل اینترنتی هستند مانند طراحی سایت در گلستان، اطلاعات کافی را برای شروع یک کسب و کار جدید شما را راهنمایی و پشتیبانی می کند.

طراحی سایت شرکتی در گلستان شامل خدماتی مانند طراحی سایت مذهبی، طراحی سایت صنعتی، طراحی سایت شرکتی ، ، طراحی سایت تفریحی، طراحی سایت ورزشی طراحی سایت فرهنگی و هر آنچه که شما عزیزان می خواهید می باشد. که این خدمات به شکلی کاملا حرفه ای و تخصصی توسط شرکت مهندسی طراحی سایت تارینوتک صورت می پذیرد که یکی از این موارد طراحی سایت در گلستان می باشد.

مشتریان و کاربران ما در سرتاسر کل کشور در صورتی که  تمایل به راحت تر بودن خودشان می توانند با شرکت  مهندسی تارینوتک قرار داد ببندند و به پیاده سازی  واجرای پروژه های طراحی سایت خود مانند طراحی سایت در گلستان بپردازند.

ما در زمینه طراحی سایت  شرکتی در گلستان به پیشرفت های بسیار چشم گیری و موفقیت آمیزی دست پیدا کرده ایم و که شما عزیزان می توانید شاهد رشد  و پیشرفت روزافزون شرکت های  مهندسی طراحی سایت از جمله تارینوتک در زمینه طراحی سایت شرکتی در گلستان و در سراسر ایران باشید.

پروژه های طراحی سایت شرکتی در گلستان که  ارائه شده توسط شرکت  مهندسی طراحی سایت تارینوتک می باشند ،  به طور کلی همه ی آن ها بسیار حرفه ای ، تخصصی مطابق نیاز وسلیقه شما خوبان می باشند و همچنین دقیقا متناسب ومرتبط  با حوزه ی کاریتان پیاده سازی و اجرا خواهند شد .

پس به همان میزان که طراحی سایت در گلستان سایتتان تخصصی  وحرفه ای است شما خوبان می توانید کسب و کار خود را گسترش و رونق دهید و در نهایت به سودآوری بالایی دست پیدا کنید.

شما عزیزان قبل از اقدام به طراحی سایت شرکتی در گلستان در شروع کار باید نسبت به شرکت مورد نظر خودتان آگاهی و اطلاعات لازم را کسب کنید و در نهایت نسبت به رزومه ، سابقه کاری و . . . . اطلاعات کافی را کسب نمایید و همچنین نسبت به کارکنان و مهندسین شرکت نیز باید اطلاعاتی را به دست آورید زیرا که رزومه کاری کارکنان و مهندسین شرکت مدنظرتان از همه مهم تر می باشد چون  قرار است پروژه ی طراحی سایت  شما را آن ها طراحی  و پیاده سازی کنند.

ما در شرکت تارینوتک این تضمین را به شما خوبان خواهیم داد تا شما را در این مسیر همراهی و پشتیانی کنیم ،پس می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

راه های افزایش فروش از طریق طراحی سایت شرکتی در گلستان

استان گلستان که  مظهر اتحاد اقوام ایرانی می باشد، به رنگین کمان ایران زمین شهرت دارد. فرهنگ و زندگی مردم این سرزمین بسیار متمدن می باشد و نشان از قدمت  تمدن هنر و فرهنگ در میان مردمان هنردوست ترکمن صحرا دارد.

مردم ترکمن صحرا ی گلستان، هنرمندانی هستند که  با  آلات موسیقی مانند دوتار و کمانچه چنان زیبا می‌نوازند که هر شنونده ای را مست و مدهوش صذای گوش نواز خود می‌کنند. از کسب و کارهای اینترنتی موفق وخوب در استان گلستان می توانیم به طراحی سایت شرکتی در گلستان اشاره کنیم.

با توجه به این مورد که تحولات و تغییرات به وجود آمده  در استان زیبای گلستان ، فناوری های ارتباطاتی و اطلاعاتی گسترده‌ی آن در زندگی تمامی مردم در سرتاسر جهان هستی، تجارت صنعت و  تمامی اصناف دستخوش تحولاتی عظیم وگسترده  شده اند.

در جهت طراحی سایت شرکتی در گلستان لازم به ذکر است بگوییم که روش‌های بازاریابی و جذب مخاطب بسیار متفاوت از گذشته شده است. امروزه دسترسی تمامی افراد به شبکه اینترنت و استفاده از فضای مجازی این امکان را برای صاحبان مشاغل فراهم کرده است تا در کم ترین زمان ممکن، کسب و کار خود را توسعه دهند و سبب رشد روز افزون باشند.

طراحی سایت شرکتی در گلستان و رسیدن به صفحه اول گوگل

بر اساس آخرین تحقیقاتی که انجام شده  حدود سه چهارم  از بازدیدکنندگان صفحات مجازی در گوگل، اصلا به دنبال جست و جوکردن مطالب صفحات در صفحات بعدی گوگل نمی باشند.

همچنین لازم به یادآوری هستیم که  بیشترین تعداد کلیک بر روی رتبه یک جست و جو در صفحه نخست گوگل می باشد و در مقایسه با رتبه های بقیه  نتایج، لینک یک از تعداد بازدید بالاتری برخوردار می باشد.

در خصوص طراحی سایت شرکتی در گلستان ما نیازمند رتبه بالا در موتور جست جوی گوگل هستیم زیرا طبق نتایج آماری به دست آمده 36% از کل کلیک ها ، مربوط به رتبه یک و رتبه های دیگر نتایج جست و جو ها، 1.5% از نرخ کلیک های صورت گرفته شده را به خود اختصاص داده اند.

ما با ارائه این آمار به جواب سوال (چرا باید در صفحه اول گوگل قرار بگیریم) همچنین  اهمیت قرار گرفتن طراحی سایت شرکتی در گلستان در صفحه نخست گوگل می رسیم.

با توجه به این آمار و ارقام می توانیم متئجه شویم که ، رسیدن به رتبه یک نتایج جست و جوی گوگل، سبب سوق دادن کاربران  و بازدید کنندگان به استفاده از وب سایت شما عزیزان خواهد شد که در نهایت این کار موجب رونق خوب کسب و کار شما خوبان خواهد شد.

در  شرکت مهندسی تارینوتک، پس از ساخت وب سایت شرکتی در گلستان، با بررسی دقیق کسب و کار شما و خدماتی که ارائه می دهید بهترین کلمات کلیدی را انتخاب می کنیم تا با حضور در صفحه اول گوگل بتوانید بهترین بازدهی وبازدید را داشته باشید.

بعد از آنالیز و بررسی و انتخاب کلمات کلیدی هزینه ها و زمان لازم را برای شما مشخص می کنیم و سه بسته پیشنهادی سئو به شما ارائه میدهیم تا با توجه به بودجه خود و بدون دغدغه انتخاب کنید و در مسیر موفقیت گام بردارید.

پایان هر ماه نیز گزارشی از فعالیت های انجام شده و پیشرفت های صورت گرفته برای شما عزیزان ارسال خواهد شد تا خیال شما بابت سئو وب سایت شرکتی در گلستان و رسیدن به صفحه اول گوگل آسوده گردد.

شاید بپرسید که از کجا باید شروع کنیم؟! برای شروع و رسیدن به موفقیت و افزایش درآمدتان م به صورت تضمینی کافی می باشد همین حالا تلفن خود را بردارید و با ما تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای گرم شما همدانی های عزیز می باشیم.

طراحی سایت شرکتی در گلستان

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای خدمات طراحی سایت شرکتی در گلستان

اکثر مردم گلستان بیشترین زمان خود را در شبکه های اجتماعی می گذارنند. در این میان اینستاگرام جایگاه ویژه ای دارد و محیط بسیار خوبی برای کسب و کارها می باشد تا بتوانند با فعالیت اصولی و تبلیغات بهینه جذب مشتری داشته باشند.

بعد از طراحی وب سایت شرکتی در گلستان و سئو ، گام بعدی حضور هدفمند و اصولی در شبکه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام است.

در این جا شرکت تارینوتک ابتدا مخاطبان و کسب و کار شما را به طور دقیق و تخصصی مورد بررسی قرار می دهیم و سه بسته پیشنهادی برای مدیریت اینستاگرام در گلستان و جذب مشتری به شما ارائه می دهیم تا با در نظر گرفتن اهداف و بودجه مدنظرتان بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای شرکت ها و کسب و کارهای گلستان

 • تدوین تقویم محتوایی
 • تولید محتوای متنی
 • تولید محتوای تصویری
 • تولید محتوای ویدئویی
 • مدیریت تبلیغات شما
 • باگذاری محتوا در زمان های مناسب
 • برگذاری مسابقه و کمپین های تعاملی
 • بررسی و آنالیز نرخ تعامل
 • ارائه گزارش به صورت

لیست امکانات برای طراحی سایت شرکتی در گلستان

 • مدیریت آسان و کاربردی سایت
 • داشتن صفحات بی نهایت
 • اسلایدشو
 • گالری تصاویر
 • نقشه گوگل
 • پیام ها و اطلاعیه های پاپ آپ
 • قابلیت ارسال نظرات کاربران
 • اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
 • مدیریت مطالب، اسناد، تصاویر و ...
 • سیستم خبرخوان RSS
 • بخش اخبار و مقالات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • بنرهای تبلیغاتی
 • لودشدن سریع صفحات
 • بخش معرفی و نمایش نمونه کارها
 • بخش معرفی محصولات
 • موتور جستجوی داخلی
 • بخش پرسش های متداول FAQ
 • بخش قوانین و مقررات
 • لینک به سایت های دیگر
 • امکان نمایش همه نوع فایل های سمعی و بصری مانند صدا، عکس، ویدئو، فلش و ...

طراحی سایت شرکتی در گلستان و نکات بسیار مهم در آن

در زمینه طراحی سایت شرکتی در گلستان ،دست یابی به بازار گسترده‌تر مخاطبان و مشتریان از طریق موتور جستجوگر مانند گوگل،  صاحبان مشاغل می توانند  نمایی کلی از تمامی محصولات و خدمات ارائه شونده خود به کاربران نمایش دهند.
همچنین برای طراحی سایت در گلستان می توانید بهترین توصیفات از کل محصول خود را به تمامی مشتریان و کابران عرضه کنید تا متوجه تمامی خدمات شما شوند.
فضای اینترنتی و طراحی سایت شرکتی در گلستان سبب تسهیل در برقراری تماس می‌شود و مشتریان تمایل بیشتری برای تماس پیدا می کنند.
و همچنین با استفاده از قابلیت‌های موتور جستجو ی گوگل مانند گوگل مپ، مشتریان  می توانید به راحتی وآسانی  مقیاس جغرافیایی و چگونگی دسترسی به شرکت را به بهترین صورت دست یابید به همین دلیل ایجاد و طراحی سایت شرکتی در گلستان سبببه موفقیت شما در طولانی مدت خواهد شد.

فاکتورهای اساسی برای طراحی سایت شرکتی در گلستان

تولید محتوای اختصاصی

در بحث طراحی سایت و سئو موردی که از همه بیشتر اهمیت دارد بحث تولید محتوای اختصاصی می باشد. همان طور که مشخص است طراحی وب سایت به تنهایی کاربردی ندارد وقتی که محتوا نداشته باشد.

طراحی رابط کاربری

سرعت لود بالا

دسترسی سریع به اطلاعات باعث شده کاربران صبوری خود را از دست بدهند و از انتظار کشیدن بیزار شوند. اگر وبسایت زمان زیادی را صرف لود شدن کند بدون تردید شانس بسیار اندکی برای دیدن شدن توسط مخاطبیت را دارد. نتایج بدست آمده از بررسی ها نشان می دهند کاربران در 90درصد مواقع بیشتر از 6 الی 7 ثانیه برای باز شدن وب سایت صرف نمی کنند و سریعا به سراغ گزینه های بعدی که در پیشرو دارند می روند!

سرعت لود بالا

ریسپانسیو

با توجه به این که امروزه بسیاری از کاربران با موبایل وارد سایت ها میشوند ، نمایش سایت ها در موبایل اهمیت ویژه ای دارد. وبسایت استاندارد باید در موبایل ، تبلیت ، لپ تاپ و هر دستگاه دیگری نمایش درست و اختصاصی داشته باشد. برای موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل نیز ریسپانسیو بودن وبسایت اهمیت زیادی دارد. مردم ساعت ها در موبایل خود زندگی میکنند پس نمایش صحیح و بهینه سایت در موبایل را جدی بگیرید!

ریسپانسیو

بهینه برای گوگل

هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط مخاطب است و این هدف زمانی محقق می شود که شما در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشید. به همین جهت رعایت استاندارد های سئو از هر امر دیگری واجب تر است. داشتن نقشه سایت ، بهینه بودن نسبت کد به متن ، رعایت تگ گذاری صفحات و .. از مواردی هستند که یک وب سایت بهینه برای گوگل باید داشته باشد. برای موفقیت سایت رضایت گوگل شرط اساسی است!

طراحی سایت اختصاصی

پکیج های قیمتی طراحی سایت شرکتی در گلستان

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

 • امکانات سایت
 • تکنولوژی مورد استفاده
 • نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده
 • خدمات پشتیبانی
 • و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار باشد.
  اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت است. شما بهتر است مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.
پیشرفته
Advanced
4,500,000 تومان
هاست 1000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
-
-
-
-
طلایی
Golden
12,000,000 تومان
هاست 2000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
امکانات ایمیل مارکتینگ
قابلیت دو زبانه
بکاپ گیری ماهیانه
ایجاد شبکه های اجتماعی

طراحی براساس استانداردهای جهانی

مبتنی بر کنسرسیوم جهانی وب W3C

رعایت نکات امنیتی و سرعت لود بالا

ارائه GTMetrix با رتبه A و B

نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها

کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...

نمایش صحیح در تمامی مرورگرها

گوگل کروم، فایرفاکس، سافاری و ...

یک طراحی سایت شرکتی در گلستان ، باید ظرفیت بهینه‌سازی، ارتقا و رقابت‌پذیری در موتورهای جستجو از جمله گوگل را داشته باشد و  به  هدف  و نیاز مشتریان خود نزدیک تر شود و دامنه گسترده‌تر و وسیعی از کاربران و مخاطبان را جذب خود کند.

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد. امکانات سایت ، تکنولوژی مورد استفاده ، نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده و خدمات پشتیبانی و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی سایت شرکتی در گلستان تاثیر گذار باشد.

اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان ساخت طراحی سایت در گلستان می باشد و شما عزیزان باید مجموعه ای را برای طراحی سایت شرکتی در گلستان در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا سازمانی ای نمی باشد پس با دقت انتخاب کنید تا وقت و هزینه ی شما هدر نرود.

شرکت مهندسی تارینوتک بابت خدمات پشتیبانی به شما عزیزان ضمانت اجرایی می دهد تا با خیال آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست یابید. پایان طراحی سایت شرکتی در گلستان تازه شروع کار ما برای شما خوبان می باشد.

مسیر راه

روند اجرای طراحی سایت شرکتی در گلستان

برای داشتن وبسایت تاثیرگزار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد. این کار باعث می شود نیازهای وبسایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و در نتیجه خروجی بهتری داشته باشید.
در تارینوتک ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی میشوند. وایرفرم ها طرح های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت را نشان می دهند و فاقد رنگ ، جزییات و ... هستند. پس از تکمیل وایرفرم ها و تایید آنها توسط شما وارد مرحله طراحی گرافیکی پروژه خواهیم شد و رابط کاربری پروژه توسط متخصصی طراحی UI پیاده سازی خواهد شد. سپس وارد مرحله برنامه نویسی شده و به طرح های گرافیکی روح می بخشیم. در مرحله بعد نسخه اولیه سایت به کارفرما ارائه میشود تا مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود مشکل و یا تغییر در وب سایت اعمال شود تا به خروجی ایده آل برسد.
در طی یک یا چند جلسه آموزش کار با پنل مدیریت به شما آموزش داده خواهد شد همچنین ویدئو آموزشی اختصاصی با نکات آموزنده برای تولید محتوا و مدیریت بهتر سایت به شما عزیزان ارائه میشود. بعد از سپری شدن این مراحل کار اصلی تارینوتک که ارائه پشتیبانی فنی برای پروژه شما است آغاز میشود تا آرامش و موفقیت را برای شما رقم بزند.

1. مستند نویسی

2. طراحی گرافیکی

3. برنامه نویسی

4. تست و رفع باگ

5. آموزش

6. آغاز پشتیبانی

وظایف تارینوتک به عنوان مجری طراحی سایت شرکتی در گلستان

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

نیاز به تماس داری؟  دفتر مرکزی: 77837051-021

گارانتی خدمات

تارینوتک بابت تمامی خدمات خود به شما عزیزان ضمانت اجرایی می دهد تا با خیال آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست یابید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

2 دیدگاه در “طراحی سایت شرکتی در گلستان

 1. پویان گفت:

  سلام هزینه طراحی سایت شرکتی در گلستان به صورت دو زبانه چقدر میشه؟

  1. پوریا صادق لو گفت:

   طراحی سایت شرکتی در گلستان ذر صورت اینکه دو زبانه باشه حدود 700 هزار تومن نصبت به تک زبانه بیشتر هستش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *