طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت فروشگاهی در کرج

طراحی سایت فروشگاهی در کرج

با طراحی سایت فروشگاهی در کرج در خدمت شما هستیم. اگر ساکن کرج هستید حتما می دانید که کرج به شهر هزار رنگ و فروشگاه های خود معروف است. بالغ بر هزاران فروشگاه در شهرستان کوچک کرج نهفته است که روزانه نیز بر تعداد این فروشگاه ها افزوده می شود. شاید تا پیش از اینکه انبوه فروشگاه ها در این شهر بنا شود، مردم تمامی فروشگاه ها را می شناختند. اما امروزه بر تعداد فروشگاه ها افزوده شده و فضای بازاریابی اندکی سخت شده است. در این مقاله می خواهیم شما را با طراحی سایت فروشگاهی در کرج و روش های بروز برای تبلیغات و افزایش مشتری را معرفی کنیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تا چندین سال پیش که اینترنت و فضای مجازی جایی در میان خانه ها نداشت، تمامی مردم به صورت سنتی اقدام به خرید می کردند. کمتر کسی از طریق فضای مجازی و اینترنت خریدهای خود را انجام می داد. پیشرفت تکنولوژی و راه یابی اینترنت به خانه ها سبب شده است که افراد با خریدهای اینترنتی نیز آشنا شوند. کرونا یکی دلایلی بود که سبب شد این موضوع با سرعت بالاتری رشد کند و افراد ترجیح دهند برای خرید خود به خارج از خانه مراجعه نکنند. طراحی سایت فروشگاهی در کرج یکی از بهترین روش ها برای کسب درآمد به صورت اینترنتی می باشد. این روزها تمامی فروشگاه ها در کنار فروش سنتی، برای افزایش فروش دارای فروشگاه های اینترنتی نیز می باشند.

اگر در رابطه با طراحی سایت فروشگاهی در کرج هنوز اطمینان حاصل نکرده اید، بیایید این موضوع را با بیان یک مثال برای شما شرح دهیم. تصور کنید در کرج دارای یک فروشگاه به صورت سنتی می باشید و تا پیش از شبوع کرونا دارای مشتریان خود نیز بوده اید. با شیوع کرونا و کاهش رفت و آمد مشتریان به فروشگاه و به خصوص تعطیلی بازار، سبب شده است که با کاهش درآمد و افزایش ضرر روبرو شوید. اما برخی همکاران شما به روال سابق مشتریان خود را دارند و به فروش محصولات خود می پردازند. این امر در گرو طراحی سایت فروشگاهی در کرج و داشتن یک فروشگاه اینترنتی می باشد.

شما با طراحی سایت فروشگاهی در کرج در واقع شعبه دیگری از فروشگاه خود را در سراسر شهرهای ایران افتتاح می کنید، بدون اینکه فروشگاهی اجاره کنید و یا اینکه هزینه ای بپردازید. با این حال می توانید از تمامی شهرهای ایران دارای مشتری باشید. این شعبه محدود به زمان و مکان نیست و مشتریان شما در حالی که در منزل نشسته اند می توانند محصولات شما را مشاهده کرده و به صورت اینترنتی سفارش دهند. همچنین همان طور که بیان شد این فروشگاه محدود به زمان نیست. یعنی نیازی نیست که شما در زمان خاصی فروشگاه خود را باز کنید تا مشتریان از محصولات شما دیدن کند، بلکه زمانی که در خواب نیز هستید می توانید به فروش محصولات خود بپردازید.

از دیگر مزایای بی نظیر طراحی سایت فروشگاهی در کرج می توان به انبوه مشتریان اشاره کرد. فروشگاه های سنتی محدود به مکانی هستند که فروشگاه شما تاسیس شده است و تنها مشتریانی از محدوده مکانی خود خواهید داشت. اما با طراحی سایت فروشگاهی در کرج دیگر مشتریان شما محدود به آن مکان نخواهد بود. شما می توانید از تمامی شهرهای ایران دارای مشتری باشید. بدین ترتیب با افزایش مشتری می توانید به افزایش فروش خود نیز کمک کنید.

طراحی سایت فروشگاهی در کرج این امکان را به مشتریان می دهد که کالا و یا خدمات مورد نظر خود را با دیگر فروشگاه ها مقایسه کنند و یا خیالی آسوده اقدام به خرید کنند. در صورتی که برای طراحی سایت فروشگاهی در کرج نمی دانید از کجا شروع کنید، نگران نباشید مشاورین تارینوتک در خدمت شما هستند تا به صورت کاملا رایگان در زمینه طراحی سایت فروشگاهی در کرج به شما مشاوره دهند. تنها کافیست با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و از مشاورین ما بخواهید تا در این زمینه شما را یاری کنند.

طراحی سایت فروشگاهی در کرج و رسیدن به صفحه اول گوگل

طراحی سایت فروشگاهی در کرج ابتدای مسیر موفقیت شماست. نمی توان انتظار داشت تنها با طراحی سایت بتوانید به تمامی موفقیت ها دست پیدا کنید. این تنها مسیر میانبر برای رسیدن شما به تمامی اهداف است که برای رسیدن به آن برخی امور می بایست رعایت شود. اگر در موتورهای جستجو در زمینه فروشگاه خود سرچ کنید متوجه می شوید که هزاران فروشگاه در این زمینه وجود دارد که تنها طراحی و رها شده اند. اما در میان آن ها برخی فروشگاه ها در نتایج برتر گوگل ظاهر می شوند و تقریبا می توان گفت تمامی کاربران در ابتدا فروشگاه آن ها را مشاهده می کنند. هدف ما نیز از طراحی سایت فروشگاهی در کرج رسیدن به نتایج برتر گوگل و موفقیت شما در این پروژه می باشد.

دیدن یک فروشگاه با ویترین خالی و یا نامنظم جذابیتی ندارد و طبیعتا مشتریانی نیز ندارد. مشتریان معمولا جذب ویترین می شوند و بدین طریق پای به فروشگاه شما می گذارند. سایت فروشگاهی نیز به همین صورت است، تصور کنید یک وب سایت فروشگاهی با محصولاتی منظم و دارای اطلاعات کامل هستید و توضیحات آن کاملا بروز است. بدین طریق به راحتی می توانید مشتریان زیادی را جذب خود کنید و افزایش فروش را به همراه داشته باشید.

داشتن یک ویترین مناسب در گرو طراحی زیبا و منسجم است. هرچه طراحی سایت شما زیباتر باشد کاربران بیشتری جذب وب سایت شما خواهند شد و در نتیجه مشتریان زیادی خواهید داشت. در کنار داشتن یک ویترین مناسب، رسیدن به نتایج برتر گوگل از اهداف تارینوتک خواهد بود. یکی از روش های رسیدن به این هدف، محتواگذاری مناسب است که سبب می شود وب سایت شما با سرعت بالاتری به نتایج برتر نزدیک شود. هرچه سئو سایت شما کیفیت بالاتری داشته باشد سایت شما رتبه بالاتری از گوگل کسب خواهد کرد. با بدست آوردن رتبه بالاتر می توانید وب سایت خود را در نتایج برتر مشاهده کنید.

متخصصین سئوکار در تارینوتک در این زمنیه شما را یاری خواهند کرد. شما عزیزان می توانید برای افزایش رتبه سایت خود و رسیدن به نتایج برتر از متخصصین سئوکار تارینوتک کمک بخواهید.

طراحی سایت فروشگاهی در کرج
طراحی سایت طراحی سایت فروشگاهی در یزد

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای خدمات طراحی سایت فروشگاهی در کرج

یکی از شبکه های اجتماعی پر مخاطب که هم اکنون دارای بیش از یک میلیارد کاربر فعال دارد. اینستاگرام یکی از شبکه های پر مخاطب است که در ابتدا تنها جنبه سرگرمی داشت و افراد برای گذران وقت خود به این شبکه اجتماعی مراجعه می کردند. اما این روزها این شبکه مجازی تبدیل به یکی قطب های اصلی برای فروش و کسب درآمد شده است. امروزه کمتر کسی است که از موبایل هوشمند استفاده نکند و یا اینکه دارای اکانت اینستاگرام نباشد. همین مووضع سبب شده است که اینستاگرام به یکی از شبکه های اجتماعی محبوب میان مردم تبدیل شود.

در کنار طراحی سایت فروشگاهی در کرج، داشتن یک پیج اینستاگرام نیز برای کسب و کار شما ضروری می باشد که بدین طریق نیز بتوانید به کسب درآمد بپردازید. تارینوتک در این زمینه حامی شما خواهد بود. شما عزیزان می توانید علاوه بر طراحی سایت فروشگاهی در کرج، طراحی پیج اینستاگرام خود را نیز به شما بسپارید و از این طریق نیز به کسب درآمد بپردازید.

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک

 • تدوین تقویم محتوایی
 • تولید محتوای متنی
 • تولید محتوای تصویری
 • تولید محتوای ویدئویی
 • مدیریت تبلیغات
 • برگذاری مسابقه و کمپین های تعاملی
 • بررسی و آنالیز نرخ تعامل
 • ارائه گزارش های ماهیانه

لیست امکانات برای طراحی سایت فروشگاهی در کرج

 • مدیریت آسان و کاربردی سایت
 • داشتن صفحات بی نهایت
 • اسلایدشو
 • گالری تصاویر
 • نقشه گوگل
 • پیام ها و اطلاعیه های پاپ آپ
 • قابلیت ارسال نظرات کاربران
 • اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
 • مدیریت مطالب، اسناد، تصاویر و ...
 • سیستم خبرخوان RSS
 • بخش اخبار و مقالات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • بنرهای تبلیغاتی
 • لودشدن سریع صفحات
 • بخش معرفی و نمایش نمونه کارها
 • بخش معرفی محصولات
 • موتور جستجوی داخلی
 • بخش پرسش های متداول FAQ
 • بخش قوانین و مقررات
 • لینک به سایت های دیگر
 • امکان نمایش همه نوع فایل های سمعی و بصری مانند صدا، عکس، ویدئو، فلش و ...

طراحی سایت فروشگاهی در کرج و نکات بسیار مهم آن

تا بدینجا در مورد طراحی سایت فروشگاهی در کرج به بحث و تبادل نظر پرداختیم و روندهای رسیدن به نتایج برتر را برای شما به صورت مختصر بازگو کردیم. در این بخش می خواهیم برخی از نکات کلیدی این راه را برای شما بیان کنیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان از اهمیت ویژه ای برخوردار است داشتن یک زیرساخت سئویی استاندارد برای وب سایت شما می باشد. سئو یک برنامه یک شبه نیست که بتوانید به راحتی بر روی وب سایت پیاده کنید و خود را در نتایج برتر مشاهده کنید. برای داشتن یک سئوی قوی و مطمئن می بایست از همان روزهای اول شروع به ایجاد زیرساخت سئویی کنید. یکی برتری های تارینوتک نسبت به دیگر طراحان سایت داشتن یک زیرساخت سئویی منسجم می باشد.

از دیگر الزامات طراحی سایت سایت فروشگاهی در کرج، طراحی گرافیکی جذاب و منحصر به فرد است که دارای رابط کاربری استاندارد است. بدین طریق وب سایت شما با استفاده از فعالیت های اصولی به صفحات اول گوگل نزدیک خواهد شد. توجه داشته باشید دیدن یک وب سایت مشابه با دیگر وب سایت ها کاربر را جذب نمی کند. در عوض با داشتن یک وب سایت جدید و منحصر به فرد می توانید مشتریان زیادی را جذب خود کنید.

امروزه کمتر کسی با استفاده از لپ تاب و کامپیوتر اقدام به سرچ در مورد موضوعی می کند. ورود گوشی های هوشمند به بازار سبب شده است همه ی افراد دارای یک تلفن همراه هوشمند باشند و تمامی سرچ های خود در گوگل را با استفاده از گوشی انجام دهند. به همین سبب نمایش درست یک وب سایت توسط موبایل به یکی از مهم ترین مسائل در زمینه طراحی سایت فروشگاهی در کرج تبدیل شده است. به بیان دیگر وب سایت شما باید کاملا ریسپانسیو باشد و در صفحه نمایش با ابعاد مختلف بهم نریزد.

از دیگر نکات مهم برای طراحی وب سایت، امکان دسترسی و ثبت نام آسان توسط مشتری می باشد. کاربران باید در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانند به آنچه که نیاز دارند دسترسی پیدا کنند.

موضوعی که بسیار در جلب اعتماد کاربران تاثیرگذار است داشتن نماد اعتماد الکترونیک است. با توجه به کلاهبرداری های اینرنتی مردم برای اعتماد به یک کسب وکار ابتدا نماد اعتماد آن را بررسی می کنند. تارینوتک به صورت رایگان نماد اعتماد الکترونیک برای وب سایت شما دریافت میکند.

فاکتورهای اساسی برای طراحی سایت فروشگاهی در کرج

تولید محتوای اختصاصی

در بحث طراحی سایت و سئو موردی که از همه بیشتر اهمیت دارد بحث تولید محتوای اختصاصی می باشد. همان طور که مشخص است طراحی وب سایت به تنهایی کاربردی ندارد وقتی که محتوا نداشته باشد.

طراحی رابط کاربری

سرعت لود بالا

دسترسی سریع به اطلاعات باعث شده کاربران صبوری خود را از دست بدهند و از انتظار کشیدن بیزار شوند. اگر وبسایت زمان زیادی را صرف لود شدن کند بدون تردید شانس بسیار اندکی برای دیدن شدن توسط مخاطبیت را دارد. نتایج بدست آمده از بررسی ها نشان می دهند کاربران در ۹۰درصد مواقع بیشتر از ۶ الی ۷ ثانیه برای باز شدن وب سایت صرف نمی کنند و سریعا به سراغ گزینه های بعدی که در پیشرو دارند می روند!

سرعت لود بالا

ریسپانسیو

با توجه به این که امروزه بسیاری از کاربران با موبایل وارد سایت ها میشوند ، نمایش سایت ها در موبایل اهمیت ویژه ای دارد. وبسایت استاندارد باید در موبایل ، تبلیت ، لپ تاپ و هر دستگاه دیگری نمایش درست و اختصاصی داشته باشد. برای موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل نیز ریسپانسیو بودن وبسایت اهمیت زیادی دارد. مردم ساعت ها در موبایل خود زندگی میکنند پس نمایش صحیح و بهینه سایت در موبایل را جدی بگیرید!

ریسپانسیو

بهینه برای گوگل

هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط مخاطب است و این هدف زمانی محقق می شود که شما در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشید. به همین جهت رعایت استاندارد های سئو از هر امر دیگری واجب تر است. داشتن نقشه سایت ، بهینه بودن نسبت کد به متن ، رعایت تگ گذاری صفحات و .. از مواردی هستند که یک وب سایت بهینه برای گوگل باید داشته باشد. برای موفقیت سایت رضایت گوگل شرط اساسی است!

طراحی سایت اختصاصی

پکیج های قیمتی طراحی سایت فروشگاهی در کرج

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

 • امکانات سایت
 • تکنولوژی مورد استفاده
 • نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده
 • خدمات پشتیبانی
 • و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار باشد.
  اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت است. شما بهتر است مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.
پیشرفته
Advanced
۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
هاست ۱۰۰۰ مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
-
-
-
-
طلایی
Golden
۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
هاست ۲۰۰۰ مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
امکانات ایمیل مارکتینگ
قابلیت دو زبانه
بکاپ گیری ماهیانه
ایجاد شبکه های اجتماعی

طراحی براساس استانداردهای جهانی

مبتنی بر کنسرسیوم جهانی وب W3C

رعایت نکات امنیتی و سرعت لود بالا

ارائه GTMetrix با رتبه A و B

نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها

کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...

نمایش صحیح در تمامی مرورگرها

گوگل کروم، فایرفاکس، سافاری و ...

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد. امکانات سایت ، تکنولوژی مورد استفاده ، نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده و خدمات پشتیبانی و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی سایت فروشگاهی در کرج تاثیر گذار باشد.
اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت فروشگاهی در کرج است. شما باید مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.

مسیر راه

روند اجرای طراحی سایت فروشگاهی در کرج

برای داشتن وبسایت تاثیرگزار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد. این کار باعث می شود نیازهای وبسایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و در نتیجه خروجی بهتری داشته باشید.
در تارینوتک ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی میشوند. وایرفرم ها طرح های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت را نشان می دهند و فاقد رنگ ، جزییات و ... هستند. پس از تکمیل وایرفرم ها و تایید آنها توسط شما وارد مرحله طراحی گرافیکی پروژه خواهیم شد و رابط کاربری پروژه توسط متخصصی طراحی UI پیاده سازی خواهد شد. سپس وارد مرحله برنامه نویسی شده و به طرح های گرافیکی روح می بخشیم. در مرحله بعد نسخه اولیه سایت به کارفرما ارائه میشود تا مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود مشکل و یا تغییر در وب سایت اعمال شود تا به خروجی ایده آل برسد.
در طی یک یا چند جلسه آموزش کار با پنل مدیریت به شما آموزش داده خواهد شد همچنین ویدئو آموزشی اختصاصی با نکات آموزنده برای تولید محتوا و مدیریت بهتر سایت به شما عزیزان ارائه میشود. بعد از سپری شدن این مراحل کار اصلی تارینوتک که ارائه پشتیبانی فنی برای پروژه شما است آغاز میشود تا آرامش و موفقیت را برای شما رقم بزند.

طراحی سایت فروشگاهی در کرج

۱. مستند نویسی

طراحی سایت فروشگاهی در کرج

۲. طراحی گرافیکی

طراحی سایت فروشگاهی در کرج

۳. برنامه نویسی

طراحی سایت فروشگاهی در کرج

۴. تست و رفع باگ

طراحی سایت فروشگاهی در کرج

۵. آموزش

طراحی سایت فروشگاهی در کرج

۶. آغاز پشتیبانی

وظایف تارینوتک به عنوان مجری طراحی سایت فروشگاهی در کرج

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نیاز به تماس داری؟  دفتر مرکزی: ۷۷۸۳۷۰۵۱-۰۲۱

گارانتی خدمات

تارینوتک بابت تمامی خدمات خود به شما عزیزان ضمانت اجرایی می دهد تا با خیال آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست یابید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *