طراحی سایت فروشگاهی در کرمان موجب رشد مشاغل بسیاری شده است و به همین سبب افراد زیادی به صورت اینترنتی کسب درآمد می کنند که با رشد روز افزون اینترنت و فضای مجازی همچنین رشد چشم گیر استفاده کاربران از استفاده از اینترنت و تکنولوژی روز افزون موتورهای جستجوی گوگل، نیاز به طراحی و پیاده سازی وب سایت احتیاج به یک سایت حرفه ای طراحی سایت فروشگاهی در کرمان به وضوح دیده می شود.

به این علت که ما به شما  عزیزان پیشنهاد یک طراحی سایت فروشگاهی در کرمان را خواهیم داد این قضیه یکی از بهترین روش های برای پشرفت کردن در حوضه کاری می باشد و همین طور پیشی گرفتن از بقیه رقیبان خود در فیلد کاریتان  می باشد.

شما عزیزان با انتخاب تارینوتک می توانید به هر آنچه که احتیاج دارید برسید و انتطارات خود را از داشتن یک وب سایت برآورده کنید  زیرا مهندسین ما تمرکز بسیاری بر روی طراحی انواع سایت های تخصصی دارند، و یکی از خدمات آنان ساخت طراحی سایت فروشگاهی در کرمان می باشد،  ما به شما کمک می کنیم که  قدم  اول موفقیت را به خوبی بردارید و در این راستا موفق باشید.

حال به جرعت می توانیم بگوییم  که داشتن سایت  و طراحی سایت فروشگاهی بسیار حائر اهمیت است و به طور جد برای شرکت ها، موسسات، مجموعه های بزرگ و حتی اشخاص دیگر یک نیاز نیست بلکه یک ضرورت به حساب می آید.

امروزه در دنیای تکنولوژی و ارتباطات که مشاهده می کنید، دنیای اینترنت و وب از جمله مهمترین ابزار ارتباطی انسان در عصر حاضر می باشد و به همین دلیل گستردگی وتوسعه ی دسترسی به اطلاعات یک  وب سایت، هزینه های مقرون به صرفه و مناسب در مقایسه با امکاناتی  گسترده ای که طراحی سایت فروشگاهی شما می قادر خواهد  بود در اختیار کاربران خود بگذارد و همچنین قابلیت به روزرسانی و مدیریت درست  آن از جمله مهمترین ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی در کرمان است.

اگر شما عزیزان  اقدام به طراحی سایت فروشگاهی در کرمان کنید و  با گسترش و پشتیبانی  سعی بر جذب مخاطبان و تبدیل آنان به مشتریان دائمی کنید باید تلاش کنید که مشتریان و کاربران وب سایت خود را به سمت خرید از سایت خود جهت دهید.

مهندسین ما در تارینوتک به شما این اطمینان را می دهند که کسب وکار شما  در دنیای مجازی همواره در صدر خواهد بود و روز به روز  به پیشرفت شما اضافه خواهد  و با گذشت زمان در رتبه بالای فضای مجازی قرا خواهید گرفت.

مراحل راه اندازی طراحی سایت فروشگاهی در کرمان

اگر بخواهیم به طور خلاصه بگوییم ،معمولا مراحل طراحی  و پیاده سازی یک وب سایت  طراحی سایت فروشگاهی ، نیاز به یک فرایند مشخص می باشد و این مراحل به شکلی کاملا سازمان یافته می باشد تا مراحل طراحی  دقیقا مطابق با برنامه ریزی  و نیاز شما جلو خواهد رفت.

پس اگر شما خوبان قصد سفارش طراحی سایت فروشگاهی در کرمان را دارید به موارد زیر در خصوص مراحل و استراتژی طراحی سایت توجه فرمایید:

نیازسنجی و تبیین استراتژی طراحی سایت

 • نیاز سنجی درست از مشتریان
 • انتخاب یک چهارچوب برای پیاده سازی ظاهری سایت
 • برنامه نویسی و کد زنی وب سایت
 • پایان طراحی سایت فروشاهی و تحویل پروژه

شما می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید تا بتوانید انتخاب درستی برای وب سایت خود داشته باشید و در راه درستی هزینه کنید.

طراحی سایت فروشگاهی در کرمان و رسیدن به صفحه اول گوگل

بعد از راه اندازی یک وب سایت حرفه ای و استاندارد مرحله بعدی سئو طراحی سایت فروشگاهی در کرمان می باشد.

شما برای اینکه از طریق طراحی سایت فروشگاهی درکرمان خود جذب مشتری داشته باشید لازم است وب سایت شما دیده شود و نکته مهمتر دیده شدن به وسیله بازار هدفتان می باشد.

اما بهترین راه برای رسیدن به صفحه اول گوگل در انتخاب کلمات کلیدی درست و مرتبط با کسب و کار شغلی شما است که بیشتر کاربران فضای مجازی برای پیدا کردن محصولات مورد نیاز خود در گوگل شروع به جستجو خواهند کرد تا بتوانند از طریق مشاهده ، بررسی های لازم و مقایسه گزینه های مختلف بهترین انتخاب را داشته باشند.

به همین دلیل اگر شما در این نتایج حضور داشته باشید به راحتی می توانید مخاطبان هدف خود را جذب نمایید و تعداد مشتریان خود را به صورت روز افزون  رشد و افزایش دهید.

در تارینوتک مهندسین ما با بررسی دقیق کسب و کار شما و محصولاتی که ارائه می دهید بهترین کلمات کلیدی را انتخاب می کنیم تا با حضور در صفحه اول جستجوی گوگل بتوانید بهترین بازدهی را داشته باشید.

بعد از آنالیز و بررسی و انتخاب کلمات کلیدی هزینه ها و زمان لازم را برای شما مشخص می کنیم و سه بسته پیشنهادی سئو به شما ارائه خواهیم داد تا با توجه به بودجه تان و بدون نگرانی انتخاب کنید و در مسیر موفقیت حرکت کنید تا به هدف خود برسید.

برای شروع و رسیدن به موفقیت و افزایش درآمد به صورت تضمینی کافی است که تلفن خود را بردارید و با ما تماس بگیرید ما منتظر شنیدن صدای گرم شما عزیزان در تارینوتک هستیم.

طراحی سایت فروشگاهی در کرمان
اینستاگرام تارینوتک

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای طراحی سایت فروشگاهی در کرمان

مردم کرمان امروزه بیشترین زمان خود را در فضاهای مجازی و به خصوص اینستاگرام می گذرانند و به همین دلیل اینستاگرام یک محیط بسیار خوب برای جذب مخاطب و مشتری برای ارائه فروش محصولات  در راستای طراحی سایت فروشگاهی درکرمان می باشد.

بعد از طراحی سایت فروشگاهی در کرمان و سئو ، گام بعدی حضور هدفمند و اصولی در شبکه های اجتماعی اینترنتی وفضای مجازی از جمله اینستاگرام می باشد.

در تارینوتک ابتدا مخاطبان و کسب و کار شما را به طور دقیق و تخصصی مورد بررسی قرار خواهیم داد و سه بسته پیشنهادی برای مدیریت اینستاگرام و جذب تعداد مشتریان بالا به شما عزیزان ارائه می دهیم تا با در نظر گرفتن اهداف ومیزان بودجه مدنظرتان بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید و از این طریق رشد بیشتری برای محصولات خود داشته باشید.

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک

 • تدوین تقویم محتوایی
 • تولید محتوای متنی
 • تولید محتوای تصویری
 • تولید محتوای ویدئویی
 • مدیریت تبلیغات در پیج
 • بازگذاری محتوا در زمانهای مناسب با محتوای جذاب
 • برگذاری مسابقه و کمپین های تعاملی در بین کاربران
 • بررسی و آنالیز نرخ تعامل محتوای صفحه شما
 • ارائه گزارش به شکل ماهانه

لیست امکانات برای طراحی سایت فروشگاهی در کرمان

 • مدیریت آسان و کاربردی سایت
 • داشتن صفحات بی نهایت
 • اسلایدشو
 • گالری تصاویر
 • نقشه گوگل
 • پیام ها و اطلاعیه های پاپ آپ
 • قابلیت ارسال نظرات کاربران
 • اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
 • مدیریت مطالب، اسناد، تصاویر و ...
 • سیستم خبرخوان RSS
 • بخش اخبار و مقالات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • بنرهای تبلیغاتی
 • لودشدن سریع صفحات
 • بخش معرفی و نمایش نمونه کارها
 • بخش معرفی محصولات
 • موتور جستجوی داخلی
 • بخش پرسش های متداول FAQ
 • بخش قوانین و مقررات
 • لینک به سایت های دیگر
 • امکان نمایش همه نوع فایل های سمعی و بصری مانند صدا، عکس، ویدئو، فلش و ...

طراحی سایت فروشگاهی در کرمان و نکات بسیار مهم در آن

به طور کلی اگر بخواهیم بگوییم در طراحی یک وب سایت اینترنتی دو مدل طراحی سایت وجود دارد:

 • طراحی سایت استاتیک
 • طراحی سایت داینامیک

طراحی سایت استاتیک را اگر بخواهیم توضیح کلی دهیم ، طراحی استاتیک یک متد قدیمی است به این شکل که طراح سایت همه ی صفحات سایت مشتری را به سفارش او تولید و طراحی کرده و آنها را در اختیار مشتری قرار خواهد داد که این متد وروش دارای مشکلات فراوانی است.

وقت گیر بودن طراحی سایت فروشگاهی در کرمان  و راه اندازی  و پیاده سازی یک وب سایت  شامل هزینه بالای طراحی، کیفیت پائین پشتیبانی و محدود بودن وب سایت شما  و برای افزودن صفحات یا محتوای جدید به سایت هزینه های زیادی را به شما متحل می شود .

اما روش نوین طراحی سایت داینامیک به شکلی خیلی پیشرفته تر و گسترده تر عمل خواهد کرد که توسط نرم افزارمدیریت محتوی انجام خواهد شد که در این روش و متد طراحی سایت فروشگاهی، طراح سایت فقط یک صفحه را براساس سلیقه مشتری طراحی می کند  و بعد از آن سایر صفحات وب سایت توسط کنترل پانل مدیریتی نرم افزار به آسانی و سهولت هر چه تمام تر تعریف می شود و مزایایی که این روش دارد ، هزینه مقرون به صرفه و بهینه نسبت به طراحی استاتیک که در قبل گفتیم دارد یکی دیگر از مزیت های آن  عدم وابستگی مشتری به طراح برای ایجاد صفحات جدید می باشد به همین دلیل ، تغییر محتوای قبلی وبهره مندی و پشتیبانی از مشتری بسیار سریع تر پیش خواهد رفت است.

حال اگر شما می خواهید که صاحب یک وب سایت اینترنتی  باشید و طراحی سایت فروشگاهی در کرمان را تجربه کنید ، می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید. ما پس از بررسی موارد مورد نظر شما، طراحی سایت شما را بر عهده خواهیم گرفت. شرکت طراحی سایت تارینوتک انواع طراحی سایت شخصی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت سازمانی، طراحی سایت فروشگاهی و . . . هر آنچه که شما می خواهید را طراحی و اجرا می کند. به لیست مشتریان ما نگاهی می اندازد، مطمئناً از اینکه طراحی سایت خود را به ما عهده ما بگذارید، آسوده خاطر شوید.

مزایای داشتن وب سایت

در خصوص طراحی سایت فروشگاهی در کرمان ، شما  عزیزان می توانید با داشتن  یک سایت اینترنتی به آسانی  تمامی محصولات  و خدمات خودتان را به کاربران و مشتریان معرفی نمایید و لازم به ذکر است که ما هیچ  محدودیتی در تعداد صفحات طراحی سایت فروشگاهی در کرمان نخواهیم داشت پس به همین دلیل به توضیحات نیاز نداریم و می توانیم آن ها را از آخرین تغییرات به راحتی مطلع کنیم و همچنین اطلاعات مورد نیاز کاربران را در اختیارشان قرار دهیم و از این طریق نظرات و پیشنهادات مشتریان را دریافت کنید.

راه اندازی و طراحی سایت فروشگاهی در کرمان می تواند راهی مناسب برای ارائه اطلاعات مختلف در مورد کالاها و خدماتی است که شرکت به مشتریان می باشد.

و به همین دلیل بدون نیاز به اینکه مشتری شما مجبور شود برای برطرف کردن نیاز خود به شرکت مراجعه کند و یا اینکه با شما تماس حاصل کند با طراحی سایت فروشگاهی ، شما می توانید به راحتی  در هر کجای ایران که باشد به وب سایت  فروشگاهی شما مراجعه کرده و اطلاعات کافی در خصوص محصول مورد نظر خود کسب کرده و در نهایت آن را خریداری نماید.

ما از طریق راه اندازی یک سایت اینترنتی می توانیم به آسانی هر چه تمام تر می توانیم  مشخصات محصولات جدید وب سایتمان را به استراک بگذاریم تا بدون  نیاز به چاپ بروشورها و آگهی های جدید آن را نشر دهیم و به کاربران نمایش دهیم تا از آن خریداری نمایند.

فاکتورهای اساسی برای طراحی سایت فروشگاهی

تولید محتوای اختصاصی

در بحث طراحی سایت و سئو موردی که از همه بیشتر اهمیت دارد بحث تولید محتوای اختصاصی می باشد. همان طور که مشخص است طراحی وب سایت به تنهایی کاربردی ندارد وقتی که محتوا نداشته باشد.

طراحی رابط کاربری

سرعت لود بالا

دسترسی سریع به اطلاعات باعث شده کاربران صبوری خود را از دست بدهند و از انتظار کشیدن بیزار شوند. اگر وبسایت زمان زیادی را صرف لود شدن کند بدون تردید شانس بسیار اندکی برای دیدن شدن توسط مخاطبیت را دارد. نتایج بدست آمده از بررسی ها نشان می دهند کاربران در 90درصد مواقع بیشتر از 6 الی 7 ثانیه برای باز شدن وب سایت صرف نمی کنند و سریعا به سراغ گزینه های بعدی که در پیشرو دارند می روند!

سرعت لود بالا

ریسپانسیو

با توجه به این که امروزه بسیاری از کاربران با موبایل وارد سایت ها میشوند ، نمایش سایت ها در موبایل اهمیت ویژه ای دارد. وبسایت استاندارد باید در موبایل ، تبلیت ، لپ تاپ و هر دستگاه دیگری نمایش درست و اختصاصی داشته باشد. برای موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل نیز ریسپانسیو بودن وبسایت اهمیت زیادی دارد. مردم ساعت ها در موبایل خود زندگی میکنند پس نمایش صحیح و بهینه سایت در موبایل را جدی بگیرید!

ریسپانسیو

بهینه برای گوگل

هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط مخاطب است و این هدف زمانی محقق می شود که شما در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشید. به همین جهت رعایت استاندارد های سئو از هر امر دیگری واجب تر است. داشتن نقشه سایت ، بهینه بودن نسبت کد به متن ، رعایت تگ گذاری صفحات و .. از مواردی هستند که یک وب سایت بهینه برای گوگل باید داشته باشد. برای موفقیت سایت رضایت گوگل شرط اساسی است!

طراحی سایت اختصاصی

پکیج های قیمتی طراحی سایت فروشگاهی در کرمان

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

 • امکانات سایت
 • تکنولوژی مورد استفاده
 • نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده
 • خدمات پشتیبانی
 • و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار باشد.
  اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت است. شما بهتر است مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.
پیشرفته
Advanced
4,500,000 تومان
هاست 1000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
-
-
-
-
طلایی
Golden
12,000,000 تومان
هاست 2000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
امکانات ایمیل مارکتینگ
قابلیت دو زبانه
بکاپ گیری ماهیانه
ایجاد شبکه های اجتماعی

طراحی براساس استانداردهای جهانی

مبتنی بر کنسرسیوم جهانی وب W3C

رعایت نکات امنیتی و سرعت لود بالا

ارائه GTMetrix با رتبه A و B

نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها

کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...

نمایش صحیح در تمامی مرورگرها

گوگل کروم، فایرفاکس، سافاری و ...

شما عزیزان با توجه به انتظاراتی که از طراحی سایت فروشگاهی در کرمان دارید کی توانید همین حالا با ما تماس بگیرید تا مشاورن ما با بررسی میزان انتظارات شما برآورد قیمت مناسبی را به شما عزیزان بدهند.

ما هم اکنون منتطر شنیدن صدای گرم شما خوبان می باشیم.

مسیر راه

روند اجرای طراحی سایت فروشگاهی در کرمان

برای داشتن وبسایت تاثیرگزار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد. این کار باعث می شود نیازهای وبسایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و در نتیجه خروجی بهتری داشته باشید.
در تارینوتک ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی میشوند. وایرفرم ها طرح های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت را نشان می دهند و فاقد رنگ ، جزییات و ... هستند. پس از تکمیل وایرفرم ها و تایید آنها توسط شما وارد مرحله طراحی گرافیکی پروژه خواهیم شد و رابط کاربری پروژه توسط متخصصی طراحی UI پیاده سازی خواهد شد. سپس وارد مرحله برنامه نویسی شده و به طرح های گرافیکی روح می بخشیم. در مرحله بعد نسخه اولیه سایت به کارفرما ارائه میشود تا مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود مشکل و یا تغییر در وب سایت اعمال شود تا به خروجی ایده آل برسد.
در طی یک یا چند جلسه آموزش کار با پنل مدیریت به شما آموزش داده خواهد شد همچنین ویدئو آموزشی اختصاصی با نکات آموزنده برای تولید محتوا و مدیریت بهتر سایت به شما عزیزان ارائه میشود. بعد از سپری شدن این مراحل کار اصلی تارینوتک که ارائه پشتیبانی فنی برای پروژه شما است آغاز میشود تا آرامش و موفقیت را برای شما رقم بزند.

1. مستند نویسی

2. طراحی گرافیکی

3. برنامه نویسی

4. تست و رفع باگ

5. آموزش

6. آغاز پشتیبانی

وظایف تارینوتک به عنوان مجری طراحی سایت فروشگاهی در کرمان

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

نیاز به تماس داری؟  دفتر مرکزی: 77837051-021

گارانتی خدمات

تارینوتک بابت تمامی خدمات خود به شما عزیزان ضمانت اجرایی می دهد تا با خیال آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست یابید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *