طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت فروشگاهی در گلستان

طراحی سایت فروشگاهی در گلستان

طراحی سایت فروشگاهی در گلستان می تواند کوجب پیشرفت شما در فروش محصولات و در مقابل آن ازایش درآمد شما شود. طراحی سایت را می توان مانند افتتاحی از شعبه دو کسب و کار شما دانست با این تفاوت که در این شعبه شما می توانید بدون محدودیت زمانی و مکانی و در هر جای دنیا محصولات خود را به فروش برسانید.

اگر ساکن گلستان هستید و به دنبال افزایش درآمد و پیشرفت شغلی هستید می توانید برای طراحی سایت فروشگاهی در گلستان برای پیشرفت در کسب و کار خود اقدام نمایید و برای طراحی آن نظرات خود را با طراح سایت خود در میان بگذارید زیرا صفحات شما می توانند معرف کسب و کار شما باشند و مانند ویترین های مغازه های حضوری عمل می کنند در نتیجه بهتر است تا صفحاتی جذاب را طراحی نمایید.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی افزایش کاربران شبکه های اجتماعی می توان گفت که امروزه بسیاری از افراد در سنین مختلف از موبایل های هوشمند و اینترنت استفاده می کنند در نتیجه طراحی سایت فروشگاهی در گلستان با کیفیت بالا و امکان فروش محصولات به صورت آنلاین می تواند سود بسیاری را برای شما فراهم آورد.

برخی از افراد که کسب و کار خود را در منزل دارند و مغازه ای ندارند امروزه می توانند درآمد عالی را از طریق فضای مجازی به واسطه طراحی سایت فروشگاهی و یا صفحات اجتماعی کسب نمایند. افراد ساکن شهر گلستان که توانایی خرید مغازه و یا فروشگاه را ندارند ولی محصولاتی را می توانند برای فروش ارائه دهند می توانند هر چه سریعتر برای طراحی سایت فروشگاهی در گلستان اقدام کرده و شاهد پیشرفت روزافزون خود باشند.

نکته ای که باید بدانید این است که در هر زمینه شغلی شما دارای رقیبانی هستید که آن ها نیز برای تبلیغات کار خود در تلاش هستند در نتیجه بهتر است تا در مرحله اول سایتی حرفه ای و جذاب برای کسب و کار خود فراهم آورید زیرا همانطور که می دانید امروزه تبلیغات نیز به صورت مجازی صورت می گیرد و هر فرد برای یافتن کوچکترین مایحتاج خود در اینترنت جست و جو می کند، در نتیجه به اینصورت شما می توانید درآمد بیشتری را کسب نمایید.

سوال اصلی شاید در اینجا باشد که با وجود رقیبان چگونه کاربر سایتمن را برای خرید انتخاب می کند؟ در جواب به این سوال باید گفت که در طراحی سایت فروشگاهی در گلستان و دیگر شهر ها باید بر این موضوع تلاش شود که سایت شما در نگاه اول مورد اعتماد باشد و مورد دیگری که بسیار مهم است تا سایت شما انتخاب شود سئو سایت شما می باشد.

در ادامه در ارتباط با سئو بیشتر صحبت خواهیم کرد. در این قسمت کافیست بدانید که با کار کردن سئو بر سایت می توانید رتبه سایت خود را در گوگل بالا برده و زمانی که کاربر محصول و یا مطلب مورد نیاز خود را جستجو می کند سایت شما در صفحه اول نتایج گوگل برای کاربر آورده می شود.

در دنیای امروزی تنها یک فروشگاه فیزیکی نمی تواند مشکل را حل کرده و موجب پیشرفت شما در کسب و کارتان شود در نتیجه باید به روش های نوین اقدام به بازاریابی نمایید. یکی از این راه ها طراحی سایت فروشگاهی در گلستان است. با طراحی سایت فروشگاهی در گلستان می توانید بدون اجاره فروشگاه در نقاط مختلف کشور، به صورت مجازی در تمامی شهرها دارای یک شعبه باشید و درآمد خود را افزایش دهید.

برای طراحی سایت فروشگاهی در گلستان شما عزیزان می توانید به دو صورت اقدام نمایید. در ابتدا باید مشخص نمایید که به دنبال طراحی سایت وردپرسی هستید و یا اینکه یک وب سایت اختصاصی برای کسب و کار خود در نظر دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرسی می توانید به این دو مقالات مهم مراجعه کرده و اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

در ادامه ی برداشتن اولین قدم و طراحی سایت فروشگاهی در گلستان باید تلاش کنید در میان رقبای مجازی خود به رتبه های برتر دست پیدا کنید برای این منظور پس از طراحی سایت نمی توانید آن را رها نمایید و باید برای آن به صورت مرتب محتوا گذاری نمایید و سئو انجام دهید.

در ادامه در ارتباط با سئو و رسیدن به صفحه اول گوگل و خدمات اینستاگرام مارکتینگ بیشتر بیشتر صحبت خواهیم کرد.

طراحی سایت فروشگاهی در گلستان و رسیدن به صفحه اول گوگل

همانطور که در بخش پیشین بیان شد طراحی سایت فروشگاهی در گلستان اولین قدم برای رسیدن به پیشرفت و کسب در آمد بالا می باشد ، پس از طراحی سایت باید فعالیت در فضای مجازی را شروع نمایید. برای اینکار مهم است تا به برخی از نکات توجه داشته باشید برای این منظور و داشتن یا سایت حرفه ای و پر درآمد با تارینوتک همراه باشید.

اولین گزینه از طراحی سایت فروشگاهی در گلستان داشتن ویترین جذاب است، همانطور که در مغازه ها ویترین می تواند نظر شما را برای وارد شدن به مغازه و خرید از آن جلب کند ، سایت نیز می تواند با داشتن صفحاتی جذاب که در فضای مجازی حکم ویترین مغازه را دارند نظر کاربر را جلب کرده و موجب خرید فرد از سایت شود.

در نتیجه در طراحی سایت فروشگاهی در گلستان نیز می بایست در وهله اول یک دیزاین جذاب از صفحه اول داشته باشید. برای این دیزاین می توانید ایده های خود را در اختیار طراحان سایت تارینوتک قرار دهید و از آن ها بخواهید ایده های شما را برای وب سایتتان پیاده سازی نمایند و یا اینکه می توانید این مرحله را به دست طراحان تارینوتک بسپارید و از آن ها بخواهید مطابق با سلیقه خودشان اقدام به طراحی سایت شما کنند.

در مرحله دوم از دیده شدن و طراحی سایت فروشگاهی در گلستان باید محصولی برای ارائه و حرفی برای گفتن داشته باشید که این همان تولید محتوا است که بسیار در فروش سایت شما می تواند تاثیر داشته باشد در نتیجه بهتر است تا برای آن به خوبی وقت گذاشته شود.

 تولید محتوا یکی از روش های سالم و مطمئن است که می توانید با استفاده از آن به نتایج برتر گوگل نزدیک شوید و مشتریان بیشتری را جذب نمایید کافیست در این متوا ها قواعد سئ به خوبی رعایت شود. برای این کار می توانید از متخصصین سئوکار تارینوتک کمک بخواهید تا تولید محتوا و انتخاب عبارات کلیدی را کاملا اصولی برای وب سایت شما انجام دهند و به پیشرفت سایت شما کمک نمایند.

طراحی سایت فروشگاهی در گلستان
طراحی سایت طراحی سایت فروشگاهی در یزد

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای خدمات طراحی سایت فروشگاهی در گلستان

یکی از پر طرفدارترین شبکه های اجتماعی که دارای کاربران بسیاری است و امروزه در آن بسیار برای فعالیت می شود اینستاگرام است. امروزه هر فرد در هر سنی در اینستاگرام دارای پیج می باشد و در آن فعالیت دارد.

در ابتدا اولین دلیل روی کار آمدن این فضای مجازی تنها پر کردن وقت و ارتباط با دنیای مجازی بود اما امروزه این فضا تبدیل به یکی از قطب های فروشگاهی شده است و هر فرد برای کسب و کار خود معرفی آن یک پیج ساخته و در آن محصولات خود را معرفی کرده و یا حتی به صورت آنلاین به فروش می رساند.

در نتیجه برای پیشرفت بیشتر در کسب و کار خود می توانید در کنار طراحی سایت فروشگاهی در گلستان می بایست به داشتن یک اکانت اینستاگرامی هم فکر کنید. در واقع این پیج به شما کمک خواهد کرد تا با سرعت بالاتری به معرفی و جذب مشتری بپردازید و مسیر هدایت به وب سایت را نیز تعیین نمایید.

لازم به ذکر است که یکی از خدمات تارینوتک در زمینه اینستاگرام مارکتینگ می باشد. بدین صورت که به طور دقیق مخاطبین شما را مورد بررسی قرار خواهیم داد و در قالب سه بسته پیشنهادی روش های مدیریت اینستاگرام را به شما ارائه می دهیم. شما عزیزان با توجه به بودجه  و هدف خود می توانید یکی از بسته های پیشنهادی را برگزینید.

لیست امکانات برای طراحی سایت فروشگاهی در گلستان

 • مدیریت آسان و کاربردی سایت
 • داشتن صفحات بی نهایت
 • اسلایدشو
 • گالری تصاویر
 • نقشه گوگل
 • پیام ها و اطلاعیه های پاپ آپ
 • قابلیت ارسال نظرات کاربران
 • اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
 • مدیریت مطالب، اسناد، تصاویر و ...
 • سیستم خبرخوان RSS
 • بخش اخبار و مقالات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • بنرهای تبلیغاتی
 • لودشدن سریع صفحات
 • بخش معرفی و نمایش نمونه کارها
 • بخش معرفی محصولات
 • موتور جستجوی داخلی
 • بخش پرسش های متداول FAQ
 • بخش قوانین و مقررات
 • لینک به سایت های دیگر
 • امکان نمایش همه نوع فایل های سمعی و بصری مانند صدا، عکس، ویدئو، فلش و ...

طراحی سایت فروشگاهی در گلستان و نکات بسیار مهم در آن

همانطور که می دانید امروزه کاربران به گوگل اعتماد بسیاری دارند و تمام اطلاعات خود را از جستجو در آن بدست می آورند در نتیجه این بسیار مهم است تا شما یک سایت مورد اعتماد از نظر گوگل داشته باشید، به این شکل گوگل شما را به کاربران خود معرفی خواهد کرد.

برای اینکه سایت شما مورد اعتماد گوگل باشد و شما را به کاربران خود معرفی کند باید به نکاتی توجه داشته باشید و آن ها رعایت کنید، به این ترتیب از نطر ربات های گوگل یک وبسایت مهم شناخته خواهید شد. در ادامه به برخی از این نکات که باید در این مسیر رعایت شود اشاره خواهیم کرد:

اولین گزینه در طراحی سایت فروشگاهی در گلستان داشتن یک زیرساخت سئوی استاندارد می باشد. برخی تصور می کنند سئو پس از طراحی سایت شروع می شود. اما این یک باور غلط میان عامه مردم است. اگر می خواهید یک وب سایت موفق داشته باشید باید زیرساخت های وب سایت خود را از همان ابتدای کار استاندارد کنید.

طراحی گرافیکی مناسب یکی از موازدی است که باید بسیار به آن توجه شود این مورد در طراحی سایت موجب می شود تا کاربر در سایت شما بیشتر وقت بگذراند ویا در صورت خسته کننده بودن کاربر سایت را هرچه زودتر ترک کند. بنابراین در ابتدای کار می بایست یک وب سایت بسیار قوی از نظر گرافیکی داشته باشید تا کاربران به سمت خود جذب کنید.

از دیگر موارد برای داشتن یک وب سایت موفق استفاده از کلمات کلیدی درست می باشد. با انتخاب کلمهکلیدی درست می توانید در کوتاه ترین زمان بازدید از سایت را بالا ببرید و همینطور با افزایش کاربران در سایت ، درآمد و کسب و کار شما رو پیشرفت خواهد رفتو اما در صورتی که کلمه کلیدی را اشتباه انتخاب نمایید در صورت اول بودن در صفحات گوگل هم نمی توانید بازده مورد انتظار خود را داشته باشید. برای اینکه در مورد انتخاب کلمه کلیدی درست اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید به مقالات تارینوتک مراجعه کنید.

یکی از موارد مهم دیگری که می توان به آن اشاره کرد، تولید محتوا مناسب و مرتبط با کسب و کار شما و سایت می باشد که لازم است تا برای سئو بهتر سایت خود به آن بسیار توجه کنید. توجه داشته باشید که داشتن محتوای تکراری از دید ربات های گوگل به دور نمی ماند و سبب می شود وب سایت شما هرچه سریعتر از دایره رقیبان حذف گردد.

یکی از عوامل مهم که باید به آن بسیار توجه شود همخوانی سایت شما با تمام نمایشگر ها می باشد. همانطور که می دانید پیش از ورود موبایل های های هوشمند جستجو تنها با کامپیوتر و لپ تاب ها انجام می شد اما امروزه بیشتر سرچ ها از موبایل خا انجام می شود در نتیجه این بسیار مهم است که وبسایت شما واکنش گرا باشد و یا با تمام نمایشگر ها همخوانی داشته باشد.

یک موضوع مهم که بسیار به آن باید توجه شود جلب اعتماد کاربران با داشتن نماد اعتماد الکترونیک است. با توجه به کلاهبرداری های اینترنتی مردم برای اعتماد به یک کسب و کار و سفارش و پرداخت آنلاین ابتدا نماد اعتماد آن را بررسی خواهند کرد در نتیجه نماد الکترونیک سایت شما می تواند در جلب اعتماد مخاطب بسیار تاثیر داشته باشد. تارینوتک به صورت رایگان نماد اعتماد الکترونیک برای وب سایت شما دریافت میکند.

کسب اطلاعات بیشتر: مجوزهای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی چیست؟

فاکتورهای اساسی برای طراحی سایت فروشگاهی در گلستان

تولید محتوای اختصاصی

در بحث طراحی سایت و سئو موردی که از همه بیشتر اهمیت دارد بحث تولید محتوای اختصاصی می باشد. همان طور که مشخص است طراحی وب سایت به تنهایی کاربردی ندارد وقتی که محتوا نداشته باشد.

طراحی رابط کاربری

سرعت لود بالا

دسترسی سریع به اطلاعات باعث شده کاربران صبوری خود را از دست بدهند و از انتظار کشیدن بیزار شوند. اگر وبسایت زمان زیادی را صرف لود شدن کند بدون تردید شانس بسیار اندکی برای دیدن شدن توسط مخاطبیت را دارد. نتایج بدست آمده از بررسی ها نشان می دهند کاربران در ۹۰درصد مواقع بیشتر از ۶ الی ۷ ثانیه برای باز شدن وب سایت صرف نمی کنند و سریعا به سراغ گزینه های بعدی که در پیشرو دارند می روند!

سرعت لود بالا

ریسپانسیو

با توجه به این که امروزه بسیاری از کاربران با موبایل وارد سایت ها میشوند ، نمایش سایت ها در موبایل اهمیت ویژه ای دارد. وبسایت استاندارد باید در موبایل ، تبلیت ، لپ تاپ و هر دستگاه دیگری نمایش درست و اختصاصی داشته باشد. برای موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل نیز ریسپانسیو بودن وبسایت اهمیت زیادی دارد. مردم ساعت ها در موبایل خود زندگی میکنند پس نمایش صحیح و بهینه سایت در موبایل را جدی بگیرید!

ریسپانسیو

بهینه برای گوگل

هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط مخاطب است و این هدف زمانی محقق می شود که شما در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشید. به همین جهت رعایت استاندارد های سئو از هر امر دیگری واجب تر است. داشتن نقشه سایت ، بهینه بودن نسبت کد به متن ، رعایت تگ گذاری صفحات و .. از مواردی هستند که یک وب سایت بهینه برای گوگل باید داشته باشد. برای موفقیت سایت رضایت گوگل شرط اساسی است!

طراحی سایت اختصاصی

پکیج های قیمتی طراحی سایت فروشگاهی در گلستان

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

 • امکانات سایت
 • تکنولوژی مورد استفاده
 • نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده
 • خدمات پشتیبانی
 • و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار باشد.
  اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت است. شما بهتر است مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.
پیشرفته
Advanced
۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
هاست ۱۰۰۰ مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
-
-
-
-
طلایی
Golden
۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
هاست ۲۰۰۰ مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
امکانات ایمیل مارکتینگ
قابلیت دو زبانه
بکاپ گیری ماهیانه
ایجاد شبکه های اجتماعی

طراحی براساس استانداردهای جهانی

مبتنی بر کنسرسیوم جهانی وب W3C

رعایت نکات امنیتی و سرعت لود بالا

ارائه GTMetrix با رتبه A و B

نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها

کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...

نمایش صحیح در تمامی مرورگرها

گوگل کروم، فایرفاکس، سافاری و ...

برای تعیین هزینه طراحی سایت فروشگاهی در گلستان باید جوانب مختلفی در نظر گرفته شده و مورد بررسی قرار داده شود. امکانات سایت ، تکنولوژی مورد استفاده ، نحوه طراحی گرافیکی و رابط کاربری این که اختصاصی باشد یا آماده و خدمات پشتیبانی و پس از فروش عواملی هستند که می تواند در هزینه طراحی سایت فروشگاهی در گلستان تاثیر گذار باشند در نتیجه قبل از مشخص شدن هزینه انتظارات شما از سایت درخواستی که دارید بسیار مهم است زیرا هر امکانی که به سایت اضافه شود می تواند مشمول هزینه اضافی باشد.

اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت است ، بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت فروشگاهی در گلستان می باشد. شما باید در انتخاب مجموعه ای که برای طراحی سایت خود انتخاب می کنید بسیار دقت داشته باشید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نمی باشد پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.

مسیر راه

روند اجرای طراحی سایت فروشگاهی در گلستان

برای داشتن وبسایت تاثیرگزار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد. این کار باعث می شود نیازهای وبسایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و در نتیجه خروجی بهتری داشته باشید.
در تارینوتک ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی میشوند. وایرفرم ها طرح های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت را نشان می دهند و فاقد رنگ ، جزییات و ... هستند. پس از تکمیل وایرفرم ها و تایید آنها توسط شما وارد مرحله طراحی گرافیکی پروژه خواهیم شد و رابط کاربری پروژه توسط متخصصی طراحی UI پیاده سازی خواهد شد. سپس وارد مرحله برنامه نویسی شده و به طرح های گرافیکی روح می بخشیم. در مرحله بعد نسخه اولیه سایت به کارفرما ارائه میشود تا مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود مشکل و یا تغییر در وب سایت اعمال شود تا به خروجی ایده آل برسد.
در طی یک یا چند جلسه آموزش کار با پنل مدیریت به شما آموزش داده خواهد شد همچنین ویدئو آموزشی اختصاصی با نکات آموزنده برای تولید محتوا و مدیریت بهتر سایت به شما عزیزان ارائه میشود. بعد از سپری شدن این مراحل کار اصلی تارینوتک که ارائه پشتیبانی فنی برای پروژه شما است آغاز میشود تا آرامش و موفقیت را برای شما رقم بزند.

طراحی سایت فروشگاهی در گلستان

۱. مستند نویسی

طراحی سایت فروشگاهی در گلستان

۲. طراحی گرافیکی

طراحی سایت فروشگاهی در گلستان

۳. برنامه نویسی

طراحی سایت فروشگاهی در گلستان

۴. تست و رفع باگ

طراحی سایت فروشگاهی در گلستان

۵. آموزش

طراحی سایت فروشگاهی در گلستان

۶. آغاز پشتیبانی

وظایف تارینوتک به عنوان مجری طراحی سایت فروشگاهی در گلستان

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نیاز به تماس داری؟  دفتر مرکزی: ۷۷۸۳۷۰۵۱-۰۲۱

گارانتی خدمات

تارینوتک بابت تمامی خدمات خود به شما عزیزان ضمانت اجرایی می دهد تا با خیال آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست یابید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *