طراحی سایت مهدکودک آمیخته ای از هنر ، روانشناسی و تکنولوژی می باشد که تارینوتک به این سه اصل مهم در پیاده سازی سایت مهدکودک پایبند است.

والدین این روزها به دلیل مشغله های بسیار و تکاپوی روزمره فرصت کافی برای نگهداری و تربیت فرزندان خود ندارند. در نتیجه وجود مهدکودک ها روز به روز حیاتی و مهم تر می شوند.

از طرفی تعداد مهدکودک ها به سرعت در حال افزایش است و این موجب می شود که رقابت گسترده ای در میان مهدکودک ها شکل بگیرد و برای جذب مشتری نیاز به تلاش و کار حرفه ای می باشد.

طراحی سایت مهدکودک به مهدکودک ها کمک می کند تا خدمات و امکانات خود را در قالب های بصری جذاب به مخاطبین خود نمایش دهند. همچنین پرسنل و مربی های خود را در وب سایت وردپرسی مهدکودک به راحتی می توانند معرفی کنند و بیوگرافی از آنها نیز درج نمایند تا والدین با مشاهده این موارد در سایت مهدکودک بتوانند بهترین تصمیم را برای فرزندان خود بگیرند.

امروزه مردم برای پیدا کردن هر چیزی از مطب دکتر گرفته تا مهدکودک و مدرسه ابتدا در اینترنت و دنیای آنلاین جستجو می کنند تا در سریع ترین زمان و راحت ترین شیوه گزینه های مختلف را مشاهده کرده و با توجه به شرایطشان بهترین تصمیم و انتخاب را داشته باشند. در نتیجه در فضای رقابتی موجود در بین مهدکودک ها لازم است تا آنها حتما در فضای آنلاین حضور داشته باشند و گام اول در این مسیر طراحی وب سایت مهدکودک است.

والدین با توجه به مشغله هایی که دارند اما همیشه دلواپس فرزندان خود هستند و می خواهند در جریان کارها و احوالات کودکان خود باشند که مهدکودک ها با طراحی سایت مهدکودک می توانند تمام فعالیت ها و برنامه های خود را به همراه تصاویر و ویدئو در دسترس والدین قراردهند تا آنها هر لحظه از فرزندان خود با خبر باشند. داشتن چنین ویژگی هایی باعث می شود که در بین این رقابت گسترده یک مهدکودک به موفقیت برسد.

یکی دیگر از موضوعاتی که از طریق بستر وب سایت مهدکودک می توان برای رفاه حال والدین ایجاد کرد ، بحث پرداخت شهریه و یا اطلاع رسانی در ارتباط با اردوها و برنامه های مختلف است. چون والدین به خاطر خالی نبودن وقتشان امکان حضور هر روزه در مهدکودک را ندارند و از طریق راه اندازی و طراحی سایت مهدکودک می توان والدین را به طور کامل از حضور در مهدکودک بی نیاز کرد تا آنها با خیال راحت به کارها خود بپردازند.

یکی دیگر از موضوعات مهم برای کودکان زمان هایی هستند که در خانه حضور دارند و باید وقتشان به نحو احسن مدیریت شوند تا هم سرگرم باشند و هم به رشد و تربیتشان کمک کند. در این راستا مهدکودکها از طریق وب سایت مهدکودک می توانند شعر ، قصه ، بازی و یا فعالیت های مختلف را در وب سایت بارگذاری کنند تا والیدن بتوانند از آنها برای کودکان خود استفاده کنند.

در نتیجه طراحی سایت برای مهدکودک از هر جهت لازم و ضروری است از جذب مشتری گرفته تا ارائه خدمات بهتر به مشتریان. پس اگر تا به الان برای مهدکودک خود وب سایتی راه اندازی نکرده اید و یا از وب سایت خود رضایت و بازدهی ندارید با ما در تارینوتک تماس بگرید تا در سه گام شما را به موفقیت و اهدافتان برسانیم. با ادامه مطلب همراه ما باشید.

طراحی سایت گردشگری و رسیدن به صفحه اول گوگل

امروزه همچنان بسیاری از مهدکودک ها تبلیغات خود را در قالب تراکت و تبلیغات در پیک ها و مجلات انجام می دهند. اما مخاطبان در حال حاضر کمترین توجه و اهمیت را نسبت به تبلیغات چاپی نشان می دهند و از طرفی هزینه این تبلیغات نسبت به بازدهی بسیار پایین ، هزینه بسیار بالایی را خواهد داشت.

اما بهترین راه برای جذب مخاطب ، طراحی وب سایت مهدکودک و رسیدن به صفحه اول گوگل در کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان است. بیشتر کاربران برای پیدا کردن خدمات مورد نظرشان در گوگل جستجو می کنند تا بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند. در صورتی که شما در این نتایج حضور داشته باشید به راحتی می توانید مخاطبان هدف خود را جذب نمایید و تعداد ثبت نامی های خود را به شدت افزایش دهید.

در تارینوتک با بررسی دقیق کسب و کار شما و خدماتی که ارائه می دهید بهترین کلمات کلیدی را انتخاب می کنیم تا با حضور در صفحه اول گوگل بتوانید بهترین بازدهی را داشته باشید.

بعد از آنالیز و بررسی و انتخاب کلمات کلیدی هزینه ها و زمان لازم را برای شما مشخص می کنیم و سه بسته پیشنهادی سئو به شما ارائه میدهیم تا با توجه به بودجه خود و بدون دغدغه انتخاب کنید و در مسیر موفقیت گام بردارید.

پایان هر ماه نیز گزارشی از فعالیت های انجام شده و پیشرفت های صورت گرفته برای شما عزیزان ارسال خواهد شد تا خیال شما بابت سئو وب سایت مهدکودک خود و رسیدن به صفحه اول گوگل آسوده گردد.

شاید بپرسید که از کجا باید شروع کرد؟ برای شروع و رسیدن به موفقیت و افزایش درآمد به صورت تضمینی کافیست تلفن خود را بردارید و با ما تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم.

طراحی سایت مهدکودک

گوگل ادوردز یا همان تبلیغات گوگل راه صد ساله را یک شبه طی می کند!

برای رسیدن به صفحه اول گوگل باید یک پروسه چندین ماهه را طی کرد تا بتوان وب سایت مهدکودک خود را در در کلمات کلیدی مرتبط به جایگاه های برتر گوگل رساند. این امر موجب می شود شما در ابتدا نتوانید از طریق وب سایت خود جذب مشتری و کسب درآمد داشته باشید.

برای این موضوع نیز راهکاری وجود دارد و آن استفاده از تبلیغات گوگل یا همان گوگل ادوردز است. تبلیغات گوگل به این صورت است که شما اکانتی در گوگل ایجاد کرده و حساب خود را به دلار یا درهم و یا سایر ارزهای رایج شارژ می کنید. سپس مشخص می کنید که در چه کلماتی سایت شما در صفحه اول گوگل نمایش داده شود.از این طریق شما می توانید یک روز بعد از راه اندازی وب سایت خود جذب مشتری داشته و به درآمد برسید.

شما در تبلیغات گوگل می توانید توضیحات ، زمان نمایش تبلیغ ، دستگاه های نمایش تبلیغ ( موبایل یا دسکتاپ) و سایر جزییات را مشخص کنید. در تارینوتک ما کمپین های تبلیغاتی شما را به نحوی مدیریت می کنیم که بیشترین بازدهی را از تبلیغات خود داشته باشید و هزینه ای که می کنید منجر به جذب مشتری و کسب درآمد گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان طراحی سایت مهدکودک و راه اندازی تبلیغات گوگلی می توانید با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ویژه ای برای شما در نظر داریم پس فرصت را از دست ندهید.

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای خدمات گردشگری و توریستی

مردم جامعه امروز بیشترین زمان خود را در فضای مجازی و به خصوص اینستاگرام می گذرانند و به همین دلیل اینستاگرام بستر بسیار مناسبی برای جذب مخاطب و مشتری برای کسب و کار شما می باشد.

بعد از طراحی وب سایت مهدکودک گام دوم حضور هدفمند و اصولی در شبکه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام است.

در تارینوتک ابتدا مخاطبان و کسب و کار شما را به طور دقیق و تخصصی مورد بررسی قرار می دهیم و سه بسته پیشنهادی برای مدیریت اینستاگرام و جذب مشتری به شما ارائه می دهیم تا با در نظر گرفتن اهداف و بودجه مدنظرتان بهتیرین گزینه را برای خود انتخاب کنید

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای مهدکودک ها

 • تدوین تقویم محتوایی
 • تولید محتوای متنی
 • تولید محتوای تصویری
 • تولید محتوای ویدئویی
 • مدیریت تبلیغات
 • برگذاری مسابقه و کمپین های تعاملی
 • بررسی و آنالیز نرخ تعامل

ارائه گزارش های ماهیانه

لیست امکانات برای طراحی وب سایت گردشگری

 • مدیریت آسان و کاربردی سایت
 • داشتن صفحات بی نهایت
 • اسلایدشو
 • گالری تصاویر
 • نقشه گوگل
 • پیام ها و اطلاعیه های پاپ آپ
 • قابلیت ارسال نظرات کاربران
 • اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
 • مدیریت مطالب، اسناد، تصاویر و ...
 • سیستم خبرخوان RSS
 • بخش اخبار و مقالات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • بنرهای تبلیغاتی
 • لودشدن سریع صفحات
 • بخش معرفی و نمایش نمونه کارها
 • بخش معرفی محصولات
 • موتور جستجوی داخلی
 • بخش پرسش های متداول FAQ
 • بخش قوانین و مقررات
 • لینک به سایت های دیگر
 • امکان نمایش همه نوع فایل های سمعی و بصری مانند صدا، عکس، ویدئو، فلش و ...

طراحی سایت گردشگری و نکات بسیار مهم در آن

کاربران روزانه خدمات مورد نظر خود را در گوگل جستجو میکنند پس در نتیجه یکی از مهم ترین موضوعات برای یک وب سایت مهدکودک زیرساخت سئویی استاندارد است تا بتواند با فعالیت های اصولی به صفحه اول گوگل برسد. تارینوتک در طراحی سایت برای مهدکودک ها به طور ویژه به زیرساخت های سئو می پردازد.

طراحی گرافیکی جذاب و رابط کاربری استاندارد لازمه جذب اولیه به سایت شما است تا بتوانید کاربران وارد شده به سایت خود را به مشتری تبدیل کنید. بنابراین طراحی سایت مهدکودک باید گرافیکی جذاب و کاربرپسند داشته باشد و نسخه موبایل سایت نیز نمایش صحیحی داشته باشد.

همچنین یک سایت مهدکودک لازم است سیستمی برای پرسش و پاسخ داشته باشد. سیستم پرسش و پاسخ موجب میشود که کاربر با سایت مهدکودک تعامل انجام دهد و این تعامل هم به سئو کمک می کند و هم فرصتی برای شما بوجود می آورد که آن کاربر را به مشتری تبدیل کنید. پس در طراحی وب سایت مهدکودک لازم است به این موضوع پرداخته شود.

فاکتورهای اساسی برای طراحی سایت گردشگری

تولید محتوای اختصاصی

در بحث طراحی سایت و سئو موردی که از همه بیشتر اهمیت دارد بحث تولید محتوای اختصاصی می باشد. همان طور که مشخص است طراحی وب سایت به تنهایی کاربردی ندارد وقتی که محتوا نداشته باشد.

طراحی رابط کاربری

سرعت لود بالا

دسترسی سریع به اطلاعات باعث شده کاربران صبوری خود را از دست بدهند و از انتظار کشیدن بیزار شوند. اگر وبسایت زمان زیادی را صرف لود شدن کند بدون تردید شانس بسیار اندکی برای دیدن شدن توسط مخاطبیت را دارد. نتایج بدست آمده از بررسی ها نشان می دهند کاربران در 90درصد مواقع بیشتر از 6 الی 7 ثانیه برای باز شدن وب سایت صرف نمی کنند و سریعا به سراغ گزینه های بعدی که در پیشرو دارند می روند!

سرعت لود بالا

ریسپانسیو

با توجه به این که امروزه بسیاری از کاربران با موبایل وارد سایت ها میشوند ، نمایش سایت ها در موبایل اهمیت ویژه ای دارد. وبسایت استاندارد باید در موبایل ، تبلیت ، لپ تاپ و هر دستگاه دیگری نمایش درست و اختصاصی داشته باشد. برای موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل نیز ریسپانسیو بودن وبسایت اهمیت زیادی دارد. مردم ساعت ها در موبایل خود زندگی میکنند پس نمایش صحیح و بهینه سایت در موبایل را جدی بگیرید!

ریسپانسیو

بهینه برای گوگل

هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط مخاطب است و این هدف زمانی محقق می شود که شما در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشید. به همین جهت رعایت استاندارد های سئو از هر امر دیگری واجب تر است. داشتن نقشه سایت ، بهینه بودن نسبت کد به متن ، رعایت تگ گذاری صفحات و .. از مواردی هستند که یک وب سایت بهینه برای گوگل باید داشته باشد. برای موفقیت سایت رضایت گوگل شرط اساسی است!

طراحی سایت اختصاصی

پکیج های قیمتی طراحی سایت گردشگری

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

 • امکانات سایت
 • تکنولوژی مورد استفاده
 • نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده
 • خدمات پشتیبانی
 • و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار باشد.
  اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت است. شما بهتر است مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.
پیشرفته
Advanced
4,500,000 تومان
هاست 1000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
-
-
-
-
طلایی
Golden
12,000,000 تومان
هاست 2000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
امکانات ایمیل مارکتینگ
قابلیت دو زبانه
بکاپ گیری ماهیانه
ایجاد شبکه های اجتماعی

طراحی براساس استانداردهای جهانی

مبتنی بر کنسرسیوم جهانی وب W3C

رعایت نکات امنیتی و سرعت لود بالا

ارائه GTMetrix با رتبه A و B

نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها

کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...

نمایش صحیح در تمامی مرورگرها

گوگل کروم، فایرفاکس، سافاری و ...

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد. امکانات سایت ، تکنولوژی مورد استفاده ، نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده و خدمات پشتیبانی و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی سایت مهدکودک تاثیر گذار باشد.

اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت مهدکودک است. شما باید مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.

در این مطلب سعی کردیم از جوانب مختلف راه اندازی یک وب سایت مهدکودک و راه های جذب مشتری در فضای آنلاین و ارائه خدمات بهتر را مورد بررسی قرار دهیم. امیدواریم موجب روشنگری بوده باشیم تا بتوانید بهترین تصمیم را برای کسب وکار خود بگیرید. با نظرات و پیشنهادات خود ما را در این مسیر دلگرم می کنید.

و در آخر پیشنهاد ویژه ای برای مهدکودک ها داریم که کافیست تماس بگیرید و شگفت زده شوید! شنیدن این پیشنهاد رایگان است و تعدادش محدود، پس عجله کنید!

مسیر راه

روند اجرای طراحی سایت گردشگری

برای داشتن وبسایت تاثیرگزار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد. این کار باعث می شود نیازهای وبسایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و در نتیجه خروجی بهتری داشته باشید.
در تارینوتک ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی میشوند. وایرفرم ها طرح های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت را نشان می دهند و فاقد رنگ ، جزییات و ... هستند. پس از تکمیل وایرفرم ها و تایید آنها توسط شما وارد مرحله طراحی گرافیکی پروژه خواهیم شد و رابط کاربری پروژه توسط متخصصی طراحی UI پیاده سازی خواهد شد. سپس وارد مرحله برنامه نویسی شده و به طرح های گرافیکی روح می بخشیم. در مرحله بعد نسخه اولیه سایت به کارفرما ارائه میشود تا مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود مشکل و یا تغییر در وب سایت اعمال شود تا به خروجی ایده آل برسد.
در طی یک یا چند جلسه آموزش کار با پنل مدیریت به شما آموزش داده خواهد شد همچنین ویدئو آموزشی اختصاصی با نکات آموزنده برای تولید محتوا و مدیریت بهتر سایت به شما عزیزان ارائه میشود. بعد از سپری شدن این مراحل کار اصلی تارینوتک که ارائه پشتیبانی فنی برای پروژه شما است آغاز میشود تا آرامش و موفقیت را برای شما رقم بزند.

1. مستند نویسی

2. طراحی گرافیکی

3. برنامه نویسی

4. تست و رفع باگ

5. آموزش

6. آغاز پشتیبانی

وظایف تارینوتک به عنوان مجری طراحی سایت گردشگری

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

نیاز به تماس داری؟  دفتر مرکزی: 77837051-021

گارانتی خدمات

تارینوتک بابت تمامی خدمات خود به شما عزیزان ضمانت اجرایی می دهد تا با خیال آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست یابید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *