طراحی سایت پزشکی در اصفهان می تواند به افزایش کسب و کار شما بسیار کمک می کند،اگر که شما مطب پزشکی و یا کیلینیک درمانی دارید می توانید با طراحی سایت پزشکی در اصفهان آن را رشد و گسترش دهد. در بعضی از این قسمت‌ها می توانید تمامی سوالات خود را با کارشناسان و مشاورین سایت در میان بگذارید تا شما را در آن حوزه راهنمایی کنند.

شما عزیزان می توانید با استفاده از طراحی سایت پزشکی در اصفهان به آگاهی مخاطبانتان در این حوزه نیز کمک کنید و آن ها را آگاه سازید.

آشنا شدن با ویژگی های طراحی سایت پزشکی در اصفهان

در طراحی سایت پزشکی در اصفهان شما عزیزان باید به برخی از ویژگی ها توجه فرمایید که در ادامه به آن اشاره نموده ایم.ویژگی هایی که در طراحی وب سایت شما لحاظ شوند عبارت اند از:

1-مشاوره یا چت آنلاین به صورت روزانه: از جمله مواردی که می توانیم در هنگام طراحی سایت پزشکی می‌توانیم به آن اشاره کنیم مشاوره و یا چت آنلاین به صورت روزانه می باشد. مراجعین با کمک کردن به این قسمت می‌توانند به راحتی تمامی مشکلات خود را به صورت آنلاین با مشاورین در میان بگذارند و مشاوران پزشکی هم باید در جهت راهنمایی این افراد به تمامی مشکلات آن ها بپردازند.

2- امکان ایجاد حساب کاربری مربوط به پزشک یا بیمار: با کمک سایت پزشکی هم پزشکان و هم بیماران می‌توانند حساب کاربری خود را ایجاد کنند. با کمک این سایت بیماران می‌توانند پرونده پزشکی خود را در این بخش قرار داده تا دکتر مربوطه بتواند با مشکل بیمار بیشتر و بهتر آشنا شود.

3 امکان ثبت نوبت بیمار به صورت آنلاین: با پیشرفته تکنولوژی و فناوری دیگر لازم نمی باشد که به دلیل ثبت نوبت در صف نوبت دهی قرار بگیرد اما به کمک طراحی سایت پزشکی در اصفهان انجام شده می‌توان به شکل آنلاین در جهت ثبت نوبت خودشان اقدام نماید.

4- امکان پرداخت کردن به دلیل ثبت نوبت به شکل آنلاین: وقتی که ثبت نوبت به وسیله بیمار انجام می گیرد، افرادی که بیمار هستند هم می‌تواند در جهت ثبت نوبت خود هزینه لازم را به شکل آنلاین پرداخت نمایند.

5 امکان ارسال شدن پیام به صورت آنلاین برای خیلی از افراد بیمار:بیماران می توانند به راحتی برای شما پیام ارسال نمایند و شما می توانید به راحتی با بیماران خود ارتباط برقرار کنید.

طراحی سایت پزشکی در اصفهان و رسیدن به صفحه اول گوگل

برای گرفتن نتیجه در طراحی سایت پزشکی در اصفهان باید بعد از طراحی سایت پزشکی در اصفهان به سراغ سئو سایت برویم .شما برای اینکه از طریق طراحی سایت پزشکی در اصفهان خود جذب مشتری کنید ، لازم می باشد تا سایت شما دیده شود و نکته مهمتر دیده شدن توسط بازار هدفتان می باشد تا وب سایتتان موثر واقع شود.

اما بهترین راه برای دیده شدن توسط مخاطب هدف ، رسیدن به صفحه اول گوگل در کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان است. اکثر کاربران برای پیدا کردن خدمات مورد نظر خودشان ، در گوگل جستجو می کنند تا بتوانند با مشاهده و مقایسه گزینه های مختلف بهترین انتخاب را داشته باشند. حال اگر که شما در نتایج برتر گوگل حضور پیدا کنید به راحتی می توانید مخاطبان هدف خود را جذب نمایید و به جذب مخاتبانتان کمک کنید

در تارینوتک با بررسی دقیق کسب و کار شما و خدماتی که ارائه می دهید بهترین کلمات کلیدی را انتخاب می نممایند تا با حضور داشتن در صفحه اول گوگل بتوانند بازدهی بالایی داشته باشید و ما به شما این اطمینان را میدهیم که در مسیر طراحی سایت پزشکی در اصفهان شما را همراهی و پشتیبانی کنیم.

ما در مجموعه طراحی سایت تارینوتک بعد از آنالیز و بررسی نمایند و انتخاب کلمات کلیدی هزینه ها و زمان لازم را برای شما عزیزان مشخص می کنیم و سه بسته پیشنهادی سئو به شما پیشنهاد می کنیم تا با در نظر گرفتن بودجه خود و بدون دغدغه انتخاب نمایید و همچنین در مسیر موفقیت قدم بردارید.

در پایان هر ماه نیز گزارشی از فعالیت های انجام شده و پیشرفت های صورت گرفته برای شما عزیزان ارسال می گردد تا خیال شما از بابت سئو از طریق طراحی سایت پزشکی در اصفهان و رسیدن به صفحه اول گوگل آسوده شود.

برای شروع و رسیدن به موفقیت و افزایش درآمد به صورت تضمینی کافیست تلفن خود را بردارید و با ما تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای گرم شما در تارینوتک هستیم.

طراحی سایت پزشکی در اصفهان

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای طراحی سایت پزشکی در اصفهان

در حال حاضر بیشتر افراد ، بیشتر وقت خودشان را صرف اینترنت و فضای مجازی همچون شبکه های اجتماعی می کنند که این میزان کاربران که بیشتر از 75 درصد این افراد می باشد. در زمینه طراحی سایت پزشکی در اصفهان نیز اینستاگرام جایگاه ویژه ای دارد که می توانیم  روند کاری شغلیمان را تا حد زیادی گسترش بدهیم و همچنین با انجام تبلیغات در جهت جذب بیشتر بازدید کننده کسب و کار سایت خود را صعودی کنیم تا بازدید بیشتری بخورد و به همین دلیل می تواند خیلی به رونق کسب و کارتان کمک خواهد کرد.

به همین دلیل شما باید به حضورتان در فضای مجازی اهمیت بدهید.

خدمات اینستاگرام مارکتینگ مجموعه تارینوتک برای همه ی مجموعه ها سازمان ها ، شرکت ها و کسب و کار ها برای افزایش رونق طراحی سایت پزشکی در اصفهان را در ادامه بیان کرده ایم:

 1. ارائه دادن گزارش ماهیانه
 2. تعامل با مشتریان در دایرکت
 3. بررسی و آنالیز نرخ تعامل پست ها
 4. بارگذاری محتوای پیج
 5. ایجاد هایلایت در زمان مناسب
 6. برگذاری مسابقه و کمپین های تعاملی در پیج
 7. مدیریت پست ها در اینستاگرام مارکتینگ
 8. تولید محتوای ویدئویی و تصویری
 9. تولید محتوای متنی

لیست امکانات برای طراحی سایت پزشکی در اصفهان

 • مدیریت آسان و کاربردی سایت
 • داشتن صفحات بی نهایت
 • اسلایدشو
 • گالری تصاویر
 • نقشه گوگل
 • پیام ها و اطلاعیه های پاپ آپ
 • قابلیت ارسال نظرات کاربران
 • اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
 • مدیریت مطالب، اسناد، تصاویر و ...
 • سیستم خبرخوان RSS
 • بخش اخبار و مقالات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • بنرهای تبلیغاتی
 • لودشدن سریع صفحات
 • بخش معرفی و نمایش نمونه کارها
 • بخش معرفی محصولات
 • موتور جستجوی داخلی
 • بخش پرسش های متداول FAQ
 • بخش قوانین و مقررات
 • لینک به سایت های دیگر
 • امکان نمایش همه نوع فایل های سمعی و بصری مانند صدا، عکس، ویدئو، فلش و ...

طراحی سایت پزشکی در اصفهان و نکات بسیار مهم در آن

طراحی سایت پزشکی در اصفهان ای که انجام می دهید باید هماهنگ با نیاز کاربران شما انجام بگیرد و باید شامل یک زیر ساخت با آن چیزی که در طراحی سایت پزشکی در اصفهان خود نیاز دارید انجام شود.

ویژگی های طراحی سایت پزشکی در اصفهان را به طور خلاصه می توانیم به شکل بررسی کنیم:

 • ساخت فرم های اختصاصی در طراحی سایت پزشکی در اصفهان (بررسی امکان پیاده سازی و ساخت فرم‌های اختصاصی برحسب نیاز و خواسته کاربران و مشتریان باید ایجاد ، پیاده سازی و اجرا شوند که این فرم‌‌ها شامل فرم استخدام، پذیرش نمایندگی و غیره است.)
 • اشتراک گذاری ویدئو در طراحی سایت پزشکی در اصفهان (امکان ایجاد ویدئو به منظور معرفی محصول کسب و کار شما یا خدمات رسانی تان به مشتریان خواهد بود. این امکانی را می‌توانیم در سایت های پزشکی در اصفهان قرار دهیم تا به آسانی هر چه تمام تر برند کسب و کار و محصول مان در فضای طراحی سایت پزشکی در اصفهان را به دید بازدیدکنندگان و مشتریان نمایش بدهیم.)
 • روان شناسی رنگ ها و جذابیت دیداری در طراحی سایت پزشکی در اصفهان(برای استفاده از رنگ‌ها در فضای مجازی و در زمینه طراحی سایت پزشکی در اصفهان ، نیازمند دانش و علم روانشناسی رنگ‌ها هستیم  به طریقی که هررنگی که برای هر جزئی استفاده می شود باید کاملا هماهنگ  با نیاز مخاطبان ظاهری سایت باشد. تمام این روش‌ها و ترفند ها که  ایجاد و  در نهایت پیاده سازی می‌شود برای جذب مخاطبمان می باشد، تا  از این طریق ما بتوانیم یک برند مورد اعتماد و مورد پسند را در ذهن مخاطبمان ثبت کنیم.

در طراحی سایت پزشکی در اصفهان ، باید رنگ بندی مناسبی در طراحی سایت استفاده کنیم و به همین دلیل باید هارمونی دقیقی بین المان های مختلفی مانند لوگوی سازمان و رنگ قسمت های مختلف  برقرار کنیم و نیز انداره فونت باید مناسب با محتوا باشد.)

فاکتورهای اساسی برای طراحی سایت پزشکی در اصفهان

تولید محتوای اختصاصی

در بحث طراحی سایت و سئو موردی که از همه بیشتر اهمیت دارد بحث تولید محتوای اختصاصی می باشد. همان طور که مشخص است طراحی وب سایت به تنهایی کاربردی ندارد وقتی که محتوا نداشته باشد.

طراحی رابط کاربری

سرعت لود بالا

دسترسی سریع به اطلاعات باعث شده کاربران صبوری خود را از دست بدهند و از انتظار کشیدن بیزار شوند. اگر وبسایت زمان زیادی را صرف لود شدن کند بدون تردید شانس بسیار اندکی برای دیدن شدن توسط مخاطبیت را دارد. نتایج بدست آمده از بررسی ها نشان می دهند کاربران در 90درصد مواقع بیشتر از 6 الی 7 ثانیه برای باز شدن وب سایت صرف نمی کنند و سریعا به سراغ گزینه های بعدی که در پیشرو دارند می روند!

سرعت لود بالا

ریسپانسیو

با توجه به این که امروزه بسیاری از کاربران با موبایل وارد سایت ها میشوند ، نمایش سایت ها در موبایل اهمیت ویژه ای دارد. وبسایت استاندارد باید در موبایل ، تبلیت ، لپ تاپ و هر دستگاه دیگری نمایش درست و اختصاصی داشته باشد. برای موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل نیز ریسپانسیو بودن وبسایت اهمیت زیادی دارد. مردم ساعت ها در موبایل خود زندگی میکنند پس نمایش صحیح و بهینه سایت در موبایل را جدی بگیرید!

ریسپانسیو

بهینه برای گوگل

هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط مخاطب است و این هدف زمانی محقق می شود که شما در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشید. به همین جهت رعایت استاندارد های سئو از هر امر دیگری واجب تر است. داشتن نقشه سایت ، بهینه بودن نسبت کد به متن ، رعایت تگ گذاری صفحات و .. از مواردی هستند که یک وب سایت بهینه برای گوگل باید داشته باشد. برای موفقیت سایت رضایت گوگل شرط اساسی است!

طراحی سایت اختصاصی

پکیج های قیمتی طراحی سایت پزشکی در اصفهان

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

 • امکانات سایت
 • تکنولوژی مورد استفاده
 • نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده
 • خدمات پشتیبانی
 • و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار باشد.
  اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت است. شما بهتر است مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.
پیشرفته
Advanced
4,500,000 تومان
هاست 1000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
-
-
-
-
طلایی
Golden
12,000,000 تومان
هاست 2000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
امکانات ایمیل مارکتینگ
قابلیت دو زبانه
بکاپ گیری ماهیانه
ایجاد شبکه های اجتماعی

طراحی براساس استانداردهای جهانی

مبتنی بر کنسرسیوم جهانی وب W3C

رعایت نکات امنیتی و سرعت لود بالا

ارائه GTMetrix با رتبه A و B

نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها

کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...

نمایش صحیح در تمامی مرورگرها

گوگل کروم، فایرفاکس، سافاری و ...

مهم ترین مواردی که می تواند بر قیمت طراحی سایت پزشکی در اصفهان موثر باشند، نوع طراحی آن وبسایت است.با توجه به امکاناتی که برای طراحی سایت پزشکی در اصفهان احتیاج دارید و تکنولوژی که مورد استفاده قرار می دهید ، رنگ بندی و طراحی گرافیکی سایت و رابط کاربری اختصاصی یا آماده و میزان ضمانتی که طراح سایت در جهت پشتیبانی از سایت شما پشتیبانی خواهد کرد  که همه این موارد می تواند در اندازه پرداخت شما تاثیر گذار باشند.

مجموعه طراحی سایت تارینوتک، به شما عزیزان این ضمانت را می دهد که با خیالی راحت و آسوده در جهت افزایش فروش و رونق کسب وکارتان در طراحی سایت پزشکی در اصفهان شما را همراهی کند و نیز در این راه پشتیبان شما عزیزان باشد.

پس بهتر است فرصت را از دست ندهید و همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات لازم را دریافت نمایید و بهترین انتخاب را داشته باشید. طراحی سایت پزشکی دراصفهان می تواند تمامی اطلاعات لازم را به بیماران شما بدهد تا در هر شهری که هستند، جواب سوالات خود را بگیرند و مجبور به حضور در مطب یا کلینیک شما نباشند.

مسیر راه

روند اجرای طراحی سایت پزشکی در اصفهان

برای داشتن وبسایت تاثیرگزار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد. این کار باعث می شود نیازهای وبسایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و در نتیجه خروجی بهتری داشته باشید.
در تارینوتک ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی میشوند. وایرفرم ها طرح های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت را نشان می دهند و فاقد رنگ ، جزییات و ... هستند. پس از تکمیل وایرفرم ها و تایید آنها توسط شما وارد مرحله طراحی گرافیکی پروژه خواهیم شد و رابط کاربری پروژه توسط متخصصی طراحی UI پیاده سازی خواهد شد. سپس وارد مرحله برنامه نویسی شده و به طرح های گرافیکی روح می بخشیم. در مرحله بعد نسخه اولیه سایت به کارفرما ارائه میشود تا مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود مشکل و یا تغییر در وب سایت اعمال شود تا به خروجی ایده آل برسد.
در طی یک یا چند جلسه آموزش کار با پنل مدیریت به شما آموزش داده خواهد شد همچنین ویدئو آموزشی اختصاصی با نکات آموزنده برای تولید محتوا و مدیریت بهتر سایت به شما عزیزان ارائه میشود. بعد از سپری شدن این مراحل کار اصلی تارینوتک که ارائه پشتیبانی فنی برای پروژه شما است آغاز میشود تا آرامش و موفقیت را برای شما رقم بزند.

1. مستند نویسی

2. طراحی گرافیکی

3. برنامه نویسی

4. تست و رفع باگ

5. آموزش

6. آغاز پشتیبانی

وظایف تارینوتک به عنوان مجری طراحی سایت پزشکی در اصفهان

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

نیاز به تماس داری؟  دفتر مرکزی: 77837051-021

گارانتی خدمات

تارینوتک بابت تمامی خدمات خود به شما عزیزان ضمانت اجرایی می دهد تا با خیال آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست یابید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *