طراحی سایت پزشکی در خوزستان یک روش فوق العاده برای برقراری ارتباط و بین پزشک و بیمار است و یک راه عالی است برای اینکه اطلاعات پزشکی و اطلاعاتی در رابط با دکتر مورد نظر، مطب، تجهیزات مطب، روزهای کاری مطب و اطلاعاتی دیگر در رابط با امکانات مطب و خدماتی که به مراجعین ارائه می شود را در اختیار آن ها قرار دهید.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، دسترسی به اینترنت برای عموم مردم ممکن شده است به طوری که میتوان گفت بیشتر وقت خود در روز را در اینترنت و جستجو سپری می کنند. اینترنت بستر مناسبی است تا پاسخ نیاز های مردم را در آن قرار داده و آن ها را در مشکلاتشان یاری نمایید.

طراحی سایت ها در زمینه های مختلف این امکان را فراهم میسازد تا مردم جواب سوالات خود را با جستجو و در کمترین زمان بیابند. پزشکان نیاز ویژه ای به داشتن یک وب سایت تخصصی و حرفه ای دارند با این کار هم تخصص و نام خود را مطرح کرده و هم راهی است برای اینکه  اطلاعات پزشکی توسط پزشک در اختیار مردم قرار گیرد و همچنین می توان توسط سایت به معرفی بیشتر مطب پزشک و امکانات و تجهیزات آن پرداخت تا بیمار با توجه به نیاز خود و خواسته و شرایطش راحت بین چندین پزشک شهر خود ( خوزستان ) پزشک مورد نظرش را بیابد.

یک سایت حرفه ای به شما کمک می کند بستری را فراهم کنید تا هر آنچه می خواهید مخاطبان درباره شما و تخصص شما بدانند را به شکل مستقیم و بی واسطه با آنها در میان بگذارید.

یکی دیگر از ویژگی های طراحی سایت پزشکی در خوزستان که موجب صرفه جویی در زمان و نظم در مطب پزشک می شود، سیستم نوبت دهی به صورت آنلاین و یا تلفنی است که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شده، و نظم و آرامش مطب را فراهم می سازد، همچنین یکی دیگر از ویژگی های داشتن سایت این است که میتوانید به صورت آنلاین بعد از وقت دهی حق ویزیت را از بیمار دریافت کنید.

امروزه میتوان گفت 90 درصد کسب و کارها و فعالیت ها  به وسیله اینترنت و آنلاین انجام میشود و اگر ما نیز با این پیشرفت هم قدم نشویم و همچنان به روش گذشته به کار خود بپردازیم با گذشت زمان حذف کار و موقعیت خود را از دست خواهیم داد.

می توان گفت لازمه ی کار خوب و موفق هم گام شدن با تکنولوژی و روش های روز و حضور در دنیای آنلاین است.

در نتیجه چه بهتر که هرچه سریعتر با طراحی سایت پزشکی کسب و کار خود را اینترنتی کنید.

اما این مرحله ی اول است تا خدمات بهتری به بیماران و متقاضیان خود ارائه دهید و آنان را از خدماتی که ارائه می دهید راضی نگه دارید. اما اگر در تلاش برای بیشتر شناخته شدن و جذب مراجعه کننده بیشتر هستید وب سایت پزشکی شما به تنهایی نمی تواند باعث جذب مراجعه کننده شود و باید به کمک سئو و دیجیتال مارکتینگ به این هدف دست پیدا کرد.

طراحی سایت پزشکی در خوزستان و رسیدن به صفحه اول گوگل

طراحی سایت پزشکی در خوزستان در برابر کارهای دیگری که ما انجام می دهیم کار نسبتا ساده ای است. بعد از طراحی سایت کار ما همچنان ادامه دارد. سایت برای دیده شدن نیاز دارد تا رتبه خوبی را از گوگل کسب کند و این یعنی سایت نیاز به سئو و سئو کار دارد و تنها با یک طراحی سایت نمی توان مطرح شد و بازدید کننده کسب کرد.

در تارینوتک پس از ساخت وب سایت با بررسی دقیق کسب و کار و امکانات و تجهیزات و خدماتی که ارائه می دهید تمام سعی خود را می کنیم تا بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کنیم و رتبه سایت و بازدهی آن را بالا ببریم.

از شروع کار تا آخر و پیشرفت آن شما در جریان تمام امور انجام شده قرار خواهید گرفت. هر ماه گزارشی از فعالیت های انجام شده و پیشرفت های صورت گرفته برای شما ارسال میشود تا خیال شما از رسیدن به صفحه اول گوگل آسوده گردد.

طراحی سایت پزشکی در خوزستان
اینستاگرام تارینوتک

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای خدمات طراحی سایت پزشکی در خوزستان

امروزه اکثر مردم بیشتر وقت خود را در شبکه های اجتماعی میگذرانند. و در بین شبکه های اجتماعی اینستاگرام جایگاه ویژه ای دارد و محیط بسیار مناسبی برای کسب و کار و تبلیغات است تا بتوانند با فعالیت اصولی و تبلیغات جذب مشتری داشته باشند.

در نتیجه میتوان گفت برای موفقیت بیشتر و دیده شدن و جذب مراجعه کننده و مشتری بعد از طراحی سایت و سئو باید حضور هدفمند و اصولی در شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام را شروع کنیم.

در اینستاگرام برای بازاریابی و تبلیغ نیازی نیست پولی پرداخت کنید دوستان و مخاطبین که جذب کرده اید شما را با عشق و علاقه به دوستان خود معرفی خواهند کرد. چه فرصتی از این بهتر که با یک فعالیت اصولی محبوب شده و بدون پرداخت هزینه برای تبلیغ به دیگران معرفی شوید. اینستاگرام این فرصت را به شما می دهد کافیست شما صفحه کاری اینستاگرام خود را به ما بسپارید.

 • تدوین تقویم محتوایی
 • تولید محتوای متنی
 • تولید محتوای تصویری
 • تولید محتوای ویدئویی
 • مدیریت تبلیغات
 • برگذاری مسابقه و کمپین های تعاملی
 • بررسی و آنالیز نرخ تعامل
 • ارائه گزارش های ماهیانه

لیست امکانات برای طراحی سایت پزشکی در خوزستان

 • مدیریت آسان و کاربردی سایت
 • داشتن صفحات بی نهایت
 • اسلایدشو
 • گالری تصاویر
 • نقشه گوگل
 • پیام ها و اطلاعیه های پاپ آپ
 • قابلیت ارسال نظرات کاربران
 • اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
 • مدیریت مطالب، اسناد، تصاویر و ...
 • سیستم خبرخوان RSS
 • بخش اخبار و مقالات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • بنرهای تبلیغاتی
 • لودشدن سریع صفحات
 • بخش معرفی و نمایش نمونه کارها
 • بخش معرفی محصولات
 • موتور جستجوی داخلی
 • بخش پرسش های متداول FAQ
 • بخش قوانین و مقررات
 • لینک به سایت های دیگر
 • امکان نمایش همه نوع فایل های سمعی و بصری مانند صدا، عکس، ویدئو، فلش و ...

طراحی سایت پزشکی در خوزستان و نکات بسیار مهم در آن

اکثرا کاربران به وسیله موبایل از اینترنت استفاده می کنند بنابراین یک وبسایت باید نمایش موبایلی صحیح و استانداردی را داشته باشد تا کاربران به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند و در استفاده به مشکل بر نخورند. در اصطلاح به این موضوع ریسپانسیو می گویند. در واقع یک وب سایت ریسپانسیو در هر دستگاهی نمایش صحیحی از سایت را دارد و برای کاربر قابل مشاهده است و ایجاد مشکل نمی کند.

سایت باید زیر ساخت سئویی استانداردی داشته باشد و با فعالیتهای اصولی به صفحه اول گوگل برسد. کاربران روزانه خدمات مورد نظر خود را در گوگل جستجو میکنند پس در نتیجه یکی از مهم ترین موضوعات برای یک وب سایت پزشکی در کرج زیرساخت سئویی استاندارد است. که تارینوتک در طراحی سایت برای پزشکان به طور ویژه ای به سئو سایت توجه میکند.

لازمه جذب اولیه به سایت شما طراحی گرافیکی جذاب و رابط کاربری استاندارد است تا کاربران وارد شده به سایت جذب سایت شده و مشتری دائم شوند.

مورد بعد که می توان به آن اشاره کرد این است که سایت پزشکی در خوزستان سیستمی برای پرسش و پاسخ داشته باشد سیستم پرسش و پاسخ باعث تعامل کاربر با سایت شما می شود.

برای راحتی و سلامت بیشتر مراجعه کنندگان سایت امکان ویزیت و پرداخت ویزیت آنلاین داشته باشد.

بخش نظرسنجی در سایت به مراجعه کنندگان امکان دریافت اطلاعات بیشتر را فراهم می کند و بخشی است جهت قرار دادن نظرات مشتریان تا بتوانید نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری برای وب سایت پزشکی خود را افزایش دهید.

فاکتورهای اساسی برای طراحی سایت پزشکی در خوزستان

تولید محتوای اختصاصی

در بحث طراحی سایت و سئو موردی که از همه بیشتر اهمیت دارد بحث تولید محتوای اختصاصی می باشد. همان طور که مشخص است طراحی وب سایت به تنهایی کاربردی ندارد وقتی که محتوا نداشته باشد.

طراحی رابط کاربری

سرعت لود بالا

دسترسی سریع به اطلاعات باعث شده کاربران صبوری خود را از دست بدهند و از انتظار کشیدن بیزار شوند. اگر وبسایت زمان زیادی را صرف لود شدن کند بدون تردید شانس بسیار اندکی برای دیدن شدن توسط مخاطبیت را دارد. نتایج بدست آمده از بررسی ها نشان می دهند کاربران در 90درصد مواقع بیشتر از 6 الی 7 ثانیه برای باز شدن وب سایت صرف نمی کنند و سریعا به سراغ گزینه های بعدی که در پیشرو دارند می روند!

سرعت لود بالا

ریسپانسیو

با توجه به این که امروزه بسیاری از کاربران با موبایل وارد سایت ها میشوند ، نمایش سایت ها در موبایل اهمیت ویژه ای دارد. وبسایت استاندارد باید در موبایل ، تبلیت ، لپ تاپ و هر دستگاه دیگری نمایش درست و اختصاصی داشته باشد. برای موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل نیز ریسپانسیو بودن وبسایت اهمیت زیادی دارد. مردم ساعت ها در موبایل خود زندگی میکنند پس نمایش صحیح و بهینه سایت در موبایل را جدی بگیرید!

ریسپانسیو

بهینه برای گوگل

هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط مخاطب است و این هدف زمانی محقق می شود که شما در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشید. به همین جهت رعایت استاندارد های سئو از هر امر دیگری واجب تر است. داشتن نقشه سایت ، بهینه بودن نسبت کد به متن ، رعایت تگ گذاری صفحات و .. از مواردی هستند که یک وب سایت بهینه برای گوگل باید داشته باشد. برای موفقیت سایت رضایت گوگل شرط اساسی است!

طراحی سایت اختصاصی

پکیج های قیمتی طراحی سایت پزشکی در خوزستان

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

 • امکانات سایت
 • تکنولوژی مورد استفاده
 • نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده
 • خدمات پشتیبانی
 • و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار باشد.
  اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت است. شما بهتر است مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.
پیشرفته
Advanced
4,500,000 تومان
هاست 1000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
-
-
-
-
طلایی
Golden
12,000,000 تومان
هاست 2000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
امکانات ایمیل مارکتینگ
قابلیت دو زبانه
بکاپ گیری ماهیانه
ایجاد شبکه های اجتماعی

طراحی براساس استانداردهای جهانی

مبتنی بر کنسرسیوم جهانی وب W3C

رعایت نکات امنیتی و سرعت لود بالا

ارائه GTMetrix با رتبه A و B

نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها

کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...

نمایش صحیح در تمامی مرورگرها

گوگل کروم، فایرفاکس، سافاری و ...

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد. امکانات سایت ، تکنولوژی مورد استفاده ، نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده و خدمات پشتیبانی و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی سایت گردشگری تاثیر گذار باشد.

برای طراحی سایت پزشکی در خوزستان جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار  میدهند:

 • امکانات سایت
 • تکنولوژی مورد استفاده
 • نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده
 • خدمات پشتیبانی
 • و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار باشد.
مسیر راه

روند اجرای طراحی سایت پزشکی در خوزستان

برای داشتن وبسایت تاثیرگزار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد. این کار باعث می شود نیازهای وبسایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و در نتیجه خروجی بهتری داشته باشید.
در تارینوتک ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی میشوند. وایرفرم ها طرح های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت را نشان می دهند و فاقد رنگ ، جزییات و ... هستند. پس از تکمیل وایرفرم ها و تایید آنها توسط شما وارد مرحله طراحی گرافیکی پروژه خواهیم شد و رابط کاربری پروژه توسط متخصصی طراحی UI پیاده سازی خواهد شد. سپس وارد مرحله برنامه نویسی شده و به طرح های گرافیکی روح می بخشیم. در مرحله بعد نسخه اولیه سایت به کارفرما ارائه میشود تا مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود مشکل و یا تغییر در وب سایت اعمال شود تا به خروجی ایده آل برسد.
در طی یک یا چند جلسه آموزش کار با پنل مدیریت به شما آموزش داده خواهد شد همچنین ویدئو آموزشی اختصاصی با نکات آموزنده برای تولید محتوا و مدیریت بهتر سایت به شما عزیزان ارائه میشود. بعد از سپری شدن این مراحل کار اصلی تارینوتک که ارائه پشتیبانی فنی برای پروژه شما است آغاز میشود تا آرامش و موفقیت را برای شما رقم بزند.

1. مستند نویسی

2. طراحی گرافیکی

3. برنامه نویسی

4. تست و رفع باگ

5. آموزش

6. آغاز پشتیبانی

وظایف تارینوتک به عنوان مجری طراحی سایت پزشکی در خوزستان

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

نیاز به تماس داری؟  دفتر مرکزی: 77837051-021

گارانتی خدمات

تارینوتک بابت تمامی خدمات خود به شما عزیزان ضمانت اجرایی می دهد تا با خیال آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست یابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *