طراحی سایت پزشکی در رشت را با تارینوتک تجربه کنید. هر آنچه لازم است راجب راه اندازی وب سایت پزشکی بدانید را در این مطلب به طور کامل برای شما عزیزان ساکن در رشت بررسی میکنیم.

علم پزشکی ابعاد بسیار گسترده ای دارد و تخصص ها و خدمات مختلفی را شامل می شود. همچنین بحث سلامت در اولویت های مردم می باشد و با طیف وسیعی از مردم در ارتباط است.

از عصر حاضر به عنوان عصر رقابت ها یاد می شود بنابراین باید پزشکان نیز مانند سایر کسب و کارها و خدمات برای موفقیت خود همگام با تکنولوژی روز دنیا پیش بروند.

امروزه مردم بیشترین زمان خود را در دنیای مجازی و اینترنت صرف می کنند و در واقع به نوعی دنیای مجازی از واقعی اهمیت و جایگاه مهم تری پیدا کرده است.

در نتیجه پزشکان نیز برای موفقیت باید در اینترنت و دنیای مجازی حضوری پررنگ و اصولی داشته باشند تا با زمان پیش رفته و به اهداف خود برسند.

نکته دوم بحث فرهنگ سازی است و در حال حاضر فرهنگ مردم به گونه ای در حال شکل گیری است که امورات و خواسته های خود را از طریق بستر آنلاین انجام می دهند.

شایان ذکر است با شیوع کرونا ، دنیای آنلاین بیش از پیش از اهمیت بالایی برخوردار شده و مردم برای حفظ فاصله اجتماعی و سلامت خود تا جای ممکن از اینترنت برای انجام و پیش بردن فعالیت های خودشان استفاده می کنند.

تمامی مواردی عنوان شد به ما این را القا می کند که پیاده سازی وب سایت پزشکی در رشت می تواند نیازهای روز پزشکان را برای ادامه کسب و کارشان برطرف میکند.

برخی از پزشکان به خصوص پزشکان حوزه زیبایی و جراحی پلاستیک بر این باور هستند که نیازی به ساختن وب سایت پزشکی ندارند و فقط حضور و فعالیت در اینستاگرام برای آنها کافی است.

باید به شما بگویم این باور بسیار غلط است. در وهله اول ساخت وب سایت پزشکی در رشت برای اعتبار و پرستیژ شما بسیار مهم است و از همه مهم تر مردم برای یافتن پزشک مورد نظرشان در گوگل جستجو میکنند و اگر شما وب سایتی نداشته باشید طیف وسیعی از مخاطبان خود را از دست می دهید و شانس دیده شدن نخواهید داشت.

همچنین از طرفی شبکه های اجتماعی ممکن است روزی دیگر اقبال سابق را نداشته و شبکه اجتماعی جدیدی جای آن را بگیرد و از سویی دیگر خطر فیلترینگ همواره وجود دارد همانطور که از خبرها به گوش می رسد احتمال وقوع فیلتر اینستاگرام نیز نزدیک است.

شما پزشکان عزیز در رشت باید از شبکه های اجتماعی و اینستاگرام به عنوان مکمل در کنار وب سایت پزشکی خود استفاده کنید و مخاطبان خود را به سمت وب سایت سوق دهید تا با از بین رفتن یک شبکه اجتماعی حالا به هر دلیلی ، کسب و کار شما آسیب نبیند.

ما در ادامه این مطلب روند کامل راه اندازی سایت پزشکی در شهر رشت را مورد بررسی قرار می دهیم و تمامی راه های جذب مشتری و نکات مهم در طراحی را برای شما بررسی خواهیم کرد تا با دیدی باز بتوانید بهترین تصمیم را برای کسب و کار خود بگیرید.

طراحی سایت پزشکی در رشت و رسیدن به صفحه اول گوگل

بعد از راه اندازی یک وب سایت حرفه ای و استاندارد مرحله بعدی سئو سایت پزشکی در رشت می باشد.

شما برای اینکه از طریق وب سایت پزشکی خود جذب بیمار و مشتری داشته باشید لازم است وب سایت شما دیده شود و نکته مهمتر دیده شدن توسط بازار هدفتان است.

اما بهترین راه برای دیده شدن توسط مخاطب هدف ، رسیدن به صفحه اول گوگل در کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان است. بیشتر کاربران برای پیدا کردن خدمات مورد نظر خود در گوگل جستجو می کنند تا بتوانند با مشاهده و مقایسه گزینه های مختلف بهترین انتخاب را داشته باشند. در صورتی که شما در این نتایج حضور داشته باشید به راحتی می توانید مخاطبان هدف خود را جذب نمایید و تعداد مشتریان خود را افزایش دهید.

در تارینوتک پس از ساخت وب سایت پزشکی در رشت ، با بررسی دقیق کسب و کار شما و خدماتی که ارائه می دهید بهترین کلمات کلیدی را انتخاب می کنیم تا با حضور در صفحه اول گوگل بتوانید بهترین بازدهی را داشته باشید.

بعد از آنالیز و بررسی و انتخاب کلمات کلیدی هزینه ها و زمان لازم را برای شما مشخص می کنیم و سه بسته پیشنهادی سئو به شما ارائه میدهیم تا با توجه به بودجه خود و بدون دغدغه انتخاب کنید و در مسیر موفقیت گام بردارید.

پایان هر ماه نیز گزارشی از فعالیت های انجام شده و پیشرفت های صورت گرفته برای شما عزیزان ارسال خواهد شد تا خیال شما بابت سئو وب سایت پزشکی در رشت و رسیدن به صفحه اول گوگل آسوده گردد.

شاید بپرسید که از کجا باید شروع کرد؟ برای شروع و رسیدن به موفقیت و افزایش درآمد به صورت تضمینی کافیست تلفن خود را بردارید و با ما تماس بگیرید. منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم.

طراحی سایت پزشکی در رشت

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای خدمات طراحی سایت پزشکی در رشت

شما بیشترین زمان خود را صرف چه کاری میکنید؟ اکثر مردم رشت بیشترین زمان خود را در شبکه های اجتماعی می گذارنند. در این میان اینستاگرام جایگاه ویژه ای دارد و محیط بسیار خوبی برای کسب و کارها می باشد تا بتوانند با فعالیت اصولی و تبلیغات بهینه جذب مشتری داشته باشند.

بعد از طراحی وب سایت پزشکی در رشت و سئو ، گام بعدی حضور هدفمند و اصولی در شبکه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام است.

در تارینوتک ابتدا مخاطبان و کسب و کار شما را به طور دقیق و تخصصی مورد بررسی قرار می دهیم و سه بسته پیشنهادی برای مدیریت اینستاگرام در رشت و جذب مشتری به شما ارائه می دهیم تا با در نظر گرفتن اهداف و بودجه مدنظرتان بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید

خدمات مدیریت و تبلیغات اینستاگرام برای پزشکان ، مراکز درمانی و کلینیک ها در رشت

 • تدوین تقویم محتوایی
 • تولید محتوای متنی
 • تولید محتوای تصویری
 • تولید محتوای ویدئویی
 • مدیریت تبلیغات
 • برگذاری مسابقه و کمپین های تعاملی
 • بررسی و آنالیز نرخ تعامل
 • ارائه گزارش های ماهیانه

لیست امکانات برای طراحی سایت پزشکی در رشت

 • مدیریت آسان و کاربردی سایت
 • داشتن صفحات بی نهایت
 • اسلایدشو
 • گالری تصاویر
 • نقشه گوگل
 • پیام ها و اطلاعیه های پاپ آپ
 • قابلیت ارسال نظرات کاربران
 • اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
 • مدیریت مطالب، اسناد، تصاویر و ...
 • سیستم خبرخوان RSS
 • بخش اخبار و مقالات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • بنرهای تبلیغاتی
 • لودشدن سریع صفحات
 • بخش معرفی و نمایش نمونه کارها
 • بخش معرفی محصولات
 • موتور جستجوی داخلی
 • بخش پرسش های متداول FAQ
 • بخش قوانین و مقررات
 • لینک به سایت های دیگر
 • امکان نمایش همه نوع فایل های سمعی و بصری مانند صدا، عکس، ویدئو، فلش و ...

طراحی سایت پزشکی در رشت و نکات بسیار مهم در آن

طبق تحقیقات و مستندات موجود کاربران بیشترین استفاده از اینترنت را با گوشی موبایل انجام می دهند. بنابراین یک وب سایت پزشکی در شهر رشت می باست نمایش موبایلی صحیح و استانداردی را داشته باشد تا کاربران به راحتی بتوانند از امکانات و بخش های مختلف وب سایت استفاده کنند. در اصطلاح به این موضوع ریسپانسیو بودن وب سایت گفته می شود که ممکن است به گوش شما خورده باشد. در واقع یک وب سایت ریسپانسیو در هر نمایشگر و دستگاهی نمایش صحیحی دارد و برای کاربر قابل استفاده می باشد.

 

کاربران روزانه خدمات مورد نظر خود را در گوگل جستجو میکنند پس در نتیجه یکی از مهم ترین موضوعات برای یک وب سایت پزشکی در رشت زیرساخت سئویی استاندارد است تا بتواند با فعالیت های اصولی به صفحه اول گوگل برسد. تارینوتک در طراحی سایت برای پزشکان و مراکز درمانی در رشت به طور ویژه به زیرساخت های سئو می پردازد.

طراحی گرافیکی جذاب و رابط کاربری استاندارد لازمه جذب اولیه به سایت شما است تا بتوانید کاربران وارد شده به سایت خود را به مشتری تبدیل کنید. بنابراین طراحی سایت پزشکان باید گرافیکی جذاب و کاربرپسند داشته باشد.

همچنین یک وب سایت پزشکی در رشت لازم است سیستمی برای پرسش و پاسخ داشته باشد. سیستم پرسش و پاسخ موجب میشود که کاربر با سایت شما تعامل انجام دهد و این تعامل هم به سئو کمک می کند و هم فرصتی برای شما بوجود می آورد که آن کاربر را به مشتری تبدیل کنید. پس در طراحی وب سایت پزشکان لازم است به این موضوع پرداخته شود.

همانطور که قبلا گفته شد با توجه به شیوع کرونا مردم از مراجعه حضوری به مطب ها خودداری می کنند بنابراین در یک وب سایت پزشکی لازم است بخشی برای ویزیت آنلاین در نظر گرفته شود تا کاربران هم بتوانند وقت رزرو کنند و هم پرداخت آنلاین انجام داده و هم معاینه شوند. این سیستم در حال حاضر وب سایت مراکز درمانی و کلینیک ها در رشت بسیار حیاتی می باشد.

یکی از مهمترین نکاتی که در تصمیم گیری مردم رشت اهمیت دارد مشاده تجربه شیرین و رضایت بخش سایر بیماران و مراجعه کنندگان شما است. بنابراین در وب سایت شما لازم است بخشی جهت قرار دادن نظرات مشتریان وجود داشته باشد تا بتوانید نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری برای وب سایت پزشکی خود را افزایش دهید.

فاکتورهای اساسی برای طراحی سایت پزشکی در رشت

تولید محتوای اختصاصی

در بحث طراحی سایت و سئو موردی که از همه بیشتر اهمیت دارد بحث تولید محتوای اختصاصی می باشد. همان طور که مشخص است طراحی وب سایت به تنهایی کاربردی ندارد وقتی که محتوا نداشته باشد.

طراحی رابط کاربری

سرعت لود بالا

دسترسی سریع به اطلاعات باعث شده کاربران صبوری خود را از دست بدهند و از انتظار کشیدن بیزار شوند. اگر وبسایت زمان زیادی را صرف لود شدن کند بدون تردید شانس بسیار اندکی برای دیدن شدن توسط مخاطبیت را دارد. نتایج بدست آمده از بررسی ها نشان می دهند کاربران در 90درصد مواقع بیشتر از 6 الی 7 ثانیه برای باز شدن وب سایت صرف نمی کنند و سریعا به سراغ گزینه های بعدی که در پیشرو دارند می روند!

سرعت لود بالا

ریسپانسیو

با توجه به این که امروزه بسیاری از کاربران با موبایل وارد سایت ها میشوند ، نمایش سایت ها در موبایل اهمیت ویژه ای دارد. وبسایت استاندارد باید در موبایل ، تبلیت ، لپ تاپ و هر دستگاه دیگری نمایش درست و اختصاصی داشته باشد. برای موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل نیز ریسپانسیو بودن وبسایت اهمیت زیادی دارد. مردم ساعت ها در موبایل خود زندگی میکنند پس نمایش صحیح و بهینه سایت در موبایل را جدی بگیرید!

ریسپانسیو

بهینه برای گوگل

هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط مخاطب است و این هدف زمانی محقق می شود که شما در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشید. به همین جهت رعایت استاندارد های سئو از هر امر دیگری واجب تر است. داشتن نقشه سایت ، بهینه بودن نسبت کد به متن ، رعایت تگ گذاری صفحات و .. از مواردی هستند که یک وب سایت بهینه برای گوگل باید داشته باشد. برای موفقیت سایت رضایت گوگل شرط اساسی است!

طراحی سایت اختصاصی

پکیج های قیمتی طراحی سایت پزشکی در رشت

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

 • امکانات سایت
 • تکنولوژی مورد استفاده
 • نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده
 • خدمات پشتیبانی
 • و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار باشد.
  اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت است. شما بهتر است مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.
پیشرفته
Advanced
4,500,000 تومان
هاست 1000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
-
-
-
-
طلایی
Golden
12,000,000 تومان
هاست 2000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
امکانات ایمیل مارکتینگ
قابلیت دو زبانه
بکاپ گیری ماهیانه
ایجاد شبکه های اجتماعی

طراحی براساس استانداردهای جهانی

مبتنی بر کنسرسیوم جهانی وب W3C

رعایت نکات امنیتی و سرعت لود بالا

ارائه GTMetrix با رتبه A و B

نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها

کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...

نمایش صحیح در تمامی مرورگرها

گوگل کروم، فایرفاکس، سافاری و ...

برای محاسبه هزینه طراحی سایت پزشکی در رشت در گام اول باید تعیین کنیم که برنامه نویسی اختصاصی مد نظر است یا طراحی سایت وردپرسی.

از طرفی دیگر طراحی گرافیکی و قالب سایت است که میتوان به طور اختصاصی طراحی کرد و یا از طرح و قالب های آماده استفاده کرد.

اگر از وردپرس و قالب های آماده و طراحی آماده استفاده کنیم کم هزینه ترین حالت است که اصطلاحا به آن طراحی سایت پزشکی ارزان در رشت گفت می شود و هزینه آن تنها 700.000 تومان است.

همچنین می توان از وردپرس با طراحی گرافیکی اختصاصی استفاده کرد که در برند سازی و جذب مخاطب بسیار تاثیرگذار است. هزینه طراحی سایت وردپرسی حرفه ای از 2.900.000 تومان می باشد.

و آخرین گزینه موجود استفاده از برنامه نویسی اختصاصی است که می توان تمام بخش ها را اختصاصی و صرفا برای پروژه شما طراحی و پیاده سازی نمود. شروع هزینه طراحی سایت پزشکی به صورت اختصاصی در رشت از 4.000.000 تومان است.

شما پزشکان عزیز در رشت می توانید با ما تماس بگیرید و با مشاوره رایگان بهترین گزینه را برای خود انتخاب کرده و در مسیر موفقیت گام بردارید. منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم.

مسیر راه

روند اجرای طراحی سایت پزشکی در رشت

برای داشتن وبسایت تاثیرگزار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد. این کار باعث می شود نیازهای وبسایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و در نتیجه خروجی بهتری داشته باشید.
در تارینوتک ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی میشوند. وایرفرم ها طرح های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت را نشان می دهند و فاقد رنگ ، جزییات و ... هستند. پس از تکمیل وایرفرم ها و تایید آنها توسط شما وارد مرحله طراحی گرافیکی پروژه خواهیم شد و رابط کاربری پروژه توسط متخصصی طراحی UI پیاده سازی خواهد شد. سپس وارد مرحله برنامه نویسی شده و به طرح های گرافیکی روح می بخشیم. در مرحله بعد نسخه اولیه سایت به کارفرما ارائه میشود تا مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود مشکل و یا تغییر در وب سایت اعمال شود تا به خروجی ایده آل برسد.
در طی یک یا چند جلسه آموزش کار با پنل مدیریت به شما آموزش داده خواهد شد همچنین ویدئو آموزشی اختصاصی با نکات آموزنده برای تولید محتوا و مدیریت بهتر سایت به شما عزیزان ارائه میشود. بعد از سپری شدن این مراحل کار اصلی تارینوتک که ارائه پشتیبانی فنی برای پروژه شما است آغاز میشود تا آرامش و موفقیت را برای شما رقم بزند.

1. مستند نویسی

2. طراحی گرافیکی

3. برنامه نویسی

4. تست و رفع باگ

5. آموزش

6. آغاز پشتیبانی

وظایف تارینوتک به عنوان مجری طراحی سایت پزشکی در رشت

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

نیاز به تماس داری؟  دفتر مرکزی: 77837051-021

گارانتی خدمات

تارینوتک بابت تمامی خدمات خود به شما عزیزان ضمانت اجرایی می دهد تا با خیال آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست یابید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

1 دیدگاه در “طراحی سایت پزشکی در رشت

 1. مریم گفت:

  سلام خوبین
  طراحی سایت پزشکی در رشت چقد زمان میخواد؟
  طراحی سایت پزشکی فوری هم انجام میدین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *