طراحی سایت مشاغل

طراحی سایت پزشکی در هرمزگان

طراحی سایت پزشکی در هرمزگان

با طراحی سایت پزشکی در هرمزگان در خدمت شما هستیم. یکی از اساسی ترین معضلات جامعه امروز ما در ایران وجود مطب های شلوغ می باشد به نحوی که تحمل فضا حتی برای انسان های سالم نیز وجود ندارد. در راستای تامین راحتی بیمار می بایست فکری به حال نوبت گیری داشته باشیم تا حداقل اندکی از تعداد مراجعین حضوری کاسته شود. همچنین از دیگر مشکلات می توان به اطلاعات غلط موجود در وب سایت های گوگل اشاره کرد که باعث می شوند گاهی با راهنمایی اشتباه سبب بحران شوند. بیشترین دلیل این امر این است که مقالات مربوطه توسط یک پزشک حاذق نوشته نمی شود و یا اینکه به تایید یک پزشک نمی رسد. در همین راستا شرکت طراحی سایت تارینوتک جهت رفاه حال بیماران و ارتباط بیشتر پزشکان جامعه با مردم طراحی سایت پزشکی در هرمزگان را پیشنهاد داده است.

یکی از عمده مشکلاتی که عموم مردم آن را مطرح می کنند مشکل وقت گرفتن از مطب دکتر یا بیمارستان است. شیوع بیماری کرونا نیز این مورد را تشدید کرده است و ترس از درگیر شدن با بیماری کرونا سبب شده افراد از مراجعه به مطب خوددرای کنند. همین امر افراد را به سمت اینترنت و گوگل سوق داده است و برای کوچکترین سوالات پزشکی نیز به گوگل مراجعه می کنند. گوگل بستری را فراهم کرده است که پزشکان محترم جامعه بتوانند برخی از اطلاعات عمومی را در اختیار مخاطبین خود قرار دهند. در این راستا طراحی سایت پزشکی در هرمزگان بهترین انتخاب می باشد.

تصور کنید که یک پزشک در هرمزگان می باشد و دارای یک وب سایت پزشکی نیز می باشید. در این حالت دیگر نیازی نیست که مراجعین شما به صورت حضوری نوبت بگیرند. شما می توانید مراجعین خود را به وب سایت خود راهنمایی کنید و از آن ها بخواهید به صورت اینترنتی نوبت خود را بگیرند. همچنین با ارائه مقالات پزشکی می توانید برخی از  اطلاعات عمومی مورد نیاز در حوزه کاری خود را در اختیار کاربرین قرار دهید. در این صورت با سرچ هر کاربر در زمینه حوزه کاری شما، در ابتدا نام شما در گوگل مشاهده خواهد کرد و به راحتی می توانید از بیماران جدیدی استقبال کنید. مهم ترین مزیت طراحی سایت پزشکی در هرمزگان را می توان جلوگیری از ترویج اطلاعات پزشکی غلط دانست. بدین صورت وب سایت شما به یک منبع اطلاعاتی معتبر تبدیل خواهد شد.

جهت طراحی سایت پزشکی در هرمزگان، تارینوتک آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. تنها کافیست با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و از مشاورین ما بخواهید در زمینه طراحی سایت پزشکی در هرمزگان شما را راهنمایی کنند. در انتها این شما هستید که برای طراحی سایت پزشکی در هرمزگان تصمیم گیری خواهید کرد.

هدف متخصصین تارینوتک جلب اعتماد شما و ارائه یک وب سایت با طراحی اختصاصی و با کیفیت متناسب با سلیقه شما می باشد. با داشتن یک وب سایت حرفه ای مانند طراحی سایت پزشکی در هرمزگان می توانید خدمات خود را با کیفیت بالاتری در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

در هر صنف و جایگاهی که هستید به منظور ساخت یک کسب و کار بزرگ در هرمزگان همین حالا اقدام کنید و از فرصت باقی مانده استفاده کنید. برای آغاز راه تنها کافیست ایده ذهنی خود را در اختیار طراحان سایت تارینوتک قرار دهید و از راهنمایی این متخصصین بهره ببرید. تا در نهایت با پیاده سازی ایده های ذهنی شما طراحی سایت پزشکی در هرمزگان شکل گیرد. بدین طریق در کوتاه ترین زمان می توانید پیشرفت شگرف خود را مشاهده کنید.

طراحی سایت پزشکی در هرمزگان و رسیدن به صفحه اول گوگل

طراحی سایت پزشکی در هرمزگان اولین گام برای نزدیک شدن به موفقیت است. در مرحله دوم از موفقیت و رسیدن به یک جایگاه برتر می بایست وب سایت خود را در معرض دید کاربران قرار دهید. این امر با سئو وب سایت میسر می باشد. سئو سایت می بایست به صورت کاملا اصولی و متناسب با قوانین گوگل انجام پذیرد. گوگل برای بررسی وب سایت شما از الگوریتم های مختلفی مانند الگوریتم مرغ مگس خوار، الگوریتم پنگوئن، الگوریتم کافئین و … استفاده می کند. سئو وب سایت شما باید به گونه ای باشد که از نظر تمامی الگوریتم های گوگل قابل قبول باشد. در این راستا سئوکاران تارینوتک آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند تا با یک سئو سفید وب سایت شما را به نتایج برتر برسانند.

همان طور که می دانید هر شغلی برای دیده شدن باید در معرض دید عموم قرار بگیرد. این روزها یکی از راه های دیده شدن و محبوبیت طراحی سایت پزشکی در هرمزگان می باشد. بنابراین مهم ترین نکته در مورد وب سایت شما این است که به صفحات اول گوگل نزدیک شود تا وب سایتتان برای کسب و کار شما موثر واقع شده و روز به روز موجب افزایش کاربران گردد.

یکی از بهترین و مناسب ترین راه ها برای رسیدن به نتایج برتر گوگل استفاده از کلمات کلیدی و انتخاب محتوای درست می باشد. در صورتی که اطلاعاتی در مورد نحوه انتخاب کلمات کلیدی و محتوای درست برای سئو وب سایت ندارید می توانید از تارینوتک کمک بخواهید. این روزها افراد برای دریافت خدمات ترجیح می دهند در خانه بمانند و به صورت اینترنتی خدمات خود را دریافت کنند، در نتیجه داشتن یک وب سایت معتبر و مرتبط با کسب و کار خودتان سبب جذب مشتری بیشتر و در نتیجه افزایش کسب و کار خواهد شد.

وظیفه تارینوتک در این راستا پیدا کردن بهترین کلمات کلیدی برای کسب و کار شما می باشد تا با حضور در صفحه اول گوگل بتوانید بالاترین بازدهی را از طراحی سایت پزشکی در مرکزی بدست آورید. حضور شما در صفحه اول گوگل توسط متخصصین تارینوتک تضمین شده است. این اطمینان را از جانب تارینوتک دریافت خواهید کرد.

طراحی سایت پزشکی در هرمزگان
طراحی سایت طراحی سایت فروشگاهی در یزد

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای طراحی سایت پزشکی در هرمزگان

پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن گوشی های همراه سبب شده است فضاهای مجازی بیش از پیش در خانه ها راه پیدا کنند. این روزها کمتر کسی وجود دارد دارد که با اینستاگرام اشنایی نداشته باشد. به همین دلیل می توان گفت قریب به ۷۰ درصد از مردم هرمزگان در فضای مجازی اینستاگرام فعالیت دارند و صفحات مختلف را دنبال می کنند. تا چندین سال پیش اینستاگرام جنبه سرگرمی داشت و کمتر کسی به دنبال درج مقالات علمی در این حوزه بود اما این روزها اینستاگرام تبدیل به یکی از قطب ها برای جذب مشتری و ارائه مقالات علمی شده است.

پس از طراحی سایت پزشکی در هرمزگان قدم دوم حضور فعال در شبکه های اجتماعی می باشد. تا از این طریق بتوانید اطلاعات علمی و درستی را در اختیار مخاطبین خود قرار دهید و بتوانید برای جامعه خود مفید باشید.

مهندسین و مشاورین تارینوتک در زمینه اینستاگرام نیز حامی شما خواهند بود. پس از بررسی دقیق کسب و کار شما، سه بسته پیشنهادی در قالب مدیریت اینستاگرام در هرمزگان به شما ارائه می شود تا با بررسی و درنظر گرفتن بودجه خود بهترین بسته را انتخاب کنید.

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای پزشکان و اماکن پزشکی

 • تدوین تقویم محتوایی پیج
 • تولید محتوای متنی
 • تولید محتوای تصویری
 • تولید محتوای ویدئویی
 • مدیریت تبلیغات در پست های شما
 • برگذاری مسابقه و کمپین های تعاملی
 • هایلایت و استوری اصولی و مناسب
 • بررسی و آنالیز نرخ تعامل
 • جذب لایک م مخاطب در گذر زمان
 • ارائه گزارش ها به شکل ماهانه

لیست امکانات برای طراحی سایت پزشکی در هرمزگان

 • مدیریت آسان و کاربردی سایت
 • داشتن صفحات بی نهایت
 • اسلایدشو
 • گالری تصاویر
 • نقشه گوگل
 • پیام ها و اطلاعیه های پاپ آپ
 • قابلیت ارسال نظرات کاربران
 • اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
 • مدیریت مطالب، اسناد، تصاویر و ...
 • سیستم خبرخوان RSS
 • بخش اخبار و مقالات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • بنرهای تبلیغاتی
 • لودشدن سریع صفحات
 • بخش معرفی و نمایش نمونه کارها
 • بخش معرفی محصولات
 • موتور جستجوی داخلی
 • بخش پرسش های متداول FAQ
 • بخش قوانین و مقررات
 • لینک به سایت های دیگر
 • امکان نمایش همه نوع فایل های سمعی و بصری مانند صدا، عکس، ویدئو، فلش و ...

طراحی سایت پزشکی در هرمزگان و نکات بسیار مهم آن

طراحی سایت پزشکی در هرمزگان تنها با همکاری شما پزشکان محترم بستگی دارد. در نتیجه نیازهای خود و مخاطبین خود را شناسایی کرده و با ما در میان بگذارید تا یک وب سایت با زیرساخت مناسب و درست را در اختیار شما قرار دهیم.

در بخش های پیشین اشاره کوتاهی به سئو سفید داشتیم. متاسفانه برخی از سئوکاران نابلد اقدام به استفاده از روش های نادرست برای بهبود وضعیت وب سایت شما می کنند که بدین طریق در یک زمان کوتاه می توانید به نتایج برتر برسید اما به همین سرعت نیز حذف خواهید شد. چرا که گوگل برای شناسایی سئو سیاه از ترفندهای زیادی استفاده می کند و به سرعت وب سایت های متخلف را شناسایی می کند.

در این بخش به اختصار برخی از ویژگی های مهم طراحی سایت پزشکی در هرمزگان را بیان می داریم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 • ساخت فرم های اختصاصی در طراحی سایت پزشکی در مرکزی (بررسی امکان پیاده سازی و ساخت فرم‌های اختصاصی برحسب نیاز و خواسته کاربران و مشتریان باید ایجاد ، پیاده سازی و اجرا شوند.)
 • اشتراک گذاری ویدئو در طراحی سایت پزشکی در مرکزی می تواند مخاطب بسیاری جذب کند (امکان ایجاد ویدئو به منظور معرفی محصول کسب و کار شما یا خدمات رسانی تان به مشتریان خواهد بود. این امکان را می‌توانیم در سایت های چاپ خانه قرار دهیم تا به راحتی هر چه تمام تر برند کسب و کار و محصول مان در فضای طراحی سایت پزشکی در مرکزی را به دید بازدیدکنندگان و مشتریان نمایش دهیم.)
 • سایت ظاهر مناسب و جذابی برای مخاطب داشته باشد. اطلاع از روان شناسی رنگ ها و جذابیت دیداری یا گرافیکی در طراحی سایت پزشکی در مرکزی بسیار مهم است (برای استفاده از رنگ‌ها در فضای مجازی و در زمینه طراحی سایت پزشکی در مرکزی، نیازمند دانش و علم روانشناسی رنگ‌ها هستیم  به طریقی که هررنگی که برای هر جزئی استفاده می شود باید کاملا هماهنگ  با نیاز مخاطبان ظاهری سایت باشد. تمام این روش‌ها و ترفند ها که  ایجاد و  در نهایت پیاده سازی می‌شود برای جذب مخاطبمان می باشد، تا  از این طریق ما بتوانیم یک برند مورد اعتماد و مورد پسند را در ذهن مخاطبمان ثبت نماییم.

در طراحی سایت پزشکی در هرمزگان، باید رنگ بندی مناسبی در طراحی سایت مورد استفاده قرار گیرد به همین دلیل باید هارمونی دقیقی بین المان های مختلفی مانند لوگوی سازمان و رنگ قسمت های مختلف  برقرار شود و همینطور انداره فونت باید مناسب با محتوا باشد.)

فاکتورهای اساسی برای طراحی سایت پزشکی در هرمزگان

تولید محتوای اختصاصی

در بحث طراحی سایت و سئو موردی که از همه بیشتر اهمیت دارد بحث تولید محتوای اختصاصی می باشد. همان طور که مشخص است طراحی وب سایت به تنهایی کاربردی ندارد وقتی که محتوا نداشته باشد.

طراحی رابط کاربری

سرعت لود بالا

دسترسی سریع به اطلاعات باعث شده کاربران صبوری خود را از دست بدهند و از انتظار کشیدن بیزار شوند. اگر وبسایت زمان زیادی را صرف لود شدن کند بدون تردید شانس بسیار اندکی برای دیدن شدن توسط مخاطبیت را دارد. نتایج بدست آمده از بررسی ها نشان می دهند کاربران در ۹۰درصد مواقع بیشتر از ۶ الی ۷ ثانیه برای باز شدن وب سایت صرف نمی کنند و سریعا به سراغ گزینه های بعدی که در پیشرو دارند می روند!

سرعت لود بالا

ریسپانسیو

با توجه به این که امروزه بسیاری از کاربران با موبایل وارد سایت ها میشوند ، نمایش سایت ها در موبایل اهمیت ویژه ای دارد. وبسایت استاندارد باید در موبایل ، تبلیت ، لپ تاپ و هر دستگاه دیگری نمایش درست و اختصاصی داشته باشد. برای موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل نیز ریسپانسیو بودن وبسایت اهمیت زیادی دارد. مردم ساعت ها در موبایل خود زندگی میکنند پس نمایش صحیح و بهینه سایت در موبایل را جدی بگیرید!

ریسپانسیو

بهینه برای گوگل

هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط مخاطب است و این هدف زمانی محقق می شود که شما در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشید. به همین جهت رعایت استاندارد های سئو از هر امر دیگری واجب تر است. داشتن نقشه سایت ، بهینه بودن نسبت کد به متن ، رعایت تگ گذاری صفحات و .. از مواردی هستند که یک وب سایت بهینه برای گوگل باید داشته باشد. برای موفقیت سایت رضایت گوگل شرط اساسی است!

طراحی سایت اختصاصی

پکیج های قیمتی طراحی سایت پزشکی در هرمزگان

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

 • امکانات سایت
 • تکنولوژی مورد استفاده
 • نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده
 • خدمات پشتیبانی
 • و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار باشد.
  اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت است. شما بهتر است مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.
پیشرفته
Advanced
۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
هاست ۱۰۰۰ مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
-
-
-
-
طلایی
Golden
۱۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
هاست ۲۰۰۰ مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
امکانات ایمیل مارکتینگ
قابلیت دو زبانه
بکاپ گیری ماهیانه
ایجاد شبکه های اجتماعی

طراحی براساس استانداردهای جهانی

مبتنی بر کنسرسیوم جهانی وب W3C

رعایت نکات امنیتی و سرعت لود بالا

ارائه GTMetrix با رتبه A و B

نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها

کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...

نمایش صحیح در تمامی مرورگرها

گوگل کروم، فایرفاکس، سافاری و ...

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد. امکانات سایت ، تکنولوژی مورد استفاده ، نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده و خدمات پشتیبانی و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی سایت پزشکی در هرمزگان تاثیر گذار باشد.
اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت پزشکی در هرمزگان است. شما باید مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.

مسیر راه

روند اجرای طراحی سایت پزشکی در هرمزگان

برای داشتن وبسایت تاثیرگزار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد. این کار باعث می شود نیازهای وبسایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و در نتیجه خروجی بهتری داشته باشید.
در تارینوتک ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی میشوند. وایرفرم ها طرح های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت را نشان می دهند و فاقد رنگ ، جزییات و ... هستند. پس از تکمیل وایرفرم ها و تایید آنها توسط شما وارد مرحله طراحی گرافیکی پروژه خواهیم شد و رابط کاربری پروژه توسط متخصصی طراحی UI پیاده سازی خواهد شد. سپس وارد مرحله برنامه نویسی شده و به طرح های گرافیکی روح می بخشیم. در مرحله بعد نسخه اولیه سایت به کارفرما ارائه میشود تا مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود مشکل و یا تغییر در وب سایت اعمال شود تا به خروجی ایده آل برسد.
در طی یک یا چند جلسه آموزش کار با پنل مدیریت به شما آموزش داده خواهد شد همچنین ویدئو آموزشی اختصاصی با نکات آموزنده برای تولید محتوا و مدیریت بهتر سایت به شما عزیزان ارائه میشود. بعد از سپری شدن این مراحل کار اصلی تارینوتک که ارائه پشتیبانی فنی برای پروژه شما است آغاز میشود تا آرامش و موفقیت را برای شما رقم بزند.

طراحی سایت پزشکی در هرمزگان

۱. مستند نویسی

طراحی سایت پزشکی در هرمزگان

۲. طراحی گرافیکی

طراحی سایت پزشکی در هرمزگان

۳. برنامه نویسی

طراحی سایت پزشکی در هرمزگان

۴. تست و رفع باگ

طراحی سایت پزشکی در هرمزگان

۵. آموزش

طراحی سایت پزشکی در هرمزگان

۶. آغاز پشتیبانی

وظایف تارینوتک به عنوان مجری طراحی سایت پزشکی در هرمزگان

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

نیاز به تماس داری؟  دفتر مرکزی: ۷۷۸۳۷۰۵۱-۰۲۱

گارانتی خدمات

تارینوتک بابت تمامی خدمات خود به شما عزیزان ضمانت اجرایی می دهد تا با خیال آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست یابید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *