امروزه طراحی سایت پزشکی بسیار مورد توجه پزشکان و کلینک های درمانی قرار گرفته است. به گونه ای که برخی کلینک های زیبایی و سلامت از طریق سایت اقدام به نوبت دهی می کنند. مراجعین شما می توانند از این طریق خدمات پزشکی مانند نوبت دهی، دریافت مشاوره آنلاین، ویزیت آنلاین، مشاوره دارویی و… استفاده نمایند. طراحی سایت پزشکی می بایست به گونه ای باشد که تمامی اصول سئوی سایت رعایت شود.

کرونا و خدمات آنلاین پزشکی

کرونا هرچقدر که فاجعه بار بود؛ اما به پیشرفت تکنولوژی و کسب و کار بسیار کمک کرد. کمتر کسی در این روزهای کرونایی اقدام به نوبت گیری به صورت حضوری می کند. مردم به دنبال کوتاه ترین راه هستند. با یک سرچ ساده نزدیک ترین کلینیک مد نظر را می یابند و نوبت گیری می کنند. حتی برای درمان انواع بیماری های ساده و یا طب سنتی، انواع اکتشافات پزشکی نیز اطلاعاتی می توانید در اینترنتد بیابید. اما این اطلاعات تا چه حد درست است؟

طراحی سایت پزشکی راهی برای جلوگیری از انتشار اطلاعات غلط!

با طراحی یک سایت پزشکی در گلستان و یا هر شهر دیگر پزشکان عزیز می توانند هر آنچه که مردم نیاز دارند از قبیل مقالات پزشکی در سایت خود رد اختیار عموم مردم قرار دهند.

چرا یک پزشک به وبسیایت نیاز دارد؟

پیش ازین آوازه ی یک پزشک به سختی در یک شهر و یا حتی کشور می پیچید و شاید سال ها طول می کشید تا یک پزشک در جایگاه خود سرشناس شود. اما دیگر دوره گمنامی تمام شده است. اولین کار برای یافتن پزشک مورد نظر سرچ در موتورهای جستجو است. در این شرایط اگر شما هم بتوانید در میان انواع سایت های پزشکی حرفه خود را به مردم عرضه کنید برنده خواهید شد. در واقع رمز شناخته شدن در این دوره حضور در فضای مجازی می باشد.

طراحی سایت پزشکی در گلستان و رسیدن به صفحه اول گوگل

فرض می کنیم یک سایت پزشکی در گلستان راه اندازی شد. چگونه یک سایت می تواند دیده شود؟

همانطور که می دانید عموم مردم پس از سرچ در اینترنت در مورد تخصص مد نظر خود به صفحه اول گوگل اکتفا می کنند و دیگر صفحات بعدی را بررسی نمی کنند. بنابراین برای ددیه شدن باید در صفحه اول گوگل باشید.

علاوه بر داشتن یک محتوای مفید و مناسب که مخاطب پسند نیز باشد. مهم این است که بهینه سازی سایت توسط سئو درست صورت بگیرد. در صورتی که یک سایت به صورت کاملا اصولی سئو شده باشد مخاطبین بسیاری جذب شده و شما در نتایج اولیه سرچ گول قرار خواهید گرفت.

در تارینوتک پس ساخت سایت پزشکی در گلستان، با بررسی دقیق تخصص و حوزی کاری شما بهترین خدمات ارائه می شود. با انتخاب بهترین کلمات کلیدی به سرعت برتری شما و حضور در صفحه اول گوگل می افزاییم.

بعد از آنالیز نوع و تعداد کلمات کلیدی، هزینه و زمان لازم برای رسیدن به صفحات اول در فالب سه بسته پیشنهادی سئو به شما ارائه می شود. در واقع طراحی سایت توسط تیم تارینتوتک با توجه به بودجه شما صورت می گیرد، بنابراین در زمینه هزینه نگران نباشید.

در انتهای هر ماه گزارشی از کارهای انجام شده و پیشرفت های حاصل شده در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد تا از جانب طراحی و سئوی سایت شما را مطمئن سازیم. با خیال آسوده طراجی سایت پزشکی در گلستان را به ما بسپارید.

طراحی سایت پزشکی در گلستان
اینستاگرام تارینوتک

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای طراحی سایت پزشکی در گلستان

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن گوشی های هوشمن، در هر خانه تقریبا دو الی سه تلفن همراه هوشمند وجود دارد. این موضع سبب شده استفاده از فضای مجازی در سطح جهان و بالطبع در ایران رو به شرد باشد. به همین دلیل می توان گفت قریب به 70 درصد مردم گلستان و همچنین دیگر شهرهای ایران بیشتر زمان خود را در شبکه های اجتماعی می گذرانند. اینستاگرام به دلیل جذاب خاص خود جایگاه ویژه ای میان مردم یافته است. پیش از این تنها یک شبکه اجتماعی برای تبادل اطلاعات و وقت گذارنی بود ولی امروزه یه یک قطب گسترده در زمینه کسب و کار تبدیل شده است. اینساگرام یک شبکه ی اجتماعی منحصر به فرد برای فعالیت، تولید محتوا، تبلیغات درست و در نهایت جذب مشتری است.

پس از طراحی وب سایت پزشکی در گلستان و سئوی سایت، گام بعدی برای یک حضور هدفمند حضور در شبکه های اجتماعی و به ویژه اینستاگرام است تا از این طریق نیز کسب و کار خود را به کاربران معرفی کنید.

مهندسین و مشاورین تارینوتک در زمینه اینستاگرام نیز حامی شما خواهند بود. پس از بررسی دقیق کسب و کار شما، سه بسته پیشنهادی در قالب مدیریت اینستاگرام در گلستان به شما ارائه می شود تا با بررسی و درنظر گرفتن بودجه خود بهترین بسته را انتخاب کنید.

خدمات اینستاگرام مارکتینگ تارینوتک برای پزشکان و اماکن پزشکی

 • تدوین تقویم محتوایی پیج
 • تولید محتوای متنی
 • تولید محتوای تصویری
 • تولید محتوای ویدئویی
 • مدیریت تبلیغات در پست های شما
 • برگذاری مسابقه و کمپین های تعاملی
 • هایلایت و استوری اصولی و مناسب
 • بررسی و آنالیز نرخ تعامل
 • جذب لایک م مخاطب در گذر زمان
 • ارائه گزارش ها به شکل ماهانه

لیست امکانات برای طراحی سایت پزشکی در گلستان

 • مدیریت آسان و کاربردی سایت
 • داشتن صفحات بی نهایت
 • اسلایدشو
 • گالری تصاویر
 • نقشه گوگل
 • پیام ها و اطلاعیه های پاپ آپ
 • قابلیت ارسال نظرات کاربران
 • اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی
 • مدیریت مطالب، اسناد، تصاویر و ...
 • سیستم خبرخوان RSS
 • بخش اخبار و مقالات
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • بنرهای تبلیغاتی
 • لودشدن سریع صفحات
 • بخش معرفی و نمایش نمونه کارها
 • بخش معرفی محصولات
 • موتور جستجوی داخلی
 • بخش پرسش های متداول FAQ
 • بخش قوانین و مقررات
 • لینک به سایت های دیگر
 • امکان نمایش همه نوع فایل های سمعی و بصری مانند صدا، عکس، ویدئو، فلش و ...

طراحی سایت پزشکی در گلستان و نکات بسیار مهم در آن

طراحی یک سایت کپی برداری شده از دیگر سایت های پزشکی تنها هدر دادن وقت و هزینه می باشد طراحی سایت پزشکی در گلستان می بایست با توجه به نیاز کاربران ساکن همان شهر صورت بپذیرد. در ادامه ویژگی های طراحی سایت پزشکی در گلستان را به طور اختصار بیان می داریم. در صورتی که ساکن شهر کرمان هستید طراحی سایت پزشکی در کرمان را مطالعه بفرمایید.

ساخت فرم های اختصاصی در طراحی سایت پزشکی در گلستان (پیاده سازی و اجرا بر اساس نیاز کاربر)

اشتراک گذاری ویدیوهای مربوط به کلینیک یا مطب مربوطه در سایت

روانشناسی رنگ و جذابیت دیداری یا گرافیکی برای کاربر در طراحی سایت پزشکی در گلستان (داشتن طیف رنگی جذاب برای کاربر یکی از نکاتی است که در ثانیه های اول کاربر را مجاب می کند علاوه بر اینکه در سایت شما بماند، از دیگر مطالب سایت نیز استفاده کند.)

فاکتورهای اساسی برای طراحی سایت پزشکی در گلستان

تولید محتوای اختصاصی

در بحث طراحی سایت و سئو موردی که از همه بیشتر اهمیت دارد بحث تولید محتوای اختصاصی می باشد. همان طور که مشخص است طراحی وب سایت به تنهایی کاربردی ندارد وقتی که محتوا نداشته باشد.

طراحی رابط کاربری

سرعت لود بالا

دسترسی سریع به اطلاعات باعث شده کاربران صبوری خود را از دست بدهند و از انتظار کشیدن بیزار شوند. اگر وبسایت زمان زیادی را صرف لود شدن کند بدون تردید شانس بسیار اندکی برای دیدن شدن توسط مخاطبیت را دارد. نتایج بدست آمده از بررسی ها نشان می دهند کاربران در 90درصد مواقع بیشتر از 6 الی 7 ثانیه برای باز شدن وب سایت صرف نمی کنند و سریعا به سراغ گزینه های بعدی که در پیشرو دارند می روند!

سرعت لود بالا

ریسپانسیو

با توجه به این که امروزه بسیاری از کاربران با موبایل وارد سایت ها میشوند ، نمایش سایت ها در موبایل اهمیت ویژه ای دارد. وبسایت استاندارد باید در موبایل ، تبلیت ، لپ تاپ و هر دستگاه دیگری نمایش درست و اختصاصی داشته باشد. برای موتورهای جستجوگر به خصوص گوگل نیز ریسپانسیو بودن وبسایت اهمیت زیادی دارد. مردم ساعت ها در موبایل خود زندگی میکنند پس نمایش صحیح و بهینه سایت در موبایل را جدی بگیرید!

ریسپانسیو

بهینه برای گوگل

هدف از طراحی سایت دیده شدن توسط مخاطب است و این هدف زمانی محقق می شود که شما در نتایج برتر گوگل حضور داشته باشید. به همین جهت رعایت استاندارد های سئو از هر امر دیگری واجب تر است. داشتن نقشه سایت ، بهینه بودن نسبت کد به متن ، رعایت تگ گذاری صفحات و .. از مواردی هستند که یک وب سایت بهینه برای گوگل باید داشته باشد. برای موفقیت سایت رضایت گوگل شرط اساسی است!

طراحی سایت اختصاصی

پکیج های قیمتی طراحی سایت پزشکی در گلستان

برای تعیین قیمت طراحی وب سایت باید جوانب مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

 • امکانات سایت
 • تکنولوژی مورد استفاده
 • نحوه طراحی گرافیکی و رابط کابری این که اختصاصی باشد یا آماده
 • خدمات پشتیبانی
 • و پس از فروش عواملی است که می تواند در هزینه طراحی وب سایت تاثیر گذار باشد.
  اما موضوعی که بسیار حائز اهمیت بحث پشتیبانی و خدمات بعد از پایان طراحی سایت است. شما بهتر است مجموعه ای را برای طراحی سایت خود در نظر بگیرید که بابت مسائل پشتیبانی بتواند به شما ضمانت اجرایی بدهد و این مسئله ای است که در توان هر فرد یا مجموعه ای نیست پس با دقت انتخاب کنید تا زمان و هزینه ی شما هدر نرود.
پیشرفته
Advanced
4,500,000 تومان
هاست 1000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
-
-
-
-
طلایی
Golden
12,000,000 تومان
هاست 2000 مگابایت
دامنه ir و com
طراحی گرافیک حرفه ای
دارای تمام امکانات لازم*
کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)
یکسال پشتیبانی فنی رایگان
ارائه فایل آموزشی
کاملا SEO شده برای گوگل
ارائه ابزار آمار دقیق سایت
امکانات ایمیل مارکتینگ
قابلیت دو زبانه
بکاپ گیری ماهیانه
ایجاد شبکه های اجتماعی

طراحی براساس استانداردهای جهانی

مبتنی بر کنسرسیوم جهانی وب W3C

رعایت نکات امنیتی و سرعت لود بالا

ارائه GTMetrix با رتبه A و B

نمایش صحیح در تمامی دستگاه ها

کامپیوتر، موبایل، تبلت و ...

نمایش صحیح در تمامی مرورگرها

گوگل کروم، فایرفاکس، سافاری و ...

علاوه بر مسائل بیان شده که موثر بر قیمت طراحی سایت پزشکی در گلستان بودند، یکی از عوامل اصلی نوع طراحی سایت است. در بخش های قبلی در مورد امکانات طراحی سایت پزشکی در گلستان بیان شد. بنابراین با توجه به تکنولوژی انتخابی شما، زنگ بندی و شکل گرافیکی سایت، رابط کاربری اختصاصی و یا آماده و میزان ضمانت در زمینه پشتیبانی از سایت نیز در میزان هزینه موثر می باشند

شرکت تارینوتک در زمینه اینترنتی ضامن افزایش فروش و رونق کسب و کار شماست. در طراحی سایت پزشکی در گلستان نیز شما را همراهی می کند.

شما عزیزان می توانید همین حالا برای شروع طراحی سایت خود اقدام کنید. تنها کافیست با مشاورین ما در تارینوتک تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

مسیر راه

روند اجرای طراحی سایت پزشکی در گلستان

برای داشتن وبسایت تاثیرگزار و موفق ابتدا باید داکیومنت و اطلاعات اولیه را آماده کرد. این کار باعث می شود نیازهای وبسایت شما قبل از اجرا کاملا دیده و بررسی شوند و در نتیجه خروجی بهتری داشته باشید.
در تارینوتک ابتدا داکیومنت پروژه با همفکری شما تهیه و تدوین خواهد شد. بعد از این مرحله طرح های اولیه سایت در قالب وایرفریم طراحی میشوند. وایرفرم ها طرح های بسیار ساده هستند که جانمایی بخش های مختلف سایت را نشان می دهند و فاقد رنگ ، جزییات و ... هستند. پس از تکمیل وایرفرم ها و تایید آنها توسط شما وارد مرحله طراحی گرافیکی پروژه خواهیم شد و رابط کاربری پروژه توسط متخصصی طراحی UI پیاده سازی خواهد شد. سپس وارد مرحله برنامه نویسی شده و به طرح های گرافیکی روح می بخشیم. در مرحله بعد نسخه اولیه سایت به کارفرما ارائه میشود تا مورد بررسی قرار بگیرد و در صورت وجود مشکل و یا تغییر در وب سایت اعمال شود تا به خروجی ایده آل برسد.
در طی یک یا چند جلسه آموزش کار با پنل مدیریت به شما آموزش داده خواهد شد همچنین ویدئو آموزشی اختصاصی با نکات آموزنده برای تولید محتوا و مدیریت بهتر سایت به شما عزیزان ارائه میشود. بعد از سپری شدن این مراحل کار اصلی تارینوتک که ارائه پشتیبانی فنی برای پروژه شما است آغاز میشود تا آرامش و موفقیت را برای شما رقم بزند.

1. مستند نویسی

2. طراحی گرافیکی

3. برنامه نویسی

4. تست و رفع باگ

5. آموزش

6. آغاز پشتیبانی

وظایف تارینوتک به عنوان مجری طراحی سایت پزشکی در گلستان

دریافت مشاوره رایگان

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

نیاز به تماس داری؟  دفتر مرکزی: 77837051-021

گارانتی خدمات

تارینوتک بابت تمامی خدمات خود به شما عزیزان ضمانت اجرایی می دهد تا با خیال آسوده به موفقیت و جذب مشتری دست یابید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *