هیچ شکی در مورد آن وجود ندارد برای رقابت در بازار رقابتی امروزه شما به حضور قدرتمند آنلاین به صورت وب سایت نیاز دارید. ما فقط در مورد یک وب سایت DIY و یک صفحه فیس بوک صحبت نمی کنیم. درعوض ، شما نیاز به یک استراتژی بازاریابی کاملاً فکری و بهینه دارید که شامل اجزای آنلاین ، اجتماعی و تلفن همراه باشد. چرا؟ زیرا اینجاست که مصرف کنندگان شما در حال جستجو هستند. در واقع ، مصرف کننده متوسط ​​قبل از خرید ، با 10 منبع مشورت خواهد کرد. و برای اولین بار ، همیشه ، هزینه تبلیغات دیجیتال از تلاش های سنتی بازاریابی فراتر خواهد رفت.

اگر یک تجارت محلی را بدون توجه به منطقه هدف جغرافیایی خود اداره می کنید ، بهتر است به صورت آنلاین ، اجتماعی و تلفن همراه فکر کنید. اولین مؤلفه – و شاید اساسی ترین – این استراتژی ، وب سایت شرکتی شما است.

دوباره فکر کنید سی درصد از مصرف کنندگان تجارت بدون وب سایت را در نظر نمی گیرند. مصرف کنندگان انتظار دارند که مشاغل محلی ، فارغ از اندازه ، حضور آنلاین داشته باشند. اما نه فقط حضور آنلاین. در حقیقت ، تقریباً از هر 10 مصرف کننده تقریبا 9 نفر احتمالاً بعد از یک تجربه خوب به یک سایت باز می گردند.

بنابراین چرا به یک وب سایت نیاز دارید و چگونه می توانید مطمئن باشید که آن بازدیدکنندگان را به خریداران تبدیل می کند؟ در اینجا 10 دلیل اساسی وجود دارد که چرا نیاز به یک وب سایت دارید.

وب سایت

1)شما به کارت ویزیت دیجیتال نیاز دارید

آمریکایی ها به طور متوسط ​​23.6 ساعت بصورت آنلاین هر هفته و تقریباً 5 ساعت هر روز در دستگاه های تلفن همراه خود می گذرانند. بنابراین ، اگر می خواهید مکانی را که مردم وقت خود را سپری می کنند کشف کنید ، داشتن اطلاعات دقیق در مورد شرکت شما در آن فضا ضروری است.

یک وب سایت مانند کارت ویزیت دیجیتال برای یک شرکت عمل می کند: افراد می توانند برای مواردی مانند اطلاعات تماس ، نام کارمندان ، خدمات ارائه شده و موارد دیگر ، آن را دوباره و دوباره ارجاع دهند.

2)شما باید در نتایج موتور جستجو قابل کشف باشید

مردم فقط اینترنت را جستجو نمی کنند تا شرکت هایی را که می خواهند با آنها تجارت کنند کشف کنند. به طور خاص ، آنها از موتورهای جستجو بازدید می کنند. 93٪ از تجربیات آنلاین با موتور جستجو شروع می شوند. و تقریبا نیمی از این جستجوها مربوط به مشاغل محلی است.

بنابراین ، شما باید یک وب سایت شرکت بهینه سازی شده جستجو داشته باشید که بتواند در نتایج موتورهای جستجو رتبه خوبی کسب کند. این اطمینان حاصل خواهد کرد که مصرف کنندگان قادر به پیدا کردن و ارتباط با تجارت شما هستند.

3)جستجوی مصرف کنندگان در مجاورت شما

داشتن یک وب سایت بهینه شده بسیار مهم است بنابراین در نتایج جستجو ظاهر خواهید شد – به ویژه به دلیل مطالعات نشان داده اند که افراد تمایل دارند برای جستجوی چیزهایی که به آنها نزدیک هستند ، به رایانه یا دستگاه های تلفن همراه خود بروند. در واقع ، 4 از 5 مصرف کننده از موتورهای جستجو برای اطلاعات محلی استفاده می کنند.

این جستجوها فقط در وب گشت و گذار نمی شوند. 88٪ از جستجوها برای مشاغل محلی در یک دستگاه تلفن همراه یا در 24 ساعت با این شرکت تماس گرفته یا از این مشاغل بازدید می کنند. داشتن یک وب سایت به جستجوگرانی که به دنبال تجارت در نزدیکی هستند اجازه می دهد تا کسب و کار شما را کشف کرده و با شما ارتباط برقرار کنند.

4) این می تواند به شما در ایجاد اعتبار کمک کند

وقتی نوبت به ترغیب مصرف کنندگان برای خرید می رسد ، برداشت اول از اهمیت برخوردار است. پنجاه و هفت درصد از مردم شغل تجاری با سایت همراه طراحی نشده ای را توصیه نمی کنند. این درست است که مصرف کنندگان براساس ظاهر وب سایت شما درباره کسب و کار شما داوری می کنند.

داشتن یک وب سایت حرفه ای طراحی شده ، کامل و آسان برای استفاده می تواند به شما کمک کند تا بتوانید راحت تر به مشتریان بالقوه خود بگویید که شما یک سازمان معتبر هستید ، یکی از آنها که می خواهند با آنها تجارت کنند.

سئو سایت

5) سئو یک استراتژی بازاریابی مقرون به صرفه است

وقتی صحبت از بازاریابی می شود ، داشتن وب سایتی که برای جستجو بهینه شده باشد می تواند یکی از مقرون به صرفه ترین استراتژی های بازاریابی باشد.

آیا خودتان به فکر مقابله با سئو هستید؟ ما آن را پیشنهاد نمی کنیم ، پس از همه شما یک شغل دارید که بتوانید فعالیت کنید. اما برخی از تاکتیک های اساسی وجود دارد که می توانید خود را در موقعیت خود قرار دهید تا از طریق جستجو کشف شوید.

6) هنگامی که جستجوگرها از دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند ، Google مشاغل محلی را بالاتر می برد

گوگل تصور می کند که کاربری که از طریق تلفن همراه خود جستجو انجام می دهد ، به احتمال زیاد در حال انجام است و به نوبه خود ، در نزدیکی به دنبال یک تجارت است. بنابراین ، موتور جستجو وقتی افراد جستجوهای سیار انجام می دهند ، از مشاغل محلی استقبال می کند.

داشتن یک وب سایت شرکتی که برای موبایل که بهینه شده است این امکان را به شما می دهد که از درمان ترجیحی Google استفاده کنید و در صفحه نتایج بالاتر ظاهر شوید. این شانس شما باعث می شود مصرف کنندگان در لحظه ای که به دنبال آن می گردند ، شرکت شما را کشف کنند و به این معنی است که آنها احتمالاً در تماس هستند.

7) وب سایت شما 24 ساعت در روز باز می ماند

برخلاف مشاغل شما ، که به احتمال زیاد بعد از ساعات کاری با مشتریان کار نمی کند یا با آنها ارتباط برقرار نمی کند ، وب سایت شما 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته می ماند. این بدان معناست که حتی وقتی کارکنان شما برای تعامل با افرادی که به دنبال تجارت با شما هستند ، در دسترس نباشند ، وب سایت شما در دسترس است و قادر به ارائه اطلاعات مفید است ، به عنوان نقطه تماس یا حتی به مشتریان امکان می دهد خرید یا سفارش خود را انجام دهند.

8) رقبای شما احتمالاً یک وب سایت را دارند

در حالی که 36 درصد از مشاغل کوچک وب سایت خود را ندارند ، 64 درصد آنها این کار را انجام می دهند. این بدان معنی است که اکثر مشاغل کوچک حضور آنلاین دارند و احتمالاً رقبای شما دارای وب سایتی هستند که برای افراد منطقه شما جذاب باشد.

اگر می خواهید در حوزه خود مرتبط و رقابتی باشید ، مهم است که شغل شما یک اثر آنلاین داشته باشد – این نه تنها به شما در رقابتی ماندن کمک می کند ، بلکه به شما کمک می کند تا نقش خود را به عنوان یک تجارت آینده نگر و با فن آوری حفظ کنید.

9) این می تواند به رشد تجارت شما کمک کند

اگر امیدوار هستید تجارت خود را گسترش داده و مشتری های جدیدی را به وجود آورید ، داشتن یک وب سایت یک استراتژی مهم است. مشاغل کوچک که تجربه راه اندازی یک گزارش وب سایت را تجربه کرده اند از موفقیت خود راضی هستند. نظرسنجی ها در وب سایت های کسب و کار کوچک نشان می دهد که 81 درصد از شرکتهایی که اقدام به راه اندازی سایت ها کرده اند ، مشاغل خود را در حال رشد می دانند و 97 درصد از دارندگان مشاغل کوچک ، داشتن یک وب سایت را به سایر صاحبان مشاغل کوچک توصیه می کنند.

10) این به شما امکان می دهد تا مارک و تصویر شرکت خود را نمایش دهید

یک وب سایت مکان مناسبی برای تیز کردن مارک شما است – با استفاده از زیبایی شناسی ، واژگان و موارد دیگر – این انجمن ایده آل برای شما است تا بتوانید روایتی راجع به شرکت خود شکل دهید.

از طرف دیگر صفحات رسانه های اجتماعی (مانند فیس بوک) و سایت های بررسی همتا (مانند Yelp) اجازه می دهند تا تصویر شرکت شما از طریق ورودی از طرف مردم شکل بگیرد – این می تواند مفید باشد اما همیشه تصویری را که ترجیح می دهید مشاهده نکنید. با ایجاد و مدیریت سایت و محتوای شرکت خود ، می توانید تصویر کسب و کار خود را بکشید.

نکاتی درباره ایجاد وب سایت برای مشاغل محلی خود

بنابراین ، تاکنون ممکن است شما از اهمیت داشتن یک وب سایت برای تجارت محلی خود اطمینان داشته باشید. اما ، چگونه می خواهید به طراحی یکی بپردازید؟ در اینجا نکاتی وجود دارد که باید در حین ایجاد سایت کسب و کار خود در نظر داشته باشید تا از عملکرد خوب آن اطمینان حاصل کنید ، خوب به نظر می رسد و به ایجاد شغل مورد نظر شما کمک می کند.

1)مطمئن شوید که برای موبایل بهینه شده است

موبایل وسیله مورد نظر برای اکثر فعالیت های آنلاین است. در حقیقت ، 60٪ جستجوهای Google بر روی دستگاه تلفن همراه انجام می شود. از آنجا که افراد وقت آنلاین خود را در دستگاه های تلفن همراه می گذرانند ، و به دلیل اینکه Google وقتی در رتبه بندی های جستجو دوستانه تلفن همراه نیست ، وب سایت شما را جریمه می کند ، مهم است که از بهینه سازی وب سایت شما برای موبایل استفاده کنید.

2)مطمئن شوید که به نظر حرفه ای می رسد

همانطور که در بالا ذکر شد ، طراحی وب سایت می تواند اعتبار خود را ایجاد یا تجزیه کند. بنابراین ، مهم است که طراحی وب سایت خود را حرفه ای جلوه دهید تا مشتریان بالقوه را دور نکنید. در نظر بگیرید که یک طراح حرفه ای را برای طراحی سایت استخدام کنید. سرمایه گذاری یک بار ممکن است در دراز مدت زمان زیادی را پرداخت کند.

3)میزبان وب خوبی داشته باشید

اطمینان حاصل کنید که از میزبان وب خوبی برای میزبانی وب سایت خود استفاده می کنید. یک هاست خوب وب مهم است زیرا به وب سایت شما امکان بارگیری سریع را می دهد. بارهای سریع بار مهم هستند. 53٪ از مردم می گویند که اگر این سایت در سه ثانیه روی دستگاه تلفن همراه خود بارگیری نشود ، سایت را ترک می کنند. و حتی مهمتر از آن ، و بار بار آهسته بر رتبه بندی سئو شما تأثیر منفی خواهد گذاشت.

4)نام ، آدرس و شماره تلفن خود را برجسته کنید

یکی از اهداف اصلی وب سایت شما ترغیب مشتریان بالقوه برای برقراری ارتباط با تجارت شما است. آیا می دانید بیش از 70 درصد مشاغل محلی در وب سایت خود تماس صریح و واضحی برای اقدام ندارند و 27 درصد حتی در صفحه اصلی شماره تلفن ندارند ؟! برای اطمینان از اینکه آنها می توانند این کار را به راحتی انجام دهند ، مهم است که اطلاعات تماس خود را – نام ، آدرس و شماره تلفن – برجسته و آسان در سایت خود قرار دهید.

این کار را در حد امکان آسان کنید تا افرادی که به دنبال ارتباط با شما هستند ، انجام دهند.

5)قرار دادن اطلاعات رسانه های اجتماعی

در وب سایت خود ، فیدهای مربوط به صفحات رسانه های اجتماعی خود را وارد کنید: پست های فیس بوک ، توییت ، عکس های اینستاگرام و موارد دیگر. همچنین می خواهید پیوندها را وارد کنید و دکمه های رسانه اجتماعی خود را دنبال کنید تا بازدید کنندگان بتوانند صفحات جذاب و آموزنده ای را که اکنون در وب سایت خود دارید به اشتراک بگذارند.

وب سایت شما می تواند به شما در افزایش ردپای رسانه های اجتماعی و به دست آوردن دنبال کننده های بیشتر کمک کند ، که ممکن است در نهایت به مشتری های پرداخت کننده تبدیل شوند.

اگر یک مشاغل محلی را اداره می کنید ، داشتن یک استراتژی قوی بازاریابی آنلاین ، اجتماعی و تلفن همراه برای شما ضروری است. و بهترین مکان برای شروع – یا حتی تازه کردن – وب سایت شما است. با داشتن یک سایت بهینه و طراحی شده ، می توانید به مخاطبان جدیدی از محصولات بالقوه دسترسی پیدا کنید که نه تنها می توانند مشتری شما شوند بلکه ممکن است سفیرانی وفادار برای برند شما شوند

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *