درباره تارینوتک

تیم مهندسی تارینوتک توسط جوانان متخصص و با انگیزه در سال 1390 آغاز به کار کرد. شروع فعالیت های ما با طراحی سایت و برنامه نویسی تحت وب بود. در ادامه با مطالعه و تلاش روزافزون خدمات خود را گسترش دادیم. امروزه تارینوتک خدمات گسترده ای در فضای آنلاین از جمله : طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS ، سئو و بهینه سازی سایت ، تولید محتوا ، دیجیتال مارکتینگ و شبکه های اجتماعی ، ساخت موشن گرافیک و ضبط ویدئو ، عکسبرداری محصولات و طراحی لوگو و در واقع هرآنچه کسب و کارها برای فعالیت در فضای آنلاین و کسب موفقیت به آنها نیاز دارند را ارئه می دهد. ما هم اکنون افتخار همراهی چندین کسب و کار فعال و موفق در فضای آنلاین را داریم و تلاش می کنیم با استفاده از دانش روز دنیا و تلاش خالصانه آنها را همواره در مسیر پیشرفت قرار دهیم تا خود نیز با موفقیت آنها به موفقیت برسیم.

خط مشی تارینوتک

در عصر حاضر سرعت پیشرفت دانش و تکنولوژی بسیار زیاد است و برای رسیدن به خواسته ها و کسب موفقیت لازم است با پیشرفت تکنولوژی همگام شد. در تارینوتک به روز بودن اطلاعات و کسب دانش روز دنیا حرف اول را میزند و ما سعی می کنیم با جدیدترین روش های حوضه کاری خود آشنا باشیم تا زمینه پیشرفت کسب و کارهایی که به ما اعتماد کردند را تضمین کنیم. یکی دیگر از فاکتورهای لازم بهره مندی از نیرو و انگیزه جوانی است و به همین دلیل تمام اعضای تیم ما جوانان خلاق و پر انرژی هستند که لحظه ای دست از تلاش نمی کشند و برای اثبات توانایی های خود از تمام انرژی و توان خود استفاده میکنند.

چرا مشتریان ما را انتخاب می کنند

ما باور داریم کسب رضایت و خشنودی شما مشتریان گرامی تنها راه پیشرفت تارینوتک است. در همین راستا 5 اصل را به عنوان وظایف خود در نظر گرفته ایم:

هزینه مناسب و درک توان مالی مشتریان

اجرای پروژه با نهایت دقت و ظرافت

اهمیت به پیشرفت مشتریان

ارائه پشتیبانی مسئولانه

بهره گیری از دانش روز دنیا

درباره تارینوتک

انگیزه اصلی ما کمک به رونق کسب و کار شما است. سعی می کنیم با کسب دانش و اطلاعات از تمامی ابزارها و روش های مبتنی بر دنیای آنلاین که به پیشرفت کسب و کارها کمک می کند سهمی در رونق بازار شما داشته باشیم. دیدن رضایت شما از وضعیت فروش و رونق کسب و کارتان بسیار لذتبخش است. ما از همکاری با شما و تلاش برای رسیدن خواسته هایتان لذت می بریم.
هدف تارینوتک برای آینده
می خواهیم به انتخاب اول کسب وکارهای کوچک و بزرگی که میخواهند در فضای آنلاین موفق باشند تبدیل شویم. تارینوتک می خواهد به مجموعه ای تبدیل شود که افزایش فروش و موفقیت کسب و کارها را تضمین دهد و همچنین با ارائه خدمات جامع مشتریان خود را از هر لحاظ بی نیاز سازد. در همین راستا سعی می کنیم با ارائه به روز ترین خدمات در زمینه دیجیتال مارکتینگ مانند مدیریت شبکه های اجتماعی ، تبلیغات گوگل و … و استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها در زمینه برنامه نویسی به هدف خود دست یابیم. به طور خلاصه ارائه خدمات جامع ، به روز و با کیفیت رمز رسیدن به اهدافمان است.

امید است با عنایت خداوند و تلاش متخصصین تارینوتک سهمی در موفقیت کسب و کار وزین شما داشته باشیم

تکنولوژی ها و مهارت های موجود در تارینوتک

استانداردهای ما

نظرات مشتریان ما