مردم بیش از هر زمان دیگری بصورت آنلاین خرید می کنند و ارائه دهندگان حمل و نقل در سراسر جهان هنوز هم فعالیت می کنند. اگر می توانید با خیال راحت بسته بندی و ارسال محصولات را انجام دهید ( یا خدمات را به صورت واقعی ارائه دهید ) تجارت شما می تواند زنده بماند و حتی شکوفا شود! گوگل با رایگان کردن گوگل ادورز سعی در بهبود کسب و کار ها دارد.
برای کمک به مشاغل در طول بیماری همه گیر COVID-19 ، گوگل اعتبار 340 میلیون دلاری Google Ads را به مشاغل کوچک که از ابتدای سال 2019 از سیستم عامل خود استفاده کرده اند ، اختصاص داده است. شما می توانید اعتبار خود را از هر زمان تا پایان سال 2020 بازخرید کنید و از آنها برای انواع تبلیغات جستجو ، نمایش ، YouTube و Google Shoppingاستفاده کنید .
برای کمک بیشتر ، فروشگاه های ایالات متحده هم اکنون می توانند محصولات خود را در Google Shopping به صورت رایگان لیست کنند!

کاری که باید انجام دهید

برای استفاده کامل از تبلیغات خود در گوگل ادورز ، با مردم که با COVID-19 درگیر هستند ، خلاقانه ارتباط برقرار کنید. آنها با چه مشکلاتی روبرو هستند که می توانید آنها را حل کنید؟
مردم در خانه گیر کرده اند. آیا محصول شما با کسالت مبارزه می کند ، یا آنها را از لحاظ ذهنی یا جسمی درگیر می کنید؟
خیلی ها همه روزه مراقب بچه هایشان هستند. آیا فعالیتهای آموزشی یا سرگرمی ارائه می دهید؟
برخی شغل خود را از دست داده اند. آیا می توانید به آنها کمک کنید تا به صورت آنلاین درآمد کسب کنند یا آموزش هایی را برای کمک به آنها در آینده ارائه دهید؟
دیگران برای اولین بار در خانه کار می کنند. آیا می توانید این انتقال کار از دفتر به منزل را آسان تر کنید؟
بیشتر مردم استرس ، عدم اطمینان و تحمل کمتری دارند. چگونه می توانید حامی آنها باشید؟
البته ، این یک لیست جامع نیست قدم به عقب بگذارید و واقعاً در مورد آنچه مشتریانتان تجربه می کنند فکر کنید ، می توانید روش هایی برای کمک به آنها در این مدت پیدا کنید.

1. توسعه محصولات جدید ، خدمات یا روش های مراقبت از مشتری

شاید لازم باشد راه هایی را برای نگه داشتن مشتری از راه دور و یا جایگزینی کالاهایی که تقاضای خود را از دست داده اند با مواردی که مهم تر هستند جایگزین کنید. یا ممکن است بخواهید روابط با مشتریان خود را شخصی تر و ملموس تر کنید – تماس های تلفنی بیشتر ، چت های زنده ، وبینارها و تعامل رسانه های اجتماعی.
نکته اصلی این است که به دستیابی و تعامل با مشتریان می توانید قوی تر از قبل ادامه دهید. نیازهای آنها را ، خواه با استفاده از خدمات به روز شده مشتری ، محصولات جدید ، خدمات جدید یا همه موارد فوق ، برآورده سازید.

2. از افزونه های WooCommerce برای به حداکثر رساندن اعتبار تبلیغ رایگان Google استفاده کنید

هدایه ی تبلیغاتی 340 میلیون دلاری Google می تواند راهی طولانی برای ماندن در رقابت برای کسب مشتریان باشد. با وجود نیاز به فاصله جسمی ، لازم نیست که از نظر اجتماعی فاصله داشته باشید! شما می خواهید با مشتریان ارتباط برقرار کنید که برای حل بحران به آن ها کمک کنید ، اما نمی خواهید این تصور را ایجاد کنید که سعی دارید از این بحران برای سودآوری استفاده کنید.
در مرحله اول ، باید بررسی کنید که واجد شرایط اعتبار تبلیغات هستید یا خیر.

در اینجا شرایط Google آورده شده است:

مشاغل کوچک و متوسط ​​در سطح جهانی که در ده از دوازده ماه سال 2019 و در ژانویه و / یا فوریه سال جاری با حساب Google Ads تبلیغ کرده اند. مشتریان واجد شرایط کسانی هستند که مستقیماً با ما یا از طریق شریک تبلیغاتی تبلیغ می کرده اند و به سیاست های تبلیغاتی ما پایبند هستند.

یک صفحه فرود ویژه با محصولات و پیشنهادات مربوط به coronavirus ایجاد کنید و از Google Ads برای ارسال افراد به آن صفحه استفاده کنید. یا هنگامی که کسی به دنبال آنها است ، از تبلیغات جستجو برای تقویت آن محصولات در صدر نتایج جستجو استفاده کنید.

WooCommerce همچنین چندین پسوند برای کمک به شما در استفاده موثرتر از Google Ads و Google Shopping بدون سرمایه گذاری زیاد در زمان ارائه می دهد:

الف. Google Ads for WooCommerce به شما کمک می کند تا محصولات خود را در Google ، Google Shopping ، YouTube ، Network Display و Gmail بازاریابی کنید.

ب. Google Product Feed با همگام سازی موجودی WooCommerce با حساب Google Shopping خود ، به ویژه با Google Shopping کمک می کند. شما به احتمال زیاد هنگام جستجو آنلاین ، تبلیغات Google Shopping را مشاهده کرده اید – آنها تصاویر محصول با قیمتهایی هستند که بعضی اوقات در بالای نتایج جستجوی متن ظاهر می شوند. آنها نسبت به تبلیغات کاملاً مبتنی بر متن کلیک بیشتری دارند ، اما معمولاً هزینه کمتری برای هر کلیک دارند.

3. پیشنهادات خود را به روز کنید

به روزرسانی پیشنهادات شما یکی از بهترین حرکاتی است که شغل شما می تواند در طی همه گیری کورنا ویروس ایجاد کند. این زمان مناسب برای نشانگرهای ویژه ، معاملات زمان محدود ، حمل و نقل رایگان ، هدایای رایگان و سایر پیشنهادات خلاقانه و پس انداز پول است. محصولات جدیدی را به محصولات موجود اضافه کنید و بسته های ویژه “در خانه بمانید” ویژه ایجاد کنید. با سایر مشاغل شریک شوید و برای دستیابی به یک مشتری گسترده تر همکاری کنید.

انگیزه در اینجا فقط برای ماندن در رقابت شغلی نیست – هرچند که مطمئناً این یک اولویت است – بلکه برای نشان دادن شما به افرادی است که شما را دنبال می کنند. شما سختی هایی که با آنها روبرو هستید را درک می کنید. واقعیت این است ، وقتی مشتریان شما موفق می شوند ، تجارت شما موفق می شود. بنابراین انجام این کار را برای آنها راحت تر کنید ، و آنها مدتها پس از پایان بحران فعلی شما را به یاد خواهند آورد.
با انگیزه ، نیرومند و خلاق باشید. با کمک WooCommerce ، جامعه محلی شما و اعتبار رایگان آگهی Google ، تجارت شما می تواند این طوفان را عبور کند و از طرف دیگر قوی تر ظاهر شود.

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ تارینوتک همراه شما خواهیم بود تا بتوانید با خیالی آسوده از این بحران پیش آمده خارج شوید. شما می توانید برای رونق کسب و کار خود مثل طراحی سایت برای کسب و کار، دیجیتال مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ، عکاسی از محصولات و محل کار و ….. با ما در تماس باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *