خدمات سئو سایت

سئو (SEO) مخفف بهینه سازی موتور جستجو است که مجموعه ای از اقدامات و استراتژی های طراحی شده برای بهبود ظاهر و موقعیت کلمات و حوضه فعالیت سایت در نتایج جستجوی ارگانیک است. از آنجایی که جستجوی ارگانیک برجسته ترین راه برای افراد برای کشف و دسترسی به محتوای آنلاین است، یک استراتژی خوب سئو سایت برای بهبود کیفیت و کمیت ترافیک وب سایت شما ضروری است.

چرا سئو سایت برگ برنده کسب و کارها در قرن جدید است؟

می خواهیم به زبان ساده ارزش سئو سایت رو برای شما توضیح بدیم تا خودتون تصمیم بگیرید که برای سئو هزینه کنید یا نه ! در حال حاضر اجاره مغازه در مناطق بورس تهران از ماهیانه حداقل چند صد میلیون تومان بیعانه و همچنین ۱۵ میلیون اجاره تومان شروع میشود و به این هزینه باید هزینه های آب و برق و گاز و حقوق فروشندگان و … هم اضافه کنید. تعداد آدم هایی که در شرایط کنونی و وجود کرونا روزانه وارد این مغازه ها خواهند شد؛ حدود ۲۰ الی ۳۰ نفر خواهد بود.

خب با توجه به این شرایط آیا شما مایلید مغازه ای با میزان ورود مشتری بیشتر و هزینه ای بسیار کمتر (ماهیانه حدودا ۷ میلیون تومان) داشته باشید؟!ما با کمک گوگل و سئو کاری می کنیم روزانه حداقل ۵۰ مشتری واقعی و هدف وارد سایت شما شوند؛

تصمیم با شما؛ تضمین نتیجه با ما

پخش ویدیو

فرض کنید یک مغازه را در بازار تجریش اجاره کرده اید در جدول زیر باز دهی یک سایت سئو شده و یک مغازه در تجریش را با هم بررسی میکنیم:

پلتفرمهزینه حدودیمیزان مشتریان
مغازه در بازار تجریش و یا سایر نقاط مطرح شهر۱۵ الی ۶۰ میلیون در ماه۲۰ الی ۴۰
سئو سایت وحضور در صفحه اول گوگل۹ الی ۲۵ میلیون در ماه۵۰ الی ۲۰۰

حال با این نتایج کدام یک بازدهی بالاتری دارد و بازگشت سرمایه بیشتری برای شما ایجاد میکند.

مشاور تارینوتک
مشاوره رایگان
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
نیاز به تماس داری؟

چرا سئو سایت اهمیت دارد ؟

در سئو سایت کاربر با توجه به کلماتی که سرچ میکند نتایج دقیق و آنچه که نیاز دارد را مشاهده میکند و شما با هزینه اندک بازدهی بالاتری را پس از اقدامات و مراحل سئو سایت خواهید داشت.

انواع نتایج در جستجو

در نتایج جستجو دو حالت وجود دارد:

فهرستی از نتایج بدون پرداخت در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) که با توجه به سرچ کاربر موتور جستجو نمایش میدهد؛ که این نمایش ها با توجه به استراتژی سئو سایت و عملکرد های انجام شده بر روی سایت نمایش داده میشود. این نتایج معمولا پایدار و عملکرد بهتری نسبت به روش های دیگر دارد و شما با یک سرمایه گذاری میتوانید به فروش بالاتر خدمات ، محصول یا حتی معرفی خود دست یابید.

نتایج پولی در جستجوی کاربر نتایجی است که بصورت آگهی (ads، ad، آگهی و…) در بالا و پایین نتایج بسته به شرایط ان که در محتوا تبلیغات گوگل جداگانه به این بحث پرداخته ایم.

سئو سایت چگونه برای شما درآمدزایی می کند؟

در سئو سایت کارشناس سئو با توجه به صنف و اطلاعاتی که کارفرما در اختیار کارشناس قرار میدهد، کارشناس سئو با ابزار ها و دانش خود نسبت به انتخاب کلمات کلیدی اقدام میکند. وقتی سایت شما با توجه به کلماتی که کاربران آنها را جستجو میکنند در صفحه نخست گوگل باشد شما میتوانید با فروش محصولات یا ارائه خدمات خود درآمد شگفت انگیزی داشته باشد.

انواع روش های سئو سایت

سئو کلاه سفید روشها و الگوریتم های موتور جستجو است؛ که کارشناس سئو سایت با توجه به دانش و استراتژی های موجود با استفاده از این روش ها سایت و محتوای موجود در سایت را بهینه میکند و موتور های جستجو و کاربر به راحتی به سایت شما دسترسی دارند و سایت شما با این اقدامات به بازدید میرسد و در این روش از سئو سایت کلمات کلیدی به مرور در جایگاه های بهتر قرار میگیرد، این روش از سئو سایت زمان بر میباشد و نتیجه ناگهانی به وجود نمی آید.

سئو کلاه سیاه تکنیک هایی برای فریب موتور های جستجو میباشد که با استفاده از این تکنیک های فریب کلمات کلیدی سایت را در جایگاه ها قرار میدهند و پس از مدتی که ربات های موتور جستجو این ترفند ها را شناسایی کردند سایت پنالتی یا (manual action) میشود و سایت دیگر هیچ جایگاهی ندارد این روش به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشود، یکی از این ترفند ها استفاده زیاد از کلمات کلیدی یا (Keyword stuffing) است که تعداد زیادی از کلمات کلیدی را در بین محتوا قرار میدهند.

حال با این نتایج کدام یک بازدهی بالاتری دارد و بازگشت سرمایه بیشتری برای شما ایجاد میکند.

برای سئو سایت به چه کسی باید اعتماد کنید؟

امروزه اولین کاری که هر کس برای اعتبار سنجی یا پیدا یک مکان یا محصول میکند مراجعه به گوگل است و خواندن نظرات و حتی تماس با برخی کاربرانی که از آن محصول یا خدمات استفاده کرده اند.

حال در سئو سایت باید چه کار کنید، شخص یا شرکتی که مدعی است سئو سایت شما را میتواند بر عهده بگیرید باید سایت آن شرکت یا سایت خود فرد در صفحه اول حضور داشته باشد و این تنها کافی نیست و باید نمونه کار های موفق زیادی هم داشته باشد. نمونه کارها باید در حوزه های مختلف باشد و لازم به ذکر است که سخت ترین صنف و کلمات برای سئو سایت در حوزه طراحی سایت ، سئو سایت ، خرید بلیط هواپیما و… است و اکثر کارفرما هایی که پروژه آنها منجر به شکست شده است با شرکت ها یا اشخاصی کار کرده اند که در با آگهی گوگل با آنها آشنا شده اند.شرکت تارینوتک سالهاست که در این صنف در جایگاه های نخست گوگل است و همراه مشتریان در پیشرفت کسب و کارشان سهیم بوده است.

 

مشاوره سئو سایت برای جلوگیری از مشکلات آینده

پیش از هر اقدامی بهتر است از افراد کارشناس و متخصص مشاوره بگیرید شرکت طراحی سایت تارینوتک با بهترین کارشناسان مشاوره رایگان سئو سایت ارائه میدهند؛ تا از مشکلات آینده مثل سئو سیاه یا امثال این روش ها آشنا شوید و در مسیر پیش رو از آسیب های احتمالی جلوگیری کنید.

مهمترین مراحل سئو سایت چیست؟

پیش از هر اقدامی بهتر است از افراد کارشناس و متخصص مشاوره بگیرید شرکت طراحی سایت تارینوتک با بهترین کارشناسان مشاوره رایگان سئو سایت ارائه میدهند؛ تا از مشکلات آینده مثل سئو سیاه یا امثال این روش ها آشنا شوید و در مسیر پیش رو از آسیب های احتمالی جلوگیری کنید.

قیمت پروژه سئو سایت چگونه تعیین میشود؟

قیمت پروژه سئو سایت به شیوه های متفاوتی ارزیابی میگردد که مرسوم ترین روش بر اساس کلمات کلیدی است زیرا با این روش رقابت در این کلمات بررسی میگردد و هزینه ها به صورت دقیق تر محاسبه میگردد ولی با این حال شرکت ها و افرادی در این حوضه فعالیت دارند که به با در چند مرحله بررسی و اعلام میشود زیرا بسته به عوامل زیادی مثل: هزینه های محتوا، حقوق کارشناس سئو، رقابت و… بستگی دارد که این ارقام ممکن است متغیر باشد.

چرا باید برای سئو سایت به تارینوتک اعتماد کنید؟

تارینوتک با سالها تجربه و بسیاری از پروژه های موفق در این زمینه و حضور سایت تارینوتک در صفحه اول گوگل خود یک تضمین برای این اعتماد میباشد، ولی با این حال تیم تارینوتک با توجه به نماد های اعتبار و رسمی بودن شرکت به مشتریان خود تضمین بازگشت وجه میدهد.

 

سوالات متداول سئو سایت

با توجه به تغییر مستمر الگوریتم های گوگل و همچنین برنامه های سایت رقیب ارائه رتبه دقیق شدنی نیست و کسانی که چنین وعده ای را میدهند افراد غیرحرفه ای می باشند که صرفا می خواهند به هر قیمتی که شده پروژه را تصاحب کنند. نکته ای که ما در تارینوتک تضمین میدهیم پیشروی با آخرین الگوریتم های گوگل و کسب بهترین نتیجه ممکن است ؛ همواره تلاش میکنیم از رقبای شما یک گام جلوتر باشیم!

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.