قرارداد تضمینی و رسمی

سئو و افزایش فروش تضمینی

seo landing
seo landing

می خواهیم به زبان ساده ارزش سئو سایت رو برای شما توضیح بدیم تا خودتون تصمیم بگیرید که برای سئو هزینه کنید یا نه!

در حال حاضر اجاره مغازه در مناطق بورس تهران از ماهیانه حداقل چند صد میلیون تومان بیعانه و همچنین ۱۵ میلیون اجاره تومان شروع میشود و به این هزینه باید هزینه های آب و برق و گاز و حقوق فروشندگان و … هم اضافه کنید. تعداد آدم هایی که در شرایط کنونی و وجود کرونا روزانه وارد این مغازه ها خواهند شد؛ حدود ۲۰ الی ۳۰ نفر خواهد بود.

خب با توجه به این شرایط آیا شما مایلید مغازه ای با میزان ورود مشتری بیشتر و هزینه ای بسیار کمتر (ماهیانه حدودا ۷ میلیون تومان) داشته باشید؟!

ما با کمک گوگل و سئو کاری می کنیم روزانه حداقل ۵۰ مشتری واقعی و هدف وارد سایت شما شوند.

تصمیم با شما؛ تضمین نتیجه با ما

seo landing

برای دریافت مشاوره تخصصی و گرفتن بهترین تصمیم، فرم زیر را تکمیل کنید

خدمات تارینوتک

seo landing

تعرفه ها

seo landing
seo landing
seo landing
seo landing

خلاصه ای از فعالیت هایی که در پروژه شما انجام می گردد.

seo landing

نمونه کارها

seo landing

فاکتورهای زیادی در فرایند سئو وبسایت اهمیت دارند از جمله استاندارد بودن کدنویسی سایت، سرعت لود سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوای اختصاصی، لینک سازی های داخلی و خارجی که مهندسین سئو می بایست بر آنها مسلط باشند. در واقع وب سایت شما باید به درجه ای از کیفیت از لحاظ فنی و محتوایی برسد که موتورهای جستوجو به آن اعتماد کرده و شما را در نتایج به کاربران نمایش دهد. دور زدن و فریب دادن موتورهای جستجو نتیجه ای جز شکست نخواهد داشت بنابراین آشنایی و شناخت دقیق فاکتورهای مهم برای موتورهای جستجو بهترین راه برای کسب موفقیت است. صادق و با کیفیت باشید تا گوگل به شما اعتماد کند این شعار ما در تارینوتک است.

Call Now Button